Gallery Update

Gallery Update: The Ellen DeGeneres Show - 21.2. 2017 + VIDEO

27. února 2017 v 22:11 | katka219

Ahoj, všichni:) Dnes bych ráda přidala článek ohledně Ellen DeGeneres Show, kterou Demi navštívila téměř po roce v úterý 21. února. Ellen mám moc ráda, takže mě hrozně potěšilo, že si Demi pozvala hned takhle brzy po Grammy a všechno to s ní probrala. Rozhovor byl moc pěkný, takže se o to s vámi prostě musím podělit! Demi tam navíc vypadala úplně skvěle ♥ Vypadá to, že poslední dobou si oblíbila overaly a hluboké výstřihy.
Jak už jsem říkala, rozhovor se týkal hlavně Grammy. Ellen jí chválila vystoupení, Demi mluvila o svých pocitech z nominace a samozřejmě také o průsvitných šatech, které si nakonec odhodlala vzít. Dále přišla řeč i na bojová umění, kterým se Demi stále hodně věnuje a její nový přítel Guilherme 'Bomba' Vasconcelos se tím dokonce živí.Teď mi došlo, že o něm jsem se vlastně ještě neměla možnost zmínit. S Demi je jen pár měsíců a vlastně toho o něm moc nevím:D Jejich vztah mě před Vánoci trochu překvapil, protože jsem myslela, že Dems chodí s Lukem Rockholtem, ale tak nevadí. Hlavně aby byla šťastná:)) Hlavním důvodem, proč se Demi objevila u Ellen byla určitě krátká zmínka o dokumentu s názvem Beyond Silence, který vznikl ve spolupráci s kampaní Be Vocal, jejíž tváří Demi je. Pojednává o duševních chorobách a důležitosti jejich léčby. Premiéru měl o den později a Demi je navíc jeho hlavní producentkou.
Nakonec si Demi a Ellen ještě zahráli Su'Move It, Move It, což jistě pobaví:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 21.02. | The Ellen DeGeneres Show (13x)

Gallery Update: Audience and Backstage: 59th Annual Grammy Awards - 12.2. 2017

24. února 2017 v 12:40 | katka219

Přidávám další článek týkající se letošních Grammy Awards, které se konaly v neděli 12.2. v Los Angeles. Tentokrát tu mám fotky pořízené přímo v publiku ještě před začátkem samotného předávání a potom také fotky ze zákulisí, kde Demi strávila nějaký čas před svým vystoupením. Po celý večer Demi doprovázel její nevlastní tatínek Eddie. Společně seděli vedle Barryho Gibba,posledního žijícího člena skupiny Bee Gees a hned za nimi měla místo úžasná Tori Kelly. Já jsem zhlédla celý záznam z předávání a udělalo mi radost, že Demi seděla v prvních řadách a byly na ni záběry:D Celkově se předpokládalo, že večer se ponese ve znamení Beyoncé, ale nakonec i ji naprosto převálcovala Adele ♥ I v kategorii Best Pop Vocal Album, ve které byla nominovaná Demi, vyhrála ona. Osobně mi to vůbec nevadilo, protože Adele mám také hrozně ráda! Co na výsledky říkáte vy?
Na většině fotek ze zákulisí je potom Demi právě s Tori a také s Androu Day, protože spolu s nimi vystupovala. Můžete si všimnout, že také změnila outfit - nejsem si úplně jistá, zda to byly šaty anebo široké kalhoty, ale je jasné, že k Horečce sobotní noci se to hodilo výborně:)) Vlasy měla pro změnu vyžehlené. Video a fotky z vystoupení najdete v dalším článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Audience: 59th Annual Grammy Awards (7x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Backstage: 59th Annual Grammy Awards (17x)

Gallery Update: Arrivals: 59th Annual Grammy Awards - 12.2. 2017

20. února 2017 v 23:16 | katka219

Mám tu slibovaný první článek ohledně slavnostního předávání hudebních cen. Musela jsem kvůli tomu založit novou kategorii v galerii pro rok 2017, což mi přijde vážně šílené! Letos už je to pátý rok, co takhle s Demi trávím a neuvěřitelně rychle to utíká:) Letošní 59. ročník Grammy Awards se konal v neděli 12.2. v Los Angeles a bylo to poprvé, co se Demi zúčastnila jako nominovaná zpěvačka! Nominaci získala v kategorii Best Pop Vocal Album za své album Confident a i když gramofónek nezískala (v této kategorii zvítězila Adele a její album 25), jistě to znamenalo významný posun v její kariéře a Demi celý večer dokonale zářila!
Na červeném koberci se objevila zhruba hodinu před začátkem ceremoniálu a když jsem ji poprvé viděla, opravdu mi doslova spadla brada!:o) Zvolila velice odvážný, ale přesto nesmírně elegantní model od návrhářky Julien MacDonald, jemné doplňky od Davida Yourmana a vysoké zlaté boty od Giuseppe Zanotti. Podle mnohých byla nejlépe oblečenou ženou večera a já musím zcela nezaujatě podotknout, že podle mě jí to slušelo úplně nejvíc! ♥♥ Při pohledu na ty šaty mě nejdříve napadlo spojení "oblečená, neoblečená", jelikož jsou opravdu průsvitné a působí jako by byly z nějaké sítě. Nemůžu jim absolutně nic vytknout! Jsou zajímavé a velmi mě potěšila i ta barva ♥ Co se týká účesu, Demi si vlasy nechala opět o kus prodloužit a pouze lehce navlnit, což dodává celému vzhledu éteričnosti:)
Fotek je spousta a všechny jsou kvalitní! Opravdu je zbožňuju a ještě stále se na ně nemůžu vynadívat, proto jsem některé vybrala i do záhlaví tady na blogu:) Kromě fotek přidávám také video s jedním z rozhovorů, který Demi před vstupem na červený koberec poskytla. Vybrala jsem ten pro Access Hollywood. Co říkáte na letošní modely z červeného koberce vy? Máte nějaký svůj oblíbený?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Arrivals: 59th Annual Grammy Awards (60x)

