Fashion police

Best Outfit #12 - Vyhodnocení

15. května 2016 v 15:35 | katka219
Mám tu vyhodnocení další ankety, a to tentokrát z rubriky Fashion Police. Měli jste na výběr mezi dvěma oufity z Grammy Awards a z afterpárty Oscarů, protože letos to bylo vůbec poprvé, co Demi tyto velké akce navštívila a na obou jí to moc slušelo ♥ Anketa tu byla vážně dlouho, takže se stihlo zapojit spoustu lidí. Udělalo mi to radost, protože pak mám vždycky pocit, že má ten výsledek nějaký smysl :o) Já osobně jsem fandila spíše outfitu z těch Oscarů, ale vy jste nakonec rozhodli pro černé šaty, které Demi zvolila na Grammy. Co na výsledek říkáte? Jinak kdybyste si třeba chtěli na Grammy zavzpomínat, určitě vás můžu odkázat třeba na VIDEO z vystoupení. Já si ho totiž i teď moc ráda poslechnu a lituju, že jsme tu písničku od ní neslyšeli celou!

Outift1 (Grammy Awards) - 16 hlasů
Outfit2 (Oscars Afterparty) - 11 hlasů

Best Outfit #12

3. března 2016 v 19:02 | katka219

Spíše než na novou anketu POTM jsem dostala náhlou inspiraci pro módní policii. Původně jsem měla v plánu klasické známkování outfitu, který Demi zvolila na Grammy Awards, ale když se později zúčastnila také afterpárty Oscarů, rozhodla jsem se pro novou anketu Best Outfit. Kde to podle vás Demi slušelo víc?? Na Grammy, anebo na Oscarech? Už teď vím, že někomu se líbí oboje šaty, někomu zas ani jedny a názory se hodně různí... Jsem moc zvědavá, jak to nakonec dopadne a budu ráda, když se se mnou o svůj názor podělíte!

Best Outfit in 2015 - Vyhodnocení

8. února 2016 v 18:31 | katka219
Ahoj, všichni:) Měsíc utekl jako voda a je čas na vyhodnocení ankety o nejlepší outfit roku 2015, která tady na blogu celý leden probíhala. Měli jste na výběr z celkem osmnácti outfitů, které Demi oblékla na různé společenské akce během minulého roku a já tímto děkuji všem, kteří se zapojili! Nakonec vás bylo docela hodně, což mě potěšilo :) Níže můžete vidět outfity, které získali nejvíce hlasů. Třetí místo obsadil černobílý overal, který měla Demi na sobě na charitativní akci We Day. Druhé místo patří světlým šatům ze společenské události pořádané Samsungem. Na prvním místě se umístil jednoduchý černobílý outift, který Demi zvolila loni v květnu na zvukovou zkoušku a tiskovou konferenci při svém vystoupení ve Vietnamu. Vůbec mě to nepřekvapuje, protože je opravdu krásný! :) A kolik za něj Demi asi zaplatila??

Černý A.L.C Bea Crop Top - $94.00
Černobílá sukně - $459.00
Páskové boty - $420.69
Celkem - $973.69 (23 660 Kč)

Best Outfit in 2015?

1. ledna 2016 v 11:33 | katka219
Ahoj, všichni! Tak jak jste si užili vstup do nového roku? Doufám, že šťastně a pohodově tak jako já:o) Dnes tu pro vás v první řadě mám slíbenou anketu o nejlepší outfit roku 2015. Vím, že tuto anketu má spousta blogů, takže to není nic originálního, ale protože já v ní všude ráda hlasuju, rozhodla jsem se, že letos ji vytvořím také. Možná si někdo z vás vzpomíná, že tu bývala anketa o nejlepší účes, ale jelikož v loňském roce to bylo snad poprvé, co si Demi vlasy vůbec nezměnila, nemělo by to tentokrát smysl. A protože mě osobně dělá problém rozhodnout se z tolika možností jen pro jedem outfit, hlasování tentokrát nebude pomocí ankety, ale pomocí komentářů. Každý z vás může vybrat celkem tři nejlepší outfity a napsat mi je do komentářů. Já potom udělám nějaké celkové vyhodnocení:) Samozřejmě jsem nemohla dát na výběr ze všech akcí, ale těchto osmnáct myslím bohatě postačí! Už jsem zvědavá, který to vyhraje!

