Září 2016

Fotka dne - 29.9. 2016

29. září 2016 v 14:54 | katka219 |  Photo of the day
Omlouvám se, že tu teď nejsem. Mám takovou menší krizi a asi se ještě pár dní neozvu! :-(


Gallery Update: Global Citizen Festival in Central Parc, NYC - 24.9. 2016 + VIDEO

26. září 2016 v 22:29 | katka219 |  Gallery Update

V sobotu (24.9.) Demi vystoupila na Global Citizen Festivalu, který se konal v Central Parku v New Yorku. Jednalo se o charitativní festival, který se letos zaměřoval na podporu vzděvávacího systému. Dále zde vystoupila například Rihanna, Ellie Goulding, Usher nebo Metallica a Demi zde skoro na poslední chvíli potvrdila svou účast namísto Seleny Gomez, která bohužel ze zdravotních důvodů koncerty ruší:/ Je mi Seleny opravdu líto, ale myslím, že Demi je tou nejlepší zástupkyní! Níže najdete spoustu fotek a také samozřejmě video. Při příchodu na akci Demi zvolila krásné červené šaty, ve kterých úplně zářila! Sice mi tak úplně nesedí jejich střih, protože mají takové zvláštní rukávy, ale ta barva je opravdu skvělá ♥ Jsem moc ráda, že Demi nebyla jen bílá nebo černá jako obvykle:) Na vystoupení potom vytáhla zcela nový světlý outfit zdobený perličkami, který ji opět hezky rozsvítil. Je to asi jeden z mých nejoblábenějších kostýmů za poslední dobu a docela mě mrzí, že ho Demi třeba neměla na turné:/ Její vystoupení, které na festivalu uvedl Neil Patrick Harris, trvalo necelých dvacet minut a stihla zazpívat celkem pět písniček. Není to sice moc, ale byla tam naprosto skvělá!! Určitě koukněte na video!:) Zpívala Confident, For You, Stone Cold, A Natural Women (cover - Aretha Franklin) a Cool For The Summer. Jsem moc ráda, že se Demi festivalu mohla zúčastnin!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi Lovato - Stone Cold + Close (Live On Honda Civic Tour: Future Now)

26. září 2016 v 20:24 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Možná si pamatujete, že jsem nedávno přidávala oficiální video z koncertu s písničkou Body Say a moc jsem si tenkrát přála, aby nám Demi zveřejnila i některé další. Přání se mi vyplnilo, a to hned se dvěma mými nejoblíbenějšími písničkami, které Demi na turné zpívala ♥ Jedná se o Stone Cold a Close! Opravdu vřele vám je doporučuju, protože Demi s Nickem byli naprosto úžasní a kvalitněší videa z turné už nebudou. Naprosto tyhle dvě písně miluju a miluju, když Demi zpívá pouze s klavírem! Ještě doufám, že se časem objeví Lionheart a pak už budu naprosto spokojená :o) Jaká je vaše nejoblíbenější písnička z turné?


Gallery Update: Marc Jacobs Spring 2017 Runway Show - 15.9. 2016

26. září 2016 v 20:02 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak jak jste vkročili do nového týdne? Já měla dnešek opravdu jen a jen plný učení a čas na blog jsem si našla až teď večer, kdy bych ráda vydala pár článků, které jsem už nestihla dokončit o víkendu. Jak jsem už říkala, budu se snažit skloubit starší věci, které mi tu ještě chybí, a ty aktuální novinky. Tenhle článek se týká právě jedné z těch starších událostí... Před dvěma týdny ve čtvrtek 15.9. se Demi zúčastnila módní přehlídky, na které byla předváděna jarní kolekce od návrháře Marca Jacobse. Konala se v poslední den letošního newyorského Fashion Weeku a jak můžeme vidět například v tomto videu, Demi si ji vychutnala hned z první řady. Do galerie jsem nahrála kvalitní fotky přímo z přehlídky a potom také fotky od paparazzi, kteří Demi zastihli při příjezdu. Jak se vám líbí její outfit? Já bohužel musím přiznat, že mě moc nezaujal, ale líbil se mi ten vysoký culík :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > 15.09 | Marc Jacobs Spring 2017 Runway Show (33x)

Gallery Update: Personal Photos #28

24. září 2016 v 19:11 | katka219 |  Gallery Update

Po sto padesáti letech zase přidávám osobní fotky včas! Je jich celkem šest a kromě jedné je všechny zveřejnila sama Demi. První fotka propaguje BB cream od značky NYC Color, se kterou Demi už dlouhou dobu spolupracuje. Druhá je taková obyčejná ze snapchatu, třetí fotku s nehtama zveřejnila Demina manikérka a napsala k ní popisek, že od ní odchází další spokojená zákaznice. Opravdu tuhle její titěrnou práci obdivuju!:) Další dvě fotky Demi pořídila těsně před vystoupením pro Marriott Rewards a na jedné z nich už je i v kostýmu. Jsou to moc hezké fotky - Demi to tam strašně slušelo ♥ Musím říct, že i takhle kratší vlasy se mi zase začínají líbit a vážně nechápu, jak může vypadat tak skvěle s každým účesem :o) Fotka, kterou jsem použila na úvodku, je ze všech nejstarší. Není ničím speciální, ale také moc se povedla!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (6x)

