Červen 2015

VIDEO: Filming Her Music Video "Cool For The Summer"

30. června 2015 v 22:13 | katka219 |  Other Videos
Nakonec tu mám pro vás ještě jednu takovou malou ochutnávku, protože bylo zveřejněno kratičké video ze zákulisí na natáčení videoklipu k písničce Cool For The Summer. Dočetla jsem se, že Demi ho skutečně natáčela až včera a předevčírem a toto je prý video ze včerejška (29.6.). Můžeme v něm tedy vidět pravděpodobně jeden ze "vzhledů" Demi, které v klipu vystřídá. Taky už jste tak zvědaví, co si pro nás vymyslela tentokrát?? :) Nezapomeňte, že písnička vychází už zítra - 1. července!


Gallery Update #135: Personal Photos

30. června 2015 v 22:03 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála pět nových fotek, které Demi přidala na svůj Instagram. Jak můžete vidět, dvě z nich propagují singl Cool For The Summer, na který, doufám, všichni netrpělivě čekáme!:) Na třetí fotce si znovu můžeme prohléhnout její krásný outift, který zvolila na návštěvu rádií v NYC. Nejnovější fotky jsou poslední dvě. Jednu Demi zveřejnila v rámci svého obvyklého "pondělí bez make-upu" a poslední je z letiště. Předokládám, že Demi se vrátila zpět do New Yorku:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (5x)

Fotka dne - 30.6. 2015

30. června 2015 v 21:46 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni!:) Taky jste tak šťastní, že zítra nám už konečně začínají prázdniny? Pro mě je to hrozná úleva a už se nemůžu dočkat, jak si krásně odpočinu! Jaké jste měli vysvědčení? Já doufám, že jste spokojení, i když známky samozřejmě nejsou všechno. Co se týká mě, tak já jsem letos nadšená, protože mám dvě dvojky. Oproti pololetí jsem si to zlepšila:) Vím, že vás asi moje výzo moc nezajímá, ale já mám prostě radost a musím se pochlubit :D Klidně mi napošte svoje pocity z konce školního roku! Jako fotku dne nemůžu dát nic jiného než tu z phoshootu pro singl "Cool For The Summer". Už zítra vychází!!! Abych ale řekla pravdu, singl bohužel unikl na internet už dnes... Nejsem z toho nadšená, spíš naopak. Demi se tolik snažila, aby se to opravdu dostalo ven až zítra, ale zase se jí to nepodařilo. Je to pro mě docela těžké, ale já si počkám až dozítra, protože kdybych si ho našla už dnes, připadalo by mi to jako taková malá zrada. Kdybyste to ale vy už opravdu nemohli vydržet, myslím, že ho na internetu snadno najdete. Já se vyjádřím zítra k tomu oficiálnímu :)


Gallery Update #134: At Radio Studios in New York - 25.6. 2015

29. června 2015 v 18:03 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj:)) Musím vám říct, že navzdory mému očekávání novinek moc není a Demi nás stále napíná. Možná je to dobře... Hrozně se těším!:) Tohle je nejspíš jediný článek, který vám dnes přidám (pokud se samozřejmě neobjeví něco zásadního!) a jedná se o fotky ještě z minulého týdne. Jak už určitě víte, ve čtvrtek (25.6.) Demi navštávila hned několik rádií v New Yorku a poskytla tam rozhovory. Teď se objevily nové fotky ze setkání s fanoušky nebo třeba společné fotky s moderátory. Já si prostě nemůžu pomoct, ale tento Demin outfit jsem si zamilovala! ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > At Radio PLJ 95.5. in New York City - 25.6. (6x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > At Radio PLJ 95.5. in New York City - 25.6. (8x)

More Informations About "Cool For The Summer"

27. června 2015 v 19:50 | katka219 |  News

Dneska vám přináším více informací o novém singlu Cool For The Summer, který vyjde 1. července, což je už za čtyři dny!! Lidé z rádií ho už slyšeli a někteří se k němu i vyjádřili, takže jsem se rozhodla vám něco z toho přeložit. Musím říct, že jsem nesmírně moc zvědavá, co si Demi zase vymyslela! Podle tohohle totiž vůbec nevím, co mám čekat... Bude to určitě zase něco nového a já se hrozně moc těším:)) Také už se můžete podívat na kratičkou upoutávku, kterou nám Demi zveřejnila. Doporučuju mrknout se SEM! Nevím ale, jestli už je to ukázka z videoklipu, protože podle některých informací bude Demi klip natáčet až v příštích dvou dnech...

5 FAKTŮ O SINGLU OD "NOW 105":
1.) Věřte, že takovouhle Demi jste ještě neslyšeli. Má to zcela nový zvuk a my víme, že ho budete milovat! Když jsem písničku slyšel poprvé, říkal jsem si, že to v žádném případě nemůže být Demi...

2.) Text je sexy, písnička má sexuální prvky. (Omlouvám se, ale moc nevím, jak to přeložit:)))

3.) Demi v této písni působí důvěrně. To sice není překvapující, protože ona tak působí vždy, ale tady si je opravdu jistá.

4.) Hodně lidí po mě chtělo, abych jim dal příklad podobné písně.. a já nemohl. Tato píseň má svůj vlastní směr. Pokud bych měl říct, co mi to připomíná, řekl bych, že je to mix Katy, Miley a Lany.

5.) V této písni Demi po dlouhé době ukazuje svou rockovou stránku. Je obtížné přiřadit ji k jedinému směru. To je temný pop s nádechem alternativní hudby a rocku, ale zároveň zůstává veselá, vtipná a odvážná.

VIDEO: Interview From a (Sombrero) Hat | Artist Challenge - iHeartRadio

27. června 2015 v 19:16 | katka219 |  Interviews
Jak už jsem vám psala včera, Demi ve čtvrtek (25.6.) navštívila studia iHeartRadia a teď se objevilo video s rozhovorem, který tam poskytla. Vlastně se nejedná ani tak o odpovdání otázek, ale o plnění úkolů, které vymysleli Demini fanoušci. Demi tam třeba napodobuje anglický akcent, svou kamarádku Iggy Azaleu nebo zpívá se zavřenou pusou. Určitě se podívejte! Je to docela sranda:)


Gallery Update #133: At SiriusXM Studios in New York City - 25.6. 2015

26. června 2015 v 21:20 | katka219 |  Gallery Update

Jedno ze studií, které Demi navštívila během včerejšího dne (25.6.) byla studia rádia SiriusXM, kde poskytla exkluzivní rozhovor. Ten se sice zatím bohužel neobjevil, ale můžeme mít radost alespoň z těchno krásných fotek. Demi tam byla naprosto úžasná! Jak už jsem psala v minulém článku, po dlouhé době zářila, protože zvolila krásně barevný overal. I vlasy měla neobvykle upravené a mě osobně se to takhle moc líbí:) Snad bude nosit veselejší barvy častěji, protože je podle mě škoda, aby pořád chodila celá černá.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > At SiriusXM Studios in New York City - 25.6. (31x)

Gallery Update #132: Out In New York - 25.6. 2015

26. června 2015 v 20:51 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj všichni:) Jak asi víte, s oznámením nového singlu je teď Demi všude plno, a tak je vám nejspíš jasné, že novinek bude víc než dost! Já osobně jsem nadšená, že se konečně něco pořádného děje!! Demi je nyní v New Yorku a včera (25.6.) byla vyfocena, když v brzkých ranních hodinách opouštěla svůj hotel. Měla namířeno do rádiových studií a za celý den stačila poskytnout rozhovory iHeartRadiu, Z100, 106.1 a také rádiu Y100 z Miami. Samozřejmě většinou mluvila o chystaném singlu "Cool For The Summer" a o novém albu. Já vám přidávám fotky, které pořídili paparazzi a potom také společné fotky s fanoušky, kteří už na ni před hotelem čekali. Jsou krásné a kvalitní!! A jak můžete vidět, Demi tentokrát zvolila pro ni dost neobvyklý outfit, ale hrozně moc jí to slušelo ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (11x)

Gallery Update #131: New Single "Cool For The Summer" - Cover Art

25. června 2015 v 22:25 | katka219 |  Gallery Update

A je to tady!!! Demi osobně konečně promluvila a potvrdila, že její nový singl vyjde skutečně už 1.7. a bude se jmenovat Cool For The Summer. Zároveň byl také zveřejněn jeho oficiální cover, který jsem samozřejmě hned nahrála do galerie. Je to vážně bomba! Něco takového jsem vůbec nečekala a už se na něj hrozně moc těším :)) Jsem si jistá, že klip bude skvělý a o budoucím letním hitu skoro nepochybuju. Co na to zatím říkáte vy??

imagebam.com
GALLERY >> Music > Music Videos > Cool For The Summer > Cover Art

Demi si také nastavila cover fotku jako úvodku i jako profilovku na svém Twitteru a krásně se jí to tam rozzářilo. O novém singlu nejspíše poprvé promluvila v jednom z rádií v New Yorku a potom to znnovu potvrdila právě na Twitteru.
"Můj nový singl se jmenuje Cool For The Summer a bude 1. července!!! AHHHHH"

Demi’s New Single Will Premiere On July 1st???

25. června 2015 v 6:21 | katka219 |  News

Před chviličkou jsem se dozvěděla, že Demin nový singl vyjde už 1.července!! Je to potvrzená zpráva, takže jsem vám to sem prostě musela napsat co nejdřív, abych to tu měla aktuální:) Mám z toho vážně radost, protože takhle brzo jsem to ani nečekala! Je jasné, že brzo se objeví víc informací a Demi začne poskytovat rozhovory pro různá rádia, aby svůj singl podpořila. Jinak premiéru by měl mít v rádiu 107.9 The End.

EDIT: Tak si představte, že všechny rádia, která potvrdila vydání Demina singlu své tweety smazaly! Je to dost divné... Musíme si nejspíš počkat, až nám DATUM oznámí sama Demi...