Únor 2015

Demi is listed as the artist for the song “My Stupid Heart,” listed on BMI Repertoire

14. února 2015 v 19:26 | katka219 |  News
Na stránce BMI, která se zabývá ochranou autorských práv, byl zveřejněn nový hudební titul od naší Demi. Jedná se o píseň s názvem My Stupid Heart a předpokládá se, že tato skladba se objeví na pátém Demině albu. Podle BMI na jejím vzniku Demi spolupracovala se skladateli Joshem Alexanderem, Billym Steinbergem a s Jasonem Eviganem. Jsou to ti samí skladatelé, kteří jí pomáhali již s písničkami Heart Attack, Made In The USA, Two Pieces nebo Give Yoour Heart A Break. Já si říkám, že Demi už by pomalu měla připravovat nějaký nový singl! Třeba to bude právě tato píseň:)


Gallery Update #60: Tampax Photoshoot 2014

14. února 2015 v 17:15 | katka219 |  Gallery Update

Objevila se nová fotka z photoshootu, který Demi nafotila minulý rok pro Tampax Radiant Collection. Myslím, že se moc povedla a doufám, že se jich brzo objeví víc:) Nechápu, proč se pokaždé objeví jen jedna jediná fotka... Jinak pokud vím, tak Tampax je nějaký módní časopis, který Demi dělal sponzora při turné.
EDIT: Přidávám odkaz do galerie. Už funguje!!

imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2014 > Tampax 2014 (1x)

VIDEO: #DevonneYourMan

14. února 2015 v 16:58 | katka219 |  DEVONNE by Demi
Jak jistě víte, dnes se slaví svátek zamilovaných - sv. Valentýn, a ani naše Demi tento den neignorovala. Už před několika dny nám oznámila, že naplánovala speciání valentýnskou akci na produkty DEVONNE by Demi a také zveřejnila jedno naprosto skvělé video, ve kterém nám předvání používání jejích přípravků. Jako modela si zvolila Wilmera a já myslím, že můžeme jen hádat, jak ho k tomu dokázala přemluvit! :D:D A ať už dnešní den nějak slavíte nebo ne, všem vám přeji krásného Valentýna! ♥
PS: Vím, že jsem vám slíbila článek o Edovi, ale teď chci především dohnat resty. Určitě se ale k němu dostanu!


Gallery Update #59: Personal Photos

14. února 2015 v 16:46 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj:) Tak jsem konečně zase tady! S počítačem se bohužel skoro nic nevyřešilo a stále mám problémy s galerií, ale říkám si, že už je prostě čas na další článek, abyste věděli, že pořád žiju:)) Nebudu se moc vykecávat a rovnou se vrhnu na novinky, i když jich tedy za ten týden moc není:( Demi na svých sociálních sítích zveřejnila několik nových osobních fotek a všechny jsou vážně krásné! Miluju tu první, na které bez make-upu ♥ Na druhé fotce je Demi se svou nejlepší kamarádkou Marissou a další dvě byly vyfoceny po koncertě Big Seana, který se konal před týdnem v Kalifornii. Demi se tam setkala například s Jennifer Lopez nebo s Justinem Bieberem a podle všeho si to moc užila. Jinak jak vidíte, fotky jsem musela opět nahrát pouze do Imagebamu. Doufám, že se to s tou galerií vyřeší... Nechci jí ztratit!:(
EDIT: Doplňuji odkazy do galerie. Už funguje!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (5x)

Nejspíš tu několik dní nebudu:(

10. února 2015 v 16:00 | katka219 |  Moje řeči

Ahoj, píšu vám jen v rychlosti, abych vám sdělila, že tu bohužel nejspíš nějaký čas nebudu. Zase nám nefunguje internet:(:( Jsem vážně naštvaná, protože se to stává každou chvíli a zas to asi bude pár dní trvat:( Navíc nevím, čím to je, ale na žádném blogu se mi nezobrazují videa a ani mi nefungují galerie... Předpokládám, že je to mým internetem. Nebo se vám to stává taky?? Každopádně tady teď několik dní (myslím, že tak do pátku) nenajdete novinky a prosím také affs, aby mě omluvili z obíhání a ze všech kontrol. Snad to chápete! Už se těším, až budu zpět:))
PS: Taky jsem se vám chtěla říct, že už tenhle čtvrtek jedu do Prahy na koncet Eda Sheerana. Vím, že to nemá s Demi nic společného, ale potom vám určitě napíšu své dojmy!