VIDEO: Poolside LIVE with Demi Lovato and DNCE - September 22, 2016

24. září 2016 v 18:50 | katka219 |  Other Videos
Ještě předtím než Demi a DNCE vystoupili na soukromé akci Marriott Rewards, ze které jsem vám už přidávala fotky i videa v minulém článku, byl uspořádán dvacetiminutový přímý přenos na facebooku, v rámci kterého Demi s Joem odpovídali na předem připravené otázky od fanoušků. Seděli při tom u bazénu v nějakém losangeleském hotelu a později se k nim připojili i ostatní členové kapely DNCE. Video se záznamem vám určitě doporučuju! Otázky se týkali jejich plánů do budoucna, hudby, pejsků a mnoha dalšího! Demi jmenovala svou oblíbenou příchuť zmrzliny, vyprávěla o nejšílenějším zážitku s fanynkou nebo také prozradila, kam ve světě by se ještě chtěla podívat. Tady zmiňovala Havaj a Japonsko a mě trošku zamrzelo, že neřekla žádnou Evropskou zemi. Nejvíc mě pobavilo, když s Joem imitovala Nicka! To se jim vážně povedlo :D Demi vlastně celý čtvrtek (22.9.) strávila s DNCE a určitě se nesmím zapomenout zmínit o tom, jak se s nimi na 4 hodiny zasekla ve výtahu! :D Asi se to stalo až po tomhle videu, protože jsem si jistá, že by na to jinak přišla řeč. Pokud ale sledujete Snapchat, určitě už o tom taky víte... Tak to jen pro zajímavost:))


Gallery Update: Concert for Marriott Rewards, JW Marriott in LA - 22.9. 2016

24. září 2016 v 15:53 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak jsem si řekla, že než abych pořád doplňovala jen starší věci a ty nejžhavější novinky mi dál utíkaly, budu to tak nějak střídat. Proto teď pár událostí přeskočím a přidávám vám ty nejnovější fotky ze čtvrtka (22.9.), kdy Demi vystoupila na soukromém koncertě firmy Marriott Rewards. Speciálními hudebními hosty na této akci byla také skupina DNCE, kterou určitě všichni dobře znáte díky jejich nejznámnějšímu hitu Cake By The Ocean nebo kvůli jejímu frontmanovi Joe Jonasovi, se kterým se Demi už dlouho kamarádí. Nejprve vystupovali DNCE a po nich Demi, ale potěšilo mě, že skupina se potom ještě vrátila a Joe si společně s Demi zazpíval písničku Toothbrush. Sice by mě asi víc dostala nějaká stará disneyovská (i lidi v tom videu křičeli: "Camp Rock!"), ale i tohle jsem si užila:) Já jsem vždycky nadšená, když se jednou za čas objeví na pódiu společně ♥ Taky mi udělalo radost, že Demi opět dala i cover písně When We Were Young od Adele, kterou naprosto miluju! Úplně mě při ní vždycky mrazí :) Nejsem si jistá, kolik písniček Demi zpívala celkem, ale dolů přidávám nějaké odkazy na videa od fanouška, který to točil celé a rozdělil koncert na tři části. Taky určitě stojí za zmínku, že Demi měla úplně nový světlý outfit s tkaničkami a moc jí to slušelo! Psala na Twitter, že má vymknutý kotník a že jí to ve vysokých botách hrozně bolí, ale že se v nízkých na pódium rozhodně nepůjde :D Prostě celá Demi :D Užijte si fotky a videa z koncertu i čtyři pěkné fotky ze zákulisí!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEA: PART1, PART2, PART3


