Moje řeči

Co je nového?

20. února 2017 v 22:22 | katka219
Asi čtvrt hodiny jsem uvažovala, jestli se mám začíst raději do Jiráska, Kafky nebo Lustiga, abych se nakonec rozhodla, že na knížky už dneska kašlu a půjdu se raději podívat, co je nového u Demi... Ahoj, všichni!!! Píšu po více než měsíci a jsem ráda, že jsem konečně zase dostala tu správnou náladu:) Už před týdnem, když jsem zhlédla letošní Grammy, jsem věděla, že napsat POTŘEBUJU, jenom jsem nevěděla kdy. Teď mám jarní prázdniny a navíc jsem si před chvílí všimla komentáře od mé oblíbenkyně Angie, což mi dodalo energii. Popravdě jsem ani nevěřila, že sem ještě vůbec někdo chodí:))
Co je u mě nového? Učím se a učím se... Minulý týden jsem poslala přihlášky na vysokou a taky jsem zase byla nemocná, což mě hrozně zpomalilo a prošla jsem si menší existenční krizí. 27.1. jsem měla maturitní ples, který se naštěstí nakonec hrozně povedl. Ani jsem nedoufala, že si ho tak moc užiju! ♥ Téměř všechno klaplo na výbornou a bylo mi hrozně líto, jak rychle to všechno skončilo! Vím, že někdo chtěl vidět šaty, takže tady vám dávám odkaz na svůj instagram. To je vlastně další novinka - založila jsem si instagram :D Taky jsem se poměrně často scházela s kamarády a zamilovala jsem se do La la landu ♥ Nic jiného se v mém životě nedělo...
Na Demi jsem si prakticky ani nevzpoměla až do 12. února, kdy se konaly již zmíněné Grammy. Hrozně moc jsem jí držela palce a živě jsem koukala na červený koberec, ale pak jsem stejně usnula:/ Druhý den jsem zjistila, jak nádherná tam byla a jak skvělý podala výkon a od té doby už jsem se nemohla dočkat, až si ty fotky a videa dám sem! Neznamaná to, že bych se najednou plně aktivně vrátila. Na to bohužel pořád nemám čas a ani tu potřebnou chuť, ale články ohledně Grammy určitě budou! Třeba mě to chytne a dodám i něco dalšího, ale slibovat nic nemůžu. Návštěvníků tu stejně moc není a já jsem si zkrátka řekla, že blog a Demi budu mít čistě pro radost:))
Taky jste si asi všimli, že zmizel fialový layout, který tu byl od září a už mi neuvěřitelně lezl na nervi. Spojení několika fotek je maximum toho, co zvládám, takže nějakou dobu to tu bude vypadat takhle:D V kalendáři najdete aktuální Deminy termíny a za chvíli snad i nějaké ty normální články plné fotek a videí. Teď už nevím, co napsat víc. Děkuju všem, co si sem stále ještě občas najdou cestu ♥

Opožděné přání do nového roku, vysvětlení a jak to bude dál...

8. ledna 2017 v 14:55 | katka219

Ahoj, všichni:) Tak se zase po sto letech ozývám. Opravdu jsem si nemyslela, že za celé Vánoce nenapíšu vůbec nic, ale stalo se... Ta chřipka mě bohužel nakonec úplně skolila! Byly to první Vánoce, které jsem strávila naštvaná a nemocná a bohužel jsem si je ani moc neužila:/ Jen co jsem se rozkoukala, zase začala škola a s ní se na mě navalilo tisíc povinností. Maturitní ročník se mi zatím zdál docela klidný, ale teď po Vánocích to začal být pěkný masakr a já vůbec nevím, jak se dokážu nadrtit dějepis, francouzštinu a angličtinu, do toho ještě psát nějaký slohy, číst a učit se i na normální předměty, ze kterých nematuruju. Jde mi z toho hlava kolem a to je teprve leden... V dubnu asi umřu :D Plus samozřejmě probíhají přípravy na maturák a já už se popravdě nemůžu dočkat, až to budu mít za sebou!
Takže doufám, že jste měli hezčí Vánoce než já... Doufám, že jste je strávili v poklidu s těmi, které máte rádi, a samozřejmě bych vám chtěla opožděně popřát všechno nejlepší do roku 2017!!! Jestli vás čekají nějaké velké zkoušky stejně jako mě, držím vám palce:) Rok 2017 pro mě bude nejspíš přelomový a protože je 17 moje šťastné číslo, hrozně doufám, že se všechno vydaří :o)
Co se týká blogu, nemůžu bohužel vůbec nic slibovat. Mám to tu ráda a Demi mi pořád hodně pomáhá (třeba teď o prázdninách jsem její cédéčka jela pořád dokola) ale prostě se nedá nic dělat. I když bych třeba měla čas, tak nějak nemám na blog ani pomyšlení. Ty nejdůležitělší věci budu samozřejmě včas přidávat... Neskutečně moc se těším na novou hudbu nebo na ty letošní Grammy ♥ A teď bych třeba ráda i něco doplnila, ale vůbec nevím, jak to bude dál. Omlouvám se všem spřáteleným blogům! Neobíhám a lepší to jen tak nebude, takže pokud prošvihnu nějakou kontrolu... asi si mě prostě smažte.
Tak jo... půjdu kouknou, co je potřeba doplnit k té Demi. Vánoce jako vždy strávila s rodinou, na chvíli si odskočila na vystoupení a právě teď se překvapivě nachází v Keni, čímž mě zase jednou dostala :))

