Duben 2015

DWT: Vector Arena, Auckland, New Zealand - 26.4. 2015

30. dubna 2015 v 21:22 | katka219 |  DEMI World Tour 2015

Mám tu pro vás fotky z dalšího koncertu, který Demi odehrála v rámci Demi World Tour. Konal se v neděli (26.4.) v Aucklandu na Novém Zélandě. Všechno probíhalo stejně jako obvykle. Nejprve měla Demi setkání s fanoušky, ze kterého se opět objevily dokonalé veselé fotky, potom se ještě setkala s pár vybranými fanoušky v zákulisí a v osm hodin večer začínal koncert. Demi měla tentokrát docela odvážný outfit a já jsem si říkala, jak je skvělé, že se za svou postavu prostě nestydí! Byla nádherná! ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEOS: Demi Lovato on the Xtra Factor

30. dubna 2015 v 20:28 | katka219 |  Ostatní
Když byla Demi minulý týden na Novém Zélandě kvůli svému turné, navštívila také zákulisí novozélandského X Factoru. Setkala se tam se soutěžícími, aby jim poskytla nějaké rady a aby je podpořila, což je od ní vážně fajn:) Myslím, že byla ráda, když se nachviličku mohla vrátit do své staré role kouče. I soutěžící vypadali vážně nadšeně, že ji tam mají a já se jim nedivím! Mám tady dvě videa z této její návštěvy. V prvním poskytovala rozhovor a ve druhém se můžete podívat na takovou hezkou reportáž.

VIDEO 1

Gallery Update #96: RuPaul´s Drag Race - Promoshoot

30. dubna 2015 v 20:15 | katka219 |  Gallery Update

Možná si vzpomínáte, jak jsem vás kdysi informovala o tom, že Demi se zapojila do pořadu Rupaul's Drag Race. Toto pondělí (27.4.) byla na televizní stanici Logo TV odvysílána 9. epizda 7. série, kde se Demi objevila jako porotkyně. O tomto pořadu jsem v životě neslyšela a zatím se skoro žádná videa neobjevila, takže vám k tomu stále nemám moc co říct. Četla jsem, že v tomto díle se prý zesměšňovali nějaké scény z filmů a Demi měla za úkol hodnotit soutěžící. Každopádně se ale objevily dvě moc hezké promo fotky, které už jsem nahrála do galerie. Doufám, že brzy se objeví záznam celé této epizody, abychom konečně pochopili, o co přesně šlo!
EDIT: Našla jsem ještě jednu další fotku, tentokrát ze zákulisí.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Television > Rupaul's Drag Race (2015) > Promoshoot (3x)

imagebam.com
GALLERY >> Television > Rupaul's Drag Race (2015) > Backstage (1x)

Fotka dne - 30.4. 2015

30. dubna 2015 v 16:04 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, ahoj! Ani nevíte, jak jsem našetvaná na ten náš internet! Včera jsem měla úplně volé odpoledne a docela jsem se těšila, že nahraju do galerie tu spoustu nových fotek a konečně zase oběhnu své affs, jenomže nakonec se ukázalo, že se nemůžu připojit k internetu:(:( Nechápu to... Snad to všechno doženu během dneška a zítřka. Sledujte galerii!:) Dneska jsou čarodejnice, takže půjdu ven a budeme grilovat. Sice je zima, ale na domácí hamburgery se moc těším. Doufám, že si dnešek také užijete :))
Jako fotku dne jsem prostě musela dát tuhle nádhernou novou osobku, o kterou se s námi Demi podělila. Nechce se mi čekat, až se dostanu k jejímu nahrání do galerie. Prostě ji tu máte hned! ♥


DWT: Margaret Court Arena, Melbourne, Australia - 24.4. 2015

27. dubna 2015 v 16:42 | katka219 |  DEMI World Tour 2015

V pátek (24.4.) měla Demi svůj poslední koncert v Austrálii a to v Melbourne.Jako vždy tu pro vás mám velké množství fotek přímo z koncertu a také ze setkání s fanoušky, které proběhlo před show. Většinou jsou bohužel nekvatitní, ale fotky s fanoušky to vynahradí! Strašně se mi líbí ta košile, kterou měla Demi na sobě!:) Ze zákulisí se tentokrát žádné fotky neobjevily, ale třeba se to ještě změní.
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Demi World Tour (2014-2015) > Meet&Greets > Margaret Court Arena, Melbourne, Australia - 24.4. 2015 (51x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Tours > Demi World Tour (2014-2015) > Performances > Margaret Court Arena, Melbourne, Australia - 24.4. 2015 (64x)

Billboard: 15 Recent Pop Songs That Weren’t Released as Singles (But Should Have Been) - Something That We're Not

