Listopad 2016

Gallery Update: Glamour Women of the Year Awards, Los Angeles, CA - 14.11. 2016

17. listopadu 2016 v 20:59 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak dneska je mi devatenáct! Pořád se mi tomu nějak nechce věřit... Úplně poslední číslo s jedničkou na začátku mě docela děsí! Když jsem tenhle blog založila, bylo devatenáct Demi a já vůbec nechápu, jak jsme obě mohly tak rychle zestárnout :D Demi se v pondělí (14.11.) zúčastnila akce pořádané magazínem Glamour, která se jmenovala Glamour Women Of The Year. Dostaly zde ocenění různé ženy, které se v uplynulém roce o něco zasloužily. Demi se nejprve objevila na červeném koberci, kde zazářila v průsvitných černobílých třpytivých minišatech, a potom také vystoupila. Překvapivě zvolila píseň Skyscraper, což mě velmi potěšilo, protože je to prostě jedna z těch nejkrásnějších ♥ Snad se později objeví i nějaké pěkné video. Demi také při této příležitosti změnila outfit a slušelo jí to snad ještě víc! :) Na fotky se určitě podívejte, protože jsou všechny kvalitní a už ani nepamatuju, kdy byla Demi na červeném koberci naposled.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: With Bella Throne Leaving Urth Cafe in Los Angeles, CA - 13.11. 2016

15. listopadu 2016 v 19:54 | katka219 |  Gallery Update

Vypadá to, že Demi se opět vrátila mezi lidi, protože se zase často objevuje na veřejnosti a určitě budou i nějaké akce. Jsem za to opravdu moc ráda, protože už mi začínala chybět:) Nyní tu mám fotky z neděle (13.11.), kdy byla Demi viděna společně s Bellou Thorne, jak odcházely z kavárny a nastupovaly do auta. Oběma to slušelo! Hlavně se mi líbí ta kšiltovka Belly:) Snad si to holky užily. Věděla jsem sice, že se znají, ale tohle je poprvé, kde je nachytali někde společně.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: With Luke Rockhold in New York City, NY - 12.11. 2016

14. listopadu 2016 v 20:05 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, ahoj:) Tak jak vidíte, o víkenu jsem to nakonec bohužel opravdu nestihla... Děkuju vám za přání pěkného víkendu - opravdu jsem si to moc užila! Stužkovák se povedl a dokonce jsme zpívali a tancovali. Druhý den z plesu jsem se vrátila až nad ránem a v neděli jsem samozřejmě dlouho vyspávala a učila se do školy. Teď tu ale zase jsem a jsem za to opravdu moc ráda, protože Demi se opět po čtrnácti dnech konečně objevuje na veřejnosti. V sobotu (12.11.) večer byla zastižena v ulicích New Yorku ruku v ruce s Lukem Rockholdem! Nemusím tedy jistě vysvětlovat, že tímto se potvrdily všechny ty dohady a jejich vztah je nyní oficiální. Co na to říkáte?? Já bych tedy řekla, že je to určitě ta nejzajímavější novinka za celé měsíce :D Pokud si vzpomínáte, ohledně Luka už jsem kdysi psala jeden spekulační článek, kde se dozvídáte, kdo to vlastně je a jak se s Demi seznámil. Pokud vám unikl, určitě se koukněte:) Já osobně jsem pak na tyhle spekulace docela rychle zapomněla, ale minulý týden se ukázalo, že společně byly na baseballovém zápase (fotka) a lehké podezření jsem pojala znova. A teď už to máme jisté! Je trochu zvláštní vidět Demi po boku někoho úplně jiného, ale moc doufám, že je šťastná ♥ Luke se mi na první pohled celkem líbí, tak uvidíme, jak dlouho jim to vydrží :) Protože on je mistrem kombinovaných bojových umění, vrazili společně na zápas UFC. Tam se k nim připojil i Nick Jonas a z fotek jsem si všimla, že zápas sledovala i třeba Madonna, Zac Efron nebo Hugh Jackman. Nechápu, kde se tam všichni vzali :D Taky musím podotknout, že Demi to opravdu moc slušelo! Měla krásné černé mini šaty a sáčko.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 12.11. | At UFC 205 in New York City, NY (21x)

Animace #12

11. listopadu 2016 v 15:00 | katka219 |  Ostatní
Ahoj, všichni:) Jsem tu jen na skok, abych vám řekla, že vůbec nevím, jak tenhle víkend budu stíhat blog. Dneska máme se třídou stužkovací večírek, na který už se moc těším, zítra půjdu na ples místního pivovaru a v neděli už mě zase čeká spousta učení! Určitě bych ráda konečně doplnila nějaké ty resty, ale ještě nevím, jak na to budu mít čas a hlavně jak se mi bude chtít... Teď nemyslím na nic jiného než na školu a školní akce :)) Aby tu nebylo úplně mrtvo, přidávám alespoň animace s Demi a Nickem ♥


Twitter: Demi About American Elections

8. listopadu 2016 v 19:41 | katka219 |  Twitter

Ahoj, všichni:) Zrovna koukám na zprávy, kde samozřejmě rozebírají hlavně dnešní prezidentské volby v USA. Napadlo mě, že bych se mohla podívat, jestli se k nim nějak nevyjádřila i naše Demi a přesně jak jsem předpokládala, napsala ohledně toho tři zprávy na twitter. Už od zažátku letošního roku bylo jasné, že Demi bude (stejně jako valná většina lidí z Kalifornie) podporovat Hillary Clintonovou a její zprávy si můžete přečíst níže. Tak co myslíte... Vyhraje Hillary nebo Trump? A co je lepší?
"Za méně než 24 hodin zjistíme, kdo je naším dalším prezidentem. Osobně #JsemSNí, ale bez ohledu na to - je velmi důležité, aby zítra šli všichni Američané volit. #JáJsemVolila protože věřím v rovnost, potřebujeme úplnou imigrační reformu, podporuju legalizaci potratů a globální oteplování JE skutečné. #JsemSNí ❤️💙" + FOTKA


