VIDEO: Demi Live

VIDEO: Bee Gees Tribute at 59th Annual Grammy Awards + Photos

24. února 2017 v 14:25 | katka219
Konečně se mi povedlo najít celkem pěkné video z vystoupení na Grammy, ve kterém se můžete podívat na kompletní tribut Bee Gees. Nejprve se na pódiu objevila právě naše Demi a zazpívala jednu z nejznámějších písní Stayin Alive. Poté ji vystřídala Tori Kelly s písničkou Tragedy, skupina Little Big Town s písničkou How Deep Is You Love a nakonec Andra Day s Night Fever. Nakonec opět zazněla Stayin Alive a Demi naprosto zářila!! Zpívala úplně perfektně a i když všichni vystupující byly úžasní, ona tomu dominovala. Já jsem neskutečně ráda, že se jí to tak povedlo a jsem ráda, že se jednalo právě o tribut Bee Gees, protože miluju jejich Horečku sobotní noci ♥ Loni Demi zpívala Hello od Lionela Richieho, letos Stayin Alive a teď už můžeme jenom doufat, aby jednou vystoupila se svou vlastní písní. Moc bych jí to přála!:)
Jinak co se týká obecně všech vystoupení na Grammy, byla jsem moc spokojená! Hodně se mi líbila Adele a její pocta pro George Michaela, Bruno Mars, Edd Sheeran a Beyoncé. Velmi příjemně překvapila Maren Morris, kterou jsem do té doby vůbec neznala. Jaká vystoupení se líbila vám?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Performance: 59th Annual Grammy Awards (37x)

Demi Lovato - Heart Attack (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

7. listopadu 2016 v 19:52 | katka219
Uvědomila jsem si, že jsem úplně zapomněla přidat další oficiální video z Future Now Tour, které bylo zveřejněno již před pár týdny. Po úžasných písničkách jako je Confinedt, Stone Cold nebo třeba Close se jedná o trochu starší Heart Attack, který Demi na turné zpívala hned jako druhou píseň večera. Pokud vám třeba tohle video uteklo stejně jako mě, určitě si najděte chvilku a koukněte! Heart Attack se podle mě prostě neomrzí a Demi to zpívá snad líp než kdy dřív:)

Demi Lovato - Cool For The Summer (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

22. října 2016 v 15:05 | katka219
Ahoj, všichni:) Jak se máte? Já mám po hrozně dlouhé době poměrně volný víkend, takže jsem se konečně dostala k úklidu, k četbě a určitě samozřejmě čekejte také nějaké nové články!:) Nejprve tu pro vás mám další oficiální video z koncertu Future Now Tour. Tentokrát byla zveřejněna písnička Cool For The Summer, která každý z koncertů ukončovala. Demi byla při této písni na pódiu se svými dvěmi vokalistkami a za ní se promítaly jakési letní motivy v odstínech oranžové. Řekla bych, že na závěr je to docela dobrá písnička, vzhledem k tomu, že turné probíhalo přes léto:o)

Demi Lovato - Confident (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

15. října 2016 v 19:00 | katka219
Před pár dny bylo oficiálně zveřejněno již čtvrté video z vystoupení na Future Now Tour. Po Body Say, Stone Cold a Close se tentokrát jedná o Demiin úvodní song Confident a je to úplně tak skvělé video jako všechny ty předcházející, takže se určitě podívejte! Začala jsem znovu litovat, že Demi s Nickem s tímto turné nezamířili i k nám do Evropy, protože to byla naprosto úžasná show a Demi teď zpívá líp, než kdy předtím ♥ Confident dokáže vystřihnout kdykoli a kdekoli a člověku úplně běhá mráz po zádech! :))

Demi Lovato - Stone Cold + Close (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

26. září 2016 v 20:24 | katka219
Možná si pamatujete, že jsem nedávno přidávala oficiální video z koncertu s písničkou Body Say a moc jsem si tenkrát přála, aby nám Demi zveřejnila i některé další. Přání se mi vyplnilo, a to hned se dvěma mými nejoblíbenějšími písničkami, které Demi na turné zpívala ♥ Jedná se o Stone Cold a Close! Opravdu vřele vám je doporučuju, protože Demi s Nickem byli naprosto úžasní a kvalitněší videa z turné už nebudou. Naprosto tyhle dvě písně miluju a miluju, když Demi zpívá pouze s klavírem! Ještě doufám, že se časem objeví Lionheart a pak už budu naprosto spokojená :o) Jaká je vaše nejoblíbenější písnička z turné?

