Gallery Update

Gallery Update: Personal Photos #26

15. září 2016 v 16:28 | katka219

Ahoj, všichni:) Tak se vám po jednom malém vynechaní zase ozývám! Abych řekla pravdu, nejradši bych přidávala každý den a myslela jsem, že touhle dobou už na tom budu s doplňováním starších fotek mnohem líp, ale někdy se prostě nedá nic dělat. Buď nemám čas anebo mě přepadne nějaká podivná neblogovací nálada, jako tomu bylo třeba včera... Občas se mi stane, že mě chytne múza a místo článků na blog napíšu nějaký příběh. Ale dneska už Demi ignorovat nebudu!
Určitě je potřeba, abych nahrála do galerie osobní fotky, které Demi zveřejňuje na svém Snapchatu a Instagramu. Zase se jich nastřádalo hrozně moc, ale já vám opravdu slibuju, že odteď už je tu budete nacházet pravidelně! V osobních fotkách najdete různé pohledy do zákulisí turné, roztomilého Batmana anebo selfíčka, kterými nás Demi nepřestává zásobovat. Společně s kamarády nedávno vyrazila na baseballový zápas a dále jsou tu třeba i fotky nových tetování. Pokud vám něco Z Deminých sociálních sítí v posledních dvou týdnech uteklo, určitě to najdete tady! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (40x)

Gallery Update: 1075 The River's Rooftop Pool Party - 7.9. 2016

12. září 2016 v 19:35 | katka219

Minulou středu (7.9.) měli Demi s Nickem další koncert, ale ještě toho odpoledne se opět zúčastnili jedné malé akce, kterou pořádalo rádio. Tentokrát se jednalo o akci rádia 107.5 The River a konala se v Nashvillu. Z fotek je patrné, že se fotili s fanoušky, ale také poskytovali rozhovor a mě opravdu mrzí, že se neobjevilo žádné video nebo aspoň záznam. Přijde mi, že teď už jsme dlouho žádný rozhovor neměli:( Každopádně Demi i Nick tam vypadali skvěle a je jasné, že si to s fanoušky užili!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 1075 The River's Rooftop Pool Party - 7.9. (25x)

Gallery Update: Fundraiser Fashion Show in New York City, NY - 6.9. 2016

12. září 2016 v 19:11 | katka219

Ahoj, všichni:) Tedy musím vám říct, že první skutečný den ve škole mě docela vyčerpal! Hned máme spoustu úkolů, před chvílí jsem dopsala slohovku a už abych se pomalu bála písemek... Je to děs:/ Během všedních dnů se určitě na blog dostanu až takhle večer, takže novinky vždy čekejte až kolem té sedmé nebo osmé:) No a teď už k Demi...
Minulý týden v úterý (6.9.) se Demi zúčastnila akce s hrozně dlouhým názvem - The History Made For Fashion Show And Rooftop Party. Jednalo se o nějakou módní přehlídku, která byla V New Yorku pořádána na podporu kandidátky na prezidentku USA, Hillary Clintonové. Demi tam dokonce i vystoupila a zpívala písničky Confident a Body Say, ale žádné video se bohužel neobjevilo. Můžeme se pokochat alespoň docela pěknými fotkami přímo z jejího vystoupení a pak také z ulic New Yorku, kde ji odchytili paparazzi. Demi měla vysoko vyčesaný culík a šedý kostýmek se širokými nohavicemi. Já myslím, že to byla příjemná změna:) Moc jí to slušelo!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > Out in New York City, NY - 6.9. (11x)

Gallery Update: With Nick Jonas at Radio 101.3 KDWB Event - 31.8. 2016

10. září 2016 v 18:34 | katka219

Rozhodla jsem se neztrácet čas a rovnou s novinkama pokračuju tam, kde jsem před týdnem skončila. Mám tu fotky z posledního srpnového dne, což byla středa (31.8.), kdy se Demi s Nickem zúčastnili jedné malé akce pořádané rádiem 101.3 KDWB. Řekla bych, že šlo o něco podobného jako jsou Premium Outlets, které před koncerty probíhají obvykle. Demi a Nick zde odpověděli na pár otázek, setkali se s fanoušky a s těmi šťastnějšími se dokonce vyfotili. Oběma to podle mě moc slušelo! Demi byla v tmavých barvách, Nick naopak ve světlých a na obou se mi velmi líbí bunda s nášivkou ♥ Většina fotek je kvalitní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > With Nick Jonas at Radio 101.3 KDWB Event - 31.8. (34x)

Gallery Update: Personal Photos #25

29. srpna 2016 v 11:15 | katka219

Mám tu pro vás všechny osobní fotky, které se objevily během minulého týdne a vůbec jich není málo! Jsem za ně moc ráda, protože takhle se aspoň dozvídáme, co Demi dělá ve volném čase a většina fotek je moc povedená:) Celkem jich je čtyřicet a nejnovější jsou ty ze začátku. Včera jsem vám psala článek ohledně MTV Video Music Awards a teď už konečně víme, jak to všechno dopadlo. Demi se slavnostního předávání letos neúčastnila, ale z jejích sociálních sítí víme, že koukala na živí přenos v televizi. Strávila včerejší večer v posteli v bílém županu a jedla k tomu nějakou zeleninu... Jsem ráda, že si odpočinula, protože mezi všemi těmi koncerty moc času jen na sebe určitě nemá. Zároveň včera hodně přidávala na Instagram, a to fotky ze zákulisí na turné nebo přímo z koncertů. Taky je třeba zmínit, že z VMA si Fall Out Boy cenu nakonec neodnesli, ale DNCE vyhráli, takže Demi byla určitě spokojená:) Další osobní fotky, které najdete v galerii, pocházejí třeba z Vancouveru, kde Demi strávila volný den opalováním na jachtě společně s kamarádkama. Jsou tu lae i fotky ze cvičení, různá selfíčka a po dlouhé době i fotky s pejskem Batmanem. Určitě koukněte ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (40x)