News About Demi #52

7. listopadu 2016 v 20:32 | katka219 |  News
  • Tak ještě před chvílí jsem tu vzdychala a doufala, aby Demi zase brzy měla nějaký koncert a mé přání bylo okamžitě vyslyšeno! Bylo totiž potvrzeno, že Dems znovu vystoupí na Global Citizen Fastivalu, který se bude konat už 19. lisopadu. Tentokrát ovšem neproběhne v New Yorku, ale až v Mombai v Indii! Pokud vím, tak Demi tuhle zajímavou zemi navštíví poprvé, takže si to určitě bude chtít užít:) Těšíte se?
  • Další poměrně důležitou informací je to, že už konečně víme, kdy přesně se můžeme těšit na premiéry filmů, ve kterých Demi dabovala. Pohádka Charming bude mít premiéru 14.4. 2017 a Smurfs: The Lost Village pravděpodobně o pár dní dříve 9.4. 2017. Tak snad se to neposune! Já osobně se moc těším hlavně na Charming, protože miluju princezny a tady budou nejmíň čtyři ♥
  • Včera (6.11.) byla Demi po delší době hned dvakrát viděna na veřejnosti. Nejdříve zašla na zápas amerického fotbalu a večer potom do jakéhosi podniku s názem Hamburger Mary's WEHO, kde se hraje bingo. Fotky jsem nahrála mezi osobky a odkazy jsou níže.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (5x)

Demi Lovato - Heart Attack (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

7. listopadu 2016 v 19:52 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Uvědomila jsem si, že jsem úplně zapomněla přidat další oficiální video z Future Now Tour, které bylo zveřejněno již před pár týdny. Po úžasných písničkách jako je Confinedt, Stone Cold nebo třeba Close se jedná o trochu starší Heart Attack, který Demi na turné zpívala hned jako druhou píseň večera. Pokud vám třeba tohle video uteklo stejně jako mě, určitě si najděte chvilku a koukněte! Heart Attack se podle mě prostě neomrzí a Demi to zpívá snad líp než kdy dřív:)


POTM - Prosinec 2016

7. listopadu 2016 v 19:45 | katka219 |  POTM / POTY
Ahoj:) Tak konečně jsem opět tady a přidávám novou anketu o fotku měsíce. Tentokrát už vybíráme na prosinec... hrozně rychle to letí! Opravdu jsem chtěla vybrat nějaké tématické fotky na zimu, ale bohužel jsem zjistila, že už jsem všechno použila v minulosti a žádné nové zimní fotky Demi už dlouho neměla:/ Nakonec jsem se tedy rozhodla pro fotky z vystoupení, které tématem ankety už docela dlouho nebyly. První pochází z koncertu, který Demi odehrála v Mexiku, což jste jistě poznali podle jejích blonďatých vlasů a další dvě jsou ještě z konce turné. Abych řekla pravdu, Demi a její koncerty už mi začínají docela chybět!:( Sice teď nemám moc času, ale kdyby se kolem ní něco dělo, určitě bych měla k blogování mnohem větší chuť... Doufám, že má Demi zase nějaké akce v plánu! Už jí prostě zase potřebuju :))


Gallery Update: London Alley Halloween Party and Personal Photos

5. listopadu 2016 v 19:50 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála několik nových fotek. V první várce jsou oficiální fotky z halloweenské párty, na kterou Demi spolu s kamarádkami vyrazila v pondělí (31.10.) a již před pár dny jsem vám z ní přidávala spoustu osobek. Demi šla za sexy uklízečku a musím říct, že to seklo úplně všem:) Haloween jsem nikdy neprožívala, ale když vidím tyhle fotky, trochu mě mrzí, že tyhle oslavy v kostýmech u nás nejsou! Další fotky jsou potom osobní. Jsou mezi nimi tři ze snapchatu, které Demi vyfotila na narozeninové oslavě nějaké své kamarádky, potom krásná společná fotka s manažerem Philem z instagramu, jedno selfie a jedna ještě v kostýmu. Z tohoto týdne se žádné jiné fotky neobjevily, tak doufám, že Demi si volno hezky užívá:o)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 31.10. | London Alley Halloween Party (12x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (6x)

POTM - Listopad 2016 - Vyhodnocení

5. listopadu 2016 v 18:51 | katka219 |  POTM / POTY
Ahoj, všichni:) Jak se dneska máte?? Já prožívám naprosto klidový den. Po delší době jsem navštívila babičku s dědou a teď si tu sedím na gauči a užívám si, že nemusím vůbec nic :D Chtěla jsem začít doplňovat novinky, ale potom jsem si uvědomila, že už je vlastně listopad, tudíž mám zase zpoždění ve vyhodnocení ankety o fotku měsíce. Během října jste měli na výběr mezi třemi fotkami z photoshootu pro Glamour magazín a nakonec se z toho stal souboj mezi první a třetí možností. O jeden hlas ovšem vítězí první fotka! Jsem za to ráda, protože je to i moje nejoblíbenější ♥ Máte nějaké nápady na novou aanketu? Chtěla bych ji přidat zítra.


Photo1 - 6 hlasů
Photo2 - 1 hlas
Photo3 - 5 hlasů