Is Demi Dating Luke Rockhold?? / VIDEO: Luke Talks About Demi

22. září 2016 v 18:16 | katka219 |  Ostatní

Úplně si pamatuju, jak jsem naposledy psala článek podobný tomuto! Bylo to v roce 2012, kdy ještě nebylo oficiálně potvrzeno, že Demi chodí s Wilmerem a objevovaly se jenom spousty spekulací. Tenkrát jsem jejich vztahu moc nevěřila a podívejte, jak to dopadlo! Zůstali spolu až do června letošního roku a jejich rozchod nás všechny překvapil. A zhruba před měsícem se začali objevovat spekulace, že Demi začala znovu randit. Trochu se teď cítím jako bulvární novinářka, ale jenom bych vám chtěla shrnout všechny informace a uvést vše na pravou míru. Je dost možné, že už jste někde na internetu narazily na informace, že naše Demi údajně chodí s Lukem Rockholdem. Luke Rockhold?? Jsem si jistá, že ani vám tohle jméno nic neříká, takže vám ho trochu představím. Luke je jednatřicetiletý mistr kombinovaných bojových umění, který zápasí v UFC, kde se v roce 2015 stal šampionem. Je to dvojnásobný mistr světa v bojovém umění a občas dělá také modela. Prostě sportovec, ale na mě osobně působí moc sympaticky ♥ S Demi se prý seznámili v tělocvičně v Los Angeles, kam Dems od letošního roku velmi často chodila cvičit a sama se začala o bojová umění zajímat. První drby o jejich vztahu se objevily už koncem srpna. Pamatujete na Demino tetování? Ukázalo se, že smajlíka na malíčku má i Luke a brzy po sobě jeho fotku oba přidali na Instagram. Nějaký "dobrý zdroj" tvrdil, že si spolu píšou a flirtují přes sociální sítě. Abych řekla pravdu, já tomu tenkrát moc nevěnovala pozornost. Nemám podobné spekulace ráda a nepřišlo mi to reálné... Vůbec jsem si nedokázala představit, že by si Demi během turné ještě stihla nabrnkout nějakého bojovníka :D V srpnu jsem si řekla, že to buď přejdu bez povšimnutí, anebo napíšu, až se k tomu jeden z nich vyjádří a právě to se stalo teď! Sice pořád nebylo nic potvrzeno, ale Luke ani nic nevyvrátil, což je podle mě samo o sobě dost divné. Taky jsem jako správná detektivka objevila fotky z jejich snapchatů, ze kterých je zřejmé, že spolu byli na večeři... Ale teď už k tomu videu:) Luke poskytl rozhovor, ve kterém se ho na Demi zeptali - v čase 3:15. Bylo potvrzeno, že se seznámili při tréninku a Luke povídal o tom, jak je ženská síla obdivuhodná. Také říkal, že tetování je opravdu jen a jen jeho a že hodně cestuje, proto je pro něj obtížné najít vztah. Co si o tom všem myslíte?? Co říkáte na Luka?? Těžko říct, jak je to doopravdy, ale já myslím, že si spolu třeba občas vyjdou, ale že na dlouhodobý vztah to asi ani jeden z nich nevidí. Připadá mi, že oba mají rozjetou velkou kariéru a jsou každý z úplně jiného světa... Ale tak uvidíme, třeba se z toho něco vyvrbí! Uff, to je teda dlouhý článek... takhle jsem se naposledy rozepsala snad u toho rozchodu s Wilmerem :D :D


News About "Smurfs: The Lost Village" Movie

22. září 2016 v 16:46 | katka219 |  Smurfs: The Lost Village

Ahoj, všichni:) Jsem moc ráda, že si dnes můžeme dát malou pouzu od všech těch koncertů a osobních fotek, což jsou vlastně poslední dobou ty jedniné věci, které ohledně Demi přidávám. Konečně je tu změna! Určitě si vzpomínáte, že asi před rokem a půl se Demi začala věnovat dabingu a propůjčila svůj hlas hned dvěma animovaným postavičkám. Jednou z nich je hlavní hrdinka pohádky s názvem Charming a tou druhou je Šmoulinka. Nový zcela animovaný film o šmloulech se bude jmenovat Smurfs: The Lost Village (Šmoulové: Ztracená vesnice) a nyní se objevil první plakát i první krátká upoutávka. Premiéra se uskuteční v roce 2017, stejně jako i u filmu Charming. Co na to říkáte?? Já osobně mám animáky hrozně ráda, takže mě potěšilo, že i Demi začala dabovat:) Určitě si Šmouly nenechám ujít!

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Movies > Smurfs: The Lost Village (2017) > Posters (2x)

Gallery Update: Personal Photos #27

21. září 2016 v 21:37 | katka219 |  Gallery Update

Slibovala jsem vám včasné přidávání osobních fotek a takhle to dopadlo... Sice tu byly naposledy už skoro před týdnem, ale tentokrát se jich naštěstí zase tolik nenahromadilo a musíte uznat, že už se začínám zlepšovat:)) Kromě koncertů a dalších malých akcí týkajících se turné se Demi během toho jednoho týdne zúčastnila ještě jedné módní přehlídky v New Yorku a nějaké charitativní akce, kde promluvila o psychických poruchách. Všechny podrobnosti určitě najdete v dalších článcích, které plánuju doplnit do konce týdne, ale zmiňuju to i tady, abyste věděli, odkud se ty osobní fotky berou:) Taky si můžete všimnout, že na těch novějších fotkách má Demi zase kratší vlasy! Nejsou úplně tak krátké jako předtím, ale sahají jí na ramena a barvu mají pořád stejnou. Mě osobně to popravdě trochu zklamalo:( Už už jsem začala ty dlouhé vlny zase milovat a ona z toho byla jen záležitost na měsíc! Vypadá to, že Demi a její vyhlášené změny účesů jsou zpátky :D Jinak určitě koukněte aspoň na tu první fotku - ta se mi hrozně líbí ♥ Dál mě zaujal třeba Demin převlek za slaninu, který oblékla kvůli Nickově nejnovějšímu singlu s názvem Bacon nebo fotka krásně vypadajícího Future Now Tour dortu. Taky by mě zajímalo, od koho dostala ty bílé růže... :) Článek o drbech z jejího milostného života už taky chystám!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (40x)