Konečně zpátky :-)

6. října 2016 v 19:07 | katka219
Ahoj, všichni:) Tak se vám konečně zase ozývám! Tohle byl opravdu hodně dlouhý týden a mě moc mrzí, že jsem svou aktivitu tady na blogu přerušila tak náhle. Měla jsem tu všechno hezky rozjeté, ale pak se najednou stalo něco, co mě tolik vykolejilo, že jsem neměla na Demi nebo na cokoli podobného ani pomyšlení... Nelekejte se, se mnou je všechno v pořádku! Týká se to mé nejlepší kamarádky, o kterou jsem měla velký strach, potřebovala mě a donutila mě přemýšlet. Do toho všeho jsem měla spoustu učení do školy a ještě nějaké radosti i starosti s rodinou. Bylo toho moc a já pomalu neměla čas ani na sebe. Na blog jsem nejdřív vůbec nemyslela a pak jsem začala přemýšlet, jestli se vůbec mám vracet. Přece jen jsem v maturitním ročníku a budu mít tisíc jiných (a přiznejme si, že i mnohem důležitějších) starostí. Navíc mě popadla hrozná nechuť celkově k počítačům a i samotná Demi mě trošku naštvala, ale to je teď jedno. Nakonec jsem se totiž rozhodla, že končit tady prostě nechci, protože pořád ještě v tom mém blogování vidím mnohem více pozitiv než negativ :o) Zároveň bych vám ale chtěla napsat, že už tu pravděpodobně nebude tolik článků jako dřív. Demi je hrozně aktivní a není možné přidávat uplně každou novinku... to bych fakt nemohla dělat nic jiného. Dělala bych to samozřejmě ráda, kdyby měl den třeba dvakrát víc hodin! :D Všechny důležité a zásadní novinky, fotky z akcí nebo photoshooty tu samozřejmě vždycky najdete! Paparazzi fotky, drobné novinky nebo videa už tu asi budou míň :/ Taky doufám, že mě omluví moje skvělé spřátelené blogy, kdybych třeba obíhala míň. Třeba teď ty dva týdny jsem u vás nebyla a moc se za to je mi to opravdu líto. Budu se snažit! Na druhou stranu, pokud sledujete Demi na Twitteru, možná už jste zaregistrovali její oznámení o tom, že si chce dát v roce 2017 pauzu od vystupování a od médií. Prý by se chtěla věnovat spíše charitě a také pracovat na nových písničkách. Abych řekla pravdu, tak mě tahle informace spíše potěšila, protože pokud těch novinek moc nebude, mohla bych je stíhat přidávat všechny:)) V příštích dnech bych konečně chtěla dohnat staré resty a do toho snad nějak dostanu i ty aktuální věci. Doufám, že mou menší aktivitu omluvíte a stále se sem budete rádi vracet ♥

Nebudu tady: 4. - 10.9.

4. září 2016 v 11:14 | katka219

Ahoj, všichni:) Teda řeknu vám... Škola je sice jen pár dní, ale já už jsem naprosto vyčerpaná! Naštěstí ne z učení, ale z dohadů, které vznikly v naší třídě ohledně kapely na náš budoucí maturitní ples. Je to hrůza! Jsem fakt zvědavá, jestli se někdy na něčem nornálně dohodneme:/ Taky jste se vždycky u všeho hádali, anebo to u někoho z vás probíhalo hladce?
Kždopádně o tom jsem psát nechtěla... Tímto článkem jsem vás chtěla informovat o tom, že dnes večer odjíždím se školou na Azurové pobřeží, takže tu do soboty (10.9.) nebudu. Omluvte tedy prosím i moje obíhání a vynechte mě prosím z případných kontrol affs. Novinky potom určitě doplním, snad to budu stíhat :) Do Francie a do Monaka se hrozně moc těším, tak doufám, že se nám zájezd vydaří!

