Květen 2015

VIDEOS: Interview For Access Hollywood

31. května 2015 v 17:53 | katka219 |  Interviews

Demi mě moc potěšila, protože opět poskytla rozhovor pro pořad Access Hollywood. Mám z toho radost hlavně z toho důvodu, že rozhovory pro tenhle pořad jsou vždycky hodně upřímné a Demi mluví o vážných tématech jako jsou drogy, alkohol, sebepoškozování nebo bulimie. Ani nyní tomu nebylo jinak... Mám tu pro vás jednu fotku s moderátorkou a také odkazy na dvě videa, která se zatím objevily. V prvním Demi mluví o své zkušenosti s návykovými látkami a ve druhém vypráví o tom, jak ji její přítel Wilmer neustále podporuje. Řekla například, že kolikrát ji zná líp, než ona zná samu sebe ♥ Určitě doporučuju! :)
VIDEO1 - O svém boji se závislostí
VIDEO2 - O Wilmerovi

imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (1x)

Video: How To Use: Deep Facial Cleanser

31. května 2015 v 17:27 | katka219 |  DEVONNE by Demi
Na oficiálním YouTube účtu DEVONNE By Demi bylo zveřejněno nové krásné video, ve kterém nám samotná Demi vysvětluje a názorně ukazuje, jak se používají její kosmetické přípravky. Je to opravdu moc pěkně udělané a Demi je tam nádherná! ♥ V tomhle videu je ukázán pouze první krok z celého procesu a jestli chcete vidět všechny, stačí kliknout SEM. Já osobně bych DEVONNE By Demi moc chtěla a doufám, že jednou třeba bude k dostání i u nás!
PS: Máte poslední možnost HLASOVAT v anketě o fotku měsíce. Zatím je to vyrovnané...


Gallery Update #120: Personal Photos

31. května 2015 v 13:32 | katka219 |  Gallery Update

Už minule jsem uvedla na pravou míru, že Demi z New Yorku odletěla do Las Vegas. Zdržela se ale jen chviličku, protože se tam konala nějaká večeře, které se zúčastnilo hodně lidí z hudebního průmyslu, se kterými Demi třeba spolupracuje. Mimo jiné tam byl i Demin kamarád Charlie Walke - viceprezident Republic Records. Z Las Vegas se objevilo pár fotek a já vůbec nevěděla, kam je mám zařadit. Nakonec jsem je dala do osobek, ačkoli sama Demi zveřejnila pouze tu první.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (8x)
Nevím přesně kdy, ale brzy po pracovní večeři v Las Vegas Demi odletěla domů do Los Angeles, aby se konečně zase mohla setkat s přítelem Wilmerem. Já tedy musím říct, že tohle její cestování je úplně neuvěřitelné! Nechápu, jak to zvládá! Včera (30.5.) se společně s Wilmerem byla podívat v Santa Anita Park, což je místo, kde se konají koňské dostihy. Podle osobních fotek soudím, že si to užili:))

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (7x)

Demi Will Be Performing At The Coca-Cola Music Experience Festival in Madrid 16.10. 2015

31. května 2015 v 12:48 | katka219 |  News
Demi potvrdila, že vystoupí v Madridu v rámci tzv. Coca-Cola Music Experience Festival, který se bude konat 16. října. Je to tedy další datum, které mohu zapsat do Demina kalendáře a které se týká nás Evropanů! :) Opravdu moc doufám, že se sem podívá také v rámci DEMI World Tour!! Níže se můžete podívat na video, kde Demi říká, že se na Coca-Cola festival moc těší.


Gallery Update #119: Out In New York - 28.5. 2015

30. května 2015 v 19:40 | katka219 |  Gallery Update

Poslední fotky ze čtvrtka (28.5.) byly pořízeny, když Demi odcházela z natáčení pořadu The Today Show. Jak vidíte, úplně změnila outfit a tentokrát se před natáčecími studii ukázala v pohodlných džínách a bílém tričku. I tak jí to slušelo ♥ Jako obvykle tam rozdala několik autogramů, fotila se s fanoušky a potom už nasedla do auta, které ji odvezlo na letiště. Alespoň jsem tak tedy usoudila z fotek z letiště, kde Demi narazila na další fanoušky. Já teď vlastně ani nevím jistě, kde Demi je. Myslím, že se vrátila domů do Los Angeles za Wilmerem:)
EDIT: Tak změna - Demi odletěla do Las Vegas!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Leaving the AOL Studios in New York City - 28.5. (48x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (11x)

Gallery Update #118: The Today Show - 28.5. 2015

30. května 2015 v 18:46 | katka219 |  Gallery Update

Jak už jsem vám psala v minulém článku, ve čtvrtek (28.5.) byla Demi hostem v pořadu The Today Show. Fotky se bohužel objevily pouze tři (a všechny jsou ze zákulisí) a potom tu pro vás mám samozřejmě také video s rozhovorem. Nejdříve tam zrekapitulovali celou Deminu kariéru a rozhovor se pak točil především kolem nové kampaně Be Vocal Speak Up, takže Demi mluvila hlavně o své zkušenosti s psychickými chorobami. Nezapomněli ale také zmínit novvu hudbu, která se rychle blíží anebo smlouvu s nahrávacími studii, kterou Demi nedávno podepsala. Rozhovor se mi líbil, ale mrzí mě, že není delší:(

