VIDEO: Demi Live

VIDEOS: Vevo Certified SuperFanFest

20. října 2014 v 20:27 | katka219

Na oficiáním VEVO účtu na YouTube byla konečně zveřejněna videa ze SuperFanFestu, na kterém Demi vystoupila začátkem tohoto měsíce a také zde získala ocenění za videoklip k písničce Let It Go. (Pro ty, co si nevzpomínají - Demi tam měla ten krásný růžový croptop se sukní :)) Jsem za ty videa hrozně ráda, protože jsem se moc těšila, až si ten koncert konečně zkouknu. Zatím jsem viděla jenom některé písničky a moc se mi to líbilo!! Hlavně při Don't Forget a Catch Me byla zlatá a znovu jsem si zamilovala My Love Is Like A Star ♥ Ale musím říct, že u některých písniček jako je např. Really Don't Care Demi většinou zpívá i líp. Videa určitě všem doporučuju, protože to byla skvělá show!

Give Your Heart A Break (Tour Warm Up Live on the Honda Stage)

28. srpna 2014 v 19:36 | katka219
Už od rána čekám, jestli nebudou nějaké pořádné novinky, ale ono nic, takže to vypadá, že si budeme muset vystačit s osobními fotkami a s tímhle novým videem. Jsem moc ráda, že se videa z koncertu na Honda Stage objevují, ale vážně nechápu, proč je nezveřejní všechny najednou! Už ani nevím, co k tomu mám psát:)) Tentokrát si můžeme vychutnat písničku Give Your Heart A Break a Demi byla samozřejmě naprosto úžasná!


Let It Go (Tour Warm Up Live on the Honda Stage)

27. srpna 2014 v 15:13 | katka219
Ahoj! Tak dneska se sice opět moc novinek neobjevilo, ale mě se stejně nechce být na počítači, takže se do toho hned pustím:) Možná víte, že Demi v červenci vystupovala na akci s názvem Tour Warm Up Live on the Honda Stage. Nyní se na jejím oficiálním youtube účtu objevilo další krásné video z tohoto koncertu, kde Demi zpívá písničku Let It Go. Vážně se jí to moc povedlo! Na ostatní videa se můžete podívat TADY.

VIDEOS: Tour warm up live on the Honda Stage

12. srpna 2014 v 9:26 | katka219
Na oficiálním youtube účtu Demi se objevila čtyři videa z jejího koncertu na Honda Stage, který měla v červenci. Jsou to písničky Skyscraper, Heart Attack, Really Don't Care a Neon Lights a určitě všem doporučuju, abyste se podívali! Demi to zazpívala naprosto úžasně a videa jsou moc pěkná! Mě se tady asi nejvíc líbil Skyscraper a jsem moc ráda, že pro VEVO vybrala po dluhé době zrovna tuhle písničku:)


VIDEO: Really Don’t Care at the Teen Choice Awards 2014

11. srpna 2014 v 20:02 | katka219
Přidávám video z Demina vystoupení na TCA. Jak už jsem psala, zpívala nejnovější singl Really Don't Care společně s Cher Lloyd a moc se jí to povedlo!! Sice se mi loni její vystoupení s písničko Made In The USA líbilo víc, ale i tak podle mě byla ta nejlepší hudebná vsuvka večera:) Bylo vidět, že si to Demi užila!

Live at New Year’s Eve 2014 ET Niagara Falls Canada soundcheck - 30.12. 2013

4. ledna 2014 v 12:57 | katka219
Objevily se dvě docela kvalitní videa ze zvukové zkoušky na Demino silvestrovské vystoupení v Kanadě. Zpívala nejdřív Give Your Heart A Break a potom Heart Attack. Můžete si všimnout, jak si taky postupně přidávala vrstvy oblečení:) Musela tam být vážně zima!

VIDEOS: ET Canada New Year's Eve at Niagara Falls - 31.12. 2013

2. ledna 2014 v 13:37 | katka219
Ahoj:) Dnes nejdříve přidávám odkazy na videa ze silvestrovského vystoupení Demi v Kanadě. Zazpívala celkem 7 písniček a objevily se všechny kromě Two Pieces. Já jsem zatím koukala pouze na Neon Lights a to je vážně v pěkné kvalitě, takže určitě doporučuju! Demi byla skvělá jako vždy :)


Christmas Day Parade - Let It Go

28. prosince 2013 v 12:51 | katka219
Možná si vzpomínáte, že Demi v listopadu vystupovala v Disneylandu v LA na každoroční vánoční Christmas Day Parade. Celá tato akce byla v televizi odvysílaná až teď o Vánocích, takže se konečně objevilo kvalitní video. Demi zpívala písničku Let it go a moc se jí to povedlo!


VIDEO: 2vLive - The Demi Lovato Experience

29. října 2013 v 19:38 | katka219
Tak jsme se dočkali a včera (28.10.) se konal Demiin koncert pro 2vLive Experience, ktetý mohli sledovat online fanoušci po celém světě, když si za pár korun koupili "vstupenku". Jen tak pro zajímavost se vás musím zeptat, koukal se někdo z vás?? Já ne, nechala jsem si to až na dnešek, protože mi bylo jasné, že se stejně objeví hezká kvalitní videa:) Demi vystoupila se staršími i s novějšími písničkami, často komunikovala s fanoušky a zpívala hrozně procítěně (při Nightingale se skoro rozbrečela). Byl to úžasný koncert!! Jako na to, že ještě o víkendu psala na twitter, jak je jí špatně, to vážně vystřihla! Občas sice bylo trošku slyšet, že jí bolí v krku, ale celkově to bylo prstě perfektní!:) Nejvíc mě tentokrát dostala asi písničkou Stay od Rihanny. Určitě si jí poslechněte!


Something That We're Not

VIDEOS: Demi Live - Grammy HQ

20. října 2013 v 16:18 | katka219

Na oficiálních stránkách Grammy bylo konečně zveřejněno několik videí z akce nazvané Grammy HQ, na které Demi zpívala a poskytla krátký rozhovor. Možná si vzpomínáte, že už jsem vám sem před časem dívala i pár fotek. Grammy HQ se konalo 4.října pod záštitou "Recording Academy" v Santa Monica. Určitě se podívejte, protože Demi to zazpívala perfektně!! Hrozně moc se mi líbilo třeba Neon Ligths. Moc jí obdivuju, jak to vždycky dokáže vyzpívat! Při jejích vystoupeních bych kolikrát ani nepoznala, že zpívá živě:)

 
 

Reklama