Červenec 2016

Gallery Update: With Nick Jonas at Leesburg Corner Premium Outlets - 26.7. 2016

31. července 2016 v 20:01 | katka219 |  Gallery Update

Před koncertem Future Now Tour, který se konal v úterý (26.7.) ve Washingtonu D.C., se Demi s Nickem opět zúčastnili takové menší akce s názvem Leesburg Corner Premium Outlets, kterou pořádali jejich sponzoři. Jedná se o to, že se tam vždy vyhlásí vítězové soutěží a pak se krátce objeví Demi a Nick. Jak můžete vidět ve videu, které natočil jeden z fanoušků, každý tam pouze odpověděl na jednu otázku. Demi říkala, co jí pomáhá, když se cítí špatně, a jakou písničku na turné zpívá nejradši.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update: Democratic National Convention, Philadelphia - 25.7. 2016

31. července 2016 v 18:56 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, ahoj:) Tak dnes jsem byla poslední den na brigádě! Když mi dávali výplatu, byl to vážně skvělý pocit a ještě skvělejší bylo, když jsem si uvědomila, že teď mě čekají až do půlky září samé skvělé věci. Teda aspoň doufám. Celý příští týden budu hezky doma a až v pátek večer jedu na na Kryštof Kemp, kam se hrozně moc těším! Určitě také budu často přidávat na blog, což je potřeba, protože Demi toho má strašně moc a já už zase nestíhám... Tak jdeme na to:
V pondělí tohoto týdne (25.7.) se Demi zúčastnila National Democratic Convention ve Filadelfii,což byla akce Hilary Clintonové, tentokrát zaměřená na mentální poruchy. Jak určitě víte, Hilary kandiduje na prezidentku USA a podle nejnovějších průzkumů má velkou šanci se jí opravu stát. Demi na této akci měla dvouminutový proslov o tom, že je důležité pomáhat psychicky nemocným a že právě z tohoto důvodu Hilary Clintonovou podporuje. Hned potom také zazpívala písničku Confident, kterou jako vždy vystřihla úplně perfektně. Měla na sobě moc hezké šaty a i účes a líčení byly super. Opravdu se mi tam moc líbila!:) Níže najdete také hezké fotky ze zvukové zkoušky, která se konala před akcí. Tam byla Dems nenalíčená a také jí to moc slušelo ♥ Určitě se koukněte alespoň na video!
PS: Také vás moc prosím, abyste HLASOVALI v anketě o fotku měsíce. Dnes bych ji chtěla vyhodnotit a je to vyrovnané:/

GALLERY >> Appearances > 2016 > Rehearsing for Democratic National Convention - 25.7. (25x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Democratic National Convention Performance - 25.7. (47x)

Gallery Update: Personal Photos #20

30. července 2016 v 20:30 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Já vím, že jsem hrozná, protože s osobními fotkami naší Demi se mi to zas trochu vymklo a úplně jsem je zapomněla přidávat. Teď jich tu mám naráz dokonce 22 a jsou to téměř všechny fotky, co se objevily za poslední dva týdny. Demi přidávala hlavně na snapchat a pokud ji ještě na této sociální séti nesledujete, určitě to napravte!:) Demi se s námi podělila s fotkami ze zákulisí na turné, z karate nebo s klasickými selfíčky. Dozvěděli jsme se díky nim, že používá své cestovní nahrávací studio v autobuse, že hodně kouká na seriál The Walking Dead a nedávno byla s kamarády na paintballu. Také si vzpomněla na pejska Buddyho, který tragicky umřel přesně před rokem a fotka z úvodky se týká mobilní hry Path To Fame, protože právě byla spuštěna třetí série.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (22x)

Billboard: Nick Jonas & Demi Lovato Play Truth or Dare

29. července 2016 v 20:14 | katka219 |  Other Videos
Myslela jsem, že po úžasném photoshotu, šíleně dlouhém článku s rozhovorem a dvou videích nás už od stránek Billboard dlouho nic nečeká, ale spletla jsem se. Dnes na mě totiž na jejich oficiálním YouTube kanálu vyskočilo tohle krátké video, ve kterém Demi s Nickem hrají Truth or Dare (neboli pravda nebo výzva). Opravdu mě to potěšilo! V tomto videu měla Demi říct své oblíbené slovo, Nick prozradil, co naposledy vygoogloval a Demi potom krátce zahrála Cool For The Summer. Jestli jsem to pochopila, tak na další část se můžeme těšit příští týden.


"Irresistable" Is Nominated For MTV VMA 2016

29. července 2016 v 19:51 | katka219 |  News
Předevčírem byly zveřejněny nominace na každoroční předávání cen MTV Video Music Awards, které se letos budou konat 28. srpna v Madison Square Garden. Sama Demi bohužel nominaci nezískala, ale v kategorii Best Rock Video (Nejlepší rockové video) se objevil klip k písničce Irresistable od Fall Out Boy, ve které Demi také zpívá. Z naší země se bohužel nedá hlasovat, takže můžame pouze držet palce! Jinak co se týká ostatních nominovaných, na celý seznam se můžete podívat ZDE. Hodněkrát se tam opakuje Adele, Ariana Grande, Beyoncé nebo i Justin Bieber, což jsou všechno zpěváci, kterým bych tu cenu moc přála. Jsem zvědavá, jak to nakonec dopadne a doufám, že si Demi třeba odskočí z turné, aby se předávání také zúčastnila.