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > At The The Today Show, NY - 28.5. (3x)
VIDEO: Interview

Gallery Update #117: Out In New York - 28.5. 2015

30. května 2015 v 18:17 | katka219 |  Gallery Update

Mám tu pro vás první várku fotek ze čtvrtka (28.5.), kdy paparazzi zastihli Demi, jak opouštěla svůj hotel v New Yorku. Měla moc hezký černobílý outfit a je jasné, že tuhle bavevnou kombinaci si teď hodně oblíbila. Nosí ji skoro pořád! Jak můžete vidět, před hotelem na ni čekala také spousta fanoušků a Demi se s nimi ochotně fotila. Můžu také prozradit, že Demi měla namířeno na natáčení pořadu The Today Show, kterému se budu věnovat v dalším článku:) Dalších pár fotek bylo vyfoceno, když Demi dorazila k natáčecím studiím a všechny jsou kvalitní!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Arriving the AOL Studios in New York City - 28.5. (9x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (8x)

Animace #07

30. května 2015 v 17:30 | katka219 |  Ostatní
Ahojky:)) Tak jsem si myslela, že dnes budu mít spoustu času na to, abych v klidu doplnila všechny novinky a ono ne. Nemůžu si ale vůbec stěžovat! Nakonec jsem dopoledne jela nakupovat, což bylo moc fajn, potom mě čekal oběd u babičky a odpoledne jsem po dlouhé době strávila u knížky. Četli jste Anna krví oděná?? Já se od toho nemůžu odtrhnout! Každopádně teď jsem zase tady a budu se snažit přidat co nejvíce nových fotek, protože je jich vážně spousta. V tomto článku se můžete podívat na krásné animace z reklamy, kterou Demi natočila pro kampaň Be Vocal Speak Up. (zdroj)
Demi Is Part Of Campaign "Be Vocal Speak Up"

29. května 2015 v 14:31 | katka219 |  News

Další takovou hezkou novinkou je, že Demi se připojila ke kampani "Be Vocal Speak Up", která se snaží vstoupit do podvědomí mladých lidí a snaží se je přesvědčit, aby mluvili o svých problémech. Jak všichni víme, sama Demi měla psychické problémy a trpí bipolární poruchou. Nyní ukazje ostatním, že každý má šanci na vyléčení, a že i s bipolární poruchou lze poklidně žít. Já jsem vám přeložila něco z oficiálních článků této kampaně. Myslím, že použili i nějaké citáty Demi z jejího dokumentu Stay Strong, protože přesně vím, že tyto věci tam říkala. Je to od ní úžasné!! ♥ Demi také při této příležitosti nafotila nový photoshoot, který můžete vidět níže a určitě se také koukněte na krásné REKLAMNÍ VIDEO! Určitě doporučuju!! ♥
Kampaň "Be Vocal Speak Up" říká:
"Bilolární porucha je něco, co zná Demi z první ruky. Před zjištěním své diagnózy strávila většinu svého života smutná a s pocitem zranitelnosti. Někdy ani nedokázala najít sílu na to, aby vstala z postele. Po letech sebepoškozování a tlumení bolesti léky si sáhla na dno a byla odkázána na léčení. Nakonec jí bylo řečeno, že je v depresivní fázi bipolární poruchy, nazvanou bipolární depresí. S podporou svých nejbližších se začala léčit, otevřela se své rodině a přátelům, a postupem času našla léčební plán, který jí pomáhal."

Demi vyprávěla o svých zkušenostech:
"Získání této diagnózy pro mě bylo nakonec úlevou. Konečně jsem pochopila některé věci v mém životě a začaly mi dávat smysl. Neměla jsem jinou možnost, než jít dál a naučit se s tím žít. A tak jsem pracovala s doktorem, který na mě vyzkoušel různé léčebné postupy, až jsem konečně našla ten, který u mě funguje.
Žít v pohodě s bipolární poruchou je možné, ale chce to trpělivost, práci a stálý proces. Musíte si uvědomit, že nejste auto, které se dá do pravny a je zase v pohodě. Jedná se o dlouhý proces a léčebný plán. A každý člověk je jiný."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Campaigns > Be Vocal Speak Up (2015) (5x)

Gallery Update #116: Personal Photos

29. května 2015 v 13:47 | katka219 |  Personal Photos

Ahoj, všichni:) Koukala jsem, že dnes je strašně moc novinek, ale já zrovna nestíhám... Prostě klasika! Každopádně zatím tu pro vás mám alespoň nové osobní fotky od Demi. Všechny jsou moc hezké! Najdete mezi nimi fotky z New Yorku, Buddyho a také Demi s kamarády. Nejvíc se mi líbí asi ta první, na které je Demi se svými novými slunečními brýlemi:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (8x)