Best Outfit #11 - Vyhodnocení

26. září 2015 v 20:56 | katka219
Vzpomínáte si ještě na anketu o nejlepší outfit? Probíhala tady na blogu necelé dva měsíce, protože jsem ji úplně zapomněla vyhodnotit a všimla jsem si toho až teď. Já vím, že jsem hrozná! Vždycky si vymyslím anketu a pak na ní zapomenu... :D Každopádně jste mohli vybírat mezi dvěma outfity Demi, které si v létě vybrala na chození po městě. Bylo to docela vyrovnané, ale nakonec o dva hlasy zvítězily šedé šaty, černá bundička a červené Gucci kabelka. Ještě nevím, kdy bude nová anketa:)


Outfit1 - 11 hlasů
Outfit2 - 9 hlasů

Fashion Police #06

3. září 2015 v 15:07 | katka219
Po dlouhé době tu mám novou anketu Fashion Police, ve které jde o to, že oznámkujete Demin outfit jako ve škole a já z vašich známek potom zprůměruji výslednou známku. Tentokrát jsem vybrala outift, který Demi letos zvolila na předávání cen MTV Video Music Awards. Oblékla si světle růzové úzké šaty s dlouhým rukávem a s velmi zajímavým bohatým vzorem, které pocházejí z letní kolekce návrháře Nicholase Jabrana, dále jednoduché béžové lodičky a decentní zlaté doplňky a diamantové náušnice. Jak se vám Demi líbila? Napište mi svůj názor do komentářů! :)

Best Outfit #11

2. srpna 2015 v 11:11 | katka219

Ahoj, všichni:) Protože stále není moc novinek, rozhodla jsem se, že po dlouhé době zase přidám článek do rubriky Fashion Police a udělala jsem novou anketu o nejlepší outift. Mě tyhle módní ankety vždycky bavily, tak doufám, že se budou líbit i vám, protože teď tu určitě budou častěji! Tentokrát jsem vybrala dva outfity, ve kterých se Demi objevila před pár měsíci v ulicích města, když mířila poskytnout nějaké rozhovory. Líbí se mi oba a sama nevím, pro který mám hlasovat :)) Pro který se rozhodnete vy? Ráda si přečtu vaše názory v komentářích!
PS: Také bych vás chtěla upozornit, že stále probíhá anketa o fotku měsíce. Minule jsem ji přidala hodně pozdě, takže tu bude trochu déle. Stále ještě můžete HLASOVAT !

Best Hair In 2014 - Vyhodnocení

3. února 2015 v 19:22 | katka219

Ahoj, všichni:)) Myslím, že je čas na vyhodnocení ankety o nejhezčí vlasy, které měla Demi v roce 2014. Tato anketa tady na blogu probíhala během ledna a měli jste na výběr ze všech možných barevných kombinací, které Demi za minulý rok vystřídala. Někdo z vás mi napsal, že byla jako chameleon, a tím se to vážně asi vystihne nejlíp! :D Většinou jsme se shodli na tom, že Demi sluší opravdu všechno a hlasování bylo dlouho hodně vyrovnané. Nejvíce jste hlasovali pro růžové vlasy, pro krátké tmavé s modrými konečky a pro dlouhé hnědé.
Nakonec ale vítězí...

Best Hair In 2014

8. ledna 2015 v 16:04 | katka219
Ahoj:) Napadlo mě, že bych mohla stejně jako loni udělat anketu Best Hair. Možná si někdo z vás vzpomene, že tehdy mi k tomu stačily jen tři fotky. V roce 2014 ale Demi střídala barvu vlasů opravdu často, takže pro připomenutí přidávám obrázek z každého měsíce. Myslím, že Demi nás už přesvědčila, že se nebojí opravdu ničeho a že ráda experimentuje. Často si říkám, že jí sluší asi opravdu všechno:)) Jaké vlasy ale podle vás byly úplně nejlepší? Minule vyhrála tmavě hnědá a já už jsem moc zvědavá na letošní vísledek!
PS: Tuto anketu přidávám hlavně kvůli tomu, aby to tu úplně nestálo. Novinky bohužel nejsou a já vlastně ani nemám moc času. Doufám, že se to brzy zlepší!

Fashion Police #05 - Vyhodnocení

7. prosince 2014 v 12:28 | katka219
Už je načase, abych vyhodnotila anketu Fashion Police, která tu probíhala téměř po dva měsíce. Měli jste v ní zhodnotit a oznámkovat outfit Demi, který zvolila na akci SuperFanFest, což byl festival spojený s předáváním VEVO certifikátů. Mě se docela líbil, ale vy jste rozhodli trochu jinak a občas padaly i čtyřky a pětky. Byli jste docela přísní, což mě trochu překvapilo, ale chápu, že každému se líbí něco jiného:)) Když jsem ze všech vašich známek udělala aritmetický průměr, vyšla mi průměrná dva mínuska. Brzy se můžete těšit na novou anketu!

 
 

Reklama