POTM / POTY

POTM - Prosinec 2016

7. listopadu 2016 v 19:45 | katka219
Ahoj:) Tak konečně jsem opět tady a přidávám novou anketu o fotku měsíce. Tentokrát už vybíráme na prosinec... hrozně rychle to letí! Opravdu jsem chtěla vybrat nějaké tématické fotky na zimu, ale bohužel jsem zjistila, že už jsem všechno použila v minulosti a žádné nové zimní fotky Demi už dlouho neměla:/ Nakonec jsem se tedy rozhodla pro fotky z vystoupení, které tématem ankety už docela dlouho nebyly. První pochází z koncertu, který Demi odehrála v Mexiku, což jste jistě poznali podle jejích blonďatých vlasů a další dvě jsou ještě z konce turné. Abych řekla pravdu, Demi a její koncerty už mi začínají docela chybět!:( Sice teď nemám moc času, ale kdyby se kolem ní něco dělo, určitě bych měla k blogování mnohem větší chuť... Doufám, že má Demi zase nějaké akce v plánu! Už jí prostě zase potřebuju :))

POTM - Listopad 2016 - Vyhodnocení

5. listopadu 2016 v 18:51 | katka219
Ahoj, všichni:) Jak se dneska máte?? Já prožívám naprosto klidový den. Po delší době jsem navštívila babičku s dědou a teď si tu sedím na gauči a užívám si, že nemusím vůbec nic :D Chtěla jsem začít doplňovat novinky, ale potom jsem si uvědomila, že už je vlastně listopad, tudíž mám zase zpoždění ve vyhodnocení ankety o fotku měsíce. Během října jste měli na výběr mezi třemi fotkami z photoshootu pro Glamour magazín a nakonec se z toho stal souboj mezi první a třetí možností. O jeden hlas ovšem vítězí první fotka! Jsem za to ráda, protože je to i moje nejoblíbenější ♥ Máte nějaké nápady na novou aanketu? Chtěla bych ji přidat zítra.


Photo1 - 6 hlasů
Photo2 - 1 hlas
Photo3 - 5 hlasů

POTM - Listopad 2016

9. října 2016 v 17:17 | katka219
Konečně přidávám novou anketu o fotku měsíce! Tentokrát jsem moc nevěděla, jaké téma ankety bych měla vybrat a nakonec jsem zvolila nejnovější photoshoot pro časopis Glamour Magazine. Všechny fotky už najdete také v galerii a určitě v nejbližší době plánuju i celý článek, protože jsou to asi ty nejzajímavější fotky, co se poslední dobou objevily. Jsem moc zvědavá, která z nich to nakonec vyhraje! Anketu tu nechám o pár dní déle, aby hlasovalo co nejvíc z vás:)

POTM - Září 2016 - Vyhodnocení

6. října 2016 v 19:52 | katka219
Ještě než se vrhnu na tu hromadu novinek, chtělo by to vyhodnotit anketu o fotku měsíce, která tu probíhala během září. Měli jste na výběr mezi třemi černobílými fotkami ze zákulisí na turné a všechny se mi tolik líbily, že jsem vůbec nedokázala odhadnout, která to vyhraje. Nejvíc hlasů nakonec získala třetí fotka, na které je Demi společně s Batmanem ♥ Co na ni říkáte? A máte nějaké nápady na další anketu? :)


Photo1 - 3 hlasy
Photo2 - 4 hlasy
Photo3 - 8 hlasů

POTM - Září 2016

4. září 2016 v 10:28 | katka219
S několikadenním zpožděním přidávám novou anketu o fotku měsíce! Protože Demi byla úplně celé prázdniny na turné a ani teď v září ještě nekončí, vybírání tématu pro anketu mi tentokrát připadalo jednoduché. Nechtěla jsem ale úplně ty klasické fotky z koncertů, proto jsem zvolila tři fotky ze zákulisí, které jsou ještě navíc všechny čenobílé. Jaká z nich se vám líbí nejvíc? Já musím říct, že je miluju všechny ♥ Budu moc ráda, když budete hlasovat dole v anketě :o)

