Duben 2016

Pozastavení na dobu neurčitou :-(

17. dubna 2016 v 16:50 | katka219 |  Moje řeči
Ach jo, ani nevíte, jak hrozně moc nerada píšu tenhle článek. Během celého tohoto týdne si říkám, že to prostě musím udělat, ale pořád se mi do toho nechtělo a hlavně jsem vůbec neměla tušení, jak vám to vysvětlit. Asi jste si všimli, že poslední dobou to s blogem nevypadá dobře. Už delší čas jsem málo aktivní, skoro neobíhám a dávám vám nesplnitelné sliby o tom, že se to zlepší. Po dlouhé době mě asi zase přepadla krize - a bohužel nejen blogová. Moc se mi o tom nechce psát, ale faktem je, že na blog prostě teď nemám ani pomyšlení. Demi opravdu miluju a mám to hrozně ráda i tady ♥ Pořád se skoro každý den koukám, co je u Dems nového, ale stejně jako už párkrát předtím jsem ztratila tu potřebu psát o tom sem. Do blogování se odmítám nutit, takže proto prostě dávám pozastavení na dobu neurčitou. Pravděpodobně se samozřejmě vrátím, protože jsem se zatím vrátila vždycky a vím, že za nějakou dobu mi to tady zas bude chybět. Nedokážu ale odhadnout, jestli to bude za týden, nebo za měsíc:( Zatím se mějte krásně a nezlobte se prosím!! ♥


Gallery Update: We Day California at The Forum in Inglewood, CA - 7.4. 2016

12. dubna 2016 v 16:06 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak jsem se k tomu konečně dostala a nahrála jsem do galerie spoustu krásných fotek ze čtvrtka (7.4.), kdy se Demi zúčastnila charitativní akce We Day California. Nejprve tu mám fotky z příjezdu a potom také fotky přímo z pódia, kam se Demi dostala hned dvakrát. Jednou přišla jako moderátorka, ale bohužel se jí opět hned při příchodu podařilo upadnout, takže je dost možné, že fotku rozesmáté mávající Demi sedící na zemi už jste viděli. Zase toho bylo všude plno, ale nás, věrné fanoušky, už nějaký ten pád překvapit nemůže :D Poté zde také vystoupila s písničkou Stone Cold a na video se můžete podívat ZDE. Sice se jedná zatím pouze o video od fanynky, ale je docela kvalitní a Demi zpívala jako vždycky naprosto perfektně!! ♥ Také se ještě musím zmínit o jejím outfitu, kterému tentokrát nemám vůbec co vytknout! Moc jí to slušelo!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi Will Sing "I Will Survive" on the Angry Birds Movie Soundtrack

9. dubna 2016 v 19:47 | katka219 |  News

Nedávno bylo potvrzeno, že Demi nazpívala písničku s názvem "I Will Survive" pro animovaný film The Angry Birds Movie. Premiéra filmu je stanovana na 20. května, ale píseň bychom podle všeho mohli slyšet už 6. května. Docela se na ni těším a jsem ráda, že se Demi zase po delším čase obejví na soundtracku k filmu. Na filmový trailer se můžete podívat ZDE a níže přidávám odkaz na fotku, kterou Demi zveřejnila na Instagramu.

imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (1x)

Fotka dne - 9.4. 2016

9. dubna 2016 v 18:55 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni:) Chtěla jsem vám jenom přidat fotku dne jako takovou malou ochutnávku z We Day Kalifornia. Demi tam byla skvělá, takže se určitě těšte na další články! Jsem moc ráda, že se v poslední době účastní tolika akcí, i když ne vždycky mám na takové množství fotek čas. Snad vám tedy nevadí to moje neustálé spoždění :-)


Gallery Update: Backstage and Personal Photos 3rd iHeartRadio Music Awards - 3.4. 2016

8. dubna 2016 v 17:44 | katka219 |  Gallery Update

Přidávám poslední várku fotek z předávání cen iHeart Radio Music Awards, které se konalo v neděli (3.4.). Tentokrát se jedná o fotky ze zákulisí a také o osobky, kterých nám Demi zveřejnila docela dost. V zákulisí se potkala se svými přáteli z hudební branže a má společné fotky třeba s Meghan Trainor, Iggy Azaleou a Petem Wentzem ze skupiny Fall Out Boy.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Backstage: 3rd iHeartRadio Music Awards - 3.4. (9x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (20x)

VIDEO + Photos: Stone Cold at the iHeartRadio Music Awards 2016

6. dubna 2016 v 19:56 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Jak už jsem psala v několika předchozích článcích, v neděli (3.4.) Demi vystoupila na slavnostním předávání cen iHeart Radio Music Awards. Zazpívala svůj nejnovější singl Stone Cold, a to trochu netypicky v doprovodu kytary. Jako speciálního hosta pro své vystoupení si totiž vybrala kytaristu Brada Paysleyho. Určitě se podívejte na video, protože to bylo naprosto perfektní!! ♥ Stone Cold je opravdu nádherná píseň a je neuvěřitelné, že Demi to dakáže zazpívat snad kdekoliv a kdykoliv a pokaždé je to trochu jiné. Tentokrát s tou kytarou to zase znělo úplně jinak, ale opět to bylo úžasné! Jsem moc ráda, že se jí vystoupení povedlo a že na něj byly samé dobré ohlasy. Třeba Meghan Trainor psala, že ji to dohnalo až k slzám a já se jí vůbec nedivím:) Nezapomeňte se kouknout také na fotky, které jsou všechny kvalitní a Demi to tam moc slušelo!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Performance: 3rd iHeartRadio Music Awards - 3.4. (35x)

