Září 2015

Personal Videos: Demi Lovato on Periscope: #CONFIDENT

30. září 2015 v 20:47 | katka219 |  Personal Videos

Někteří z vás už možná zaregistrovali, že Demi objevila kouzlo aplikace Periscope, která jí umožňuje živě vysílat videa. Zhruba před týdnem se rozhodla, že bude co nejčastěji natáčet videa a dělit se tak s námi o své zážitky a pocity. Já myslím, že je to úplně super, strašně si ty videa užívám a doufám, že jí to vydrží:) Připomnělo mi to časy, kdy Demi přidávala videa na Keek. Vždycky jsem se u toho pobavila a hned jsem se cítila, že k ní mám blíž. Pokud tedy chcete nahládnout do Demina soukromého života a poslechnout si její vyprávění, neváhejte a klikněte na odkazy! Prozrazuje tam docela zajímavé věci:) Od teď se budu snažit přidávat její videa pravidelně.
- Zpočátku poněkud zmatené video, ve kterém se Demi baví se svým týmem poté, co natáčela nový klip.

- Demi s Batmanem leží v posteli, mluví o natáčení vidoklipu a vypráví o okamžiku z tohoto dne, kdy byla nejvíc a naopak nejmíň sebejistá.

- Demi zmiňuje sedmileté výročí singlu Don´t Forget a potom opět mluví o svém dni, který ovšem skoro celý prospala. Svěřila se také třeba s tím, že spala ve sklepě, protože ložnice se rekonstuovala (fotky zde a zde) a že teď má ve sklepě i televizi :D

Demi´s Calendar #06

30. září 2015 v 19:48 | katka219 |  News

Bylo zveřejněno několik nových dat, která si Demi připsala do svého kalendáře. Určitě se máme na co těšit:) Mě osobně nejvíc potěšila její potvrzená účast na charitativní akci We Day, která je každý rok naprosto skvělá, a také vánoční koncert v Madison Square Garden. Demi už tam jednou vystupovala a od té doby jsem si přála, aby si to zopakovala. Jsem si také jistá, že po koncertě v Brazílii nám VEVO zveřejní krásná videa! Všechna data jsem přidala také do kalendáře v menu.
  • 1.10. - We Day v Torontu
  • 2.10. - pořad The Social
  • 20.10. - soukromý koncert VEVO v São Paulo, Brazílie
  • 14.11. - koncert na 106.1 KISS.FM Fall Ball v Seattle, Washington
  • 11.12 - Jingle Ball v Madison Square Garden, NY

RIP Demi´s Papa! :-(

30. září 2015 v 18:52 | katka219 |  Ostatní

Teď mám pro vás naopak jednu smutnou zprávu. Včera nám Demi prostřednictvím svého Instagramu dala vědět, že umřel její milovaný dědeček. Je mi to moc líto:( Mám pocit, že Demi jednou prozradila, že mu bylo 88 let. Ráda bych jí tímto popřála upřímnou soustrast a ať dědeček odpočívá v pokoji! Níže si můžete přečíst zprávu z Instagramu a také si můžete připomenout některé fotky, se kterými se s námi Demi podělila. Nejnovější je ta první.
"Moji dva nejlepší kamarádi si teď už hrají v nebi. Moje srdce je absolutně zlomené a neumím si představit svět bez mého dědečka, ale vím, že jednoho dne se zase setkáme a to mě nutí jít dál. Nerada to píšu... Ale RIP dědečku... Už teď mi moc chybíš. Miluju tě. Prosím mysli na babču ve svých motlitbách 😣😔🙏🏼"

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Miscellaneous > Personal Photos > Personal Photos - 2015

Gallery Update #213: Complex Magazine - October/November 2015

30. září 2015 v 11:07 | katka219 |  Gallery Update

Konečně vám můžu přidat nějakou opravdu aktuální novinku! Demi se objevila na obálce říjnového až listopadového vydání magazínu Complex a při té příležitosti nafotila zbrusu nový photoshoot se slavným fotografem Tony Kelly. Fotky jsou hodně odvážné, barevné a řekla bych možná až bláznivé. Co na ně říkáte?? Já když jsem je viděla poprvé, nejdřív jsem se trochu zděsila. Jistě nejsem jediná, koho překvapilo, že se Demi takhle hodně odhalila. Potom jsem se nad tím ale zamyslela a koukla jsem se na různé jiné fotky pro Complex a zjistila jsem, že kdyby nešlo o Demi, tak se mi vlastně ten photoshoot líbí:)) Když tak nad tím uvažuju, zjišťuju, že tohle vlastně není ani tak o Demi jako o tom fotografovi. Fotky jsou to originální a když opadl prvotní šok, tak musím uznat, že se povedly! Akorá nevím, proč jí udělaly ty dlouhé vlasy... Nejvíc se mi líbí asi první tři fotky. Naopak ten planeňák mi přijde trochu divný a možná i na obálku bych dala jinou. Jaký máte názor vy? Ráda si počtu:) Jinak v celém článku najdete také krásné video z focení. Mluví v něm Demi i pan fotograf.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2015 > T Kelly 2015 (8x)

imagebam.com
GALLERY >> Magazine Scans > 2015 > Complex - October/November 2015 (1x)

VIDEO: The School Run: Demi Lovato

30. září 2015 v 11:04 | katka219 |  Interviews
Ukázalo se, že když byla Demi začátkem tohoto měsíce v Londýně, navštívila pořad "The School Run", který dělá rádio BBC. Demi dostala za úkol odvést tři holky ze školy a po cestě jim odpovídala na otázky, které předem připravilo rádio. Myslím, že to byla docela zajímavá forma rozhovoru:) Líbilo se mi, že i když holky Demi vůbec nečekaly, chovaly se k ní úplně normálně a taky bylo celkem neobvyklé vidět Demi řídit. Otázky byly pěkné, takže jsme se dozvěděli zase něco nového!


