Songs

Demi Lovato - Silent Night (Honda Civic Tour Holiday Special)

20. prosince 2016 v 18:43 | katka219
Ahoj všichni:) Tak si představte, že dnes jsem zcela nečekaně zalehla asi po sedmi letech s chřipkou. Fakt mě to překvapilo a taky naštvalo, ale říkala jsem si, že v těch chvílích, kdy mě nebude bolet hlava, alespoň přidám novinky na blog. Demi už nám včera dala takový malý vánoční dárek, protože zveřejnila záznam ze studia, jak zpívá nádhernou píseň Silent Night. Určitě si ji poslechtěte, protože Demi to samozřejmě dala naprosto úžasně! ♥ Zase mě to hezky vánočně naladilo:) Na sobotu už se moc těším a doufám, že to už mi bude zase dobře:)

Demi Lovato - Too Much Love (Audio)

23. srpna 2016 v 15:05 | katka219
Ahoj, všichni:) Dnes moc nestíhám přidávat, protože máme doma pěkný blázinec... Malujeme, rozbilo se auto a do toho nás ještě postihly nemoci a úrazy. Teď jsem tu jen na skok a ráda bych ještě něco přidala večer, ale bohužel nemůžu nic slíbit:/ A teď už tedy k té novince! Úplně nečekaně se objevila stará, dosud nezveřejněná písnička od Demi s názvem Too Much Love! Říká se, že se prý o ní uvažovalo při vzniku alba DEMI v roce 2013. Já osobně bych ji klidně zařadila ještě trochu dál, třeba do Here We Go Again éry, ale je to celkem jedno. Hlavní je, že máme úplně nový song, a to od staré Demi ♥ Něco takového se stává opravdu jen zřídka, proto z toho mám samozřejmě velkou radost! Mě se písnička moc líbí a co vám?
EDIT: Tak video bylo z YouTube smazáno, ale píseň si můžete poslechnout například ZDE.

Demi Lovato - Body Say (Audio)

2. července 2016 v 10:41 | katka219
Zdravím z Varů! Právě tu začalo pršet a jelikož jsme těď dopoledne zůstali v kempu, rozhodla jsem se, že volnou chvíli využiju a konečně vám přidám odkaz na nový singl Body Say! Na YouTube zatím zveřejněn nebyl, ale po krátkém přihlášení si ho můžete poslechnout na Spotify. Řekla bych, že se jedná o takový jednoduchý "sexy song", který asi neurazí, ale bohužel asi ani nenadchne, ale posuďte sami. Třeba jsem zase moc kritická :) Demi řekla, že písničku napsala a nahrála před pár týdny a řekla si, že je zbytečné s jejím vydáním čekat. Já osobně si myslím, že jako singl mohla teda zvolit něco lepšího, ale je mi jasné, že teď v létě to určitě budou hrát všude. Zatím mám prostě takové rozporuplné pocity. Co myslíte vy??
EDIT: Přidávám oficiální video z YouTube. Není na něm pouze klasická fotka, ale střídají se v něm pohledy na různé fotky z celého photoshootu. Je to udělané moc pěkně!

Brad Paisley - Without a Fight (Lyric Video) ft. Demi Lovato

19. května 2016 v 14:04 | katka219
Před necelým týdnem byl zveřejněn duet s názvem Without a Fight country zpěváka, skladatele a kytaristy Brada Paisley a naší Demi, ze kterého se Brad rozhodl udělat svůj nový singl. Nápad na jejich další spolupráci se objevil potom, co společně vystupovali na iHeart Radio Music Awards (- článek -) na začátku dubna, takže všechno šlo docela rychle. Jestli jste novou písničku ještě neslyšeli, určitě to napravte! Jde o country, která já mám moc ráda a je super, že Demi si zase mohla zazpívat něco trochu jiného. Už se taky těším na klip a doufám, že v něm Demi normálně bude:o) Jak se písneň líbí vám?

I Will Survive - From The Angry Birds Movie

16. května 2016 v 13:32 | katka219
Ahoj, všichni:) Dneska tu mám nejdříve článek s písničkou, což není zas až tak časté, tak snad si ji užijete stejně jako já! Ještě před pauzou jsem vás stihla informovat o tom, že se Demi objeví na soundtracku k animovanému filmu The Angry Birds Movie, a to s písničkou I Will Survive. Já jsem čekala nějakou úplnou novinku, ale nakonec se ukázalo, že jde o starou známou klasiku. Nachvilku mě to zamrzelo, ale když jsem si písničku v Demině podání poslechla, opravdu nemůžu litovat! Zpívá to vážně skvěle a myslím, že jí to sedlo:) Byla bych taky moc ráda, kdybychom se někdy dočkali i živého vystoupení. Jinak film bude mít premiéru 20.5. a na trailer se můžete podívat ZDE.

