Other Videos

VLOG: Celebrating Demi's Birthday! | Mad De La Garza

12. října 2016 v 19:02 | katka219
Ahoj, všichni:) Jak se máte?? Já sice pořád docela náročně, ale zároveň mi zatím naštěstí všechno vychází podle představ:) Ve škole se hodně dohadujeme ohledně maturáku, ale sehnali jsme skvělýho moderátora (určitě vám o něm napíšu, až to bude jisté) a dokonce jsem poprvý po sedmi letech dostala tři jedničky z matiky za sebou. Nechápu, co se to děje :D Taky si uvědomuju, že sliby o návratu na blog mi zatím moc nevycházejí, ale určitě se budu snažit dál!
Demi teď naštěstí nikam nechodí a užívá si zaslouženého volna, takže úplně to nejnovější mi neutíká. I tak mám ale tisíc fotek na doplnění... až mě to trochu děsí! Vím, že bych mohla přidávat i důležitější věci, ale mám tu pro vás tohle video, protože mě prostě zaujalo. Jde o to, že Demina mladší sestra Maddie začala natáčet videa na YouTube. Mě byla vždycky moc sympatická, takže myslím, že jí to půjde:) Navíc to udělala opravdu chytře, protože hned jako druhé video zveřejnila vlog z narozeninového víkendu Demi. Video je sice docela krátké, ale opravdu jsem si ho užila! Můžeme v něm vidět, jak Maddie, mamka a kamarádka Marissa nečekaně přijeli za Demi na turné a oslavily s ní její narozky.

VIDEO: Poolside LIVE with Demi Lovato and DNCE - September 22, 2016

24. září 2016 v 18:50 | katka219
Ještě předtím než Demi a DNCE vystoupili na soukromé akci Marriott Rewards, ze které jsem vám už přidávala fotky i videa v minulém článku, byl uspořádán dvacetiminutový přímý přenos na facebooku, v rámci kterého Demi s Joem odpovídali na předem připravené otázky od fanoušků. Seděli při tom u bazénu v nějakém losangeleském hotelu a později se k nim připojili i ostatní členové kapely DNCE. Video se záznamem vám určitě doporučuju! Otázky se týkali jejich plánů do budoucna, hudby, pejsků a mnoha dalšího! Demi jmenovala svou oblíbenou příchuť zmrzliny, vyprávěla o nejšílenějším zážitku s fanynkou nebo také prozradila, kam ve světě by se ještě chtěla podívat. Tady zmiňovala Havaj a Japonsko a mě trošku zamrzelo, že neřekla žádnou Evropskou zemi. Nejvíc mě pobavilo, když s Joem imitovala Nicka! To se jim vážně povedlo :D Demi vlastně celý čtvrtek (22.9.) strávila s DNCE a určitě se nesmím zapomenout zmínit o tom, jak se s nimi na 4 hodiny zasekla ve výtahu! :D Asi se to stalo až po tomhle videu, protože jsem si jistá, že by na to jinak přišla řeč. Pokud ale sledujete Snapchat, určitě už o tom taky víte... Tak to jen pro zajímavost:))

VIDEO: Undercover Lyft with Demi Lovato

2. září 2016 v 19:50 | katka219
Ahoj, všichni:) Dnes tu pro vás mám tohle krátké video, které mě opravdu moc pobavilo, tak doufám, že se bude líbit i vám! Jedná se o pořad s názvem Lyft Undercover, kde si Demi zahrála na taxikářku v utajení a svezla celkem čtyři dívky, které jsou jejími fanynkami. Představila se jim jako Samantha. Cestou si s holkama povídala, probírala nadcházející koncert Demi Lovato ve městě atd. Je to opravdu hrozně vtipné, protože ani jedna ji neodhalila :D Trochu to nechápu, protože Demi měla akorát sluneční brýle, smála se tím svým úžasným smíchem, kterým se podle mě pravým fanouškům musí prozradit vždycky, a s jednou holkou dokonce zpívala kousek písničky This Is Me! Na druhou stranu to bylo točeno jen krátce potom, co si Dems nechala prodloužit vlasy, tak to je trochu omlouvá:) Navíc koho by napadlo, že zrovna vy narazíte na Demi v taxíku, že jo?:) Určitě vám video doporučuju! Já se hodně nasmála... Třeba jak Demi používá frázi "cool for the summer", jak vypráví o cestování s bratrem jejího ex-přítele nebo jak zmiňuje Selenu, byla jsem úplně mrtvá :D :D

VIDEO: Demi Lovato – Radio Disney Sounds of Summer Field Trip

26. srpna 2016 v 19:52 | katka219
Objevilo se video od Disney rádia, které uspořádalo letní soutěž pro své posluchače a jednou z výher bylo i setkání s naší Demi. Vítězkou se stala holčička jménem Fireese, která má moc ráda hudbu a hraje na kytaru a díky rádiu Disney se podívala na Demin koncert. Měla možnost se s ní i setkat a Demi jí podepsala kytaru, z čehož byla určitě nadšená:) Video je udělané opravdu pěkně!