"Stone Cold" and "Old Ways" Snippets

30. září 2015 v 10:42 | katka219 |  Other Videos

Demi se rozhodla, že bude postupně zveřejňovat krátké ukázky z písniček, které najdeme na novém albu, aby nás ještě víc nalákala. Jak víte, album vyjde 16. října a zatím jsme mohli slyšet dvě celé písně - Cool For The Summer a Confident. Nyní byly zveřejněny kratičké ukázky z písniček "Stone Cold" a "Old Ways". Co na ně říkáte? Já už se moc těším hlavně na Stone Cold, protože pomalé písničky od Demi zbožňuju ♥ Demi tuto píseň také včera zpívala živě na jednom koncertě, tak doufejme, že se dočkáme videa! Pokud byste se chtěli podívat na celý tracklist chystaného alba, klikněte SEM.
Stone Cold - Snippet:

Old Ways - Snippet:

Gallery Update #212: New "Skechers" Photoshoot + Video

30. září 2015 v 9:34 | katka219 |  Gallery Update

Objevily se čtyři fotky z nového photoshootu, který Demi nafotila na propagaci sportovní obuvi Skechers, což je zančka, kterou si moc oblíbila a už s ní docela dlouho spolupracuje. Fotky jsou kvalitní a myslím, že se moc povedly, tak snad se jich časem dočkáme víc! Osobně se mi asi nejvíc líbí ta s motorkou:) Už před několika dny jsem vám také přidávala odkaz na video z focení, které vám sem teď dávám znovu. Demi je tam skvělá! Mluví o svém novém albu a o tom, jak se teď její hudba mění. Doporučuju se podívat!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2015 > Unknown 2015 (4x)
Behind The Scenes Video

Gallery Update #211: iHeart Radio Music Festival - 19.9. 2015

30. září 2015 v 9:10 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu pro vás úplně poslední várku fotek z iHeart Radio Music Festivalu, kterého se Demi zúčastnila už více než před týdnem. Akce se konala v Las Vegas a Demi tam během dvou dnů dvakrát vystoupila. Toto jsou fotky ze zákulisí z druhého dne - ze soboty 19.9.. Jak vidíte, Demi opět doprovázel její přítel Wilmer a společně se vyfotili hned s několika kolegy kolegy. Dems měla opět moc hezký outfit! Líbí se mi, jak měla skvěle sladěné tričko a kabelku:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Backstage: iHeart Radio Music Festival - Night 2 - 19.9. (10x)

Fotka dne - 30.9. 2015

30. září 2015 v 8:51 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni:) Tak si představte, že ležím doma se zánětem močových cest! :/ Jsem pěkně naštvaná! Včera jsem se celé odpoledne učila na prověrku z biologie, zítra mám poprvé autoškolu a na pátek mám lístky do divadla... A místo toho mám prý ležet v teple, brát prášky a mít dietu. Ještě nikdy jsem nic s močákem neměla a teď najednou z ničeho nic tohle. Včera jsem byla naprosto v pohodě a dneska se bojím jít na záchod. Ach jo:( Jedinou drobnou výhodou mojí nemoci je to, že konečně zas budu mít chvíli čas na čtení a taky na blog. Snad už se mi konečně podaří doplnit všechny novinky, protože začaly přibývat nové! Doufám, že se máte líp než já... :D
PS: Taky se vám tak moc líbí tahle fotka??


Gallery Update #210: iHeart Radio Music Festival - 19.9. 2015

28. září 2015 v 20:51 | katka219 |  Gallery Update

Před týdnem v sobotu (19.9.) Demi stejně jako i předchozího dne vystoupila na iHeart Radio Music Festivalu, který se konal v Las Vegas. Všechno probíhalo velmi podobně, akorát tentokrát zpívala na venkovním pódiu. Fotek se objevilo opravdu veliké množství a všechny jsou naprosto dokonalé! Určitě se podívejte! Musím říct, že mě osobně se tu Demi líbí mnohem víc než minule. Zase měla celkem odvážný outfit, ale tohle je prostě mnohem víc ONA :)) Byla tam krásná ♥ Opět také upozorňuji, že na fotkách je dobře vidět Demino tetování růže na levé ruce. Nedávno si tam nechala přidělat další květ a celé to trochu rozšířila. Mě se to moc nelíbí, protože už to vypadá hodně mohutně, ale tak hlavně aby byla spokojená Demi... Videa z koncertu najdete níže, ale bohužel jsem našla pouze tři. Demi zpívala úplně skvěle a bylo vidět, že si to moc užila :)

GALLERY >> Appearances > 2015 > Performance: iHeart Radio Music Festival Village - 19.9. (150x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Backstage: iHeart Radio Music Festival Village - 19.9.(7x)
VIDEA: