Říjen 2016

Gallery Update: Demi's Halloween Party in Bel Air, Los Angeles - 29.10. 2016

31. října 2016 v 20:03 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Dneska je Halloween, což je svátek, který já osobně absolutně neřeším, ale před chvílí mě popadla taková zvláštní nálada... Zapálila jsem si svíčky, zachumlala jsem se po deky a teď mám chuť na nějaký pořádně strašidelný film. Co děláte na Halloweena vy?? Demi už slavila v sobotu (29.10.), kdy uspořádala svou vlastní Halloweenskou párty v Los Angeles. Letos se převlékla za Dorotku z Čaroděje ze země Oz a vážně jí to seklo! Měla s sebou i lva a strašáka z téhož filmu, akorát ten plecháč jí chyběl. Nevím, kdo byl lev, ale za strašáka šel Nick Jonas a když jsem ho viděla, musela jsem se smát :D Všechny fotky, které se z oslavy objevily, jsem nahrála do jednoho alba. Některé jsou krásně kvalitní, takže se můžeme pokochat, jak to Demi slušelo:o)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 29.10. | Demi's Halloween Party in Bel Air, Los Angeles (24x)

Gallery Update: Personal Photos #30

29. října 2016 v 17:59 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála třináct osobních fotek naší Demi, které se objevily během posledních čtrnácti dnů. Mnoho z nich pochází ještě z Mexika, kde strávila necelý týden kvůli koncertům a na chvíli si změnila barvu vlasů na blond kvůli značce, kterou propaguje. Opravdu jí to slušelo, ale jakmile se vrátila domů do Los Angeles, hned z ní byla zase hnědovláska! Ani nevím, co Demi podnikala během tohoto týdne... Ze snapchatu víme, že chodila cvičit, navštívila s kamarády strašidelný dům a taky samozřejmě pařila svou novou hru Zombarazzie Adventure :) Už jste ji zkusili??

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (13x)

Gallery Update: Out for dinner at the Catch in West Hollywood - 22.10. 2016

29. října 2016 v 17:35 | katka219 |  Gallery Update

Přesně před týdnem v sobotu (22.10.) byla Demi po delší době zastižena v ulicích Los Angeles, když odcházela z restaurace s názvem Catch v Západním Hollywoodu. Nevíme, s kým tam byla na večeři, ale pravděpodobně se jednalo o nějaké formální setkání. Demi neobvykle oblékla tygrovanou sukni a bundičku a byla krásně upravená... akorát se bohužel vůbec neusmívala, takže z fotografů asi moc nadšená nebyla :( Já jsem ale popravdě docela ráda, že se zase nějaké nové fotky objevily, protože jinak bychom za tenhle měsíc neměli skoro vůbec nic!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi Lovato Has Got a Second Game: Zombarazzie Adventure

27. října 2016 v 21:07 | katka219 |  News
Řekla bych, že tou nejzajímavější novinkou, která se poslední dobou objevila je ta, že Demi pro nás vymyslela novou hru. Asi víte, že Dems nikdy nebyla moc nadšená z paparazzi a nedávno ji hodně naštvali, když ji pronásledovali i na krátké dovolené v Itálii. A právě zážitky s nimi ji pravděpodobně inspirovali k téhle nové hře. Jmenuje se Zombarazzie Adventure a hráč v ní pomáhá Demi a jejímu pejskovi zabít zombie paparazzi, kteří ji pronásledují na každém kroku. A proč zombie?? Demi přece miluje seriál Walking Dead! Hru si můžete stáhnout ZDE a až ji vyzkoušíte, určitě dejte vědět! Já ji momentálně nemám jak zkusit, takže vám k ní bohužel nemůžu napsat víc:/


Gallery Update: Performance: Monterrey, Mexico - 19.10. 2016

27. října 2016 v 20:41 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni! Nečekala jsem, že tu zase tak dlouho nebudu, ale tak nějak se to semlelo, že jsem zase vůbec nestíhala... Je mi to vážně líto, ale jsem moc ráda, že Demi toho za tu dobu moc nestihla a všechno to doplním:)) Teď tu mám článek ohledně posledního třetího koncertu, který Demi odzpívala v Mexiku. Konal se minulý týden ve středu (19.10.) ve městě Monterrey a vše proběhlo jako obvykle. Demi měla ještě pořád blonďaté vlasy a na setkání s fanoušky jí to podle mě hrozně moc slušelo ♥ Fotky přímo ze show jsou prakticky nerozeznatelné od těch z minulých koncertů, ale videí se bohužel objevilo docela málo a nejsou moc kvalitní, proto přidávám pouze jedno se záznamem celého koncertu. Demi opět zpívala i písničky Kingdom Come, Old Ways nebo Wildfire, což určitě není obvyklé. Jinak tohle byl pravděpodobně na delší dobu poslední Demin koncert. Koukala jsem, že nejbližší zveřejněný termín má až na polovinu prosince.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 19.10. | Meet&Greet: Monterrey, Mexico (30x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 19.10. | Performance: Monterrey, Mexico (16x)