27. dubna 2015 v 15:29 | katka219 |  Charts

Na stránkách Billboard se objevil žebříček 15 písní za posledních pět let, které nikdy nebyly vydané jako singl, ale kdyby tomu tak bylo, měly by velkou naději na úspěch. Je mezi nimi i píseň Something That We're Not od naší Demi a níže si můžete přečíst, co si o jí odborníci z Billboardu myslí:) Podle mého názoru je vlastně celé album DEMI plné potencionálních skvělých singlů! Something That We're Not rozhodně patří mezi mé oblíbené ♥
Something That We're Not od Demi Lovato.
"Something That We're Not" z nejnovějšího alba Demi Lovato s názvem DEMI, je ten typ písničky, který nás hned po prvním poslechnutí potěší: velké slyšení pop-rocku, líbivý-akceptovaný-přátelský koncept a drzé pozadí s 'hey!'. Toto všechno z ní dělá jednu s písniček od Demi, která má velký potenciál. Popová hvězda vydala "Really Don't Care" ve spolupráci s Cher Lloyd a tato píseň je v podobném duchu. Má skutečný jednotný vzhled a taneční rytmus stejně jako "Herat Attack" nebo "Neon Lights". Všechny tři tyto skladby byly v Top 40 hitů, ale nikdy jsme si nemohli užít "Something That We're Not".


Gallery Update #95: New Candids from Austrelia and With Fans

27. dubna 2015 v 15:01 | katka219 |  Gallery Update

Mám tady pro vás hned tři várky fotek, které byly pořízeny během Demina cestování po Austrálii a po Novém Zélandu. Tyto první fotky jsou z minulé středy (22.4.), kdy Demi odlétala z města Perth, aby se dostala do Melbourne, kde měla mít další koncert. Je jich docela hodně a kvalita je také fajn. Demi měla jednoduchý, moc pěkný outfit a samozřejmě opět nechyběl ani polštář! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

V sobotu (25.4.) Demi zamířila na Nový Zéland do města Auckland a fanoušci ji zastihli na letišti. Jelikož tyto fotky nepořídily paparazzi ale právě pouze fanoušci, odpovídá tomu i jejich kvalita. Můžeme ale vidět, že Demi měla dobou náladu, pořád se usmívala a společně s fanoušky se i fotila.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > With Fans At The Airport, Auckland, NZ - 25.4. (12x)

Interview for The Scoopla Show

27. dubna 2015 v 14:04 | katka219 |  Interviews
Demi poskytla další telefonický rozhovor pro jedno z australských rádií. Tentokrát se jedná o rádiový pořad The Scoopla Show a Demi zde mluvila hlavně o turné DEMI World Tour, o nové hudbě a o tom, co zatím v Austrálii zažila. Také odpovídala na různé otázky od fanoušků z Twitteru a říkala třeba, že by jednou určitě chtěla založit rodinu. Demi tam byla moc milá! ♥


Radio Disney Music Awards - Demi Won in Best Collaboration

27. dubna 2015 v 13:59 | katka219 |  News

Ahoj:) Vím, že jsem se tu zase několik dní neukázala a ani jsem vám to nedala dopředu vědět, ale měla jsem toho vážně hodně. Navíc mě taky nějak opustila ta správná blogovací nálada, kterou prostě k přidávání nutně potřebuju. Tentokrát mi toho uteklo vážně hodně, tak doufám, že to dám nějak dohromady...
První věc, o které bych vás ráda informovala, se týká cen Radio Disney Music Awards.Slavnostní předávání se konalo v sobotu (25.4.) v LA a bylo vysíláno na Disney Channelu. Naše Demi byla nominována třikrát a to za písničky Really Don't Care, Up a Somebody To You. Jedna nominace v kategorii Best Collaboration se jí nakonec podařila proměnit v ocenění! Moc gratuluju:) Jinak Demi na předávání bohužel nebyla, protože se právě nachází na Novém Zélandu kvůli turné.

DWT: Crown Theatre, Perth, Australia - 21.4. 2015

24. dubna 2015 v 16:38 | katka219 |  DEMI World Tour 2015

V úterý (21.4.) měla Demi další koncert v rámci Demi World Tour, který tentokrát odehrála v australském městě Perth. Já se omlouvám, že fotky přidávám až takto s lehkým zpožděním, ale pravdou je, že jsem stále čekala, až se objeví i fotky s fanoušky, abych je mohla zveřejnit najednou:) Teď se tedy můžete podívat na spoustu krásných kvalitních fotek přímo ze show, ze zákulisí a samozřejmě také na nádherné fotky ze setkání s fanoušky. Ty já mám asi úplně nejradši! ♥ Vždycky, když je ukládám, dělá mi radost dívat se na ty šťastné obličeje:))
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> DWT (2014-2015) > Meet&Greets > Crown Theatre, Perth, Australia - 21.4. 2015 (41x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> DWT (2014-2015) > Crown Theatre, Perth, Australia - 21.4. 2015 (92x)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> DWT (2014-2015) > Backstages > Crown Theatre, Perth, Australia - 21.4. 2015 (7x)