Future Now Tour: Toronto, Canada (Air Canada Centre) - 23.7. 2016

29. července 2016 v 19:26 | katka219 |  Future Now Tour

Mám menší zpoždění v přidávání fotek z koncertů, jelikož Future Now Tour je opravdu našlapané a Demi s Nickem zpívají každý druhý den. Někdy dokonce i dva dny po sobě - jako zrovna před týdnem v pátek (22.7.) a v sobotu (23.7.), kdy měli dva koncerty za sebou v Kanadě. Článek ohledně show v Montrealu jsem už přidávala a nyní se budu věnovat sobotnímu koncertu v Torontu. Objevilo se celkem 25 profesionálních fotek přímo z vystoupení, které jsou docela kvalitní a povedené! Akorát mě mrzí, že jsou všechny pouze z jené části koncertu, takže Demi má na všech stejný outfir a na žádné není s Nickem:/ Fotky ze setkání s fanoušky samozřejmě jako vždy nemají chybu! Co se týká odkazů na videa, rozhodla jsem se, že kvůli tomu zpoždění je tenorkát přidávat nebudu, ale příště už určitě budou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > 23.7. - Toronto, Canada (Air Canada Centre) (35x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > 23.7. - Toronto, Canada (Air Canada Centre) (25x)

Past Layout #18

29. července 2016 v 18:14 | katka219 |  Past Layouts

Ahoj, všichni:) Určitě jste si už všimli, že od včerejška mám na blogu nový layout! Jsem z něho opravdu nadšená, takže doufám, že se bude líbit i vám. Ten minulý tu byl půl roku, což mi přijde hrozně moc... Nejdřív jsem si to ani neuvědomovala, ale pak mi to už začalo vadit, takže jsem opět poprosila Britt., aby mi něco vytvořila. Britt. jsem hrozně vděčná, protože mi dělá layouty už celé dva roky. Moc ti děkuju!! :) Pro tenhle layout jsem vybrala fotky z mého oblíbeného photoshootu pro American Way Magazine, protože mi přijde, že na léto se hezky hodí. Navíc tu jsou ty kytičky a krásná světle fialová... ♥ Prostě nádhera! Určitě bych zase chtěla layouty změnit častěji (zvlášť když se teď objevují tak úžasné fotky), ale tento tu ještě nějaký ten čas pobude :)

Gallery Update: Elle Canada 2016

27. července 2016 v 21:54 | katka219 |  Gallery Update

Tenhle článek přidávám bohužel skoro s týdením zpožděním, ale nakonec tu přece jenom je. Krátce poté, co se objevily fotky z Billboard magazínu, se najednou nečekaně zjevil ještě nový photoshoot pro kanadskou verzi časopisu Elle. Demi je na obálce a poskytla dlouhý rozhovor (který bych opět měla stihnout přeložit), ale tentokrát už je tu pouze sama bez Nicka. Fotky jsou zase úplně jiné. Mě osobně se nejvíc líbí první dvě. Co na ně říkáte vy?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2016 > Max Abadian 2016 (5x)
imagebam.com
GALLERY >> Magazine Scans > 2016 > Elle Canada (1x)

Future Now Tour: Montreal, Canada (Bell Center) - 22.7. 2016

27. července 2016 v 21:14 | katka219 |  Future Now Tour

Tenhle článek mi trvá už strašně moc dlouho, protože k tomu mám puštěný Camp Rock 2 a vůbec se tudíž nedokážu soustředit na ukládání fotek. Zrovna mi tu Demi a Joe zpívají svůj suprový duet :D Každopádně v tomto článku najdete fotky z dalšího Future Now Tour koncertu, který se konal minulý týden v pátek (22.7.) v Montrealu. Bylo na něm přibližně 12 tisíc lidí a jako předskokan opět vystoupil Mike Posner. Fotky jsou v docela dobré kvalitě a něktaré jsou úplně úžasné! Třeba ta, kterou jsem použila na úvodku, se mi strašně líbí - na Demi je vždycky krásně vidět, jak každé vysoupení prožívá a užívá si ho:) Na setkání s fanoušky byla usměvavá a měla moc hezkou bundičku... No super, teď mi tady začala písnička "Introducing me", takže si jdu zase zpívat. Taky si někdo z vás pořád pamatuje texty písniček z Camp Rocku? A to jsem vlastně v té době ani nerozumněla tomu, co zpívají :D:D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > 22.7. - Montreal, Canada (Bell Center) (25x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > 22.7. - Montreal, Canada (Bell Center) (42x)

Fotka dne - 27.7. 2016

27. července 2016 v 19:03 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni! Teda řeknu vám, na internetu jsem nebyla skoro 48 hodin a najednou na mě vyskočilo tolik nových zpráv a informací, jako snad ještě nikdy. Před chvílí jsem se dočetla například o tom dalším útoku ve Francii, z čehož se mi udělalo úplně špatně a dost mi to zkazilo náladu:// Asi po půl hodině naštvaného pročítání novinek.cz jsem se ale rozhodla, že se na to vykašlu a půjdu radši kouknout, co je nového u Demi. Doufala jsem, že mě zas trochu rozveselí a tentokrát se jí to povedlo jako už dlouho ne! No dobře... ten úžasný photoshoot s Nickem mě potěšil strašně moc, ale tohle je prostě moje srdcovka. Na včerejším koncertě se totiž jako speciální host objevil Joe Jonas, tudíž zazněla camprocková píseň ♥ Nevím, kdy se dostanu k úplnému článku ohledně tohoto koncertu, tak vám to píšu aspoň takhle narychlo a z toho důvodu jsem samozřejmě vybrala i tuhle roztomilou fotku dne :) Musím přiznat, že mě to dostalo do takové nostalgické nálady, že dnes využiju toho, že jsem doma sama a ten Camp Rock si opravdu hned pustím :D