Březen 2016

Gallery Update #330: Personal Photos

29. března 2016 v 20:37 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Zase po týdnu tu pro vás mám osobní fotky naší Demi a tentokrát jich je neuvěřitelných 25! A to jsem je ani nenahrávala úplně všechny. Hned vám vysvětlím proč... Tři z nich pocházejí z Instagramu a zbytek je ze Snapchatu, kde je teď Demi hrozně moc aktivní. Ne všechny fotky mi ale přijdou tak zajímavé, abych je ukládala, proto jsem se snažila vybrat takové ty nejlepší. Pokud chcete vidět úplně všechno, určitě Demi sledute na snapu jako theddlovato. PS: Už jste slyšeli nový singl Nicka Jonase?? Je vážně super! :-)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (25x)

Demi´s Calendar #08

27. března 2016 v 20:54 | katka219 |  News

Skvělou zprávou je, že byla potvrzena účast naší Demi hned na několika dalších akcích. Již 2. dubna proběhne předávání cen GLAAD Media Awards, kde si Demi převezme speciální ocenění v kategorii Vanguard Award. Popravdě moc nevím, co to znamená, takže se budeme muset nechat překvapit! Dozvěděla jsem se ovšem, že cenu by jí měl předávat Nick Jonas a celý večer oceňuje média za jakýsi pohled týkající se homosexuálů, bisexuálů a transsexuálů. No, bude to zajímavé! 7. května bude Demi vystupovat na charitativní akci We Day Kalifornia. Jak si jistě vzpomínáte, již několikrát vystoupila na We Day v Torontu, takže toto bude určitě něco podobného, akorát asi v menším měřítku. 14. května bude mít Demi malý koncert na festivalu Wango Tango, který každoročně pořádá rádio 102.7 KIIS FM. Dalšími hosty letos budou také Ariana Grande, DNCE, Zayn, Meghan Trainor, Fifth Harmony nebo Iggy Azalea. Já osobně už se na tuhle akci moc těším! Také to nebude poprvé, co zde Demi vystoupí, a navíc se určitě setká s kamarády z hudební branže.

Veselé Velikonoce! :-)

27. března 2016 v 20:22 | katka219 |  Moje řeči
Ahoj, všichni:)Jak se máte a jak si užíváte velikonoční čas? Já jsem poslední dva dny strávila na rodinných návštěvách, cpala jsem se beránkem a mazancem a teprve před chvílí jsme dodělali vajíčka na zítřek. Tímto článkem bych vám prostě a jednoduše chtěla popřát krásné Velikonoce!! Ač se nejedná zrovna o můj nejoblíbenější svátek, jsem moc ráda, že je máme a hlavně že máme pár dní volna. Moc mě mrzí, že zítra už bude poslední poklidný den:( PS: Co se týká Demi, tak novinky teď moc nejsou, což se mi docela hodí. V posledních dnech jsem totiž měla málo času a a ani nebyla ta správná blogovací nálada. Celý ten březen je nějaký divný... Doufám, že mou menší aktivitu omluvíte!


Gallery Update #329: In New York City - 22.3. 2016

25. března 2016 v 13:31 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak dnes tu pro vám mám ještě nějaké fotky z úterka (22.3.). Jak už jste se mohli dozvědět v minulém článku, Demi tento den strávila společně s Nickem Jonasem pracovně v New Yorku a jako při každé její návštěvě tohoto města si na ni i tentokrát počíhali fanoušci a paparazzi. Objevila se opravdu velká spousta fotek a všechny jsou kvalitní! Kromě candids tu potom také jsou dvě fotky z Island Records, kam se Demi stavila u příležitosti druhých narozenin této nahrávací společnosti.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > Out in New York City - 22.3. (134x)
imagebam.com imagebam.com

Gallery Update #328: Honda Civic Tour Artists Announcement in NY - 22.3. 2016 + VIDEOS

24. března 2016 v 12:47 | katka219 |  Gallery Update

Demi strávila toto úterý (22.3.) v New Yorku, kde se společně s Nickem objevila na akci s názvem Honda Civic Tour Artists Announcement. Bylo oznámeno, že turné Future Now Tour bude od teď sponzorováno společností Honda a Nick s Demi se zase stanou součástí jejich vlastní hudební události - 15. ročníku Honda Civic Tour. Při nákupu vstupenek na Demino a Nickovo turné budou mít obyvatelé USA možnost vyhrát různé ceny. Těmi hlavními cenami je motorka, kterou navrhl Nick, a auto podle návrhu samotné Demi, které zde bylo představeno a Demi ho také podepsala. Jak se vám líbí?? Níže najdete spoustu pěkných kvalitních fotek a potom také dvě videa. Jedno je záznam z celé malé akce a ve druhém nám Demi s Nickem oznamují svou spolupráci s Hondou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update #327: New Photos From Photoshoots

