Únor 2017

Gallery Update: The Ellen DeGeneres Show - 21.2. 2017 + VIDEO

27. února 2017 v 22:11 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Dnes bych ráda přidala článek ohledně Ellen DeGeneres Show, kterou Demi navštívila téměř po roce v úterý 21. února. Ellen mám moc ráda, takže mě hrozně potěšilo, že si Demi pozvala hned takhle brzy po Grammy a všechno to s ní probrala. Rozhovor byl moc pěkný, takže se o to s vámi prostě musím podělit! Demi tam navíc vypadala úplně skvěle ♥ Vypadá to, že poslední dobou si oblíbila overaly a hluboké výstřihy.
Jak už jsem říkala, rozhovor se týkal hlavně Grammy. Ellen jí chválila vystoupení, Demi mluvila o svých pocitech z nominace a samozřejmě také o průsvitných šatech, které si nakonec odhodlala vzít. Dále přišla řeč i na bojová umění, kterým se Demi stále hodně věnuje a její nový přítel Guilherme 'Bomba' Vasconcelos se tím dokonce živí.Teď mi došlo, že o něm jsem se vlastně ještě neměla možnost zmínit. S Demi je jen pár měsíců a vlastně toho o něm moc nevím:D Jejich vztah mě před Vánoci trochu překvapil, protože jsem myslela, že Dems chodí s Lukem Rockholtem, ale tak nevadí. Hlavně aby byla šťastná:)) Hlavním důvodem, proč se Demi objevila u Ellen byla určitě krátká zmínka o dokumentu s názvem Beyond Silence, který vznikl ve spolupráci s kampaní Be Vocal, jejíž tváří Demi je. Pojednává o duševních chorobách a důležitosti jejich léčby. Premiéru měl o den později a Demi je navíc jeho hlavní producentkou.
Nakonec si Demi a Ellen ještě zahráli Su'Move It, Move It, což jistě pobaví:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 21.02. | The Ellen DeGeneres Show (13x)

VIDEO: Bee Gees Tribute at 59th Annual Grammy Awards + Photos

24. února 2017 v 14:25 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Konečně se mi povedlo najít celkem pěkné video z vystoupení na Grammy, ve kterém se můžete podívat na kompletní tribut Bee Gees. Nejprve se na pódiu objevila právě naše Demi a zazpívala jednu z nejznámějších písní Stayin Alive. Poté ji vystřídala Tori Kelly s písničkou Tragedy, skupina Little Big Town s písničkou How Deep Is You Love a nakonec Andra Day s Night Fever. Nakonec opět zazněla Stayin Alive a Demi naprosto zářila!! Zpívala úplně perfektně a i když všichni vystupující byly úžasní, ona tomu dominovala. Já jsem neskutečně ráda, že se jí to tak povedlo a jsem ráda, že se jednalo právě o tribut Bee Gees, protože miluju jejich Horečku sobotní noci ♥ Loni Demi zpívala Hello od Lionela Richieho, letos Stayin Alive a teď už můžeme jenom doufat, aby jednou vystoupila se svou vlastní písní. Moc bych jí to přála!:)
Jinak co se týká obecně všech vystoupení na Grammy, byla jsem moc spokojená! Hodně se mi líbila Adele a její pocta pro George Michaela, Bruno Mars, Edd Sheeran a Beyoncé. Velmi příjemně překvapila Maren Morris, kterou jsem do té doby vůbec neznala. Jaká vystoupení se líbila vám?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Performance: 59th Annual Grammy Awards (37x)

Gallery Update: Audience and Backstage: 59th Annual Grammy Awards - 12.2. 2017

24. února 2017 v 12:40 | katka219 |  Gallery Update

Přidávám další článek týkající se letošních Grammy Awards, které se konaly v neděli 12.2. v Los Angeles. Tentokrát tu mám fotky pořízené přímo v publiku ještě před začátkem samotného předávání a potom také fotky ze zákulisí, kde Demi strávila nějaký čas před svým vystoupením. Po celý večer Demi doprovázel její nevlastní tatínek Eddie. Společně seděli vedle Barryho Gibba,posledního žijícího člena skupiny Bee Gees a hned za nimi měla místo úžasná Tori Kelly. Já jsem zhlédla celý záznam z předávání a udělalo mi radost, že Demi seděla v prvních řadách a byly na ni záběry:D Celkově se předpokládalo, že večer se ponese ve znamení Beyoncé, ale nakonec i ji naprosto převálcovala Adele ♥ I v kategorii Best Pop Vocal Album, ve které byla nominovaná Demi, vyhrála ona. Osobně mi to vůbec nevadilo, protože Adele mám také hrozně ráda! Co na výsledky říkáte vy?
Na většině fotek ze zákulisí je potom Demi právě s Tori a také s Androu Day, protože spolu s nimi vystupovala. Můžete si všimnout, že také změnila outfit - nejsem si úplně jistá, zda to byly šaty anebo široké kalhoty, ale je jasné, že k Horečce sobotní noci se to hodilo výborně:)) Vlasy měla pro změnu vyžehlené. Video a fotky z vystoupení najdete v dalším článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Audience: 59th Annual Grammy Awards (7x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Backstage: 59th Annual Grammy Awards (17x)

