Červenec 2015

Music Duel - La La Land vs. Remember December

31. července 2015 v 21:04 | katka219 |  Music Duels

Díky nedostatku novinek jsem přemýšlela, co bych pro vás ještě mohla vymyslet a vzpomněla jsem si na hudební duely, které jsem před časem začala dělat, ale pak jsem na ně nějak pozapomněla. Tentokrát jsem se rozhodla, že proti sobě postavím dva staré Deminy singly a to La La Land a Remember December. Budu moc ráda, když své oblíbené písničce dáte hlas dole v anketě a v komentářích si ráda přečtu vaše názory:)

Demi´s Calendar #05

31. července 2015 v 19:52 | katka219 |  News

Tak jsem zase tu a přináším novinky ohnedně Demi, které se za poslední dva dny objevily. Jak už jsem vám psala včera, moc jich teď není, což se mě osobně docela hodí... Nicméně bylo potvrzeno, že Demi 18.9. vystoupí na iHeartRadio Music Festivalu v Las Vegas. Už z názvu akce je jasné, že se jedná o festival, který každoročně pořádá iHeart rádio a mě to moc potěšilo! Určitě z toho budou pěkná videa:) Kromě naší Demi tam budou mít koncert třeba i její přátelé Nick Jonas, Sam Smith nebo Jason Derulo.
Objevují se také další spekulace ohledně Demina cestování během srpna. Už víme s jistotou, že se znovu vrátí do Austrálie a na některých stránkách jsem také četla, že pravděpodobně navštíví Brazílii. Tato informace zatím nebyla potvrzena, takže ještě uvidíme...
Příští týden by měla být Demi v New Yorku, protože poskytne rozhovor v pořadu Good Morning America a dalším nově potvrzeným pořadem je také (mě zatím neznámá) Late Show With James Corden. Jsem na to vážně zvědavá a těším se na rozhovory! :)

Fotka dne - 30.7. 2015

30. července 2015 v 17:28 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni! Dnes bohužel vůbec nemám čas na blog, protože se u nás stále něco děje. Kamarádi, příbuzní, ... dveře se tu netrhnou :) Žádné důležité novinky se ale stejně neobjevily a tak přidávám pouze fotku dne. Vybrala jsem takovou koláž fotek s chudáčkem malým Buddym. Pořád se mi tomu nějak nechce věřit :(


Registration Of Four New Songs By Demi!

29. července 2015 v 21:45 | katka219 |  News

Na hudebních serverech, které se zaobírají ochranou autorských práv, byly registrovány hned čtyři nové písničky od Demi. Pravděpodobně by se všechny měly objevit na jejím připravovaném pátém studiovém albu. Níže jsou jejich názvy a také autoři. Já musím říct, že i když ještě vlastně nic nebylo potvrzeno, tahle zpráva mě celkem potěšila, protože na novou hudbu už se strašně moc těším! Názvy písniček navíc znějí skvěle! Posuďte sami :)
"Old Ways" (Staré cesty)
Jason Evigan, Livvi Franc, Matthew Hoffman

"Wildfire" (Blesk/Pochodeň)
Ryan Tedder, Stargate, Nicole Morier

"Human" (Člověk/Lidská bytost)
Ina Wroldsen, Steve Mac

"Lionheart" (Lví srdce)
Ina Wroldsen, Steve Mac

Demi Will Be A Special Guest in The Voice AU

29. července 2015 v 21:19 | katka219 |  News

Už před několika dny jsem vám psala o tom, že začátkem srpna má Demi namířeno do Austrálie kvůli propagaci nového singlu. Nyní byl zveřejněn asi ten nejhlavnější bod jejího programu. Bylo potvrzeno, že Demi bude hostem v australské verzi pěvecké soutěže The Voice! Pravděpodobně zde vystoupí právě s písní Cool For The Summer a jak můžete vidět i na propagačním plakátku nahoře, dalším speciálním hostem se stane také zpěvák a Demin známý Adam Lambert. Objevilo se i několik spekulací o tom, že by se mohli na podiu objevit společně, ale já si myslím, že si prostě každý zvlášť odzpívá vlastní vystoupení. Uvidíme... :o)