A Preview of a New Song in Nick Jonas' "Last Year Was Complicated (Episode 6)"

15. srpna 2016 v 13:30 | katka219
Tak dnes tu pro vás konečně mám i něco jiného než jen koncerty a osobní fotky. Pokud sledujete novinky o Nickovi Jonasovi, určitě už jste narazili na jeho dokument s názvem Last Year Was Complicated, který vypráví o jeho životě. V nejnovější epizodě se objevila i Demi a ukázka nové písničky, kterou společně psali a nahrávali v jejich autobusovém studiu. Video bylo pořízeno den před začátkem turné. Demi zpívá, Nick nahrává nějaké zvuky a dále je tam s nimi i producent a skladatel Nolan Lambroza. Co na tu malou ukázku říkáte? Já bych řekla, že zní výborně! Jsem opravdu zvědavá, co všechno za tohle léto Demi s Nickem vymyslí a už se na novou hudbu hrozně těším! :o)

Billboard: Nick Jonas & Demi Lovato Play Truth or Dare

29. července 2016 v 20:14 | katka219
Myslela jsem, že po úžasném photoshotu, šíleně dlouhém článku s rozhovorem a dvou videích nás už od stránek Billboard dlouho nic nečeká, ale spletla jsem se. Dnes na mě totiž na jejich oficiálním YouTube kanálu vyskočilo tohle krátké video, ve kterém Demi s Nickem hrají Truth or Dare (neboli pravda nebo výzva). Opravdu mě to potěšilo! V tomto videu měla Demi říct své oblíbené slovo, Nick prozradil, co naposledy vygoogloval a Demi potom krátce zahrála Cool For The Summer. Jestli jsem to pochopila, tak na další část se můžeme těšit příští týden.

VIDEO: 49 Celebrities Honor 49 Victims of Orlando Tragedy in Ryan Murphy-Produced Tribute

9. července 2016 v 12:34 | katka219
Americký režisér a scénárista Ryan Murphy, který je zároveň také prezidentem Společnosti pro lidská práva, oslovil 49 celebrit, aby s nimi mohl natočit video k uctění památky obětí masakru v Orlandu. Každá celebrita v několika větách představí každou z obětí a naše Demi mluví v deváté minutě o šestadvacetileté dívce, která se chtěla stát DJkou.

VIDEO: Demi Lovato & Nick Jonas Carpool Karaoke

17. května 2016 v 20:48 | katka219
Ahoj, všichni:) Dneska sice moc nestíhám s doplňováním, ale tuhle aktuální věc sem prostě dám musím. Konečně bylo zveřejněno Carpool Karaoke Jamese Cordena s naší Demi a s Nickem! Vážně mě to hrozně potěšilo, protože tenhle Jamesův formát pořadu opravdu miluju ♥ Zazněly celkem tři Deminy (Heart Attack, Stone Cold, Confident) a tři Nickovy písničky (Chains, Jealous, Close) + jedna speciální. Řeč přišla na turné, na bláznivé fanoušky a hned zezačátku třeba také na Nickův dřívější milostný život :D Moc se mi líbilo, jak na poslední song vystoupili a zpívali na ulici a Demi s tím jejím hlasem někdy vážně nechápu. Je prostě skvělá! Popravdě sice musím říct, že jsem očekávala trochu větší rozhovor a taky jsem se těšila, že by třeba mohli dát nějakou píseň z Camp Rocku, ale tak třeba zase příště... Je mi jasné, že když jsou v autě dva zpěváci naráz, moc se toho nestihne. Video vám určitě doporučuju!

VIDEOS: Nick and Demi Surprise Kids at Children's Hospital Los Angeles Children's Hospital Los Angeles

3. dubna 2016 v 20:36 | katka219
Vzpomínáte si, jak Demi s Nickem v polovině března překvapili malé pacienty v dětské nemocnici v Los Angeles? (FOTKY) Tak před pár dny se objevila dvě pěkná videa z jejich milé návštěvy. Bylo to od nich opravdu moc hezké! ♥ V prvním videu jsou různé záběry s dětmi i z minikoncertu, který Demi s Nickem udělali, a také tam krátce mluví sestřičky o tom, jakou mají děti radost. Ve druhém videu Demi zpívá Confident a Nick jí k tomu hraje na kytaru. Škoda, že to není celé!

VIDEO: iHeartRadio Music Awards - Demi Lovato Promo

2. dubna 2016 v 14:31 | katka219
Jak už jsem vás před nějakým časem informovala, Demi bude již tuto neděli (3.4.) vystupovat na iHeart Radio Music Awards. Nyní se objevila krátká reklama a bylo tak potvrzeno, že uslyšíme její nejnovější singl Stone Cold. Video je krátké, ale mě osobně se opravdu líbí! Je to udělané vtipně a Demi to tam moc sluší:) Už se na to vystoupení hrozně těším!! Také bych vám chtěla připomenout, že Demi je letos nominovaná ve dvou kategoriích a to v Best Cover Song za její úžasný cover písničky Hello od Adele a potom v Best Fan Army (Lovatics). Hlasovat můžete na Twitteru kolikrát chcete a to použitím hastagů: #Hello #BestCover #iHeartAwards anebo #Lovatics #BestFanArmy #iHeartAwards.

 
 

Reklama