Říjen 2015

Demi´s Calendar #07

31. října 2015 v 9:37 | katka219 |  News

Byla potvrzena Demina účast na několika dalších událostech, které samozřejmě přidávám také do kalendáře v menu:o) Ukázalo se, že již začátkem listopadu Demi znovu přiletí do Evropy a 7.11. vystoupí jako host ve švédské pěvecké soutěži Idol (naše Superstar). Pravděpodobně se zúčastní i nějakých dalších akcí kvůli propagaci nového alba, ale zatím nevím jistě, do ktrerých dalších zemí se vypraví. Dále bylo potvrzeno, že Demi zazpívá na letošním předávání cen American Music Awards, které se koná 22.11. Z toho mám opravdu velkou radost a těším se!:) Nejspíše zde vystoupí se singlem Confident. Poslední informace se týká koncertu 2016 MusiCares Person of the Year. Naše Demi byla společně s hvězdami jako jsou John Legend, Usher a Stevie Wonder přidána na seznam účinkujících. Jedná se o jednu z nejprestižnějších akcí probíhajících v Grammy týdnu a tentokrát se bude konat 13.2. (dva dny před samotným 58. ročníkem GRAMMY Awards). Já opravdu doufám, že se do té doby nic nezmění nebo nepokazí a že Demi skutečně zazpívá! :)

Gallery Update #244: MTV's Girl Code Live in New York - 26.10. 2015

31. října 2015 v 9:12 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Vůbec nechápu, jak to Demi stihla, ale v pondělí (26.10.) byla hostem ještě v pořadu Girl Code, který živě vysílá MTV. Zrovna se jednalo o speciální halloweenskou epizodu, proto měla Demi i moderátorky extravagantní kostýmy. Demi byla za jakousi královnu :)) Mám tu pro vás fotky přímo z pořadu a potom také fotky od paparazzi, kteří ji zastihli při odchodu z MTV studií. V celém článku také najdete několik videí. Demi mluvila o Wilmerovi a potom také vyprávěla, jak napálila svou manažerku, která se bojí duchů. Docela veselá historka :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > MTV's Girl Code Live in New York - 26.10. (7x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Leaving the MTV Studios - 26.10. (22x)

Gallery Update #243: Future Now Tour Announcement at the Irving Plaza, New York - 26.10. 2015

29. října 2015 v 20:07 | katka219 |  Gallery Update

Jak už jsem se vám zmínila dříve, v pondělí (26.10.) měli Demi s Nickem malý koncert v New Yorku, aby představili své chystané turné a asi by také nalákali fanoušky. (Ne že by to bylo třeba:)) Každý z nich zazpíval pouze tři písně. Nejdříve byl na pódiu Nick se svými písničkami Chains, novinkou Levels a hitem Jealous. Poté se vystřídal s Demi, která vybrala písně Cool For The Summer, For You a Confident a byla vážně skvělá! Je vidět, že už se oba na turné těší:) Fotek se objevilo docela hodně a všechny jsou kvalitní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEO: Future Now | The Tour - Announcement

29. října 2015 v 19:30 | katka219 |  Future Now Tour
Byla zveřejněna první oficiální reklama na turné Future Now. Myslím, že se moc povedla ♥ Demi i Nick tam vypadají skvěle a já doufám, že se třeba dočkáme více plakátů, protože TEN PRVNÍ je opravdu bezvadný! Připomínám, že turné po USA a Kanadě začne v červnu příštího roku a lístky jdou do prodeje již 7. listopadu. To bude zase nových fotek a videí! :D


Gallery Update #242: Hillary Clintons Birthday Party in New York - 25.10. 2015

29. října 2015 v 19:11 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Uvědomila jsem si, že jsem úplně zapomněla přidat fotky z neděle (25.10.), kdy Demi vystupovala na speciálním narozeninovém koncertě Hillary Clintonové. Žádné video se bohužel neobjevilo, ale jsem si jistá, že pro Demi to určitě musela být velká čest! Mám tu fotky přímo z koncertu a potom také pár candids z Demina odjezdu. Měla na sobě velmi hezký červený overal a mě osobně se tu moc líbila:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Hillary Clintons Birthday Party in New York - 25.10. (15x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Gallery Update #241: Demi in NYC - 26./27.10. 2015

28. října 2015 v 20:17 | katka219 |  Gallery Update

V posledních dnech toho Demi stihla opravdu hodně a stále se objevují nové a nové fotky! Rozhodla jsem se tedy, že opět udělám takový větší shrnující článek plný fotek a o těch důležitějších věcech se potom rozepíšu podrobněji. V pondělí (26.10.) Demi s Nickem navštívili rádio SiriusXM. Odpovídali na otázky fanoušků prostřednictvím chatu a nejspíš také poskytli rozhovor, ale ten se zatím neobjevil. Jak můžete vidět na fotkách, Demi s sebou měla i svého pejska Batmana.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > At the SiriusXM studios in New York City - 26.10. (20x)
Dále tu mám fotky od paparazzi, které byly také pořízeny v pondělí. Nejsem si zcela jistá, kam měla Demi namířeno, ale předpokládám, že se chystala na svůj malý koncert. (Více info v dalším článku.) Doprovázel ji její přítel Wilmer.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Out in New York City - 26.10. (12x)