RIP Buddy: Demi Lost Her Little Dog :-(

29. července 2015 v 21:02 | katka219 |  News

Ahoj, všichni. Dneska vás zdravím bez smajlíka, protože přináším špatné zprávy... Jestli sledujete Demi na sociálních sítích určitě už víte o tom, že díky jakési tragické nehodě zemřel její milovaný pejsek Buddy. Stalo se to už před týdnem, ale Demi asi našla sílu poslat tu smutnou zprávu do světa až dnes. Je to vážně hrozné :( Ani se mi nechce přemýšlet nad tím, co se mohlo stát... Když jsem to četla poprvé, nechtělo se mi tomu věřit. Buddy byl úžasný! Demi ho skutečně milovala, považovala ho za člena své malé rodiny a brala ho s sebou všude. Určitě jí bude strašně chybět. Mohl s ní být klidně dalších 12 let, ale asi mu to nebylo přáno :(:( Je mi jasné, že Demi je teď zničená..
"Píšeme vám to s velikou lítostí a zlomeným srdcem, ale Wilmer a já jsme zničení, protože minulou neděli jsme přišli o našeho malého andílka Buddyho. Až příliš brzy nám ho vzala tragická nehoda a i přes to, že nikdy nebudu vědět proč se to muselo stát, vím, že jedině Bůh nás dostává do situací, které můžeme zvládnout, když společně zůstáváme silní. Máme kolem sebe spoustu skvělých lidí a jejich lásku a podporu, kterou v těchto časech tolik potřebueme. Buddy byl milván mnoha lidmi a i když byl maličký, měl ohromný dopad na naše životy. On byl svým způsobem opravdový člověk a my jsme rádi, že jsme ho měli. Rádi bychom vás požádali, abyste respektovali naše soukromí, zatímco si necháme nějaký čas na truchlení a vzpomínání na ty kouzelné momenty, které jsme s tím andílkem strávili. Nikdy na toho našeho kluka nezapomeneme. Buddy a jeho jemný milující duch bude v našich srdcích žít navždy. RIP můj nejmilejší maličký slavíku Buddy…
Já tě budu milovat navždycky, budu tě mít ráda pořád a budeš moje děťátko dokud budu žít…"
- Demi Lovato


Gallery Update #160: Out with Wilmer Valderrama in Sherman Oaks - 24.7. 2015

27. července 2015 v 19:11 | katka219 |  Gallery Update

V pátek (24.7.) byli Demi a Wilmer vyfoceni v Sherman Oaks, což je jedna ze čtvrtí v Los Angeles. Není známo, za jakým účelem tam šli, ale jak můžeme vidět, oba byli pohodlně neformálně oblečeni, takže určitě šlo o nějaké osobní záležitosti. Fotky se objevily až dnes a bohužel nejsou moc kvalitní. Doufám, že se Demi brzy zase zúčastní nějaké akce! Jak víte, nejdéle pozítří odlétá do New Yorku a potom do Austrálie :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Out with Wilmer Valderrama in Sherman Oaks - 24.7. (18x)

Past Layout #15

27. července 2015 v 15:47 | katka219 |  Past Layouts

Ahoj, všichni:) Jak jste si už určitě všimli, mám na blogu nový layout, za který opět vděčím skvělé Britt! Ten předchozí fialový jsem měla moc ráda a vlastně tu ani nebyl moc dlouho, ale protože jsou teď prázdniny v plném proudu, chtěla jsem nějaký nový, aby se to léto dostalo i sem. Myslím, že se to opravdu povedlo! Layout je krásně veselý, plný barev a navíc jsou v něm také citáty a odkazy na nový videoklip, což se mi moc líbí :) Tento dess tu určitě bude až do září a já doufám, že s ním budete spokojeni tak jako já!

VIDEO: Cool For The Summer - Remix

26. července 2015 v 18:06 | katka219 |  Other Videos

Dnes byly zveřejněny čtyři další oficiální remixy singlu Cool For The Summer. Jak jsem se dozvěděla, všechny by prý měli být k dispozici na iTunes už 7. srpna. Já se musím přiznat, že zatím jsem si pustila pouze ten první a moc se mi nelíbil... Možná už víte, že já prostě nejsem milovník remixů :D Jestli ale vy máte remixy rádi, určitě si je poslechněte a pak dejte vědět svůj názor!


Gallery Update #159: Personal Photos and With Fans

26. července 2015 v 17:12 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj:) Dnes mám pro vás pár fotek ještě z doby, kdy byla Demi se svým přítelem Wilmerem a s pejskem Buddym ve Vancouveru. Jak víte, Demi srávila v Kanadě dva dny během minulého týdne. Na prvních dvou fotkách jsou Demi a Wilmer s fanynkami a další tři jsem našla na Buddyho vlastním Instagramu. Dneska jsem se tam byla podívat a došlo mi, že jsem na ně před tím týdnem úplně zapomněla :)) Buddy je hrozně roztomilý a přijde mi, že hodně vyrostl!

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (2x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (3x)