Ostatní

Animace #12

11. listopadu 2016 v 15:00 | katka219
Ahoj, všichni:) Jsem tu jen na skok, abych vám řekla, že vůbec nevím, jak tenhle víkend budu stíhat blog. Dneska máme se třídou stužkovací večírek, na který už se moc těším, zítra půjdu na ples místního pivovaru a v neděli už mě zase čeká spousta učení! Určitě bych ráda konečně doplnila nějaké ty resty, ale ještě nevím, jak na to budu mít čas a hlavně jak se mi bude chtít... Teď nemyslím na nic jiného než na školu a školní akce :)) Aby tu nebylo úplně mrtvo, přidávám alespoň animace s Demi a Nickem ♥

Is Demi Dating Luke Rockhold?? / VIDEO: Luke Talks About Demi

22. září 2016 v 18:16 | katka219

Úplně si pamatuju, jak jsem naposledy psala článek podobný tomuto! Bylo to v roce 2012, kdy ještě nebylo oficiálně potvrzeno, že Demi chodí s Wilmerem a objevovaly se jenom spousty spekulací. Tenkrát jsem jejich vztahu moc nevěřila a podívejte, jak to dopadlo! Zůstali spolu až do června letošního roku a jejich rozchod nás všechny překvapil. A zhruba před měsícem se začali objevovat spekulace, že Demi začala znovu randit. Trochu se teď cítím jako bulvární novinářka, ale jenom bych vám chtěla shrnout všechny informace a uvést vše na pravou míru. Je dost možné, že už jste někde na internetu narazily na informace, že naše Demi údajně chodí s Lukem Rockholdem. Luke Rockhold?? Jsem si jistá, že ani vám tohle jméno nic neříká, takže vám ho trochu představím. Luke je jednatřicetiletý mistr kombinovaných bojových umění, který zápasí v UFC, kde se v roce 2015 stal šampionem. Je to dvojnásobný mistr světa v bojovém umění a občas dělá také modela. Prostě sportovec, ale na mě osobně působí moc sympaticky ♥ S Demi se prý seznámili v tělocvičně v Los Angeles, kam Dems od letošního roku velmi často chodila cvičit a sama se začala o bojová umění zajímat. První drby o jejich vztahu se objevily už koncem srpna. Pamatujete na Demino tetování? Ukázalo se, že smajlíka na malíčku má i Luke a brzy po sobě jeho fotku oba přidali na Instagram. Nějaký "dobrý zdroj" tvrdil, že si spolu píšou a flirtují přes sociální sítě. Abych řekla pravdu, já tomu tenkrát moc nevěnovala pozornost. Nemám podobné spekulace ráda a nepřišlo mi to reálné... Vůbec jsem si nedokázala představit, že by si Demi během turné ještě stihla nabrnkout nějakého bojovníka :D V srpnu jsem si řekla, že to buď přejdu bez povšimnutí, anebo napíšu, až se k tomu jeden z nich vyjádří a právě to se stalo teď! Sice pořád nebylo nic potvrzeno, ale Luke ani nic nevyvrátil, což je podle mě samo o sobě dost divné. Taky jsem jako správná detektivka objevila fotky z jejich snapchatů, ze kterých je zřejmé, že spolu byli na večeři... Ale teď už k tomu videu:) Luke poskytl rozhovor, ve kterém se ho na Demi zeptali - v čase 3:15. Bylo potvrzeno, že se seznámili při tréninku a Luke povídal o tom, jak je ženská síla obdivuhodná. Také říkal, že tetování je opravdu jen a jen jeho a že hodně cestuje, proto je pro něj obtížné najít vztah. Co si o tom všem myslíte?? Co říkáte na Luka?? Těžko říct, jak je to doopravdy, ale já myslím, že si spolu třeba občas vyjdou, ale že na dlouhodobý vztah to asi ani jeden z nich nevidí. Připadá mi, že oba mají rozjetou velkou kariéru a jsou každý z úplně jiného světa... Ale tak uvidíme, třeba se z toho něco vyvrbí! Uff, to je teda dlouhý článek... takhle jsem se naposledy rozepsala snad u toho rozchodu s Wilmerem :D :D

Happy 24th Birthday Nick! ♥

17. září 2016 v 20:43 | katka219

Včera (16.9.) oslavil své 24. narozeniny Nick Jonas a já bych mu tímto chtěla popřát všechno nejlepší!! Hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a úspěchů! Já jsem Nicka poprvé zaregistrovala asi před šesti lety někdy ve stejnou dobu jako Demi a od té doby ho mám moc ráda ♥ Opravdu doufám, že se mu bude i nadále ve všem dařit a hlavně že zůstane jedním z Deminých věrných nejlepších přátel:) Dems mu samozřejmě nezapomněla popřát na Twitteru a přidala mix jejich společných fotek. Včera se také konal další koncert v rámci Future Now Tour, takže Nick oslavil narozky podobně jako v srpnu sama Demi. Ještě jednou všechno nejlepší! :o)

imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (1x)
"Jednomu z mých nejlepších přátel na planetě, 10 let společných vzestupů a pádů, ale ať se děje cokoli, ty mě vždycky přeze všechno dokážeš rozesmát. Všechno nejlepší @nickjonas. Jsem na tebe moc pyšná a jsem vděčná, že jsme spole letos na turné. Miluju tě brácho 💗" - Demi Lovato

Happy 24th Birthday Demi! :o)

20. srpna 2016 v 23:51 | katka219
Uffff... Ani nevíte, jak hrozně moc jsem ráda, že to nakonec do půlnoci stihám! Ráno se mi sekal počítač, tak jsem si řekla, že to nechám na odpoledne, jenomže pak jsem na to jako největší ostuda na světě úplně zapomněla:(( Domů jsem se vrátila teprve před chvilkou a první co mě napadlo po otevření internetu bylo: Panebože, ještě nemám článek! Takže jsem opravdu nadšená, že to sem konečně píšu a že můžu tímto stále ještě relativně včas popřát VŠECHNO NEJLEPŠÍ naší úžasné Demi k jejím krásným 24. narozeninám!!! Hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a úspěchů v kariéře i v osobním životě ♥ Dále jí přeju samozřejmě spoustu síly, odhodlání a sebejistoty. Strašně moc doufám, že se jí i nadále takhle dobře povede, že nám dál bude dělat radost svými písničkami i svým smíchem, a že její hvězda bude stále stoupat:) Vím, že to sem píšu každý rok, ale opravdu nemůžu uvěřit, jak rychle to utíká! Je jí už 24 a mě to přijde jako včera, co jí bylo 18... Vážně hrůza! Za minulý rok Demina života se toho mnoho změnilo - vydala nové album, se kterým samozřejmě přišla zase trochu jiná image, přišly nové singly, nové velké příležitosti k vystupování a v neposlední řadě také společné turné s Nickem. Co se týká osobního života, musím připomenout rozchod s dlouholetým přítelem Wilmerem, který byl velice nečekaný, ale doufejme, že oba najdou větší štěstí s někým jiným. Já jsem velmi ráda, že sem i letos můžu napsat tento článek, a že ho opět můžu uzavřít tím, jak Demi zůstává mým skvělým vzorem a inspirací ♥ I nadále zůstávám mezi Lovatics a jsem na to pyšná!