Gallery Update #240: Good Morning America - 26.10. 2015

28. října 2015 v 18:38 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Na nic dneska nečekám a hned budu pokračovat tam, kde jsem včera skončila... V pondělí (26.10.) se Demi s Nickem krátce objevili v pořadu Good Morning America, kde oficiálně potvrdili, že se společně vydají na turné. Přímo z pořadu se objevilo pouze pět fotek a dále tu jsou ještě fotky z příjezdu. Všechny jsou krásné a kvalitní! Demi zvolila moc hezký černobílý outfit a hezky spolu s Nickem ladili :) Na krátký rozhovor se můžete podívat TADY a kromě turné zmiňovali i hudební vydavatelstní Safehouse Records, které založili se svým společným manažerem.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Good Morning America - 26.10. (5x)

Demi Lovato and Nick Jonas’ Future Now: The Tour | Full list of dates

27. října 2015 v 22:45 | katka219 |  News

Sice už jsem dneska hrozně unavená, ale tuhle velkou novinku vám prostě musím oznámit co nejdříve! :)) Demi Lovato a Nick Jonas oznámili, že v létě roku 2016 se spolu vydají na společné turné s názvem "Future Now: The Tour"! Bude se jednat o turné po USA a po Kanadě, začne 24. června a skončí 17. září. Již byla oznámena všechna data a spočítala jsem, že celkově odehrají 44 koncertů, takže celé tři měsíce budou jen a jen cestovat. Lístky jdou do prodeje již 7. listopadu a níže máte odkaz na první plakát, který se podle mě opravdu povedl! Co na tuto novinku říkáte?? Mě osobně ani tak nepřekvapila. Bylo jasné, že Demi příští rok na nějaké to turné vyrazí a její spojení s Nickem mi přijde super! Jsou to skvělí kamarádi a vždycky tvořili bezvadný tým, takže to určitě budou mít perfektní :) Už jen ten plakát a název turné se mi moc líbí ♥ Jediné, co mě docela dost zamrzelo, je samozřejmě fakt, že se opět jedná o turné v Americe... Demi pořád jen slibuje a slibuje koncerty v Evropě a zatím jsme se jich nedočkali. Tentokrát jsem si byla opravdu téměř jistá, že v příštím roce závítá sem a ono zase nic!:/ Musíme být prostě trpěliví dál!

imagebam.com
GALLERY >> Tours > Future Now Tour (2016) > Promotional > Posters (1x)

Gallery Update #239: Personal Photos

27. října 2015 v 21:56 | katka219 |  Gallery Update

Řekla jsem si, že už by to zase chtělo aktualizovat osobní fotky v galerii. Demi je totiž velmi aktivní na svém Instagramu a osobek se tím pádem vždycky rychle nakupí velké množstí. Možná už víte, že Demi se v současné době nachází v New Yorku společně s přítelem Wilmerem, kamarádem Nickem Jonasem a celým svým týmem a nejvíc fotek tedy pochází právě z NYC. Jsou tu třeba také klasická selfíčka nebo hezká fotka rukou Demi a její babičky, která pro ni prý stále zůstává tou nejsilnější ženou na světě ♥ Níže si můžete přečíst také přeložený popis k první fotce, které byla pořízena na narozeninovém koncertě Hillary Clintonové. Jsem si jistá, že to pro Demi musela být veliká čest!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > Personal Photos - 2015 (10x)
"Abych byla upřímná, nejsem si tak úplně jistá, jak to mám popsat.... Prezident Bill Clinton, Tony Bennet, úžasná extrémně #CONFIDENT Hillary Clintonová a John Legend... Wow wow wow. Všechno nejlepší paní Clintonová!! Aka my girl Hillz... 😝💁🏻 Děkuji, že jsem pro vás mohla vystoupit!! 😘😘😘"
- Demi Lovato


Gallery Update #238: CBS We Can Survive at the Hollywood Bowl, LA - 24.10.

26. října 2015 v 21:14 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Tedy musím říct, že Demi mě opravdu nepřestává překvapovat! Věděla jsem sice, že po vydání nového alba bude mít hodně napilno, ale když jsem dneska uviděla tu záplavu novinek, úplně jsem se lekla... Je mi líto, že to nebudu stíhat přidávat včas:/ Dnes tu pro vám mám krásné kvalitní fotky z koncertu We Can Survive, na kterém Demi vystupovala v sobotu (24.10.). Konal se v Hollywoodu a mezi vystupujícími byli třeba také Nick Jonas, Sam Smith nebo Maroon 5. Demi zazpívala celkem asi jenom pět písniček a já jsem zatím našla videa s písněmi For You a Cool For The Summer. Ještě před vystoupením se Dems objevila také na červeném koberci, kde se vyfotila i se svými fanoušky. Podle mě jí to tam moc slušelo a líbí se mi, jak byla nalíčená ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com