Personal Photos

Gallery Update #116: Personal Photos

29. května 2015 v 13:47 | katka219

Ahoj, všichni:) Koukala jsem, že dnes je strašně moc novinek, ale já zrovna nestíhám... Prostě klasika! Každopádně zatím tu pro vás mám alespoň nové osobní fotky od Demi. Všechny jsou moc hezké! Najdete mezi nimi fotky z New Yorku, Buddyho a také Demi s kamarády. Nejvíc se mi líbí asi ta první, na které je Demi se svými novými slunečními brýlemi:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (8x)

Gallery Update #63: Personal Photos

22. února 2015 v 18:41 | katka219

Už před několika dny Demi na svých účtech zveřejnila tyto tři nové osobní fotky. Já jsem pořád čekala, že se třeba objeví ještě nějaké další, ale ono pořád nic, takže tady máte alespoň tyhle:) Na prvních dvou je samotná Demi a jsou vážně krásné! Na třetí fotce můžene vidět produkty z DEVONNE by Demi.
EDIT: Doplňuji odkazy do galerie. Už funguje!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (3x)

Personal Photos #148

20. listopadu 2014 v 19:13 | katka219

Dnes se objevily tři nové nové osobní fotky. Sama Demi zveřejnila pouze tu první, která je z jejího koncertu v Amstrdamu a jedná se o pohled do hlediště. Druhou fotku máme od nějaké moderátorky, které Demi nedávno poskytovala rozhovor, a ta třetí byla pořízena při procházce v Belgii. Tam dnes bude mít Demi další koncert.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #147

17. listopadu 2014 v 20:09 | katka219

Naše Demi teď cestuje Evropou křížem krážem:D V současné době už není ani v Londýně ani v Istambulu, ale odedneška si užívá návštěvu Amstrdamu! Dokonce si mezi koncerty našla čas i na chození po památkách a na první fotce můžete vidět, že se byla podívat ve slavném domě Anny Frankové. Další dvě fotky už jsou trochu starší a k té poslední Dems napsala krásný komentář: "Nikdy jsem nezveřejňovala osobní fotky jako je tato, ale kruci... On je perfektní. Chybíš mi @WValderama." Jsou tam spolu zlatí! ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #146

15. listopadu 2014 v 20:39 | katka219

Přidávám čtyři nové osobní fotky, které Demi zveřejnla na svém twitteru. Moc se mi líbí hlavně ta, kterou jsem použila i na úvodku, protože Demi v těch šatech byla opravdu nádherná! Fotka z dětství je taky krásná. Prostě nedokážu pochopit, jak téhle holčičce mohl někdo nadávat a ponižovat jí kvůli vzhledu:(

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #145

13. listopadu 2014 v 16:50 | katka219

Objevily se čtyři nové krásné osobní fotky naší Demi. Nejnovější jsou první dvě, které byly pořízeny v Londýně, kam Demi před dvěma dny odletěla kvůli vystoupení. Na první fotce je společně s Ollym Mursem, se kterým se tam setkala. (Taky už jste tak zvědaví na jejich duet? :)) Na třetí fotce nahrává ve studiu s Nickem Jonasem a na čtvrté je se svojí nejlepší kamarádkou Marissou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #144

7. listopadu 2014 v 19:58 | katka219

Demi zveřejnila jednu osobní fotku, na které nám ukazuje svoje nové tetování. Nechala si ho udělat na boku a vypadá to, že se jedná o nějaké římské číslice. Možná jsou to nějaká data, ale nic konkrétního se mi zatím nepodařilo zjistit. Jak se vám líbí?? Abych řekla pravdu, tak mě teda moc ne:( Jako já nevím, ale prostě tohle "psaní po těle" nechápu. Nemám nic proti jednomu nebo dvěma decentním tetováním, která mají pro člověka hlubší význam, ale nesmí to být přehnané. A Demi už jich má nějak moc:( Nijak jí nekritizuju, koneckonců je to jen a jen její tělo, jen vám říkám svůj názor.
Druhou fotku zveřejnila Demina starší sestra Dallas. Je nádherná! ♥ Taky jsem kdysi se se ségrou takhle pózovala ve vaně :D

imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #143

6. listopadu 2014 v 15:44 | katka219

Ahojky! Vážně mě mrzí, že teď nemám moc času, ale tohle je snad poprvé, co jsem se za tenhle týden konečně mohla zastavit a pořádně se nadechnout. Jsem teď v jednom kole! Snažím se to všechno stíhat a do školy jsem se celkem svědomitě připravovala, a proto teď prostě blog musel stranou. Ale jak vidíte, bylo to jen na CHVILKU :) Novinek stejně moc není, takže mi nedá práci to dneska všechno doplnit. Začnu hned se čtyřmi novými osobními fotkami. Je mezi nimi ještě jedna z Halloweenu a ty ostatní jsou z focení nového photoshootu, který zatím vypadá moc hezky a já myslím, že se určitě máme na co těšit:) Na té třetí fotce je Demi s fotografem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #142

2. listopadu 2014 v 16:52 | katka219

Ahoj, ahoj! :) Dneska bohužel nemám moc času na blog, takže jsem tu jenom v rychlosti. Ráno sice čas byl, ale to jsem zkoušela pracovat s tou novou galerií a nějak jsem se u toho zasekla:D Objevilo se několik nových osobních fotek z Halloweena. Zjistila jsem, že Demi se kromě své vlastí párty zůčastnila také oslavy, kterou pořádala Jennifer Lopez. Fotky zatím přidávám jako vždycky pomocí imagebamu, ale už brzo bude ta galerie.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #141

1. listopadu 2014 v 13:57 | katka219

Přidávám nějaké nové osobní fotky a většina z nich je samozřejmě z halloweenských oslav. Vypadá to, že Demi byla hned na dvou a jednu opět uspořádala sama. Na fotkách je s přítelem Wilmerem a se svými kamarády. Co říkáte na její kostýmy?? Já myslím, že si s tím zase vyhrála a vypadala skvěle! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama