Srpen 2015

VIDEO: Taylor Swift & Selena Gomez react to Demi Lovato “Cool For The Summer”

31. srpna 2015 v 18:11 | katka219 |  Other Videos
Během Demiina vystoupení s písničkou Cool For The Summer na letošních VMA jedna kamera celou dobu zabírala její kolegyně a dalo by se možná říct i kamarádky Taylor Swift a Selenu Gomez. Vzniklo tohle docela vtipné video, ve kterém můžeme sledovat reakce holek. Já mám tyhle videa vážně ráda! :D Přijde mi, že Selena to moc neprožívala, ale vypadala docela spokojeně a usmívala se, zatímco Taylor měla celou dobu zcela soustředěný výraz a vždycky se šokovaně zasmála, když se stalo něco, co nečekala. Hlavně na Tay je vidět, že se jí to líbilo, což mě potěšilo :)) Snad vás video taky trochu pobaví!Gallery Update #186: 2015 MTV Video Music Awards and Personal Photos

31. srpna 2015 v 17:42 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu další fotky ze včerejšího večera (30.8.), kdy se konalo předávání cen MTV Video Music Awards. Demi se po skončení show zúčastnila ještě také after párty, ze které se objevily zatím pouze tři fotky. Jak je vidět, Demi si ten večer užívala především se svou kamarádkou Iggy Azaleou.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
Dále tu mám také osobní fotky, kterých se objevilo vážně požehnaně! Některé jsou už starší, ale samozřejmě tu jsou také ty ze včera. Můžete se podívat, jak se Demi chystala na červený koberec a potom třeba také na fotky pořízené v zákulisí, kde se Demi potkala nejen s Iggy ale taky třeba s Pharellem Williamsem! Všechny jsou povedené:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (15x)

Gallery Update #185: Performance - MTV Video Music Awards - 30.8. 2015

31. srpna 2015 v 12:30 | katka219 |  Gallery Update

Zhruba v polovině včerejšího večera na MTV Video Music Awards bylo oznámeno vystoupení naší Demi. Uvedla ji její kamarádka zpěvačka Hailee Steinfeld a podle všeho byla Dems docela nervózní, protože jeden z mikrofonů zachytil, jak si nahlas dodává odvahu. Ona to není žádná legrace, vystupovat takhle v živém vysílání před celým světem, ale Demi to nakonec samozřejmě zvládla skvěle a nervozita vůbec nebyla znát :)) Mám tu spoustu nádherných fotek a také ODKAZ NA VIDEO, které si určitě nemůžete nechat ujít! Demi zazpívala píseň "Cool For The Summer" a měla docela bohatou choreografii. Lehátko, konfety, nafukovací bazén, ve kterém ji nesli mezi diváky... Řekla bych, že to byla povedená show a navíc jí to neskutečně moc slušelo! ♥ Nakonec se také ukázalo, že spekulace o tajném hostu byly pravdivé a asi v polovině vystoupení Demi na podium pozvala svou kamarádku Iggy Azaleu, která píseň ještě oživila. Bylo vidět, že se Demi snažila být sexy a celkem jí to šlo. Co se ale týká mého osobného názoru, tak musím říct, že mě k ní tenhle styl prostě vůbec nejde a moc se mi to nelíbí... :/ Ale hlavní samozřejmě je, že se Demi cítí dobře a nestydí se za sebe! I když ocenění si Dems nakonec neodnesla, celkově to byl moc vydařený večer!
EDIT: Zjistila jsem, že Demi po skončení přímého přenosu zazpívala ještě dvě bonusové písničky a to Heart Attack a Give Your Heart A Break.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Performance: 2015 MTV Video Music Awards - 30.8. (52x)

Gallery Update #184: 2015 MTV Video Music Awards - 30.8. 2015

31. srpna 2015 v 11:38 | katka219 |  Gallery Update

Konečně je to tu! Jak určitě víte, včera (30.8.) se naše Demi zúčastnila slavnostního předávání hudebních cen MTV Video Music Awards a přesně jak jsem přadpokládala, objevilo se veliké množství nádherných fotek! Já jsem tu nyní s první várkou a jedná se o fotky z červeného (tedy letos spíše hodně barevného) koberce a také o fotky ze zákulisí a ze show, kdy už byla Demi usazená na svém místě. Celá akce se konala v Los Angeles a Demi se na koberci objevila asi ve čtvrt na osm tamního času, přišemž pre-show začínala ve 20:00 a samotné předávání bylo od 21:00. Jak vidíte, Demi letos zvolila krátké úzké šaty do růžova. Myslím, že v nich celkem zazářila a moc jí slušely! Celý outift doplnila jemnými zlatými doplňky, vlasy měla jednoduše sčesané dozadu a na líčení je asi nejvýraznější řasenka. Jsem si jistá, že většina z vás se mnou bude souhlasit, když řeknu, že vypadala krásně! ♥ Na červený koberec jsem ještě vydržela koukat živě, i když pak už jsem to bhužel vzdala. Jediné, co mi trochu vadilo, bylo to, že se Demi skoro vůbec neusmívala. Celou dobu vrhala na fotografy takové přísné pohledy a při tom její úsměv je podle mě tou nejhezčí ozdobou. Fotek je hodně, tak si je užijte! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Arrivals: 2015 MTV Video Music Awards - 30.8. (93x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
VIDEO:

2015 MTV Video Music Awards - Live Stream Link and More Info

30. srpna 2015 v 20:19 | katka219 |  Ostatní

Slavnostní předávání cen MTV Video Music Awards, které se konají v Los Angeles již dnes večer, patří mezi největší hudební události roku. Pro mě osobně to jsou hned po Grammy Awards asi ty nejdůležitější ceny v oblasti hudby. Stejně jako vždy bude i letos přítomna celá řada známých zpěváků a zpěvaček a je připraven bohatý program.

Kromě Demi Lovato, která zazpívá svůj nejnovější singl "Cool For The Summer", vystoupí třeba také Justin Bieber, Macklemore & Ryan Lewis, Pharrell Williams nebo Nicki Minaj. Jak už asi víte, hostovat letos bude Miley Cyrus, což je jedna z věcí, která nejvíc láká pozornost. Je totiž jasné, že s ní bude o podívanou postaráno! Miley slíbila, že všechny důležité události bude v průběhu večera zveřejňovat na svých sociálních sítích a také prozradila, že by chtěla VMA pojmout jinak než dřív.

Jako vždy se také bude konat pre-show, kterou zahájí Taylor Swift a premiéra jejího singlu "Wildest Dreams" a dále zazpívá Demiin velký kamarád Nick Jonas a The Weeknd. Také připomínám, že Demi je nominovaná v kategorii "Song Of The Summer 2015". Zajímavostí je, že se objevují různé spekulace o speciálním hostu, kterého si Demi ke svému vystoupení přizvala. Jsou to ovšem jenom zvěsti...

Všechny tyto události - červený koberec, pre-show a samotné předávání - můžete sledovat živě na stránkách stanice MTV nebo ZDE A ZDE. Pre-show začíná ve 2:00 našeho času a předávání ve 3:00. Nevím, od kolika přesně začnne koberec, ale kamery začínají být v provozu už teď, tak tu zkuste nějak vychytat:) Budete se dívat?

MTV : LIVE STREAM


VIDEO: Demi Is Rehearsing For Her VMA Performance

30. srpna 2015 v 19:17 | katka219 |  Other Videos
Ahoj:) Určitě už stejně jako já napjatě očekáváte MTV Video Music Awards, které začnou za několik hodin! Ještě se pokusím najít live streamy a přidám vám sem odkazy, ale zatím tu mám tohle video z příprav, které bylo očividně pořízeno tajně. Někdo Demi natočil, když včera (29.8.) zkoušela na své VMA vystoupení. Tímto se tedy potvrdilo, že skutečně zazpívá píseň Cool For The Summer a také je tu docela dobře vidět choreografie. Kdo chce být překvapen, ať se nekouká! Můžu vám ale prozradit, že to určitě bude velké! :))


Gallery Update #183: 2015 MTV VMA Pre-Show - Time Warner Cable - 28.8. 2015

29. srpna 2015 v 16:40 | katka219 |  Gallery Update

Včera (28.8.) se v Los Angeles konal koncert pořádaný kanály MTV a TWC, který předcházel předávání cen MTV Video Music Awards. Vystupovala na něm také naše Demi. Za 45 minut, které pro sebe dostala, stihla zazpívat celkem 9 svých písní a jeden cover - "Ain't No Way" od Arethy Franklin. Moc se jí to povedlo ♥ Já jsem tajně doufala, že by si mohla zazpívat i s kamarádem Nickem Jonasem, který tam také vystupoval, ale bohužel se tak nestalo:/ Videa jsem zatím bohužel nenašla skoro žádná, ale objevily se alespoň pěkné fotky. Demi zvolila hezký černobílý outfit a moc jí to slušelo:) Předpokládám, že fotky i videa se ještě budou objevovat, takže je postupně dodám.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com

VIDEA:
Really Don't Care
Fire Starter
Heart Attack
Got Dynamite
Let it Go
Ain´t No Way (cover)
Skyscraper
Give Your Heart a Break
Cool For The Summer
Neon Lights

Gallery Update #182: Personal Photos

29. srpna 2015 v 12:24 | katka219 |  Gallery Update

A mám tu další osobní fotky! První dvě zveřejnila sama Demi jako upoutávku na své nové album a na její a Nickovo vystoupení na letošních MTV Video Music Awards. Na třetí fotce si můžete prohlédnout nové krásné tetování její starší sestry Dallas. Na krk si nechala vytetovat D jako Dallas, D jako Demi, D jako jejich mamka Dianna a M jako mladší sestřička Madison. Podle mě je to moc hezké! Čtvrtou fotku zveřejnila Demina kamarádka Roxie, která společně s ní oslavila narozeniny v zábavném parku. Na té poslední je malá Demi se svými bratranci a sestřenicemi na koupališti. Ta je vážně roztomilá!:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (5x)

Interview For Access Hollywood: Happy, Healthy & Totally ‘Confident’

29. srpna 2015 v 11:29 | katka219 |  Interviews
Demi nedávno poskytla rozhovor pro Access Hollywood a nyní byla zveřejněna jeho první část. Myslím, že se moc povedl:) Demi mluví o tom, jak je důležité cítit se dobře a být spokojená sama se sebou a krátce se zmiňují také o Wilmerovi, kterého Demi nazývá svou spřízněnou duší. Celý rozhovor doplňují záběry z videoklipu Cool For The Summer nebo z focení pro Skechers, kam si Demi vzala i svého nového pejska Batmana. Už se moc těším na fotky i na další část rozhovoru!


Gallery Update #181: New Photoshoots

29. srpna 2015 v 10:03 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj, všichni:) Vypadá to že počínaje dneškem se bude objevovat vážně velké množství fotek, protože Demi toho má hodně naplánováno. Nejdřív MTV Video Music Awards a hned potom odlétá do Londýna... A k tomu všemu jsou ještě postupně zveřejňovány nové fotky z různých photoshootů. Jak vidíte, první fotka pochází z photoshootu, který Demi nafotila pro své nové album a objevila se i na obalu alba. Je vážně nádherná!! Už se nemůžu dočkat, až se jich objeví víc! ♥

imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2015 > Yu Tsai 2015 (1x)
Tento malý photoshoot byl nafocen už někdy dříve na propagaci kosmetiky DEVONNE by Demi. První fotku už jste možná viděli, ale ta druhá se teď objevila nově. Demi je tu ještě s pejskem Buddym a potom s jedním krémem z kolekce.
imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2015 > Unknown 2015 (2x)