Prosinec 2015

Šťastný Nový rok 2016! :-)

31. prosince 2015 v 14:18 | katka219 |  Moje řeči
Milý návštěvníci tohoto blogu, tímto krátkým článkem bych vám všem chtěla popřát pěkného Silvestra a hodně štěstí, zdraví, lásky, spokojenosti a úspěchů do nového roku! Doufám, že si poslední den roku 2015 hezky užijete a že do roku 2016 vykročíte pěkně zvesela. Já mám dnes spíš takový poklidný den a večer strávím hezky doma, protože jednak se mi ani nikam nechce a jednak mi není moc dobře. Pokud ale vy vyrážíte někam slavit, dávejte na sebe pozor a hlavně to moc nepřežeňte s alkoholem :D Jinak co se týká Demi a blogu... Jsem strašně ráda, že tu s vámi stále jsem a mohu vám přinášet novinky o naší skvělé Demi! Děkuju vám za krásnou návštěvnost a za všechny milé komentáře:) Opravdu si toho vážím a je mi líto, že poslední dva měsíce jsem neměla moc času:/ Mějte se krásně a zítra se sem určitě nezapomeňte stavit, protože mám v plánu novoroční anketu o nejlepší outfit a určitě budou i fotky a videa z Demina dnešního vystoupení na Times Square. Užijte si Silvestra ♥


POTM - Prosinec 2015 - Vyhodnocení

31. prosince 2015 v 14:17 | katka219 |  POTM / POTY
Protože tu máme poslední prosincový den, je potřeba udělat letošní poslední vyhodnocení ankety o nejlepší fotku měsíce. Vybírali jste z fotek ze tří různých předvánočních koncertů a nejvíce hlavů nakonec získala ta první! Máte nějaké nápady na téma další ankety??


Photo1 - 9 hlasů
Photo2 - 6 hlasů
Photo3 - 3 hlasy

Gallery Update #281: 93.3 FLZ’s Jingle Ball, Tampa, Florida - 19.12. 2015

31. prosince 2015 v 13:38 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tak jsem moc ráda, že tímto článkem vlastně dokončuji doplňování starších fotek. Krásně mi to vyšlo, protože na dnešek má Demi zase naplánované vystoupení, takže tyto její předvánoční akce už tímto budu mít hezky uzavřené:) V sobotu 19.12. Demi vystoupila na svém posledním Jingle Ballu tohoto roku. Opět se konal na Floridě, ale tentokrát ho uspořádalo rádio 93.3 FLZ. Vše proběhlo stejně jako vždycky - červený koberec, setkání s fanoušky a potom krátký koncert. Za zmínku myslím stojí pouze to, že při poslední písničce Cool For The Summer se k Demi připojila zpěvačka Tove Lo a zpívala spolu s ní. Myslím, že se jim to moc povedlo!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview for Y100 on Jingle Ball - 18.12. 2015

30. prosince 2015 v 19:44 | katka219 |  Interviews
V zákulisí Jingle Ballu na Floridě poskytla Demi rozhovor pro rádio Y100, které vlastně celý tento koncert pořádalo. Mluvila například o své kosmetice, o plánovaném turné s Nickem Jonasem nebo také o nedávné pracovní dovolené v Karibiku. Dále samozřejmě dostávala otázky ohledně toho, jak tráví Vánoce a dokonce jsme se dozvěděli, že červený vánoční svetr, který měla po celý čas na sobě, dostala před chvílí od jednoho fanouška. Myslím, že je to moc pěkný rozhovor, takže doporučuji! :)


Demi´s Top 10 Hits According to Billboard

30. prosince 2015 v 18:04 | katka219 |  Charts

U příležitosti Demina vítězství v kategorii Rulebreaker na letošních Billboard Women In Music sestavila společnost Billboard žebříček deseti největších hitů od Demi v USA. Rozhodovali podle jejich prodeje, výskytu v žebříčcích, sdílení na internetu a také podle častého hraní v rádiu. Řekla bych, že je to celkem zajímavý seznam... Já bych to takhle určitě netipovala! První dvě místa mě nepřekvapují, ale třeba Let It Go je hodně nízko na to, že této písničky tenktát bylo všude plno! Co myslíte vy?
1. Heart Attack