Gallery Update: Celebrity Cruises in St. Marteen, Caribbean - 28.12. 2016

14. ledna 2017 v 16:02 | katka219

Ahoj:)) Tak jsem se rozhodla, že dokončím všechny akce, kterých se Demi zúčastnila v roce 2016 a potom mi došlo, že už mi chybí jen jedna jediná. Demi jako téměř pokaždé ukončila svůj rok na pódiu, tentokrát již 28.12., kdy vystoupila na tzv. Celebrity Cruises. Šlo o koncerty v přístavu a na několika lodích ve městě St. Marteen. Demi zazpívala celkem šest písniček - Confident, Lionheart, Stone Cold, Give Your Heart A Break, Skyscraper a Cool For The Summer. Moc mě potěšila hlavně Lionheart, která stále zůtvává jednou z mých nejoblíběnějších ♥ Confident byla potom i vysílaná v televizi na Sivestra v rámci Dick Clark's New Year's Rockin, takže alespoň u téhle písně je skvělé kvalitní video! Demi to dala s přehledem jako vždycky:) Fotky jsou bohužel spíš nekvalitní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 28.12 | Celebrity Cruises in St. Marteen, Caribbean (22x)

Gallery Update: Appearances 2016

8. ledna 2017 v 16:17 | katka219

Doplňuji fotky ze tří akcí, které se konaly v listopadu a v prosinci. Demi v těchto dvou měsících měla hlavně volno, což se mi samozřejmě zrovna hodí:)) První z akcí je Global Citizen Festival, který se konal 19.11. v Bombaji. Ano, Demi byla v Indii! Jednalo se o její vůbec první vystoupení v téhle zemi, ale jelikož to bylo v rámci festivalu, zazpívala bohužel jenom pět písniček - Confident, Stone Cold, Heart Attack, For You, Cool For the Summer. Fotky nejsou nic moc a videa jsou také nekvalitní, takže ty sem ani nedávám:// Demi oblékla nový zlatý kostým s vysokými černými kozačkami.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 19.11 | Global Citizen Concert in Mumbai, India (10x)
Tyto tři fotky pochází z "Philymack Holiday Part", která se konala 14.12. v západním Hollywoodu. Nevím přesně, o jakou akci se jednalo, ale nejspíš to prostě byla nějaká oslava spojená s hudebním vydavatelstvím. Demi je na fotkách se svým manažerem a s kamarády Nickem Jonasem a Chordem Overstreetem. Měla naprosto úžasné bílé šaty ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 14.12 | Philymack Holiday Party in West Hollywood, CA (3x)
A to nejlepší nakonec! 10.12. měla Demi koncert v brazilském São Paulu na Z Festivalu. Podle všech fanoušků to byla naprosto úžasná show a i ti, kteří už Demi viděli několikrát tvrdili, že podala svůj nejlepší výkon ♥ Koncert trval hodinu a půl a zaznělo celkem 22 písní - nejen těch nejnovějších, ale i staré hity jako je Catch Me nebo Got Dynamite. Během koncertu také hodně mluvila a například děkovala za nominaci na Grammy. Na fotky se určitě podívejte, protože jsou kvalitní a moc se povedly!! Demi vypadala skvěle a bylo vidět, že je zase úžasně pozitivně nabitá :) Níže potom najdete i spoustu odkazů na videa.

image host image host image hostimage host image host
GALLERY >> Appearances > 2016 > 10.12 | Z Festival in São Paulo, Brazil (40x)

Gallery Update: Personal Photos #32

15. prosince 2016 v 20:13 | katka219

Do galerie jsem nahrála spoustu nových osobních fotek. Jsou to skoro všechny za poslední měsíc, na kterých je něco vidět:) Ta první třeba ukazuje Deminu reakci na její Grammy nominaci ♥ Dále tu je pár fotek z příprav na Vánoce, protože Demi s kamarády dělala perníkové chaloupky. Nesmí chybět pár fotek s Batmanem a nějaké ze studia, kde Demi opět pylně pracuje... No a pak tu jsou samozřejmě nejrůznější selfie. Snad už osobní fotky začnu zase přidávat pravidelně :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (32x)

Gallery Update: Candids - December 2016

15. prosince 2016 v 19:36 | katka219

Ahoj, všichni:) Jak se máte? Já mám teď zase plnou hlavu našeho maturitního plesu, který budeme mít na konci ledna. Snažím se nějak domyslet půlnoční překvapení, ale moc se mi to nedaří:/ Tématem plesu je "vězení", takže holky budou za vězenkyně a kluci za policajty. Jaké téma plesu jste měli anebo budete mít vy?? :) Dnes tu pro vás mám hned tři várky různých fotek od paparazzi, které byly pořízeny během prosince. Na těchto prvních byla Demi zastižena ve středu 7.12., když odcházela z obchodu Barneys v New Yorku. Hrozně se mi líbí ten krémový svetr, který měla na sobě!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Další fotky vznikly o den později, tedy ve čtvrtek 8.12., kdy už byla Demi zpět doma v Los Angeles. Byla vyfocena při odchodu z restaurace s názvem The Nice Guy v západním Hollywoodu, kde se konala párty hudební společnosti Roc Nation, kterou založil Jay Z. Demi zvolila elegantní tmavý overal a celý outfit oživila oranžovým psaníčkem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > 08.12. | Leaving The Nice Guy in West Hollywood, CA (21x)
V pátek 9.12. už byla Demi zase na letišti. Z LAX v Los Angeles odlétala do brazilského São Paula, kde měla naplánovaný koncert na Z Festivalu. Musím přiznat, že jsem docela i ráda, že paparazzi jí byli takhle v patách, protože za poslední měsíc se jinak neobjovaly skoro žádné fotky. Demi byla docela vyletněná, měla sluneční brýle a podle všeho si asi oblíbila overaly:))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > 09.12. | At LAX Airport in Los Angeles, CA (14x)

Gallery Update: Candids from November

12. prosince 2016 v 14:13 | katka219

Ahoj, všichni:) Tak se vám opět po několikadenní pauze ozývám a ráda bych začala přesně tam, kde jsem skončila, plus do toho snad dostanu i nějaké ty úplně žhavé novinky:) Jsem ráda, že toho zase tolik není! Dneska jsem nebyla ve škole, protože jsem pomáhala hlídat děti v ZUŠce a tím pádem jsem měla i volnější víkend a řeknu vám, že to ukládání fotek mě po dlouhé době dokonce zase i bavilo... Tak jdeme na to! :) Nejdříve tu mám dvoje poslední candids ještě z listopadu. První várka byla pořízena ve středu 16.11. na letišti LAX v Los Angeles, odkud Demi odlétala do Indie kvůli vystoupení na festivalu. Druhé fotky potom vznikly v ulicích západního Hollywoodu o pár dní později - 21.11. Je docela zajímavé, že Demi měla úplně ten samý elegantní tmavě modrý outfit. Opravdu moc se mi v něm líbila ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > 16.11. | Arriving at Lax Airport in Los Angeles, CA (20x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: Glamour Women of the Year Awards, Los Angeles, CA - 14.11. 2016

17. listopadu 2016 v 20:59 | katka219

Ahoj, všichni:) Tak dneska je mi devatenáct! Pořád se mi tomu nějak nechce věřit... Úplně poslední číslo s jedničkou na začátku mě docela děsí! Když jsem tenhle blog založila, bylo devatenáct Demi a já vůbec nechápu, jak jsme obě mohly tak rychle zestárnout :D Demi se v pondělí (14.11.) zúčastnila akce pořádané magazínem Glamour, která se jmenovala Glamour Women Of The Year. Dostaly zde ocenění různé ženy, které se v uplynulém roce o něco zasloužily. Demi se nejprve objevila na červeném koberci, kde zazářila v průsvitných černobílých třpytivých minišatech, a potom také vystoupila. Překvapivě zvolila píseň Skyscraper, což mě velmi potěšilo, protože je to prostě jedna z těch nejkrásnějších ♥ Snad se později objeví i nějaké pěkné video. Demi také při této příležitosti změnila outfit a slušelo jí to snad ještě víc! :) Na fotky se určitě podívejte, protože jsou všechny kvalitní a už ani nepamatuju, kdy byla Demi na červeném koberci naposled.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: With Bella Throne Leaving Urth Cafe in Los Angeles, CA - 13.11. 2016

15. listopadu 2016 v 19:54 | katka219

Vypadá to, že Demi se opět vrátila mezi lidi, protože se zase často objevuje na veřejnosti a určitě budou i nějaké akce. Jsem za to opravdu moc ráda, protože už mi začínala chybět:) Nyní tu mám fotky z neděle (13.11.), kdy byla Demi viděna společně s Bellou Thorne, jak odcházely z kavárny a nastupovaly do auta. Oběma to slušelo! Hlavně se mi líbí ta kšiltovka Belly:) Snad si to holky užily. Věděla jsem sice, že se znají, ale tohle je poprvé, kde je nachytali někde společně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
 
 

Reklama