Leden 2016

POTM - Leden 2016 - Vyhodnocení

31. ledna 2016 v 21:52 | katka219 |  POTM / POTY
Jako úplně poslední ledový článek tu mám jako obvykle vyhodnocení ankety o fotku měsíce. Vybírali jste mezi fotkami z různých photoshootů z roku 2008 a nejvíce hlasů nakonec získala fotka číslo dva! Je opravdu úžasná! ♥ Máte nějaké nápady na novou anketu?? PS: Pravděpodobně tu pár dní nebudu, protože jak už jsem se vám chlubila, celé pondělí a úterý dělám komparz na natáčení pohádky Anděl páně 2. Tak mi držte palce, ať mě nakonec nevystřihnou:D


Photo1 - 3 hlasy
Photo2 - 9 hlasů
Photo3 - 5 hlasů

News About Demi #46

31. ledna 2016 v 15:13 | katka219 |  News

Ahoj, všichni:) Dnes tu pro vás mám takové menší shrnutí všech novinek, co se poslední dobou objevily, ale nějak se mi nechtělo dělat pro každou z nich samostatný článek. V některých případech se jedná spíš o takové zajímavosti, tak snad se tu dozvíte něco nového:)
  • Dnes 31.1. slaví své 36. narozeniny Demin přítel Wilmer Valderrama. Všechno nejlepší!! :) >> FOTKA
  • 28.1. měla Demi výročí pěti let ode dne, kdy opustila léčebnu. Pro tuto událost by se možná článek hodil, ale jelikož jsem na to v ten den naprosto zapomněla (stydím se://) upozorňuji vás na to až teď. Přijde mi to úplně neuvěřitelné a jsem ráda, že Demi za těch pět let ušla tak dalekou cestu! Dokázala spoustu věcí a doufám, že bude i nadále silná ♥
  • Wilmer prozradil, že jeho nejoblíbenější písničkou z alba Confident je Lion Heart.
  • Demi získala platinu za prodej třiceti tisíc kopií singlu Heart Attack ve Venezuele.
  • Slavná skladatelka a zpěvačka Sia zveřejnila písniň s názvem Unstoppable, kterou původně složila pro naší Demi. Demi jí však nakonec odmítla, protože má stejné poselství jako singl Confident. Mě osobně se tedy moc líbí, tak snad Dems neudělala chybu:)) >> PÍSEŇ
  • Objevil se nový rozhovor pro Channel V, který Demi poskytla v minulý rok v létě při své návštěvě Austrálie. Už bohužel není zas tak aktuální, ale doporučuji druhé video >> VIDEO >> VIDEO
  • Byla zveřejněna nová fotka pro DEVONNE by Demi >> FOTKA
  • Do galerie jsem nahrála nové kvalitní scany z magazínu Allure >> ZDE

Gallery Update #298: M E Matthews 2015

30. ledna 2016 v 11:18 | katka219 |  Gallery Update

Objevilo se poměrně hodně nových fotek z photoshootu, který Demi nafotila na podzim roku 2015 u příležitosti jejího vystoupení v pořadu Saturday Night Live. Dosud jsme měli možnost vidět pouze tři fotky z tohoto photoshootu a teď jich tu je dalších 17. Jsou takové jednoduché a hodně podobné a bohužel jsou taky všechny potagované:/ Demi má na fotkách moc hezké khaki šaty a hnědý kabátek přes ramena. (Nezapomeňte, že tento outfit je také zahrnut do ankety o nejlepší outfit roku 2015. Stále můžete hlasovat TADY:))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoots > 2015 > M E Matthews 2015 (17x)

Gallery Update #297: Out in Los Angeles 26./27.1. 2016

28. ledna 2016 v 18:19 | katka219 |  Gallery Update

Demi byla za poslední dva dny hned několikrát vyfocena v ulicích Los Angeles. První várka fotek pochází z úterka (26.1.) a Demi je na nich se svým bodyguardem, se kterým si zašla na oběd a na kávu. Kromě fotek se objevilo také VIDEO. Dems měla na sobě jednoduchý outfit v podobě šedého svetru a černých úzkých kalhot.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > Out in Los Angeles, CA - 26.1. (17x)
Další fotky už byly pořízeny včera (27.1.) v západním Hollywoodu. Demi si tentokrát zašla na kafe se svým kamarádem Nickem Jonasem a měla sebou i Batmana. Jsem ráda, že se po delší době objevily společné candids s Nickem a moc se mi líbí fotky přímo z kavárny, na kterých je Demi krásně rozesmátá :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > Out with Lily Collins in West Hollywood, CA - 27.1. (60x)

Demi´s Uncle Jeff Has Passed Away

27. ledna 2016 v 19:23 | katka219 |  News
Někteří z vás se už určitě doslechli smutnou zprávu o tom, že Demi navždy ztratila dalšího blízkého člověka. Nedávno zemřel její strýček Jeff a mě je to opravdu hrozně líto:(( O Jeffovi sice slyším poprvé až teď, ale je hrozné, že Demi a její rodina teď ztrácí tolik milovaných. Nejdříve pejsci, potom dědeček a dva strýčkové. Moc mě to mrzí!
"Tohle vždycky bude moje oblíbená fotka strejdy Jeffa.. Nejen proto, že má na sobě elfí čepici a tričko s X Factorem, ale i proto, že vznikla před pár lety na Vánoce a on je tu zdraví a šťastný. Jsme rádi, že jsi konečně našel klid. Dávej tam nahoře pozor na dědu a na strejdu Billyho. Milujeme tě a už ted nám chybíš.. #RIP"


