Other Videos

VIDEO: Cool For The Summer - Remix

26. července 2015 v 18:06 | katka219

Dnes byly zveřejněny čtyři další oficiální remixy singlu Cool For The Summer. Jak jsem se dozvěděla, všechny by prý měli být k dispozici na iTunes už 7. srpna. Já se musím přiznat, že zatím jsem si pustila pouze ten první a moc se mi nelíbil... Možná už víte, že já prostě nejsem milovník remixů :D Jestli ale vy máte remixy rádi, určitě si je poslechněte a pak dejte vědět svůj názor!

Demi Lovato - Cool for the Summer (Todd Terry Remix)

21. července 2015 v 21:20 | katka219
Na YouTubu se objevila oficiální zremixovaná verze písničky Cool For The Summer, kterou udělal Todd Terry. Pokud vás zajímá, jak tahle verze zní, určitě si ji pustťe níže. Abych řekla pravdu, tak já osobně remixy ráda vůbec nemám, takže tahle novinka jde tak trochu mimo mě. Jestli se ale třeba líbí vám, můžete mi napsat svůj názor do komentářů :)

VIDEO: Demi Lovato Interactive Chat w/ Romeo Saturday Night Online - AskAnythingChat

11. července 2015 v 17:06 | katka219
Možná už víte, že v rámci rádiového pořadu Saturday Night Online měla Demi na konci června chat, při kterém odpovídala na otázky svých fanoušků. Teď se konečně objevilo video s odpověďmi a já ho všem vřele doporučuju! Řeší se tu spousta různých věcí a Demi odpovídala na otázky ohledně své nové hudby, svých oblíbených písniček a třeba taky ohledně Wilmera, Buddyho nebo nové barvy na vlasy (kterou tedy mimochodem měnit zatím neplánuje:)). Demi je tam zlatá a já jsem moc ráda, že tenhle ask proběhl!
PS: Moc ráda bych pokračovala v doplňování fotek, ale asi nějak blbne hosting a nejde mi zobrazit galerie. Hned jak mi to půjde, čekejte další články:)

VIDEO: Filming Her Music Video "Cool For The Summer"

30. června 2015 v 22:13 | katka219
Nakonec tu mám pro vás ještě jednu takovou malou ochutnávku, protože bylo zveřejněno kratičké video ze zákulisí na natáčení videoklipu k písničce Cool For The Summer. Dočetla jsem se, že Demi ho skutečně natáčela až včera a předevčírem a toto je prý video ze včerejška (29.6.). Můžeme v něm tedy vidět pravděpodobně jeden ze "vzhledů" Demi, které v klipu vystřídá. Taky už jste tak zvědaví, co si pro nás vymyslela tentokrát?? :) Nezapomeňte, že písnička vychází už zítra - 1. července!

VIDEO: National Literacy Campaign, Official Telco Partner

24. května 2015 v 12:15 | katka219
Demi se zapojila do kampaně podporující vzdělávání a školství v Kambodži a svým tamním fanouškům poslala toto krátké video. Mluví zde o tom, jak důležité je v životech mladých lidí vzdělání. Myslím, že je pěkné, že se snaží touto cestou pomoct:) Video pravděpodobně vzniklo na začátku měsíce, když Demi v Kambodži vystupovala.

VIDEO: Demi in Jakarta, Indonesia

23. května 2015 v 11:50 | katka219
Demi se právě teď nachází v Indonésii, kam odcestovala kvůli své potvrzené účasti na Indonesian Choice Awards 2015. Jak už jsem vás informovala dříve, jedná se o každoroční slavností předávání cen, které se letos bude konat 24. května. Objevilo se krátké video s reportáží z jedné indonéské televize, ve které mluví o Demi. Jsou tam také záběry z letiště, když Demi do Jakarty přilétala. Moderátorům samozřejmě nerozumím ani slovo, ale vůbec není těžké domyslet si, co říkají. Je vidět, že ji tam rádi uvítali:) Už se moc těším na její zítřejší vystoupení!

VIDEO: Demi Lovato for Teen Vogue | Headliners

2. května 2015 v 14:40 | katka219
Na oficiálním YouTube kanálu časopisu Teen Vogue bylo zveřejněno krásné video s rozhovorem ze zákulisí na turné. Bylo pořízeno už minulý rok na pozdim, když Demi World Tour teprve začínalo a Demi koncertovala v USA. Demi tu vypráví o tom, jaké je pro ni celé turné, koncertování a setkávání s fanoušky. I fanoušci ve videu říkají, jaké mají ze setkání s Demi pocity. Je to vážně moc hezké video a já jsem ráda, že se objevilo:) Dems to tam moc sluší! Líbí se mi její účes:)
EDIT: Tak jsem našla další dvě videa od Teen Vogue. Určitě se podívejte! Demi si tam například sestavila vlastní kapelu ze svých oblíbených zpěvaček:)

VIDEO1 - Backstage at Her World Tour

VIDEO2 - Demi Lovato's Musical Idols
VIDEO3 - Final Thoughts Before She Steps on Stage

VIDEO: Demi Lovato SURPRISES Ultimate FAN

22. dubna 2015 v 19:40 | katka219
Ahoj, všichni:) Za ty dva dny, co jsem se vám neozvala, se toho objevilo tolik, že ani pořádně nevím, čím začít! Nakonec jsem se rozhodla, že fotek je teď pořád plno, tak si dáme pro změnu zase nějaké to video... V tomto videu můžete vidět, jak Demi překvapila svého skalního fanouška Nathana z Austrálie. Zrovna dával nějaký rozhovor a mluvil o tom, proč Demi obdivuje a ona najednou vstoupila do místnosti. Byla úplně zlatá a Nathan samozřejmě neskrýval své nadšení :D Celá ta situace mi připadala moc milá a naprosto chápu, že Nathan z toho musí mít úžasný zážitek! ♥ Z této akce se objevio taky pár fotek, které jsem nakonec zařadila mezi "appearances", protože se mi jinam nehodily.


imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Demi Lovato SURPRISES Ultimate FAN - 20.4. (4x)

VIDEOS: Madison de la Garza and Wilmer Valderrama about Demi

15. dubna 2015 v 18:54 | katka219
Mám tu pro vás dvě naprosto odlišná videa, která ale mají jednu věc společnou. V obou je zmíněná naše Demi!:) První video natočila Demina mladší sestřička Madison a sama ho pak umístila na YouTube. Říká tam o sobě 15 faktů a v jednom z nich také popisuje, jak jednou zlobila, když k nim domů kvůli Demi přišel nějaký důležitý hudební producent (přetočte na 4:00). Druhé video je opravdu jen tak pro usmání. Wilmer v něm odpovídá na otázky fanoušků a jeden z nich má na Twitteru jméno "dilmeruniverse". Přečetl to jméno a pak jen dodal: "Jo řekl jsem Dilmer, takže přestaňte vyšilovat." :D:D Dilmer ♥

VIDEO: Lovato Scholarship Benefit

5. dubna 2015 v 20:57 | katka219
Další video, které vám dnes přidávám, se sice objevilo na oficiálním YouTube účtu DEVONNE by Demi, ale jde o video z Deminy benefice pro Lovato Scholarship Program. Musím říct, že je vážně krásné!! Fanoušci čekající před budovou zde říkají, co všechno pro ně Demi znamená a vysvětlují, z jakého důvodu jí obdivují. Mě se tohle krásně poslouchá, protože si vždycky představuju, co bych tam řekla já:)) Je úžasné, jak všichni Lovatics drží pohromadě ♥♥

 
 

Reklama