Březen 2015

Gallery Update #83: Personal Photos

29. března 2015 v 19:11 | katka219 |  Gallery Update

Objevily se dvě nové nádherné osobní fotky naší Demi, která si, jak vidíte, užívá sluníčka společně se svými kamarády a s pejskem Buddym. Vážně jsou krásné!! Opravdu jí moc závidím, že už si může vzít plavky:)

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (2x)

Music Duel: Somebody To You vs. Up

29. března 2015 v 18:50 | katka219 |  Music Duels

Ahoj, všichni:)) Tak se vám konečně zase ozývám! Prožila jsem vážně krásný víkend s kamarády v knihovně a potom i s rodinou a dneska už jsem se zase musela učit. Na blog mi bohužel nakonec vůbec nezbýval čas!:( Nicméně už minule jsem vás informovala o tom, že s novinkami to teď není nic moc a tak jsem vůbec o nic nepřišla. Ani dneska to není lepší, takže jsem se rozhodla, že je čas na nový hudební duel! Tentokrát jsem vybrala dva takové nejnovější hudební počiny naší Demi, kterými spolupracovala s jinými interprety, a to písně Somebody To You a Up.
Hlasujte prosím pro svou oblíbenou dole v anketě!!

Gallery Update #82: With Fans

26. března 2015 v 19:22 | katka219 |  Gallery Update

Ještě jsem pro vás našla pět nových fotek s fanoušky, kteří na Demi narazili někde v ulicích Los Angeles. Vlastně jde jen o čtyři fotky s fanoušky a na té páté, kterou najdete v galerii, někdo Demi vyfotil u rychlého občerstvení. Sedí tam u stolu s Wilmerem a ještě asi s nějakými přáteli. Na všech fotkách jí to moc sluší:) Je tam taková přirozená!
EDIT: Dozvěděla jsem se, že Demi a Wilmer jsou nyní v Texasu!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (5x)

VIDEO: Caitlin Caporale Perform "Warrior" on The Voice USA

26. března 2015 v 18:59 | katka219 |  Ostatní
Ahoj, tak dnes vám tedy musím říct, že absolutně nestíhám!:( Ve škole teď pořád píšeme a z ničeho nic nám všichni učitelé začali zadávat prezentace, které mi vždycky zaberou hrozně moc času. Také jsem začala dobrovolničit u nás v knihovně, kde máme spoustu akcí pro děti. Dělám to ráda, ale je to jeden z důvodů, proč jsem teď tady na blogu moc nebyla. Naštestí ovšem můžu mít svědomí naprosto čisté, protože nic důležitého mi neuteklo. Spíše naopak - Demi novinky vůbec nemá! Jediná zajímavost, kterou bych vám mohla přidat, je toto video z americké pěvecké soutěže The Voice USA. Jedna ze soutěžících, mladá dívka jménem Caitlin Capora, si pro jedno z prvních soutěžních kol vybrala píseň Warrior od Demi a musím uznat, že se jí to opravdu povedlo!! Je škoda, že ve videu nejsou i názory porotců, protože by mě vážně zajímaly. Co si o Caitlinině podání myslíte vy?
PS: Zítra mě tu nečekejte. Dělám v knihovně soutěže pro děti a potom tam také budeme spát:))Gallery Update #81: Personal Photos and With Fans

24. března 2015 v 19:17 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj:) Do galerie jsem nahrála nějaké nové osobky a také fotky s fanoušky, které byly pořízeny za poslední dva dny. Abych řekla pravdu, tak v některých případech jsem vlastně ani nevěděla, kam přesně bych je měla zařadit. Demi se totiž zúčastnila akce pořádané na podporu nové hry s názvem Twister Moves, které dělá reklamu, a dost fotek pochází právě z této propagace. Další fotky jsou poté čistě osobní - například Demi s kamarádkou v tělocvičně, kterou jsem dala i na úvodku. Také se objevily nové příspěvky na Buddyho Instagramu jako třeba nádherné společné fotky Buddyho s Wilmerem! ♥
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (7x)

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (2x)

Gallery Update #80: The Lovato Scholarship Benefit, CA - 18.3. 2015

22. března 2015 v 16:20 | katka219 |  Gallery Update

Jak už určitě víte, minulý týden (18.3.) Demi uspořádala první benefiční koncert pro svou nadaci The Lovato Treatment Scholarship. Už jsem vám z této speciální akce přidávala spoustu fotek i videí a nyní se objevila ještě jedna velká várka fotek, které byly pořízeny na setkání s fanoušky. Můžete mezi nimi najít i pár společných s Beou Miller a Christinou Perri, což jsou také zpěvačky a zároveň Deminy kamarádky. Všem třem to vážně slušelo a hlavně musím říct, že mě moc potěšila přítomnost Christiny. Mám jí moc ráda a doufám, že s Demi nazpívá nějaký duet! ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Lovato Scholarship Benefit, LA - Meet and Greet (52x)

Gallery Update #79: Personal Photos and On The Set (Up)

22. března 2015 v 15:47 | katka219 |  Gallery Update

Demi nebo její známí zveřejnili opět další nové osobní fotky. Některé z nich jsou ze studia, které Demi označila za svůj momentální druhý domov, pár jich bylo pořízeno na jejím benefičním koncertu a samozřejmě nechybí ani některé z Buddyho Instagramu, kam Demi stále přidává nové a nové krásné fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (11x)
Objevilo se také pět nových fotek ze zákulisí natáčení videoklipu k písničce Up, na které - jak víte - naše Demi spolupracovala s Ollym Mursem. Všechny jsou opravdu moc povedené!! Demi to v tomhle videoklipuvážně moc slušelo:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Music > Music Videos > Up > On The Set(5x)

Fotka dne - 22.3. 2015

22. března 2015 v 15:14 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj:) Tak své dnešní přidávání článků začínám opět po delší době fotkou dne. Jednak se mi neskutečně líbí tyhle fotografie a jednak se vám také musím svěřit se svojí novou posedlostí, kterou se momentálně stal seriál Teen Wolf. Jestli ho taky znáte, určitě pochopíte, když řeknu, že jsem se dostala do úplné vlkodlačí mánie. Dlouho jsem se na něj chystala a teď mě to hrozně chytlo, takže ve volných chvílích pořád jen koukám a koukám :D Ale přestože jsem teď našla nový oblíbený seriál, ten můj starý nejoblíbenější mi nikdy nenahradí. Ano, mluvím o Glee. Včera jsem si u dvou posledních epiziod pěkně pobrečela a znovu jsem si říkala, jak je super, že i naše Demi toho byla na chvíli součástí!:) Bude mi to chybět!


VIDEOS: The Lovato Scholarship Benefit, CA - 18.3.

20. března 2015 v 18:17 | katka219 |  VIDEO: Demi Live
Mám tu pro vás naprosto úžasná videa z prvního benefičního koncertu, který Demi uspořádala ve středu (18.3.) pro svou charitu "The Lovato Treatment Scholarship". Fotky jsem vám přidávala již v minulém článku a teď tedy pouze zopakuji, že Demi zde představovala své záměry, vysvětlovala, jak tato charita vznikla a samozřejmě také odpovídala na otázky fanoušků a zpívala. Celý večer se nesl v moc pěkném a dojemném duchu, protože Demi mluvila třeba i o smrti svého biologického otce, která ji velmi zasáhla a byla to vlastně událost, která ji k založení tohoto programu vedla. Já už jsem viděla všechna tahle videa a vřele vám doporučuju, abyste se podívali!! Demi zpívala dokonale a je úplně zlaté, jak jí nakonec Wilmer přinels dort a říkal, jak je inspirující! ♥


VIDEO1 - Úvodní proslov
VIDEO2 - Proslov o tom, jak vznikla její charita

Gallery Update #78: The Lovato Scholarship Benefit, CA - 18.3.

20. března 2015 v 15:59 | katka219 |  Gallery Update

Ve středu (18.3.) Demi uspořádala svou první benefici pro její charitativní program s názvem The Lovato Treatment Scholarship. Jak už jsem vám psala, jsem neskutečně ráda, že Demi takto pokračuje ve své charitativní činnosti a jsem na ni vážně moc pyšná! ♥ První várku fotek z tohoto nabytého dne tvoří candids pořízené před domem Demi v Los Angeles, odkud potom odjížděla na místo konání akce. Čekali tam na ni paparazzi, ale na Demi bylo vidět, že tentokrát jí jejich přítomnost vůbec nevadí. Měla úsměv na tváři, který jí potom celý zbytek dne neopustil:) Na fotkách nebo také v tomto krátkém VIDEU si můžete všimnout, že Demi doprovázela třeba také začínající zpěvačka Bea Miller. Jak jsem později zjistila, Bea na benefici také vystupovala.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Leaving Her House in Los Angeles - 18.3. (6x)
Zde už jsou fotky přímo z benefičního koncertu. Nejprve se Demi setkala s fanoušky, poté odpovídala na dotazy a samozřejmě také zpívala. Bylo vidět, jak si to celou dobu užívala:) Nakonci přišel její přítel Wilmer s dortem a společně s fanoušky jí popřál k jejímu výročí tří let střízlivosti (více zde), které Demi oslavila 15.3. Úžasné! ♥

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > The 1st Annual Lovato Scholarship Benefit in LA - 18.3. (21x)
Další fotky, které máme od dotěrných paparazzi, byly pořízeny už po skončení benefice, kdy Demi společně s Wilmerem odjížděla zpět domů. Byla tam naprosto nádherná! Stále se smála, mávala fanouškům a také se mi vážně moc líbí její outfit! Krátké černé šaty jí opravdu hrozně slušely a dost ji obdivuju, jak v nich šikovně dokázala nastupit do auta :D Na tyto fotky se určitě podívejte, protože se vážně povedly!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2015 > Leaving The Lovato Scholarship Benefit, CA - 18.3. (38x)