Demi Lovato - Body Say (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

18. září 2016 v 17:41 | katka219
Jak už asi víte, nedávno bylo oficiálně oznámeno, že z písničky Body Say singl nebude a videoklipu se bohužel nedočkáme. Demi řekla, že píseň vydala jen tak, že to byl pouze spontánní nápad a je ráda, že mohla během turné předvést i něco nového. Nyní se na jejím oficiálním YouTube účtu místo klipu objevilo alespoň video z vystoupení na Future Now Tour. Podle outfitu bych si tipla, že bylo natočeno 13. srpna v Denveru. Pokud máte Body Say rádi, určitě se podívejte, protože video je udělané opravdu krásně! Já osobně moc doufám, že třeba byly točeny i některé další písně... Třeba z Neon Lights Tour jich Demi potom pár tímto způsobem vydala a bylo to super! Snad to zase zopakuje:))

VIDEOS: Good Morning America Summer Concert Series - 17.6. 2016

26. června 2016 v 18:47 | katka219
Konečně přidávám slíbená videa z vystoupení na Good Morning America Summer Concert Series, kde se Demi objevila minulý týden v pátek (17.6.). Zazpívala celkem pět písniček - čtyři z nejnovějšího alba a poté ještě Neon Lights. Určitě se podívejte, protože se jí to moc povedlo! Jako speciálního hosta si k písni Stone Cold opět pozvala Brada Paisleyho, který ji doprovázel na kytaru. Znělo to zajímavě a Demi zpívala naprosto skvěle ♥ Také stojí za zmínku, že tenhle pátek se na stejné pódium Demi opět vrátila, když na oplátku zazpívala zase na Bradově koncertě. Ale o tom až později... :o)


VIDEO: Demi Lovato performing Stone Cold at Grammy HQ

2. června 2016 v 18:21 | katka219
Ahoj, všichni:) Stále není moc novinek, ale dnes tu mám alespoň tohle krásné video s písničkou Stone Cold, které vzniklo v rámci tzv. Grammy HQ přímo v ústředí Grammy v Los Angeles. Možná si vzpomínáte, že před pár týdny jsem vám už přidávala nějaké ty fotky (zde). Demi tam zpívala naprosto úžasně! Opravdu musím říct, že poslouchat Stone Cold bych mohla snad pořád ♥ Video bohužel zatím není oficiální, takže ta kvalita je trochu horší, ale i tak ho doporučuji! Už se moc těším, až budou zveřejněny i další písničky a doufám, že už je najdu na oficiálním kanále Grammy!

VIDEO: Cool For The Summer at Billboard Music Awards 2016

24. května 2016 v 20:31 | katka219
Jak už jsem se zmiňovala v minulém článku, v neděli (22.5.) Demi vystupovala na Billboard Music Awards, a to se svým letním hitem Cool For The Summer. Sice jsem si říkala, že mohla dát něco trochu míň oposlouchaného, ale nakonec mi to nevadí, protože Demi byla jako vždycky skvělá! Pomalejší rozjezd byl super a stejně tak jsem si vychutnala i tu její výšku na konci ♥ Určitě se také musím zmínit o outfitu. Demi zvolila volné tričko, se symbolem pro mužskou/ženskou toaletu, aby vyjádřila svou podporu LGBT komunitě. Stejné tričko se bude prodávat i během letního turné a výtěžek půjde na LGBT organizaci v Severní Karolíně. Nejsem si jistá, jestli jsem se tu o tom už zmiňovala, ale v Severní karolíně platí nějaký naprosto nesmyslný zákon o používání koupelen, takže Nick i Demi se proti tomu postavili. Podle mě je to tričko super nápad a líbí se mi!
AKTUALIZACE: Místo odkazu přidávám přímo video, které se objevilo na oficiálním YouTube účtu Demi :)

VIDEO: Without A Fight - Brad Paisley ft. Demi Lovato - 20.5. 2016

22. května 2016 v 20:12 | katka219
Předevčírem v pátek (20.5.) se Demi objevila jako speciální host na koncertě Brada Paisleyho, který se konal v kalifornsném městě Irvine. Jak už asi většina z vás zaregistrovala, minulý týden vyšel Bradův nový singl Without a Fight, kterým je právě duet s Demi, takže nyní jsme si ho poprvé mohli poslechnout živě. Vystoupení se moc povedlo! Je to taková pohodová písnička, která oběma sedí:) Demi to moc slušelo v bílých minišatech a černém sáčku, akorát ve videu ty šaty vypadají vážně šíleně krátké! Nelekejte se, na fotkách jde poznat, že měla i nějaké legíny, pevné silonky nebo tak něco, ale v tom videu to působí děsivě :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Performing with Brad Paisley in Irvine, CA - 20.5. (8x)
 
 

Reklama