Pár řečí o škole > 1.9. 2016

1. září 2016 v 18:29 | katka219

Ahoj, všichni:) Jak se dneska máte? Doufám, že pokud jste stejně jako já ještě školou povinní, vykročili jste dnes ráno pravou nohou a v poklidu zahájili nový školní rok! Můj den byl docela pohodový, ale zítra už normálně jedeme podle rozvrhu, tak jsem na to zvědavá. Letos chodím do oktávy - tedy do maturitního ročníku - a mám z toho docela hrůzu. Sice jsem nikdy neměla špatné známky nebo tak, ale maturita a hlavně potom přijímačky na VŠ mě dost děsí. A co teprve všechny ty akce, co budeme muset jako maturanti naplánovat! Na náš maturák se třeba už teď moc těším (a posledí hodinu a půl jsem sjížděla půjčovny šatů na internetu :D), ale zároveň se bojím, jestli se vůbec na něčem dokážeme domluvit. Proto doufám, že mi letos budete držet palce, protože to určitě budu potřebovat :)) Taky je asi jasné, že přijdou chvíle, kdy se prostě nebudu moct blogu věnovat, ale zatím to snad půjde. Akorát příští týden si ještě prodloužím prázdniny, protože se školou odjíždím do Francie, ale o tom vám ještě napíšu později. Takže ještě jednou hezký začátek školy! :o)

Odjíždím, ale určitě se ozvu!

30. června 2016 v 21:49 | katka219

Ahoj všichni:) Hledala jsem nějakou animaci vhodnou k tomuto článku a mezi tisíci animací, co mám naukládané v počítači jsem našla tyhle. Tu scénu z Camp Rocku jsem milovala :D Vlastně... zítra začínají prázdniny, což mi to připomíná, že se na Camp Rock musím zase podívat! Obvykle se na oba díly koukám každé léto, ale minule jsem z nějakého nepochopitelného důvodu vynechala a teď jsem si uvědomila, že mi ten film už docela chybí! Hlavně do dvojky jsem vždycky byla zažraná!:)) Každopádně bych se už měla přestat vykecávat a přejít k věci. Chtěla jsem vám dát vědět, že zítra odjíždím asi na týden do Karlových Varů na Mezinárodní filmový festival. Hrozně moc se těším a doufám, že to bude tak skvělé jako loni, ale z toho blogového hlediska mě to trochu mrzí. Turné sotva začalo, a navíc zítra vychází ten nový singl, takže je jasné, že příští týden bude hrozně moc novinek! Vážně mě to štve:/ Notebook si beru s sebou, takže to nejdůležitější (viz. nový singl) určitě přidám, ale všechno stíhat určitě nebudu. Zároveň bych se opět chtěla omluvit affs, že nebudu obíhat. Vím, že před týdnem jsem tu taky nebyla, ale prostě se mi to teď takhle sešlo:( Děkuju za pochopení a slibuju, že potom mě tu už skoro celé prázdniny budete mít!

♥ Four Years Online ♥

11. června 2016 v 8:00 | katka219

Ahoj, všichni! :o) Já většinou tyhle články nepíšu, protože na své výročí pokaždé buď zapomenu, anebo je tu zrovna pozastavení, ale letos jsem na to dokonce myslela dopředu, tak jsem si říkala, že by byla škoda se aspoň krátce nepochlubit:)) Vůbec se mi nechce věřit tomu, že už to jsou čtyři roky, co jsem si založila tenhle blog! Je to úplně neuvěřitelné, jak to všechno utíká! Je sice pravda, že před dvěma lety jsem tu nebyla dokonce tři měsíce a opravdu jsem si myslela, že je s tím vším definitivní konec. Ale jsem hrozně ráda, že nakonec jsem se přece jen vrátila. Demi opravdu miluju a tak nějak prostě už patří k mému životu. Třeba jsem šílená, ale věřím, že vy ostatní z blogového světa to pochopíte :D Já opravdu potřebuju následovat nějakou tu "hvězdu" a Demi nadále zůstává jedním z mých největších vzorů ♥ Když mě napadlo založit si blog, bylo mi čtrnáct a Demi devatenáct. Připadala mi hrozně milá, talentovaná, krásná a silná, protože toho už hodně zažila. Teď táhne na devatenáct mě a je to naprosto děsivá představa! Vůbec se na to necítím :D Jsem moc ráda, že jsem s Demi mohla prožít tolik pěkných věcí aspoň díky blogu a jsem taky moc vděčná za všechny své návštěvníky a čtenáře. Moc vám všem děkuji za milé komentáře a za krásnou návštěvnost, která pomalu ale jistě roste k úžasným padesáti tisícům! Děkuju vám hrozně moc!! ♥ Doufám, že tu ještě nějaký ten čas vydržím, i když vím, že nic nemůže trvat věčně :o)