Gallery Update: Performance: Guadalajara, Mexico - 18.10. 2016

24. října 2016 v 20:32 | katka219 |  Gallery Update

Minulý týden v úterý (18.10.) proběhl druhý koncert v Mexiku, tentokrát ve městě Guadalajara. Níže najdete krásné fotky ze setkání s fanoušky, povedené kvalitní fotky přímo z koncertu i mnoho pěkných videí. Koncert byl téměř úplně stejný jako ten, co se konal o dva dny dříve. Demi měla stejný outfit a opět bylo vidět, jak moc si to užívá:o) Jediná malá změna se objevila v setlistu, protože po Old Ways jsme se dočkali další premiérové pecky - písně Kingdom Come! Když jsem ji slyšela úplně poprvé, hned jsem si myslela, že ji Demi bude zpívat často a on uběhl celý rok, než jsme si ji konečně mohli poslechnout naživo. Ona to sice není moje nejoblíbenější písnička, ale jsem hrozně ráda, že ji Demi dala! Určitě koukněte:) Taky jsem moc ráda, že zase zazněla moje velice oblíbená Yes nebo Lionheart a rozhodně doporučuju i neoposlouchatelný Skyscraper a Stone Cold

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 18.10. | Meet&Greet: Guadalajara, Mexico (27x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 18.10. | Performance: Guadalajara, Mexico (27x)

Gallery Update: Press Conference of Koleston in Mexico City - 17.10. 2016

23. října 2016 v 14:25 | katka219 |  Gallery Update

Tento týden v pondělí (17.10.) se Demi objevila na tiskové konferenci značky Wella, která se konala v Mexico City. Ukázalo se, že se stala tváří pro jakousi podznačku od Wella s názvem Koleston a právě kvůli tomu si vlastně přebarvila vlasy na blond. Nový připravek to totiž dokáže nějak rychleji a účiněji a Demi si to samozřejmě chtěla zkusit přímo na sobě:) Mimochodem od včerejška už má zase hnědou, takže to vypadá, že do blond šla čistě kvůli této akci. Abych řekla pravdu, tak mě to trošku mrzí... Tmavá se mi sice líbí víc, ale ta blonďatá má také svoje kouzlo a tu změnu jsem docela vítala. Co na to říkáte vy?? Jinak na konferenci samozřejmě také poskytla rozhovor, ale já žádné pořádné video zatím nenašla:/ Na sobě měla pěkně střižené šedé šaty a vlasy měla ve slušivém copu. V galerii najdete dvacet fotografií.
EDIT: Objevilo se video s krátkým rozhovorem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: Photoshoot for Glamour Magazine - November 2016

22. října 2016 v 15:37 | katka219 |  Gallery Update

Konečně přidávám článek s nejnovějším photoshootem, který naše Demi nafotila. Jsem si jistá, že už jste ho určitě viděli, protože se objevil už před delší dobou a měla jsem pocit, že ty fotky byly snad úplně všude včetně Deminých sociálních sítí. Jedná se o photoshoot pro listopadové vydání magazínu Glamour, na kterém se Demi objevila na obálce a také pro něj poskytla dlouhý rozhovor. Fotek zatím máme pouze pět, ale myslím, že se povedly. Demi má na některým krátké vlasy, na některých dlouhé.... Teď mě tak napadá, že už se hrozně těším, až nafotí něco se svými aktuálními blonďatými vlasy! Teda aspoň doufám, že to stihne :D Jaká z nich se vám líbí nejvíc? Já zbožňuju tu první, na které se směje! ♥ Kromě scanů z časopisu a photoshootu se můžete níže podívat také na video, kde Demi ukazuje, jak vypadá její mobil a odpovídá na různé otázky ohledně toho, k čemu ho používá. Co se táká samotného rozhovoru, přeložila bych ho opravdu moc ráda, ale bohužel nestíhám://

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2016 > Carter Smith 2016 (5x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Magazine Scans > 2016 > Glamour Magazine - November 2016 (8x)

Demi Lovato - Cool For The Summer (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

22. října 2016 v 15:05 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Ahoj, všichni:) Jak se máte? Já mám po hrozně dlouhé době poměrně volný víkend, takže jsem se konečně dostala k úklidu, k četbě a určitě samozřejmě čekejte také nějaké nové články!:) Nejprve tu pro vás mám další oficiální video z koncertu Future Now Tour. Tentokrát byla zveřejněna písnička Cool For The Summer, která každý z koncertů ukončovala. Demi byla při této písni na pódiu se svými dvěmi vokalistkami a za ní se promítaly jakési letní motivy v odstínech oranžové. Řekla bych, že na závěr je to docela dobrá písnička, vzhledem k tomu, že turné probíhalo přes léto:o)


Gallery Update: Performance at Palacio de los Deportes in Mexico City - 16.10. 2016

19. října 2016 v 20:41 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu slíbený článek, který se konečně zase jednou týká něčeho aktuálního:)) Jak možná víte, Demi měla do konce roku naplánované už jen tři koncerty v Mexiku a první z nich se konal v neděli (16.10.) v Mexico City. Koncert se zcela vyprodal a hala s názvem Palacio de los Deportes byla úplně přeplněná, což mě vůbec nepřekvapuje, protože Demi byla v Mexiku vždycky moc oblíbená a už u nich zase docela dlouho koncert neměla. (Ale když to srovnáme s Evropou, pořád to mají Mexičani úplně báječné!:/) Speciálním hostem byla zpěvačka Paulina Rubio, se kterou Demi před třemi lety porotcovala v X Factoru a nyní společně zazpívaly největší hit od Cyndi Lauper - Girls Just Wanna Have Fun. Jinak celkem zaznělo 20 písní - staré hity i ty nové. Vůbec poprvé Demi zazpívala píseň Old Ways z alba Confident, které mělo zrovna v ten den první výročí ♥ Níže jako vždycky najdete fotky ze setkání s fanoušky i ze show a nechybí ani videa. Při vystoupení měla Dems nový černý kostým a úplně poprvé předvedla blonďaté vlasy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com