Fotka dne - 27.1. 2016

27. ledna 2016 v 19:06 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni:) Jak se máte?? Jak jste si možná všimli, opět jsem se pár dní neozvala a to hlavně proto, že jsem teď taková rozlítaná a nakupila se mi spousta různých akcí. Jsem za to ráda, protože se aspoň zase něco děje:) Jela jsem třeba se školou do Brna do divadla, dnes jsem byla v Praze na veletrhu vysokých škol (moc moudrá z toho nejsem) a určitě se vám také musím pochlubit, že mě vybrali do komparzu na natáčení pohádky Anděl páně 2. Pohádky naprosto miluju, takže jsem moc zvědavá, jak bude vše probíhat... Měla bych být za nákupčí na trhu:D Co zajímavého se děje u vás? Jinak jako fotku dne jsem vybrala jednu z vystoupení z roku 2014, na kterou jsem narazila terve nedávno.
PS: Nezapomeňte HLASOVAT v anketě o nejlepší outfit minulého roku!!


Gallery Update #296: At LAX Airport - 22.1. 2016

24. ledna 2016 v 19:21 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu další fotky z letiště LAX v Los Angeles, protože když se Demi v pátek (22.1.) vracela z Iowy zpátky domů, paparazzi na ni opět čekali. Tentokrát se moc neusmívala, ale měla spíš takový neutrální výraz. Z jejího tmavého outfitu mě zaujal hlavně svetřík. Nevím, co víc dodat :))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > At LAX Airport - 22.1. (40x)

Gallery Update #295: Hillary Clinton's Iowa Rally - 21.1. 2016

23. ledna 2016 v 16:23 | katka219 |  Gallery Update

Možná si pamatujete, že Demi před několika měsíci zpívala na narozeninovém koncertě americké političky Hilary Clintonové a nejspíš se jí natolik líbila, že si ji Hilary pozvala znovu. Ve čtvrtek (21.1.) Demi vystoupila na univerzitě v Iowě, kde Hilary pořádala jednu ze svých volebních kampaní. (Hilary letos již podruhé kandiduje na prezidentku USA.) Demi zazpívala čtyři písničky a potom také krátce potěšila své fanoušky a fotila se s mini. Měla hrozně hezké šaty s drobnými kostičkami ♥ Červená jí opravdu sluší! Jinak ale musím říct, že mě osobně tohle její vystoupení moc nepotěšilo, protože nemám ráda, když politici využívají oblíbené zpěváky k větší popularitě a už vůbec se mi nelíbí, když se ti zpěváci využít nechají... Nevím no:/

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2016 > Hillary Clinton's Iowa Rally - 21.1. (42x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Various > With Fans (13x)
VIDEA:
Confident
Stone Cold
For You
Yes

Allure Magazine: The Real Reason Demi Lovato’s Not Done Talking About Her Eating Disorder

23. ledna 2016 v 15:44 | katka219 |  Ostatní

Demi Lovato, naše únorová hvězda na obálce, si modelovala svůj postoj a nezávislost po celá léta. Se svými krátce střiženými černými vlasy a sérií tetování je nejspíš opakem "cukrem potažené" popové hvězdy. A zatímco ji jen stěží můžeme nazvat první hvězdou, která se vymanila ze své Disneyovské škatulky, je jednou z prvních, která promluvila o svých démonech.
V roce 2009 se objevily fotky, které ukazovaly Lovato s jizvami na zápěstí a o rok později se šla zpěvačka léčit s bulimií. V roce 2010 během turné s Jonas Brothers Demi překročila hranici, když uhodila doprovodnou tanečnici během turné v Peru. Krátce potom se sama vydala na léčení a nakonec se rozhodla své problémy vyřešit. "Uvědomila jsem si, že můžu lidem pomáhat," říká. Když se s námi mladá zpěvačka podělila o nepřikrášlenou pravdu, mluvila o léčebně, "Je to prostor pro děti, kam můžou přijít a říct 'Tohle je to, s čím se potýkám.' nebo 'Mám problém a potřebuju pomoct.'"

Gallery Update #294: At LAX Airport - 20.1. 2016

22. ledna 2016 v 18:33 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu pro vás další přírůstky do blogové galerie! Ve středu (20.1.) byla Demi zastižena na letišti LAX v Los Angeles, odkud odlétala do Iowy, kde měla další den vystoupení. Fotek se objevilo docela hodně a jsou kvalitní. Ani to nevypadalo, že by paparazzi tentokrát Demi nějak vadili... Možná je to tím, že teď jí celkem dlouho dávali pokoj a tohle jsou vlastně první candids z roku 2016. Demi měla své klasické cestovní oblečení - černé džíny, bílé tričko a sluneční brýle. Nejvíc ale nejspíš zaujme volný bílošedočerný kabát (jestli to tak mohu nazvat:)). Slušelo jí to!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2016 > At LAX Airport - 20.1. (51x)