POTM - Srpen 2016 - Vyhodnocení

1. září 2016 v 20:06 | katka219
Málem bych úplně zapomněla vyhodnotit anketu o fotku měsíce, která tu klasicky probíhala po celý srpen. Dala jsem vám docela těžký výběr tří fotek z úžasného photoshootu pro magazín Billboard, který Demi nafotila společně s Nickem začátkem léta. Pokud vám photoshoot náhodou utekl, určitě se podívejte TADY! Čekala jsem, že hlasování bude hodně vyrovnané, ale nakonec s přehledem vyhrála fotka číslo jedna! Musím říct, že i mě se líbí asi nejvíce ♥ Nápad na další anketu už mám, tak snad ji stihnu udělat co nejdřív.

POTM - Srpen 2016

2. srpna 2016 v 11:19 | katka219
Tentokrát nebylo vůbec těžké zvolit téma ankety o fotku měsíce, protože nedávno se objevily fotky, které jsem si naprosto zamilovala ♥ Jedná se samozřejmě o photoshoot pro Billboard Magazine, který Demi nafotila spolu s Nickem. Je opravdu úžasný, takže si uvědomuju, že tenhle měsíc to budete mít s rozhodováním těžké, ale věřím, že stejně jako já máte tu svou nejoblíbenější:)) Tak která fotka dostane váš hlas? Tentokrát jsem na výsledek opravdu zvědavá!

POTM - Červenec 2016 - Vyhodnocení

1. srpna 2016 v 18:43 | katka219
Ahoj, všichni:) Je to sice naprosto děsivé, ale polovinu prázdnin máme za sebou, takže musím vyhodnotit anketu o fotku měsíce, která tu byla přes červenec. Měli jste na výběr mezi třemi fotkami z koncertů Summer Concert Series, které vždy v červnu pořádá pořad Good Morning America v Central Parku. Demi tam už vystupovala mnohokrát, proto to byly fotky z různých let. Hlasování bylo opět skoro úplně vyrovnané, ale nakonec získala nejvíc hlasů druhá fotka. Je z roku 2014. Jak jste s výsledkem spokojeni? :)

POTM - Červenec 2016

10. července 2016 v 19:28 | katka219
Konečně je tu také nová anketa o fotku měsíce! Tentokrát jsem docela dlouho přemýšlela, na jaké téma ji mám udělat a nakonec mě napadlo, že když Demi letos opět vystupovala na GMA: Summer Concert Series v New Yorku, bylo by zajímavé postavit proti sobě fotky z této akce z různých let. První fotka je nejnovější a pochází z letošního ročníku, druhá fotkaa je z roku 2014 a třetí z roku 2013. Je vážně super, jak se to hned nechá poznat, podle Deminých vlasů:)) Taky jsem si říkala, že by z této akce šla udělat i anketa do módní policie, co myslíte? Jaká fotka se vám líbí nejvíc? Hlasujte prosím dole v anketě! :o)

POTM - Červen 2016 - Vyhodocení

8. července 2016 v 12:02 | katka219
Ahoj, všichni!:-) Tak už jsem zase doma, což znamená, že blog by měl začít opět normálně fungovat. Ve Varech to bylo úplně úžasné! Viděla jsem celkem pět filmů, koncert Anety Langerové a dokonce jsem získala i pár dpisů od svých oblíbených herců. Sice jsem si myslela, že toho sem na blog za tu dobu přidám víc, ale jak vidíte, nakonec jsem se zmohla akorát na ten nový singl. Snad to teď všechno stihnu dohnat! Demi měla tři koncerty, takže je toho hodně, ale celý příští týden budu mít naštěstí čas. Protože už je dávno červenec, jistě by se hodilo konečně vyhodnotit anketu o fotku měsíce... Měli jste na výběr ze tří fotek z nového photoshootu a hlasování bylo opravdu hodně vyrovnané. Nakonec s rozdílem pouze jednoho hlasu vítězí druhá fotka! Jak se vám líbí? Máte nějaké nápady ohledně nové ankety?


Photo1 - 4 hlasy
Photo2 - 5 hlasů
Photo3 - 4 hlasy
 
 

Reklama