Srpen 2016

Vyhodnocení Kontroly Affs

31. srpna 2016 v 11:02 | katka219 |  Affs

Tak jsem se k tomu konečně dostala a udělala jsem vyhodnocení kontroly affs, která tu byla skoro úplně od začátku srpna. Původně jsem myslela, že ji tu nechám tak dva týdny, ale protože se mi do toho pořád nechtělo, protáhla se až doteď. Nakonec to dopadlo docela dobře a mám celkem dvacet affs. Děkuju všem, co se zapsali do kontroly i těm, kteří měli o spřátelení zájem ♥ Doufám, že sem budete i nadále rádi chodit a že já to s obíháním budu stíhat... Půjdu do čtvrťáku, takže to bude docela sranda! Některé moje spřátelené blogy sice obíhaly, ale do kontroly se nazapsaly, anebo mají pozastavení - ty jsem si samozřejmě nechala. Smazala jsem pouze blogy, které už skončily. Ještě jednou děkuji všem a kdybyste se ještě chtěli zapsat do náběru, tak zůstává otevřený ZDE. Ikonky vám udělám co nejdřív.
více v celém článku...

Future Now Tour: Calgary, AB (Scotiabank Saddledome) - 27.8. 2016

31. srpna 2016 v 10:15 | katka219 |  Future Now Tour

V sobotu (27.8.) měli Demi s Nickem další koncert v rámci Future Now Tour. Konal se v Calgary ve státě Alberta a celkem se jednalo už o 32. koncert. Na setkání s fanoušky měla Demi modré pruhované šaty a podle mě jí to moc slušelo ♥ Vždycky jsem ráda, když si vezme něco takhle barevného, protože mi přijde škoda, aby pořád chodila jen v černé. Co se týká fotek přímo ze show, tak těch jsem tentokrát bohužel našla jen deset a jsou většinou dost nekvalitní, protože je všechny pořídili fanoušci:/ Každpoádně můžeme vidět, že Demi opět vytáhla své černé kostými. Koncert proběhl jako vždycky, žádný speciální host nebyl. Jedinou změnou je to, že Demi poprvé živě zazpívala i píseň Wildfire z alba Confident. Je super, že občas takhle nějakou písničkou překvapí! Já osobně bych si přála, aby někdy zazpívala třeba Yes, protože ta je moje oblíbená.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > 27.8. - Calgary, AB (Scotiabank Saddledome) (25x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > 27.8. - Calgary, AB (Scotiabank Saddledome) (10x)

VIDEO: Honda Civic Tour: Future Now Diary With Nick Jonas (Part 1 and 2)

30. srpna 2016 v 17:36 | katka219 |  Future Now Tour
Turné je sice už dva měsíce v plném proudu, ale až teď koncem srpna se na oficiálním YouTube účtu naší Demi začla postupně objevovat videa z Future Now Diary. Možná víte, že takovéhle "deníčky" Demi vydávala i při dřívějších turné a já myslím, že jsou moc fajn. Demi i Nick se nám tu snaží představit své nápady a vize, vysvětlují, jak co mysleli a mluví o zážitcích z koncertu. První video se týká teprve příprav na turné a první show, druhé potom pódia.


Future Now Tour: Edmonton, AB (Rexall Place) - 26.8. 2016

30. srpna 2016 v 17:22 | katka219 |  Future Now Tour

Ahoj, všichni:) (Teda asi bych si mohla vymyslet nějaký originálnější pozdrav... Zjistila jsem, že těmihle dvěma slovy začíná skoro každý článek ohledně turné :D) Pár dní jsem si dala pauzu od koncertů, ale hned se mi nastřádali dokonce tři, takže jdeme na to! Další koncert v rámci Future Now Tour se konal v pátek (26.8.) v Edmontonu ve státě Alberta a působí hodně podobně jako ten předchozí. Demi měla na sobě opět dva nové bílé kostými a dokonce znovu zazněla i píseň Natural Women od Deminy oblíbené zpěvačky Arethy Franklin. Fotky z vystoupení i ze setkání s fanoušky jsou krásně kvalitní, takže se doporučuji podívat:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Meet&Greets > 26.8. - Edmonton, AB (Rexall Place) (18x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Performances > 26.8. - Edmonton, AB (Rexall Place) (50x)

