Únor 2016

Gallery Update #318: Personal Photos

29. února 2016 v 20:04 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Dneska pouze v rychlosti přidávám dvacet osobních fotek, o které se s námi Demi podělila za poslední týden. Pár jich je z Instagramu - jako například ty z videoklipu k singlu Stone Cold, ale většinou se jedná o fotky ze Snapchatu. Demi je tam teď opravdu hodně aktivní! Fotky pocházejí především z Bílého domu, kde byla minulý týden kvůli vystoupení.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (20x)

Gallery Update #317: Stone Cold Screencaptures

28. února 2016 v 18:21 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrály screencaptures z nového videoklipu. Předpokládám, že už jste ho určitě všichni viděli, ale jestli náhodou ne, tak to určitě hned napravte!! Já ho naprosto miluju a Stone Cold je právě teď písnička, kterou poslouchám úplně nejvíc ♥ Na YouTube už má za těch pět a půl dne skoro 10 milionů zhlédnutí, což je podle mě naprosto úžasné! Moc doufám, že toto číslo poroste stále takhle rychle a že bude singl úspěšný :-) Zatím to pro něj vypadá výborně!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Music > Music Videos > Confident (2015) > Stone Cold > Screencaptures (133x)

Gallery Update #316: Photoshoot fot Skechers/DEVONNE by Demi

28. února 2016 v 16:28 | katka219 |  Gallery Update

Už před delší dobou byly zveřejněny dvě fotky z nového photoshootu pro Skechers. Jsem docela ráda, že Demi pro tuto sportovní obuv dělá reklamu, protože fotografie jsou opět skvělé a doufám, že se jich časem objeví více! Můžete se třeba podívat i na moc pěkné video z focení - ZDE. Níže potom najdete také novou fotku na propagaci kosmetiky DEVONNE by Demi. Nevím, jestli jsem vás o tom už informovala, ale nyní jsou v prodeji i dva zcela nové produkty.

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2016 > Unknown 2016 (2x)
imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Other Projects > DEVONNE by Demi (1x)

VIDEOS: Performing at the Ray Charles' Tribute - 24.2. 2016

27. února 2016 v 19:54 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Přidávám celkem tři videa ze slavnostního koncertu pořádaného v Bílém domě ve Washingtonu DC na počest zpěváka, skladatele a pianisty Raye Charlese, který se konal tuto středu (24.2.). Demi tímto tedy znovu dostala možnost vystoupit před prezidentem Obamou a jeho manželkou. Nejprve měla své sólové vystoupení s písní You Don't Know Me, které se zhostila naprosto skvěle a alespoň toto video vám vřele doporučuju!! Dále zpívala společně s ostatními zpěvačkami písničku Heaven Help Us All a nakonec se ještě objevila na pódiu při závěrečné What'd I Say, ke které se připojil i prezident:)) Podle videí soudím, že to byla moc pěkná akce! Kromě Demi vystupoval třeba Usher, The Band Perry, Brittany Howard nebo Sam Moore.

You Don't Know Me

Gallery Update #315: The Musical Legacy of Ray Charles: Student Workshop, Washington D.C. - 24.2. 2016

27. února 2016 v 19:25 | katka219 |  Gallery Update

Ve středu (24.2.) Demi navštívila Washington DC u příležitosti vzpomínkové hudební akce pořádané v Bílém domě, která byla věnována zpěváku a skladateli Rayi Charlesovi. Mě jeho jméno nejprve nic neřeklo, ale když vám prozradím, že to byl slepý černoch, který hrál na klavír, dost možná si ho vybavíte. V dopoledních hodinách se Demi při této příležitosti zúčastnila speciálního workshopu pro americké studenty, který v Bílém domě uspořádala první dáma Michelle Obama. Studenti pokládali umělcům různé otázky ohledně hudební kariéry a ohledně Raye Charlese. Demi se na fotkách hodně usmívá, takže ji to asi bavilo a také jí to moc slušelo! Vypadá to, jako by se jí poslední dobou zastesklo po dlouhých vlaseh, protože si je opět nechala prodloužit. Odpoledne se potom konal slavnostní koncert, ale videa přidám až v dalším článku.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotka dne - 27.2. 2016

27. února 2016 v 13:23 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni:) Tak mě tu po několika dnech zase máte! Uvědomuju si, že moje aktivita na blogu tento týden není zrovna nejlepší, ale tak nějak se v mém životě objevily záležitosti, které jsem prostě musela upřednostnit. Jednak to byla škola a povinná četba a potom také vybírání dárků pro kamarádky, které se mi všechny narodiy hned po sobě. Včera jsem zase byla na maturitním plese, což bylo fajn. Jaký týden jste měli vy? :-) Co se týká Demi, tak ta toho naštěstí moc nestihla, takže během dneška a zítřka bych ráda přidala všechny novinky.