Gallery Update: With Nick Jonas at the Premium Outlets in Cabazon - 17.8. 2016

22. srpna 2016 v 16:40 | katka219

V minulém článku jsem se sice už věnovala víkendu, ale nyní se ještě vrátíme o pár dní zpátky, protože musím doplnit ještě dva předcházející koncerty. Před koncertem, který se konal ve středu (17.8.) v Cabazonu, proběhla opět akce Premium Outlets. Tentokrát se objevily samé kvalitní fotky, což mě moc potěšilo, protože Demi tam byla naprosto nádherná! ♥ Hrozně moc jí to slušelo v černé sukni a topu, vlasy měla krásně navlněné a na očích sluneční brýle. Navíc se tam pořád usmívala, takže se určitě na fotky podívejte!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > With Nick Jonas at the Premium Outlets in Cabazon - 17.8. (31x)

Gallery Update: Personal Photos + Twitter - 24th Birthday

22. srpna 2016 v 11:29 | katka219

Ahoj, všichni:) Jaký jste měli víkend? Demi ho měla celý narozeninový, takže jsem se rozhodla, že jejím 24. narozeninám věnuji ještě jeden článek. Budou tu nové osobní fotky, informace o tom, jak se slavilo a také pár zpráv z Twitteru, kde jí samozřejmě přáli všichni známí a její narozeniny se dostali i do světových trendů. Demi naštěstí všechno dávala na Snapchat, takže pokud ji tam sledujete, jistě už všechno víte:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016
Oslavy začali už v pátek, protože ten den měla Dems volno. Kamarádi, kteří s ní jsou na turné, pro ni vyzdobili její hotelový pokoj balonky a barevnými stuhami a potom šli do nějakého zabavního podniku, kde byl bowling, laser game, stolní vzdušný hokej a podobné věci. Demi tam také dostala moc hezký dort, který měl melounovou polevu. Prý byl velmi dobrý a zároveň zdravý a tedy musím uznat, že vypadá vážně skvěle! :o) Všichni jí samozřejmě zazpívali "Happy Birthday" a dostala i speciální narozeninové video od herců z Walking Dead, což je její hodně oblíbený seriál. Je jasné, že z toho byla nadšená!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016

Gallery Update: Personal Photos #24

19. srpna 2016 v 17:37 | katka219

Do galerie jsem nahrála patnáct nových osobních fotek z Instagramu nebo ze Snapchatu. Jako vždycky jsou mezi nimi klasická selfíčka anebo fotky spojené s koncerty, za které jsem opravdu ráda. Díky nim totiž víme, že minulý týden se na něm byli podívat i Demini kamarádi a včera zase rodina, což nám ale naopak prozradila starší sestra Dallas a její video. Z těchto osobek se mi nejvíc líbí asi ta první, na které Demi opět propaguje sportovní obuv Skechers a také ta druhá, která pochází z focení nového photoshootu. Jsem nadšená, že Demi zase něco fotila a jsem moc zvědavá, co z toho vznikne!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (15x)

Gallery Update: Austin Hargrave 2016

17. srpna 2016 v 14:26 | katka219

Včera se objevilo naprosto neuvěřitelné množství nových fotek z nádherného protoshootu pro magazím Billboard od fotografa Austina Hargrave. Demi ho spolu s Nickem nafotila v červnu a jsem si jistá, že si na něj všichni dobře vzpomínáte, protože jde o jedny z nejkrásnějších fotek roku ♥ Také jsem tenkrát překládala dlouhý článek s rozhovorem, takže pokud jste ho ještě nečetli, určitě doporučuji - zde! Do galerie jsem znovu nahrála fotografie, které už jsme mohli vidět dříve, ale tentokrát jsou v lepší kvalitě a dále jsem uložila ještě asi čtyřicet fotek, které jsou zcela nové, ale bohužel jsou velmi malé a někdy dokonce i potagované:(( To je opravdu velká škoda, ale já pořád doufám, že se ještě objeví i větší! Na některých fotkách je Demi sama, na většině pózuje s Nickem. Mile mě překvapily fotky ve stylu té první a druhé - Demi tam má zase jiné šaty a hrozně jí to sluší!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2016 > Austin Hargrave 2016 (50x)

Gallery Update: With Nick Jonas at the Premium Outlets in Las Vegas - 13.8. 2016

16. srpna 2016 v 9:46 | katka219

Další z koncertů v rámci Future Now Tour se konal v sobotu (13.7.) v Las Vegas a Demi s Nickem se nejprve jako obvykle objevili na akci Premium Outlets, která zahrnovala krátké setkání s fanoušky a rozdání cen několika výhercům. Fotky jsou bohužel nekvalitní, protože tentokrát tam nebyl žádný profesionální fotograf a všechny je pořídili fanoušci:/ Každopádně můžete vidět, že Demi měla ten den krátké šaty a navlněné vlasy. Stejný outfit si potom nechala i na setkání s fanoušky přímo před koncertem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama