Prosinec 2016

Demi Lovato - Silent Night (Honda Civic Tour Holiday Special)

20. prosince 2016 v 18:43 | katka219 |  Songs
Ahoj všichni:) Tak si představte, že dnes jsem zcela nečekaně zalehla asi po sedmi letech s chřipkou. Fakt mě to překvapilo a taky naštvalo, ale říkala jsem si, že v těch chvílích, kdy mě nebude bolet hlava, alespoň přidám novinky na blog. Demi už nám včera dala takový malý vánoční dárek, protože zveřejnila záznam ze studia, jak zpívá nádhernou píseň Silent Night. Určitě si ji poslechtěte, protože Demi to samozřejmě dala naprosto úžasně! ♥ Zase mě to hezky vánočně naladilo:) Na sobotu už se moc těším a doufám, že to už mi bude zase dobře:)


Gallery Update: Personal Photos #32

15. prosince 2016 v 20:13 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála spoustu nových osobních fotek. Jsou to skoro všechny za poslední měsíc, na kterých je něco vidět:) Ta první třeba ukazuje Deminu reakci na její Grammy nominaci ♥ Dále tu je pár fotek z příprav na Vánoce, protože Demi s kamarády dělala perníkové chaloupky. Nesmí chybět pár fotek s Batmanem a nějaké ze studia, kde Demi opět pylně pracuje... No a pak tu jsou samozřejmě nejrůznější selfie. Snad už osobní fotky začnu zase přidávat pravidelně :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (32x)

Gallery Update: Candids - December 2016

15. prosince 2016 v 19:36 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Jak se máte? Já mám teď zase plnou hlavu našeho maturitního plesu, který budeme mít na konci ledna. Snažím se nějak domyslet půlnoční překvapení, ale moc se mi to nedaří:/ Tématem plesu je "vězení", takže holky budou za vězenkyně a kluci za policajty. Jaké téma plesu jste měli anebo budete mít vy?? :) Dnes tu pro vás mám hned tři várky různých fotek od paparazzi, které byly pořízeny během prosince. Na těchto prvních byla Demi zastižena ve středu 7.12., když odcházela z obchodu Barneys v New Yorku. Hrozně se mi líbí ten krémový svetr, který měla na sobě!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Další fotky vznikly o den později, tedy ve čtvrtek 8.12., kdy už byla Demi zpět doma v Los Angeles. Byla vyfocena při odchodu z restaurace s názvem The Nice Guy v západním Hollywoodu, kde se konala párty hudební společnosti Roc Nation, kterou založil Jay Z. Demi zvolila elegantní tmavý overal a celý outfit oživila oranžovým psaníčkem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > 08.12. | Leaving The Nice Guy in West Hollywood, CA (21x)
V pátek 9.12. už byla Demi zase na letišti. Z LAX v Los Angeles odlétala do brazilského São Paula, kde měla naplánovaný koncert na Z Festivalu. Musím přiznat, že jsem docela i ráda, že paparazzi jí byli takhle v patách, protože za poslední měsíc se jinak neobjovaly skoro žádné fotky. Demi byla docela vyletněná, měla sluneční brýle a podle všeho si asi oblíbila overaly:))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > 09.12. | At LAX Airport in Los Angeles, CA (14x)

Smurfs: The Lost Village Official Trailer 1 (2017) - Animated Movie

12. prosince 2016 v 14:26 | katka219 |  Smurfs: The Lost Village
Jak už určitě víte, Demi propůjčila hlas Šmoulince v novém animovaném filmu o šmoulech s názvem Smurfs: The Lost Village. Nedávno se objevil nový trailer, ze kterého se konečně dovídáme, o co ve filmu půjde. Jestli máte chvilku, určitě se koukněte! Připomínám, že premiéra bude v dubnu 2017.


Gallery Update: Candids from November

12. prosince 2016 v 14:13 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak se vám opět po několikadenní pauze ozývám a ráda bych začala přesně tam, kde jsem skončila, plus do toho snad dostanu i nějaké ty úplně žhavé novinky:) Jsem ráda, že toho zase tolik není! Dneska jsem nebyla ve škole, protože jsem pomáhala hlídat děti v ZUŠce a tím pádem jsem měla i volnější víkend a řeknu vám, že to ukládání fotek mě po dlouhé době dokonce zase i bavilo... Tak jdeme na to! :) Nejdříve tu mám dvoje poslední candids ještě z listopadu. První várka byla pořízena ve středu 16.11. na letišti LAX v Los Angeles, odkud Demi odlétala do Indie kvůli vystoupení na festivalu. Druhé fotky potom vznikly v ulicích západního Hollywoodu o pár dní později - 21.11. Je docela zajímavé, že Demi měla úplně ten samý elegantní tmavě modrý outfit. Opravdu moc se mi v něm líbila ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > 16.11. | Arriving at Lax Airport in Los Angeles, CA (20x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi Is Nominated For Grammy Awards!!!

6. prosince 2016 v 19:34 | katka219 |  News

PANEBOŽE!!!! Moje první reakce byla naprosto bouřlivá a hned potom jsem dostala vynadáno od táty, proč tak šíleně ječím:D Musím k vám být upřímná... Jak jste si asi všimli, poslední měsíc jsem zase měla blogovací krizi a myšlenky mi lítaly kolem tisíce nejrůznějších věcí kromě Demi. Docela vážně jsem uvažovala, že úplně skončím, nebo že vám napíšu ohledně dlouhého pozastavení, ale tahle nová zpráva je přesně to, co jsem potřebovala! Teď, když se Demi plní sny, nemůžu prostě jen tak skončit. Před pár hodinami byly totiž zveřejněny nominace na ty nejprestižnější hudební ceny - Grammy Awards - a naše skvělá Demi získala svou úplně první nominaci v kategorii Best Pop Vocal Album!!! Asi je to teď dost zmatené, protože já ani nedokážu vyjádřit, jak moc jí to přeju a jak jsem z ní nadšená ♥ Opravdu jsem si vždycky moc přála, abych tenhle článek jednou mohla napsat a UŽ JE TO TADY! Popravdě letos šlo čekání na nominace úplně mimo mě a co se týká Demi, čekala jsem třeba "maximálně" nominaci za jedinou písničku - Stone Cold, ale ono se jedná rovnou o celé album, což je ještě lepší! :-) Samozřejmě jde o její nejnovější album Confident. Dále je v této kategorii ještě album 25 od Adele, Purpose od Justina Biebera, Dangerous Woman od Ariany Grande a This Is Acting od Sii. Konkurence je přímo obří a já osobně mám tahle alba ráda úplně všechna ♥ Demi má podle mě šance docela malé, ale i tak je to super! Doufám, že jste nadšení tak jako já a že už se také těšíte na 12. února. Další skvělou informací je to, že večerem nás tentokrát provede James Corden! Ostatní nominace najdete ZDE.