Demi Lovato - Stone Cold (Official Video)

24. února 2016 v 6:25 | katka219 |  Music Video
Přibližně ve dvě hodiny ráno našeho času se na YouTube konečně objevil videoklip k novému singlu Stone Cold. Opravdu hrozně moc jsem se na něj těšila, takže jsem ráda, že vám konečně můžu napsat tenhle článek! Jak se vám klip líbí?? Napište mi prosím do komenářů! :o) Co se týká mého názoru, tak mě se líbí opravdu moc ♥ Písničku Stone Cold jsem si okmamžitě po jejím vydání zamilovala a myslím, že tento klip se k ní hodí. Je velmi jednoduchý, ale zato emotivní a silný. Střídají se v něm pouze dvě různá prostředí, kde Demi buď bloudí zasněženou krajinou, anebo sedí oblečená ve vaně. Celé je to postavené prakticky pouze na jejím projevu a na jejím výrazu, což je super! Záběry ve vaně se mi zas až tak nelíbí, ale ta příroda to vynahrazuje. Té tam klidně mohlo být víc:)) Myslím, že Stone Cold se zařadí k mým vůbec nejoblíbenějším singům od Demi. Je to úžasná píseň! Nejvíce si užívám, když ji Demi zpívá živě a jenom to, že se z ní stal nový singl, mi udělalo opravdu radost! Níže si také můžete přečíst komentář, který Demi ke klipu napsala.

"Když jsem natáčela tohle video, nechtěla jsem, aby to bylo něco úchvatného nebo něco "sexy." Chtěla jsem, aby to bylo jako něco, co jsem ještě do předchozích videí nedala Tahle písnička bolí. Tak neuvěřitelně moc. A když ji zpívám v nějakém televizním pořadu, na zkoušce anebo třeba i ve vaně, dokáže mě přenést na úplně jiné místo. Psát a nahrávat tenhle song byla terapie a proto jsem chtěla ty samé pocity přenést i na obrazovku. Jsem vděčná každému, kdo byl součástí natáčení nebo nahrávání této písně a vám všem děkuju za její poslechnutí. Doufejme, že vás také zanesla do míst ve vašem srdci, která potřebují uzdravit."

Demi Lovato "Stone Cold" Official Music Video - Teaser

23. února 2016 v 20:36 | katka219 |  Music Video
Ahoj, všichni!:o) Teda řeknu vám, je to vážně hrůza! Od té doby, co jsem ve dvě přišla ze školy, jsem jako na trní. Každou chvilku koukám na YouTube, nedočkavě vyhlížím nový videoklip a ono pořád nic! :( Jen jsem vám chtěla říct, že jsem samozřejmě nezapomněla, ale prostě jsem si řekla, že další článek přidám až s tím klipem. Ach jo, jsem na něj tolik zvědavá! Zatím vám tedy přidávám pouze další kratičkou upoutávku a na klip musíme stále ještě čekat. Pořád moc doufám, že ho uvidím ještě dnes!


Gallery Update #314: Personal Photos

21. února 2016 v 18:52 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem opět nahrála nové osobní fotografie a během tohoto týdne se jich objevilo více než dvacet. Většina z nich byla pořízena v pondělí u příležitosti Grammy Awards. Demi sdílela různé fotky z vystoupení, ze zákulisí i z červeného koberce, chlubila se šperky a podobně. Pokud ji sledujete na snapchatu jako theddlovato, tak tam toho také dávala hodně. Mě se moc líbí hlavně společné fotky s Wilmerem nebo s pejskem Batmanem ♥ Za zmínku také jistě stojí tři nejnovější fotky zimní krajiny, které pocházejí z natáčení videoklipu ke Stone Cold. Nezapomeňte, že se na něj můžeme těšit už v úterý!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > 2016 (22x)

Interview: The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - 19.2. 2016

21. února 2016 v 15:32 | katka219 |  Interviews
Přidávám video s rozhovorem, který Demi poskytla v pátek (19.2.) v pořadu The Tonight Show Starring Jimmy Fallon. Jsem opravdu moc rád, že tam opět byla, protože Jimmy je vážně úžasný a Demi tam na sebe vždycky prozradí něco nového. Tentokrát se horov točil hlavně ohledně nedávných Grammy Awards. Jimmy chválil její vystoupení a Demi se potom rozpovídala o tom, jak v pěti letech vůbec poprvé zpívala před lidmi My Heart Will Go On. Opravdu jsem se u toho pobavila a hrozně ráda bych to někdy viděla! :D Nakonec byl zmíněn nový singl Stone Cold a Future Now Tour, na kterou Dems vyrazí společně s kamarádem Nickem Jonasem v létě. Byl to skvělý rozhovor, takže se určitě podívejte :) Fotky a její výkon ve hře" Wheel Of Musical Impressios" najdete v minulém článku.
EDIT: Video s celým rozhovorem bylo bohužel smazáno, takže jsem ho nahradila tím oficiálním, které ovšem není úplné.