VIDEO: Demi Live

Performing In Good Morning America - 29.10. 2015

1. listopadu 2015 v 21:12 | katka219
Je to vážně neobvyklé, ale Demi byla tento týden hned dvakrát v pořadu Good Morning America. Fotky i video z první návštěvy, kdy zde společně s Nickem Jonasem představili své plánované turné, jsem vám už přidávala - ZDE. Nyní tu mám video s vystoupením a také pár fotek z její druhé návštěvy. Ve čtvrtek (29.10.) zde Demi zazpívala píseň Confident a moc se jí to povedlo ♥ Jestli máte čas, určitě se koukněte!


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Good Morning America - 29.10. (8x)

VIDEOS: Saturday Night Live - 17.10. 2015

19. října 2015 v 20:29 | katka219
Tady už jsou slíbená videa z pořadu Saturday Night Live, ve kterém se Demi objevila v sobotu (17.10.). Byla tam opravdu úžasná a vřele doporučuju, abyste se podívali ♥ Své vystoupení začala energicky s písní Cool For The Summer, kterou ovšem rychle vystřídal nejnovější singl Confident. Později se na pódium ještě vrátila a naprosto perfektně vystřihla ještě novou baladu Stone Cold. Bylo to vážně velmi podařené vystoupení a navíc bylo vidět, že si ho užila i Demi! PS: Nezapomeňte, že nové album Confident je konečně venku a zdarma k poslechu ho najdete na Spotify! :))


VIDEO: Performance at BBC Radio 1 Live Lounge, UK - 9.9. 2015

11. září 2015 v 19:50 | katka219
Ve středu (11.9.) byla Demi hostem v britském rádiu BBC 1, kde živě vystoupila se dvěma písničkami. Nejprve vůbec poprvé zazpívala akustickou verzi singlu "Cool For The Summer" a poté přidala ještě cover známé písně "Take Me To Church". Obě vřele doporučuju, protože něco takového u Demi jen tak neslyšíme! Akustická verze CFTS se povedla, i když k této písni se podle mě hodí spíš takový ten "umělý doprovod" :)) Co se týká "Take Me To Church" asi nemám, co bych vytkla! Je to jiný styl, než na který jsme u Demi normálně zvyklí a Dems se to taky snažila zazpívat netypicky. Podle mě byla naprosto skvělá! ♥ Co myslíte vy?


VIDEOS: Performance At Jimmy Kimmel Live - 31.8. 2015

1. září 2015 v 21:14 | katka219
Jak už jsem vám psala, Demi včera (31.8.) v pořadu u Jimmyho Kimmela také vystoupila na jeho venkovním pódiu a zazpívala několik svých nejznámějších písní. Samozřejmě začala se svým nejnovějším singlem Cool For The Summer a potom pokračovala ještě s Neon Lights, Heart Attack a Give Your Heart A Break. Byla skvělá a opět musím podotkout, že jí to moc slušelo! Zpívala krásně jako obvykle a bylo na ní vidět, že si to užívá:) Některá videa jsou natočená jen od fanoušků, ale hned jak se objeví kvalitnější, budu tento článek aktualizovat!

Cool For The Summer

VIDEO: Cool for the Summer | Live Sunrise - 10.8. 2015

13. srpna 2015 v 16:07 | katka219
Jak už jsem vám psala v minulém článku, v pondělí (10.8.) byla Demi hostem v australském ranním pořadu s názvem Sunrice a zazpívala písničku Cool For The Summer. Já jsem si původně myslela, že tam poskytne třeba také delší rozhovor nebo že se alespoň objeví i nějaké fotky, ale nakonec se ukázalo, že se musíme spokojit s tímto videem z vystoupení. Demi tam měla naprosto skvělý outfit, který se k jejímu singlu vážně hodí! Zpívala jako vždycky moc hezky a potom také prohodila pár milých slov s moderátory. Video doporučuju!:)

EDIT: Ivet byla tak hodná a poslala mi FOTKY Z VYSTOUPENÍ, takže nakonec se na ně přece jenom můžete podívat v galerii! Sice nejsou moc kvalitní, ale je to lepší než nic:))

VIDEOS: The Lovato Scholarship Benefit, CA - 18.3.

20. března 2015 v 18:17 | katka219
Mám tu pro vás naprosto úžasná videa z prvního benefičního koncertu, který Demi uspořádala ve středu (18.3.) pro svou charitu "The Lovato Treatment Scholarship". Fotky jsem vám přidávala již v minulém článku a teď tedy pouze zopakuji, že Demi zde představovala své záměry, vysvětlovala, jak tato charita vznikla a samozřejmě také odpovídala na otázky fanoušků a zpívala. Celý večer se nesl v moc pěkném a dojemném duchu, protože Demi mluvila třeba i o smrti svého biologického otce, která ji velmi zasáhla a byla to vlastně událost, která ji k založení tohoto programu vedla. Já už jsem viděla všechna tahle videa a vřele vám doporučuju, abyste se podívali!! Demi zpívala dokonale a je úplně zlaté, jak jí nakonec Wilmer přinels dort a říkal, jak je inspirující! ♥


VIDEO1 - Úvodní proslov
VIDEO2 - Proslov o tom, jak vznikla její charita

VIDEO: Olly Murs & Demi Lovato "Up" guests at X Factor UK 2014

15. prosince 2014 v 18:14 | katka219
Tady je video z finálového večera britského X-Factoru, které se konalo včera (14.12.) a Demi a Olly tam poprvé živě zazpívali jejich duet Up. Já jsem se na tohle vystoupení moc těšila, protože tu písničku jsem si zamilovala, ale abych řekla pravdu, tak mě nakonec docela zklamalo:( Demi tam vypadala naprosto úžasně a jako vždy úžasně také zpívala, ale nezdá se vám, že se necítila ve své kůži?? Možná to bylo těmi šaty, anebo ze strachu, aby to nedopadlo jako její minulé vystoupení v X Factoru, kde měla rozbitý odposlech... Nevím no... Olly mi tam tak nějak vadil. Hlasy jim moc neladily a celé mi to přišlo takové statické. Jako nebylo to nic hrozného, ale já prostě čekala víc:(
EDIT: Tak jsem si uvědomila, že mám rozbitá sluchátka, takže ty jejich hlasy moc hodnotit nemůžu :D


VIDEOS: Royal Variety Performance 2014

9. prosince 2014 v 17:08 | katka219
Pamatujete, jak se Demi letos v listopadu zúčastnila koncertu Royal Variety Performance? Tak nyní se konečně můžeme podívat i na nějaká videa z jejího vystoupení! Znovu připomínám, že šlo o jakýsi předvánoční koncert, který se konal v Londýně a který, každoročně pořádá a financuje britská královská rodina. Mezi dalšími vystupujícími byli např. Ed Sheeran, Ellie Goulding nebo i One Direction. Naše Demi tam zpívala Let It Go a potom také ještě s ostatními závěrečnou píseň Fly Me To The Moon. Byla tam opravdu úžasná a také se mi líbily ty akrobatky, které ji doprovázely při Let It Go. Možná, že se časem objeví kvalitnější videa, ale i tahle vřele doporučuju!:)

VIDEO: Jessie J - Bang Bang Live ft. Demi Lovato - 3.12. 2014

6. prosince 2014 v 8:32 | katka219
Ahoj:) Konečně jsem zjistila více informací o tom společném vystoupení Demi a Jessie J, o kterém jsem vám psala minule a také přidávám skvělé video! Nebyl to pouze koncert Jessie, jak jsem původně myslela, ale jednalo se o vánoční Jingle Ball pořádaný rádiem 99.7 FM v San José. Jak Demi tak i Jessie tam měli svůj vlastní malý koncert, a když Jessie zpívala svou písničku Bang Bang, pozvala Demi na pódium a ta bezvaně zazpívala part Ariany Grande. Na video (které už má přes milion zhlédnutí) se určitě koukněle, protože to bylo úžasný! Obě zpívaly perfektně a jak jsem se dozvěděla na TOMTO krásném blogu o Jessie J, holky spolu budou na více Jingle Ballech, takže můžeme doufat, že si to třeba zopakují:)

”Somebody to You” on The Ellen Show

11. listopadu 2014 v 9:06 | katka219
Kdybych to sem už dneska nestihla, tak radši přidávám ještě alespoň video s vystoupením Demi a skupiny The Vamps z Ellen Show. Vůbec poprvé si tam společně živě zazpívali písničku Somebody To You a bylo to vážně úžasné! Konečně už si musím od kluků poslechnou i nějaké další písničky, protože tahle je skvělá!:) Co na jejich vystoupení říkáte vy?

 
 

Reklama