23. března 2016 v 20:41 | katka219 |  Gallery Update
Rozhodla jsem se, že doplním starší i novější photoshooty a takhle to nakonec dopadlo. V poslední době se nově objevily samé naprosto nádherné fotky!! Mě osobně nejvíce potěšila ta první skupinka z photoshootu pro barevné příčesky z roku 2014 ♥ Dále tu jsou například tři kousky z odvážného shootu pro Vanity Fair, pár z mého oblíbeného z roku 2012 a nakonec několik skoro úplných novinek, které Demi nafotila spolu s Nickem kvůli jejich plánovanému Future Now Tour. Určitě se podívejte! Já měám ze všech radost:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update #326: I Have A Dream Foundation 3rd Annual Dreamer Dinner, LA - 20.3. 2016

22. března 2016 v 21:02 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Jak jste se dnes měli? Já bohužel docela mizerně, a to hlavně kvůli biologii, která mi zkazila úplně celé odpoledne! Prosím držte mi zítra palce, ať to napíšu aspoň na dvojku, protože jsem tomu zasvětila čtyři a půl hodiny a jsem úplně hotová:(( Ještě že budou ty Velikonoce! To snad zese budu mít chvíli čas na to, co mě opravdu baví. A teď už k hlavní náplni tohoto článku... Demi a Wilmer se v neděli (20.3.) zúčastnili třetího ročníku charitativní akce s názvem "I Have A Dream", která se konala v Los Angeles. Nemám k tomu žádné bližší informace, ale protože Demi přidávala nějaké snapy, tak vím, že zde měl proslov i Wilmer. Na fotkách je vidět, že Demi se ochotně fotila s malými vystupujícími a rozdávala autogramy. Opět měla brýle a v rudočerném outfitu jí to moc slušelo!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEO: Skechers Memory Foam - Demi Style - Denmark

20. března 2016 v 19:47 | katka219 |  Other Videos
Objevila se nová reklama, kterou Demi natočila pro značku sportovní obuvy Skechers. Pokud jsem to dobře pochopila, měli by ji dávat v Dánsku a ve Španělsku, protože vzknila nová kolekce Demi Style. Demi je v té reklamě úplně úžasná!! Moc jí to tam sluší a už jsem z ní našla i hodně krásných animací, takže už se nemůžu dočkat, až je použiju :D


Gallery Update #325: Personal Photos

20. března 2016 v 19:36 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu osobní fotky, které se objevily během tohoto týdne. Většinou pocházejí ze snapchatu, kde Demi nepřestává být velmi aktivní, takže ji určitě sledujte jako theddlovato. Mnoho z nich bylo pořízeno během oslavy, kterou Demi měla u příležitosti svých čtyř let bez alkoholu. Kamarádi pro ni připravili třeba naprosto skvěle vypadající cup caky! Určitě si to užila:) Díky prvním dvěma fotkám jsme se potom například dozvěděli, že Demi fotila nový photoshoot. Už jsem na něj moc zvědavá!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (7x)

VIDEOS: The Late Late Show With James Coldren #NataliesHouse - 16.3. 2016

19. března 2016 v 20:16 | katka219 |  Interviews
A jsou tu další videa z pořadu Late Late Show With James Corden, kde byla Demi hostem ve středu (16.3.). Určitě se koukněte, protože to bylo opravdu neotřelé:) V prvním videu se krátce baví o vystoupení na Grammy a o tom, jak se liší vystupování ve velké hale a v nějakém malém prostoru, kterým byl tentokrát třeba Nataliin dům. Trochu mě mrzí, že se nekonal, nebo tedy aspoň neobjevil, nějaký delší rozhovor:(( V dalším videu si všichni hosté i obyvatelé domu zahráli s Jamesem na schovávanou. Já tedy musím říct, že když jsem viděla Demi slízat z těch schůdků na děsivě vysokých podpadcích, měla jsem celkem strach! Nechápu, jak to může nosit :D Poslední video je taky zajímavé, protože přišel další host a spolu s ním i spousta zvířat - skunk, komba ušatá, orel a vydry. Řekla bych, že návštěva tohoto pořadu byla i pro Demi zážitkem:)