Volejte sláva! (A tři dny se radujte)

12. května 2016 v 21:09 | katka219

ANO! Já jsem prostě věděla, že dřív nebo později to přece jenom přijde... Že se prostě jednou kouknu na internet a zase mě to pohltí, poslechu si svou srdcovou písničku od Demi a řeknu si, že je přece úplně jedno, jestli sem budu psát pravidelně anebo jestli ty moje články vůbec někdo někdy bude číst. Prostě se mi opět zastesklo, a i přesto, že jsem jednu chvíli vážně uvažovala o úplném konci, vám teď šťastně hlásím svůj návrat:o)) Ten necelý měsíc, co jsem tu nebyla, mi hrozně moc rychle utekl a v mém životě se nestalo prakticky vůbec nic zajímavého. Škola, kamarádi, rodina, knížky a tak to bylo pořád dokola. Jsem ale ráda, že se mi tak nějak podařilo najít svůj ztracený klid - nebo jak to říct. A v důsledku toho jsem si řekla, že to tady prostě nechci nechávat jenom tak. Mám to tady vážně ráda! ♥ Dokonce i moje skvělá Demi mi úplně vycházela vztříc, když během dubna nepodnikala skoro nic zásadního, takže ty novinky určitě zas relativně rychle doženu a už se zase budete moct těšit na čerstvé informace :) Jestli sem teda vůbec někdo ještě trefí... Návštěvnost klesla naprosto příšerně a bojím se, že už se z toho asi nikdy nevyhrabu. Na druhou stranu je mi to celkem fuk :D Je mi jasné, že už to tady prostě nemůže být tak šílené jako kdysi, když jsem přidávala tři články denně a chodily sem desítky lidí. I když blogovat o Demi pořád chci, toho času stále není tolik, jak bych si přála:/ Přesto ale doufám, že aspoň těch pár věrných se mnou zůstane i nadále ♥ Snad vás tenhle můj zmatený článek neunudil k smrti a pro ty, co přeskočili až na konec, tu mám krátké shrnutí: VRACÍM SE, ale nemějte prosím přehnané nároky :o)

Pozastavení na dobu neurčitou :-(

17. dubna 2016 v 16:50 | katka219
Ach jo, ani nevíte, jak hrozně moc nerada píšu tenhle článek. Během celého tohoto týdne si říkám, že to prostě musím udělat, ale pořád se mi do toho nechtělo a hlavně jsem vůbec neměla tušení, jak vám to vysvětlit. Asi jste si všimli, že poslední dobou to s blogem nevypadá dobře. Už delší čas jsem málo aktivní, skoro neobíhám a dávám vám nesplnitelné sliby o tom, že se to zlepší. Po dlouhé době mě asi zase přepadla krize - a bohužel nejen blogová. Moc se mi o tom nechce psát, ale faktem je, že na blog prostě teď nemám ani pomyšlení. Demi opravdu miluju a mám to hrozně ráda i tady ♥ Pořád se skoro každý den koukám, co je u Dems nového, ale stejně jako už párkrát předtím jsem ztratila tu potřebu psát o tom sem. Do blogování se odmítám nutit, takže proto prostě dávám pozastavení na dobu neurčitou. Pravděpodobně se samozřejmě vrátím, protože jsem se zatím vrátila vždycky a vím, že za nějakou dobu mi to tady zas bude chybět. Nedokážu ale odhadnout, jestli to bude za týden, nebo za měsíc:( Zatím se mějte krásně a nezlobte se prosím!! ♥

Veselé Velikonoce! :-)

27. března 2016 v 20:22 | katka219
Ahoj, všichni:)Jak se máte a jak si užíváte velikonoční čas? Já jsem poslední dva dny strávila na rodinných návštěvách, cpala jsem se beránkem a mazancem a teprve před chvílí jsme dodělali vajíčka na zítřek. Tímto článkem bych vám prostě a jednoduše chtěla popřát krásné Velikonoce!! Ač se nejedná zrovna o můj nejoblíbenější svátek, jsem moc ráda, že je máme a hlavně že máme pár dní volna. Moc mě mrzí, že zítra už bude poslední poklidný den:( PS: Co se týká Demi, tak novinky teď moc nejsou, což se mi docela hodí. V posledních dnech jsem totiž měla málo času a a ani nebyla ta správná blogovací nálada. Celý ten březen je nějaký divný... Doufám, že mou menší aktivitu omluvíte!

 
 

Reklama