Gallery Update: Personal Photos #25

29. srpna 2016 v 11:15 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu pro vás všechny osobní fotky, které se objevily během minulého týdne a vůbec jich není málo! Jsem za ně moc ráda, protože takhle se aspoň dozvídáme, co Demi dělá ve volném čase a většina fotek je moc povedená:) Celkem jich je čtyřicet a nejnovější jsou ty ze začátku. Včera jsem vám psala článek ohledně MTV Video Music Awards a teď už konečně víme, jak to všechno dopadlo. Demi se slavnostního předávání letos neúčastnila, ale z jejích sociálních sítí víme, že koukala na živí přenos v televizi. Strávila včerejší večer v posteli v bílém županu a jedla k tomu nějakou zeleninu... Jsem ráda, že si odpočinula, protože mezi všemi těmi koncerty moc času jen na sebe určitě nemá. Zároveň včera hodně přidávala na Instagram, a to fotky ze zákulisí na turné nebo přímo z koncertů. Taky je třeba zmínit, že z VMA si Fall Out Boy cenu nakonec neodnesli, ale DNCE vyhráli, takže Demi byla určitě spokojená:) Další osobní fotky, které najdete v galerii, pocházejí třeba z Vancouveru, kde Demi strávila volný den opalováním na jachtě společně s kamarádkama. Jsou tu lae i fotky ze cvičení, různá selfíčka a po dlouhé době i fotky s pejskem Batmanem. Určitě koukněte ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (40x)

Demi and MTV Video Music Awards 2016

28. srpna 2016 v 22:47 | katka219 |  News
Ahoj, všichni:) Jak si užíváte tyhle horké dny?? Já jsem se od rána slunila na zahradě a slavili jsme sestřiny narozeniny, proto jsem si vlastně za celý den na Demi ani nevzpomněla, ale teď jsem si řekla, že bych ještě napsat mohla. Došlo mi totiž, že za pár hodin začne předávání cen MTV Video Music Awards. Jsou to jedny z mých oblíbených cen a ačkoli letos Demina tvorba nominována není, i tak jsem velmi zvědavá, kdo nakonec vyhraje. Nominovaný je třeba i klip k písni Irresistible od skupiny Fall Out Boy, jehož je Demi součástí a prý má velké šance! Co se týká účasti Dems, tak bohužel nic nebylo potvrzeno. Vůbec bych se nedivila, kdyby chtěla při volném večeru mezi koncerty spíš odpočívat, ale zároveň by mě to i mrzelo. Navíc Nick i Joe Jonasovi tam budou, tak si říkám, že tady nějaká možnost je:) Níže přidávám odkaz na video, ve kterém Demi vyjadřuje svou podporu skupině DNCE a prosí Lovatics, aby pro ni hlasovali v kategorii Best New Artist. Je to udělané hrozně vtipně, jako kdyby se jednalo o volby :D Určitě koukněte! Doufám, že se dnešní večer vydaří a že se Demi přece jen objeví! Uvidíme ráno...


Future Now Tour: Vancouver, BC (Rogers Arena) - 24.8. 2016

27. srpna 2016 v 21:58 | katka219 |  Future Now Tour

Ve středu (24.8.) měli Demi s Nickem další koncert. Tentokrát si odskočili do Kanady - konal se totiž ve Vancouveru, a jednalo se dokonce již o celkem třicátou show v rámci turné. Mě připadá opravdu úžasné, jak jsou schopni dát 30 koncertů za necelé dva měsíce! Úplně jsem si vzpomněla, jak Demi jednou vyprávěla, že se ráno probudila a nevěděla, v jakém je městě. Anebo to bylo dokonce v jakém státě? Tento koncert byl každopádně zase trochu jinačí. Demi se předvedla v úplně novém outfitu a celou dobu tedy byla v bílém. Jak se vám líbí? Mě ta krajka připadá docela zajímavá, ale z nějakého důvodu na mě působí spíš vánočně a moc se mi nehodí na letní tour :D Jinak jí to ale moc slušelo! Další takovou malou příjemnou změnou bylo to, že Dems zazpívala píseň Natural Women od Arethy Franklin. Určitě vám doporučuji video:o)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Meet&Greets > 24.8. - Vancouver, BC (Rogers Arena) (25x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Performances > 24.8. - Vancouver, BC (Rogers Arena) (31x)