♥ HAPPY 24th BIRTHDAY DEMI ♥

Demi Congratulations Joe on His 27th Birthday

16. srpna 2016 v 9:24 | katka219

Ahoj všichni:) Jak si užíváte prázdniny? Já se mám opravdu krásně! Musím se vám pochlunit, protože dnes pojedu do Prahy na Letní shakespearovské slavnosti a moc se tam těším ♥ Taky jsem se začetla do knížky s názvem Zmizelá, která je strašně napínavá a nemůžu teď myslet prakticky na nic jiného... Nečetli jste to náhodou taky? Protože já z ní asi brzo zešílím! :D U Demi se toho objevilo zase trošku víc, takže jdu na to! Ještě než se zase vrhnu na aktuální koncerty, bych ráda přidala tuhle krátkou zprávu. Včera (15.8.) oslavil Joe Jonas své dvacáté sedmé narozeniny a mě moc potěšilo, že mu Demi poblahopřála prostřednictvím Twitteru. Napsala hezké krátké přání a přidala fotku z koncertu, kde si spolu zazpívali. Mě to udělalo radost, protože jsem jejich přátelství měla vždycky moc ráda, ale potom ho na nějaký čas přerušili. Je super, že se teď zase baví a mají se rádi! ♥ Samozřejmě také přeju Joeovi všechno nejlepší!!

imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (1x)

PEOPLE - Demi Lovato: I Don't Think My Sexuality 'Needs to Have a Label'

15. června 2016 v 20:16 | katka219

Přeložila jsem vám krátký článek, který jsem před pár dny četla na stránkách časopisu PEOPLE a líbil se mi. Je o sebejistotě a o tom, jak se Demi i Nick zastávají LGBT komunity. Demi totiž pro časopis poskytla krátký rozhovor na festivalu Wango Tango, kde také nafotila jednoduchý photoshoot.
Demi Lovato je ohledně své sexuality "Confident" a nebojí se to říct.

Zpěvačka řekla PEOPLE, že "je fér říct", že se nestará o nálepky. Vlastně když přijde na sexualitu, "Je to něco, o čemž si nemyslím, že potřebuje nálepku: Co se týká lidí, je to pouze o propojení s někým."

Toto samozřejmě není poprvé, co se k této věci třiadvacetilená Lovato vyjádřila. Když loni zveřejnila svůj singl "Cool for the Summer", který má text stojící za začervenání (např. "Got a taste for the cherry / I just need to take a bite" a "Don't be scared 'cause I'm your body type"), začaly se šířit drby o tom, že je bisexuálka.

Demi About Christina Grimmie

13. června 2016 v 17:33 | katka219

Jsem si jistá, že většina z vás už ví o zavraždění dvaadvacetilaté zpěvačky Christiny Grimmie. Christina se proslavila svými skvělými covery na YouTube a před dvěma lety skončila na 3. místě v americkém The Voice. Byla mladá a nesmírně talentovaná. V sobotu (11.6.) měla autogramiádu v Orlandu, kam pronikl nějaký šílený ozbrojený muž, který zastřelil nejprve ji a potom sebe. Christina o pár hodin později zemřela v nemocnici... Je to vážně něco naprosto příšerného a nepochopitelného! Fuj, nechce se mi na tu hrůzu ani myslet. V USA měli tento víkend samé děsivé události!:/ Christinu jsem předtím neznala, ale když jsem se o její smrti dozvěděla, opravdu jsem se málem rozbrečela:(( I Demi se k tomu vyjádřila na Twitteru, takže níže si můžete přečíst její zprávy a také si pustit Christininy covery. Několikrát zpívala i písničky d Demi.

RIP Christina :o( Mé myšlenky a modlitby jsou s jejími milovanými..
Co je do prdele s lidma špatně

Demi Sings Vocals on Nick Jonas's New Album

13. června 2016 v 17:08 | katka219
Ahoj, všichni:) Vím, že jsem se tu o víkendu skoro vůbec neukázala, ale tak nějak prostě nebyl čas. V sobotu jsem byla po delší době v Praze a společně se ségrou a sestřenicí jsem zkoukla muzikál Pomáda v divadle Kalich, který naprosto miluju ♥ Bylo to vážně super! V neděli už jsem se potom hlavně učila, ale čtvrtletku z matiky jsem dneska stejně totálně zkazila, takže čekám maximálně čtyřku:// Acho jo! Už aby byly ty prázdniny, hrozně moc je potřebuju! Každopádně teď už k jádru věci... V pátek 10.6. vydal Nick Jonas svoje nové album s názvem Last Year Was Complicated. Poslechla jsem si už některé písničky a překvapivě jsem zjistila, že třeba u písně Comfortable mu dělá vokály naše Demi. Je docela jasně slyšet v refrénu a je možné, že se objevila i u dalších písnišek, ale jen jsem to zatím neobjevila:o) Určitě si na Nickovy nové songy najděte čas, protože mě osobně se zatím většinou moc líbí! Dnes třeba vydal i nový videoklip k písni Under You, ve kterém hraje Shay Mitchell. Doporučuji:))