Gallery Update: Arrivals:3rd iHeartRadio Music Awards - 3.4. 2016

6. dubna 2016 v 19:41 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Konečně tu mám článek ohledně dalšího předávání cen a jak už asi víte, jde o třetí ročník iHeart Radio Music Awards, který se konal v neděli (3.4.). Naše Demi byla nominovaná ve dvou kategoriích, ale bohužel se jí nakonec ani jedna nominace nepodařila proměnit, což mě trochu mrzí:( Zároveň jsem ale hrozně ráda, že měla možnost zde vystupit. Nejprve tu mám samozřejmě spoustu fotek z červeného koberce. Demi i tentokrát oblékla kalhotový kostým a já osobně bych outfit hodnotila spíš průměrně. Jak se líbí vám? :) Níže najdete také video s rozhovorem z koberce, kde Demi například prozradila, že na turné bude společně s Nickem určitě také vystupovat.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Arrivals:3rd iHeartRadio Music Awards - 3.4. (170x)


Gallery Update: Stage and Backstage - GLAAD Media Awards - 2.4. 2016

4. dubna 2016 v 19:06 | katka219 |  Gallery Update

Přidávám druhý článek týkající se předávání cen GLAAD Media Awards, které se konalo v sobotu (2.4.). Jak už jsem se několikrát zmínila, Demi si zde z rukou kamaráda Nicka Jonase převzala speciální ocenění tzv. Vanguard Award za její celkový přínos v otázce rovnosti a přijetí homosexuálů, bisexuálů a transsexuálů. Moc jí gratuluju!:) Musela to být opravdu pocta a jak je vidět z fotek, i slzička jí ukápla:) Jako překvapení potom také zazpívala Stone Cold a byla opravdu výborná! Vážně mě to potěšilo, protože vystoupení jsem vůbec nečekala. Níže můžete kromě fotek najít také krátkou děkovnou zprávu, kterou Demi napsala na Instagram a dvě videa - jedno z vystoupení a jedno z proslovu, které ale bohužel není celé. Demi začala vtipem a potom už děkovala. Mluvila moc hezky, takže snad časem narazím na celý záznam.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Stage: GLAAD Media Awards in Los Angeles - 2.4. (100x)


Gallery Update: Arrivals and Personal Photos - GLAAD Media Awards in Los Angeles - 2.4. 2016

4. dubna 2016 v 18:29 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Jsem opravdu ráda, že mám zrovna dneska čas, protože o víkendu se Demi zúčastnila hned dvou významných akcí a v obou případech se jednalo o předávání cen a to samozřejmě znamená strašnou spoustu nových fotek! Jako první tu mám ceny GLAAD Media Awards, které proběhly v sobotu (2.4.) a Demi si zde jako speciální host přebírala cenu. Nikdy dříve jsem o těchto cenách neslyšela, ale zjistila jsem, že se jedná o oceňování různých médií i osobností za správné reprezentování a podporu homosexuálů, bisexuálů a transsexuálů. V letošním roce se konal již 27. ročník, což mě docela překvapilo. V tomto článku zatím přidávám fotky i video z modrého koberce a také třináct osobních fotek, které Demi pořídila právě při této akci a nechce se mi je dávat samostatně. Na koberci se Demi fotila také společně s Nickem Jonasem, který jí oceňení později předával. Opravdu jí to moc slušelo!! ♥ Čekala jsem sice, že zvolí nějaké šaty, ale i takhle v kalhotech byla velmi elegantní a moc se mi líbil i vršek s poměrně odvážným výstřihem. Opět měla také prodloužené vlasy, což mi ošem tentokrát vůbec nevadilo. Byla krásná! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Arrivals: GLAAD Media Awards in Los Angeles - 2.4. (176x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (13x)

VIDEOS: Nick and Demi Surprise Kids at Children's Hospital Los Angeles Children's Hospital Los Angeles

3. dubna 2016 v 20:36 | katka219 |  Other Videos
Vzpomínáte si, jak Demi s Nickem v polovině března překvapili malé pacienty v dětské nemocnici v Los Angeles? (FOTKY) Tak před pár dny se objevila dvě pěkná videa z jejich milé návštěvy. Bylo to od nich opravdu moc hezké! ♥ V prvním videu jsou různé záběry s dětmi i z minikoncertu, který Demi s Nickem udělali, a také tam krátce mluví sestřičky o tom, jakou mají děti radost. Ve druhém videu Demi zpívá Confident a Nick jí k tomu hraje na kytaru. Škoda, že to není celé!