2. Give Your Heart A Break

3. Cool For The Summer

4. Neon Lights

5. Really Don't Care

Gallery Update #280: Y100 Miami's Jingle Ball in Sunrise, Florida - 18.12. 2015

30. prosince 2015 v 17:38 | katka219 |  Gallery Update

V pátek 18. prosince se konal další předvánoční Jingle Ball a to na Floridě pod záštitou rádia Y100. Demi na něm jako obvykle zazpívala svých pět vybraných písniček z nejnovějšího alba a samozřejmě se také krátce objevila na červeném koberci a poté se setkala se šťastnými fanoušky. Musím říct, že tentokrát vypadala opravdu nádherně!! Měla naprosto dokonalý vánoční svetr, který dokonce svítil a dále se mi moc líbil její náhrdelník nebo také krásně upravené vlasy ♥ Podle mě nejhezčí outfit, který na Jingle Ballech ukázala! :) Jinak vám také doporučuji videa, protože se tentokrát objevila úplně všechna.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotka dne - 30.12. 2015

30. prosince 2015 v 15:47 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni:) Tak mě tu zas máte a nejdříve dneska přidávám fotku dne, která je složená z několika krásných osobek. Jsem vážně moc ráda, že jich Demi stále tolik zveřejňuje! Jak si užíváte období vánočních prázdnin?? Už se nám to zase pěkně krátí a já si volno tolik užívám, že se mi na školu a na ostatní povinnosti zatím nechce ani pomyslet :D Zase jsem se vám pár dní neozvala, protože jsem nějak neměla náladu. Možná to taky znáte, že když jste doma a nic nemusíte, tak prostě NIC neděláte:)) Já jsem byla doma s mamkou a se ségrou, chodili jsme na procházky a do města, byla jsem i na bruslení a hodně jsem koukala na filmy. A co vy? :)


Gallery Update #279: Out in St. Barth, French West Indies - 16./17.12. 2015

27. prosince 2015 v 18:49 | katka219 |  Gallery Update

Přidávám spoustu dalších fotek z ostrova Svatý Bartoloměj v Karibiku, které pořídili dotěrní paparazzi zatímco si Demi s Wilmerem a se svým týmem užívala na pláži. Nevypadalo to ovšem, že by jí tentokrát fotografové nějak vadili... Kolikrát je poznat, jak se na ně směje a dělají s Wilmerem obličeje :D Jsem ráda, že jí nezkazili náladu! V Karibiku se Demi zdržela jen tři dny, tak snad si to užila. Musím taky říct, že se mi moc líbí její plavky!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Out in St. Barth, French West Indies - 16.12. (125x)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Out in St. Barth, French West Indies - 17.12. (70x)

Gallery Update #278: Victoria's Secret Swim Special in St. Barth - 15./16.12. 2015

27. prosince 2015 v 16:29 | katka219 |  Gallery Update

V polovině prosince si Demi spojila práci s krátkou dovolenou a v úterý 15.12. odletěla společně s Wilmerem a se svými přáteli (mimo jiné také s Joem a Nickem Jonasovými) na ostrov Svatý Bartoloměj, který se nachází v Karibiku. Kromě toho, že si tu užívala moře a drahocený volný čas, natočila také cosi pro televezní speciál Victoria's Secret Swim Special. Zjistila jsem, že se vlastně jedná o pořad z focení s těmi nejlepšími modelkami, které kromě módy hovoří o svých životech a tak dále. Demi tam pravděpodobně byla hlavně kvůli zpívání, ale uvidíme... Pořad se odvysílá v příštím roce. Do galerie jsem nahrála fotky, které pořídili paparazzi při Demině příjezdu, její krátké zastávce v restauraci, při zkoušení a poté také z natáčení pro Victoria's Secret Swim Special, které proběhlo další den.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update #277: Hot 99.5’s Jingle Ball in Washington, DC- 14.12. 2015

25. prosince 2015 v 19:41 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, ahoj:o) Tak jsem tu s dalším Jingle Ballem, který se konal v pondělí 14.12. ve Washingtonu a uspořádalo ho rádio Hot 99.5. Fotky jsou tentokrát úplně nádherné, takže se určitě podívejte! Demi to hrozně moc slušelo a vynikla svou vzorovanou bundičkou, kterou jsem u ní ještě nikdy dřív neviděla. Jsem moc ráda, že se opět objevily také fotky z červeného koberce a všechny jsou kvalitní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com