Yesterday Demi Lost her Great-Grandmother

30. května 2016 v 19:58 | katka219

Dnes tu mám bohužel jednu moc smutnou zprávu. Včera ráno zemřela Demina milovaná prababička, které bylo více než devadesát let. Opravdu jsem z toho moc smutná, protože vím, jak ji Demi milovala, vážila si jí a měla jí za vzor. Je mi moc líto celé její rodiny, protože za poslední rok už ztratili tolik blízkých... Ach jo:(( Ani nedokžu vypovědět, jak moc mě to mrzí a jsem ráda, že Demi u ní v těch posledních dnech byla. Doufám, že to v těchto těžkých časech zvládne a že ji to jenom posílí! Je mi to vážně strašně líto:(
"Dnes ráno jsem ztratila svět a tu nejspeciálnější ženu na světě. Chybí mi víc, než vůbec dokážu popsat slovy. Mám v srdci prázdnotu, kterou dokáže zaplnit jen její duch a modlím se, abych ji cítila po svém boku každičký den dokud se znovu nesetkáme. Za svou sílu vděčím jí... Ona se držela, když ztratila lásku svého života.. Tu, za kterou byla vdaná dlouhých 53 let. Smála se, i když letos ztratila svého syna. Vždy, když měla šanci, každému říkala, že ho miluje a vtipkovala, i když jí mozková mrtvice neumožňovala pořádně mluvit. Ten její úsměv dokázal rozsvítil celou místnost a dokonce i celý pečovatelský dům. Byla to moje prababička, ale byly jsme si tak blízké, že jsem ani nevěděla, že je vůbec možné s někým sdílet takové pouto, a to nás dělilo 70 let. Bolest, kterou pociťuji, je téměř neúnosná, ale díky její síle se přes to přenesu Ta láska a podpora, co jsem obdržela je pro mě velmi důležitá a speciální.. Všechny vás mám hrozně ráda a navždy budu vděčná za všechny modlitby a zprávy od mých Lovatics. Děkuji. Mimaw, doufám, že jsi teď s dědečkem.. Nenávidím to, že nemůžu slyšet tvůj hlas, ale jsem ráda, že už netrpíš. Miluju tě a scházíš mi víc, než si kdo dovede představit. Bude mi chybět tvůj úsměv, tvůj humor, lakování tvých nehtů i tvé polibky. Opravdu tě miluju víc, Odpočívej v pokoji a hlavně odpočívej v Pánu. ‪#‎RIPMimaw‬" - Demi Lovato

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (6x)

Animace #11

2. dubna 2016 v 13:45 | katka219
Ahoj, všichni:) Tak se vám konečně zase ozývám! Mám tu pro vás moje oblíbené animace z reklamy na Skechers a zároveň takový trochu povídací a omlouvací článek. Docela se stydím, protože prakticky celý březen jsem se blogu moc nevěnovala. Přidala jsem asi úplně nejmíň článků za celou svou blogovací existenci a o obíhání mých skvělých spřátelených blogů ani nemluvím. Březen byl pro mě hrozně divný měsíc, ale moc se i o tom nechce rozepisovat... Na blog jsem vlastně ani neměla náladu, takže se vůbec nedivím, že mi i hodně klesla návštěvnost. Tímto bych se vám každopádně chtěla omluvit a slíbit, že už snad všechno zase bude v normálu. Blogovací nálada se pomalu vrací, takže budu obíhat a každý den bych chtěla přidat minimálně jeden článek! Moc doufám, že mou omluvu přijímáte a že to tu bude zase normální:))

 
 

Reklama