Future Now Tour: Seattle, WA (Key Arena) - 21.8. 2016

27. srpna 2016 v 13:52 | katka219 |  Future Now Tour

Jak jsem slíbila, pokračuji v doplňování koncertů v rámci Future Now Tour a tento článek se týká koncertu z minulé neděle (21.8.), který se konal ve městě Seattle ve Washingtonu. Opět se na něm bylo podívat asi patnáct tisíc lidí a jako předskokan vystoupil Demin kamarád Chord Overstreet. Níže jsou jako vždy fotky ze setkání s fanoušky i přímo ze show a samozřejmě přidávám také odkazy na videa. Těch kvalitních fotek tentokrát moc není, ale společné fotky s fanoušky stojí za to! Demi zvolila dlouhou červenou košili a černé legíny a musím říct, že některé skalní fanoušky už dobře poznávám, protože na koncerty chodí hodně často! Vůbec to nechápu... asi nevědí, co s penězi :D Na tomto koncertě byla speciálním hostem zpěvačka Bea Miller, což mě opravdu potěšilo!Jak možná víte, s Demi se seznámila během své účasti v X Factoru, potom se spřátelily a Demi nakonec napsala jednu píseň na její první album. Já osobně mám Beu moc ráda, má skvělý hlas! ♥ Společně s Demi zazpívala svůj nový singl Yes Girl a jestli máte chvilku, tak vám určitě doporučuji i její nový videoklip.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Meet&Greets > 21.8. - Seattle, WA (Key Arena) (44x)imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Performances > 21.8. - Seattle, WA (Key Arena) (24x)

VIDEO: Demi Lovato – Radio Disney Sounds of Summer Field Trip

26. srpna 2016 v 19:52 | katka219 |  Other Videos
Objevilo se video od Disney rádia, které uspořádalo letní soutěž pro své posluchače a jednou z výher bylo i setkání s naší Demi. Vítězkou se stala holčička jménem Fireese, která má moc ráda hudbu a hraje na kytaru a díky rádiu Disney se podívala na Demin koncert. Měla možnost se s ní i setkat a Demi jí podepsala kytaru, z čehož byla určitě nadšená:) Video je udělané opravdu pěkně!


Future Now Tour: Portland, OR (Moda Center) - 20.8.

26. srpna 2016 v 19:35 | katka219 |  Future Now Tour

Ahoj, všichni:) Vůbec nevím, jak se to mohlo stát, ale snažím se teď dělat tolik věcí najednou, že ve finále vlastně nestihnu nic... Viz. například moje aktivita na blogu tento týden. Návštěvnost sice jako zázrakem roste, ale sama za sebe se úplně stydím a zvlášť mě mrzí, že nestíhám obíhat affs:( Ale opravdu slibuju, že se to zlepší a nyní jsem tu opět s dalším koncertem! Bohužel jsem ohledně koncertů týden pozadu pozadu. Tento článek se totiž týká show, která proběhla minulou sobotu (20.8.), tedy v den Deminých narozenin. Konala se v Portlandu ve státě Oregon a bylo vidět, že Demi si to užívala snad ještě víc než obvykle:) Fotky jsou všechny hezké. Opravdu miluju hlavně ty z meet&greet, na kterých se s fanoušky objímá ♥ Navíc jí to tentokrát hrozně slušelo v černém overalu! Videa jsou docela dobrá a určitě tentokrát doporučuji Stone Cold, protože ještě než začala písnička Nick a fanoušci jí zazpívali Happy Birthday:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Meet&Greets > 20.8. - Portland, OR (Moda Center) (46x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Performances > 20.8. - Portland, OR (Moda Center) (23x)