Gallery Update: Arrivals: 59th Annual Grammy Awards - 12.2. 2017

20. února 2017 v 23:16 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu slibovaný první článek ohledně slavnostního předávání hudebních cen. Musela jsem kvůli tomu založit novou kategorii v galerii pro rok 2017, což mi přijde vážně šílené! Letos už je to pátý rok, co takhle s Demi trávím a neuvěřitelně rychle to utíká:) Letošní 59. ročník Grammy Awards se konal v neděli 12.2. v Los Angeles a bylo to poprvé, co se Demi zúčastnila jako nominovaná zpěvačka! Nominaci získala v kategorii Best Pop Vocal Album za své album Confident a i když gramofónek nezískala (v této kategorii zvítězila Adele a její album 25), jistě to znamenalo významný posun v její kariéře a Demi celý večer dokonale zářila!
Na červeném koberci se objevila zhruba hodinu před začátkem ceremoniálu a když jsem ji poprvé viděla, opravdu mi doslova spadla brada!:o) Zvolila velice odvážný, ale přesto nesmírně elegantní model od návrhářky Julien MacDonald, jemné doplňky od Davida Yourmana a vysoké zlaté boty od Giuseppe Zanotti. Podle mnohých byla nejlépe oblečenou ženou večera a já musím zcela nezaujatě podotknout, že podle mě jí to slušelo úplně nejvíc! ♥♥ Při pohledu na ty šaty mě nejdříve napadlo spojení "oblečená, neoblečená", jelikož jsou opravdu průsvitné a působí jako by byly z nějaké sítě. Nemůžu jim absolutně nic vytknout! Jsou zajímavé a velmi mě potěšila i ta barva ♥ Co se týká účesu, Demi si vlasy nechala opět o kus prodloužit a pouze lehce navlnit, což dodává celému vzhledu éteričnosti:)
Fotek je spousta a všechny jsou kvalitní! Opravdu je zbožňuju a ještě stále se na ně nemůžu vynadívat, proto jsem některé vybrala i do záhlaví tady na blogu:) Kromě fotek přidávám také video s jedním z rozhovorů, který Demi před vstupem na červený koberec poskytla. Vybrala jsem ten pro Access Hollywood. Co říkáte na letošní modely z červeného koberce vy? Máte nějaký svůj oblíbený?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2017 > 12.02. | Arrivals: 59th Annual Grammy Awards (60x)


Co je nového?

20. února 2017 v 22:22 | katka219 |  Moje řeči
Asi čtvrt hodiny jsem uvažovala, jestli se mám začíst raději do Jiráska, Kafky nebo Lustiga, abych se nakonec rozhodla, že na knížky už dneska kašlu a půjdu se raději podívat, co je nového u Demi... Ahoj, všichni!!! Píšu po více než měsíci a jsem ráda, že jsem konečně zase dostala tu správnou náladu:) Už před týdnem, když jsem zhlédla letošní Grammy, jsem věděla, že napsat POTŘEBUJU, jenom jsem nevěděla kdy. Teď mám jarní prázdniny a navíc jsem si před chvílí všimla komentáře od mé oblíbenkyně Angie, což mi dodalo energii. Popravdě jsem ani nevěřila, že sem ještě vůbec někdo chodí:))
Co je u mě nového? Učím se a učím se... Minulý týden jsem poslala přihlášky na vysokou a taky jsem zase byla nemocná, což mě hrozně zpomalilo a prošla jsem si menší existenční krizí. 27.1. jsem měla maturitní ples, který se naštěstí nakonec hrozně povedl. Ani jsem nedoufala, že si ho tak moc užiju! ♥ Téměř všechno klaplo na výbornou a bylo mi hrozně líto, jak rychle to všechno skončilo! Vím, že někdo chtěl vidět šaty, takže tady vám dávám odkaz na svůj instagram. To je vlastně další novinka - založila jsem si instagram :D Taky jsem se poměrně často scházela s kamarády a zamilovala jsem se do La la landu ♥ Nic jiného se v mém životě nedělo...
Na Demi jsem si prakticky ani nevzpoměla až do 12. února, kdy se konaly již zmíněné Grammy. Hrozně moc jsem jí držela palce a živě jsem koukala na červený koberec, ale pak jsem stejně usnula:/ Druhý den jsem zjistila, jak nádherná tam byla a jak skvělý podala výkon a od té doby už jsem se nemohla dočkat, až si ty fotky a videa dám sem! Neznamaná to, že bych se najednou plně aktivně vrátila. Na to bohužel pořád nemám čas a ani tu potřebnou chuť, ale články ohledně Grammy určitě budou! Třeba mě to chytne a dodám i něco dalšího, ale slibovat nic nemůžu. Návštěvníků tu stejně moc není a já jsem si zkrátka řekla, že blog a Demi budu mít čistě pro radost:))
Taky jste si asi všimli, že zmizel fialový layout, který tu byl od září a už mi neuvěřitelně lezl na nervi. Spojení několika fotek je maximum toho, co zvládám, takže nějakou dobu to tu bude vypadat takhle:D V kalendáři najdete aktuální Deminy termíny a za chvíli snad i nějaké ty normální články plné fotek a videí. Teď už nevím, co napsat víc. Děkuju všem, co si sem stále ještě občas najdou cestu ♥