Demi Lovato - Spotify Sessions (Live from Spotify NYC)

9. ledna 2016 v 14:07 | katka219
Velmi mě potěšilo, že na Spotify byl konečně zveřejněn celý záznam z malého akustického koncertu, který Demi měla před několika měsíci v New Yorku. Bylo to vlastně úplně poprvé, co některé nové písničky zpívala živě. Již dříve jsem vám přidávala odkaz na píseň Confident a nyní k ní přibylo ještě For You, Stone Cold, Father a Cool For The Summer. Dále si také můžeme poslechnout Demino krátké povídaní před každou písní, ve kterém vysvětluje, jak jednotlivé písně vznikly, co ji inspirovalo a tak dále a nechybí dokonce ani záznam z rozhovoru. Demi samozřejmě mluví o své nové hudbě a o sebejistotě. Pokud ještě nejste zaregistrováni na Spotify, určitě to napravte, protože tohle určitě stojí za to! Demi zpívala naprosto úžasně a byla hrozně milá:)

Confident (Live from Spotify NYC) 2015

20. prosince 2015 v 16:48 | katka219
Ahoj, všichni:) Tak se vám zase ozývám! Děkuju vám všem za podporu a milé komentáře u předchozího článku ♥ Jen v rychlosti bych vám chtěla říct, že ples se nakonec docela vydařil, za což jsem hrozně šťastná a teď už se strašně moc těším na Vánoce!! Opravdu doufám, že během prázdnin nebude Demi dělat nic zvláštního, abych stihla doplnit tu spoustu nových fotek. Abych pravdu řekla, tak ačkoli jsou všechny krásné, zrovna dvakrát se mi do toho nechce:( Ale zase vím, že by se mi toho hrozně moc nahromadilo a určitě bych toho později litovala, takže dneska už konečně zase začínám ukládat :D A teď už tedy konečně k hlavnímu tématu tohoto článku.... Demi nám dala k dispozici akustickou verzi písničky Confident, se kterou vystoupila před pár měsíci v New Yorku. Možná si z té akce pamatujete nějaké fotky nebo teba i videa z celého malého koncertu (zde). Já vám přidávám odkaz na Spotify, kde si tuto krásnou písničku můžete po přihlášení poslechnout. Akustické verze se mi vždycky moc líbí a u písně Confident tomu není jinak! Co myslíte vy? :)

Fall Out Boy - Irresistible (Starring Doug The Pug) ft. Demi Lovato

16. října 2015 v 19:01 | katka219
Před několila dny jsem vás informovala o tom, že se s Demi spojila kapela Fall Out Boy a společně nazpívali novou verzi jejich již starší písničky s názvem "Irresistible". Singl vyšel dnes, ale zatím se samozřejmě jedná pouze o audio. Co na ni říkáte? Mě osobně písnička docela příjemně překvapila a líbí se mi! Je hodně rytmická, má celkem pěkný text a myslím, že Demiin hlas se k tomu pěkně hodí. Ani jsem to nečekala! Budu ráda, když mi napíšete váš názor :)

Demi Lovato - Stone Cold (Live In Studio)

10. října 2015 v 20:13 | katka219
Jestli Demi odebíráte na YouTube, určitě jste si už všimli, že před pár dny bylo zveřejněno video ze studia, ve kterém Demi živě zpívá píseň Stone Cold z nového alba Confident. Pokud jste ji ještě neslyšeli, opravdu vřele doporučuji! Jedná se o pomalou baladu, kterou Demi označila jako jednu z jejích nejoblíbenějších písní z tohoto alba. Má opravdu krásný text, je silná a dojemná ♥ Mě osobně se hrozně moc líbí, i když ten konec na mě působí možná až zbytečně moc uřvaně. Líbí se mi především ze začátku, kdy je krásně jemná a Demin hlas člověka přímo hladí po duši:) Nádhera!! Jaký názor máte vy?

Demi Lovato - Cool For The Summer (Audio Only)

1. července 2015 v 15:37 | katka219
A je to tady!!! Konečně si oficiálně můžeme poslechnout nový singl naší Demi s názvem Cool For The Summer! Jak víte, dozvěděli jsme se o něm docela narychlo a Demi se nás do poslední chvíle snažila napínat. Jak ovšem název napovídá, jedná se o skvělou letní písničku, která vypráví o letním flirtu. Napsala ji sama Demi s pomocí pár dalších skladatelů a producentů. Mezi ně patří třeba Max Martin nebo Savan Kotecha, který napsal i píseň Really Don't Care.
Tak co na singl říkáte?? Já myslím, že je to vážně bomba a nejde mi do hlavy, proč Demi písničku pro první singl tak dlouho vybírala. Tahle je totiž pro začátek prázdnin naprosto perfektní!! Refrénu s těmi "umělými" zuky jsem sice zatím moc na chuť nepřišla, ale sloky se mi strašně moc líbí a nejvíc chytlavá je pro mě ta část: Don't tell your mother, Kiss one another,.. To si už teď musím zpívat pořád dokola! :D Je to zase něco nového a hrozně se těším, až Demi zazpívá písničku živě a potom jsem samozřejmě také hodně zvědavá na klip. Nový letní hit je tu! :))


 
 

Reklama