Leden 2017

Gallery Update: Celebrity Cruises in St. Marteen, Caribbean - 28.12. 2016

14. ledna 2017 v 16:02 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj:)) Tak jsem se rozhodla, že dokončím všechny akce, kterých se Demi zúčastnila v roce 2016 a potom mi došlo, že už mi chybí jen jedna jediná. Demi jako téměř pokaždé ukončila svůj rok na pódiu, tentokrát již 28.12., kdy vystoupila na tzv. Celebrity Cruises. Šlo o koncerty v přístavu a na několika lodích ve městě St. Marteen. Demi zazpívala celkem šest písniček - Confident, Lionheart, Stone Cold, Give Your Heart A Break, Skyscraper a Cool For The Summer. Moc mě potěšila hlavně Lionheart, která stále zůtvává jednou z mých nejoblíběnějších ♥ Confident byla potom i vysílaná v televizi na Sivestra v rámci Dick Clark's New Year's Rockin, takže alespoň u téhle písně je skvělé kvalitní video! Demi to dala s přehledem jako vždycky:) Fotky jsou bohužel spíš nekvalitní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 28.12 | Celebrity Cruises in St. Marteen, Caribbean (22x)

Gallery Update: Appearances 2016

8. ledna 2017 v 16:17 | katka219 |  Gallery Update

Doplňuji fotky ze tří akcí, které se konaly v listopadu a v prosinci. Demi v těchto dvou měsících měla hlavně volno, což se mi samozřejmě zrovna hodí:)) První z akcí je Global Citizen Festival, který se konal 19.11. v Bombaji. Ano, Demi byla v Indii! Jednalo se o její vůbec první vystoupení v téhle zemi, ale jelikož to bylo v rámci festivalu, zazpívala bohužel jenom pět písniček - Confident, Stone Cold, Heart Attack, For You, Cool For the Summer. Fotky nejsou nic moc a videa jsou také nekvalitní, takže ty sem ani nedávám:// Demi oblékla nový zlatý kostým s vysokými černými kozačkami.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 19.11 | Global Citizen Concert in Mumbai, India (10x)
Tyto tři fotky pochází z "Philymack Holiday Part", která se konala 14.12. v západním Hollywoodu. Nevím přesně, o jakou akci se jednalo, ale nejspíš to prostě byla nějaká oslava spojená s hudebním vydavatelstvím. Demi je na fotkách se svým manažerem a s kamarády Nickem Jonasem a Chordem Overstreetem. Měla naprosto úžasné bílé šaty ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 14.12 | Philymack Holiday Party in West Hollywood, CA (3x)
A to nejlepší nakonec! 10.12. měla Demi koncert v brazilském São Paulu na Z Festivalu. Podle všech fanoušků to byla naprosto úžasná show a i ti, kteří už Demi viděli několikrát tvrdili, že podala svůj nejlepší výkon ♥ Koncert trval hodinu a půl a zaznělo celkem 22 písní - nejen těch nejnovějších, ale i staré hity jako je Catch Me nebo Got Dynamite. Během koncertu také hodně mluvila a například děkovala za nominaci na Grammy. Na fotky se určitě podívejte, protože jsou kvalitní a moc se povedly!! Demi vypadala skvěle a bylo vidět, že je zase úžasně pozitivně nabitá :) Níže potom najdete i spoustu odkazů na videa.

image host image host image hostimage host image host
GALLERY >> Appearances > 2016 > 10.12 | Z Festival in São Paulo, Brazil (40x)

Opožděné přání do nového roku, vysvětlení a jak to bude dál...

8. ledna 2017 v 14:55 | katka219 |  Moje řeči

Ahoj, všichni:) Tak se zase po sto letech ozývám. Opravdu jsem si nemyslela, že za celé Vánoce nenapíšu vůbec nic, ale stalo se... Ta chřipka mě bohužel nakonec úplně skolila! Byly to první Vánoce, které jsem strávila naštvaná a nemocná a bohužel jsem si je ani moc neužila:/ Jen co jsem se rozkoukala, zase začala škola a s ní se na mě navalilo tisíc povinností. Maturitní ročník se mi zatím zdál docela klidný, ale teď po Vánocích to začal být pěkný masakr a já vůbec nevím, jak se dokážu nadrtit dějepis, francouzštinu a angličtinu, do toho ještě psát nějaký slohy, číst a učit se i na normální předměty, ze kterých nematuruju. Jde mi z toho hlava kolem a to je teprve leden... V dubnu asi umřu :D Plus samozřejmě probíhají přípravy na maturák a já už se popravdě nemůžu dočkat, až to budu mít za sebou!
Takže doufám, že jste měli hezčí Vánoce než já... Doufám, že jste je strávili v poklidu s těmi, které máte rádi, a samozřejmě bych vám chtěla opožděně popřát všechno nejlepší do roku 2017!!! Jestli vás čekají nějaké velké zkoušky stejně jako mě, držím vám palce:) Rok 2017 pro mě bude nejspíš přelomový a protože je 17 moje šťastné číslo, hrozně doufám, že se všechno vydaří :o)
Co se týká blogu, nemůžu bohužel vůbec nic slibovat. Mám to tu ráda a Demi mi pořád hodně pomáhá (třeba teď o prázdninách jsem její cédéčka jela pořád dokola) ale prostě se nedá nic dělat. I když bych třeba měla čas, tak nějak nemám na blog ani pomyšlení. Ty nejdůležitělší věci budu samozřejmě včas přidávat... Neskutečně moc se těším na novou hudbu nebo na ty letošní Grammy ♥ A teď bych třeba ráda i něco doplnila, ale vůbec nevím, jak to bude dál. Omlouvám se všem spřáteleným blogům! Neobíhám a lepší to jen tak nebude, takže pokud prošvihnu nějakou kontrolu... asi si mě prostě smažte.
Tak jo... půjdu kouknou, co je potřeba doplnit k té Demi. Vánoce jako vždy strávila s rodinou, na chvíli si odskočila na vystoupení a právě teď se překvapivě nachází v Keni, čímž mě zase jednou dostala :))