Twitter #157

8. února 2015 v 14:58 | katka219 |  Twitter

Jak už jsem vám psala v minulém článku, včera měla Demi hodně odhodlanou náladu a na twitteru se s námi podělila o své dojmy z jejího pátého alba, na kterém nyní pracuje. Nakonec jsem se rozhodla, že vám to prostě musím přeložit. Ani se vás nebudu ptát, jestli se tešíte. Je mi jasné, že hrozně! :D:D Stajně jako já! Musím říct, že ona vždycky tvrdí, že její nová hudba je to nejlepší, co kdy udělala... A musím taky říct, že je to vždycky pravda:)

Jsem tak nadšená, že jsem se v těchto dnech vrátila do studia.... Jste připravení na album číslo pět?? :D
-

Nikdy jsem nebyla spokojenější se svou novou hudbou. Nikdy jsem si nebyla jistější o tom, kdo jsem jako umělec. Nikdy jsem necítila tenhle hlad a odhodlání...
-

Nedokážu popsat svou novou hudbu... Jediné slovo, které mě napadá, je "autentická". Hodně hodně autentická k tomu, kdo jsem a k hlasu, který mám uvnitř.
-

Gallery Update #58: Roc Nation Pre GRAMMY Brunch - 7.2. 2015

8. února 2015 v 14:12 | katka219 |  Gallery Update

Demi mi udělala neskutečnou radost, protože včera (7.2.) se konečně po dlouhé době opět ukázala na veřejnosti!! Zúčastnila se jedné společenské akce s názvem Roc Nation Pre GRAMMY Brunch, která předchází slavnostnímu udílení hudebních cen Grammy. Konala se v Beverly Hills v Los Angeles a jak můžeet vidět, Demi se tam setkala i například se svým kamarádem Nickem Jonasem. I když na samotném udílení Grammy Demi bohužel nebude, jsem ráda, že byla alespoň na této akci! :) Měla tam vážně moc zajímavý outift! Mě osobně se tento styl moc nelíbí, ale chápu, že každý má jiný vkus. Navíc jí to moc slušelo! Co si o tom myslíte vy?Musím také říct, že Demi napsala na twitter spoustu nových zpráv o tom, že pilně pracuje na novém albu a znovu zopakovala, že je odhodlaná jít za svým snem - tj. jednoho dne získat ocenění na Grammy! :D
Mimochodem 57. ročník Grammy Awards se koná již dnes a u nás dávají přímý přenos od 2:00 na ČT Art. Budete se dívat?? Já zítra už zase musím do školy, takže si to pouze nahraju:( Jsem strašně zvědavá, jak to letos dopadne!
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Appearances > 2015 > Roc Nation Pre GRAMMY Brunch in Beverly Hills, CA - 7.2. (23x)


VIDEO: Devonne Customer shares her Experience

8. února 2015 v 13:39 | katka219 |  DEVONNE by Demi
Včera jsem vám přidávala dvě nové fotky s fanynkou (ZDE) a dnes se mi konečně podařilo zjistit, při jaké příležitosti byly pořízeny. Tato fanynka jménem Sydney používá produkty DEVONNE by Demi, a tak byla pozvána, aby natočila krátké video na propagaci značky. Ve videu odpovídá na různé otázky a jak můžete vidět, při natáčení se setkala s Demi.


Gallery Update #57: New Photos From Photoshoots

8. února 2015 v 13:29 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie mezi photoshooty jsem nahrála dvě nové fotky, i když ony vlastně přímo z photoshootů nejsou. První z nich je pouze ze zákulisí focení a já moc doufám, že se brzy objeví celý shoot, protože Demi to tu moc sluší!! Jedná se o fotku pro Tampax. Druhou fotku, kterou vám dnes přidávám, nejspíš můžeme nazvat jakýmsi propagačním plakátem pro sportovní boty Skechers, kterým Demi dělá reklamu.

GALLERY >> Photoshoots > Backstages > Unknown for Tampax Radiant Collection 2014 (1x)

imagebam.com
GALLERY >> Photoshoots > 2014 > Skechers 2014 (1x)

Gallery Update #56: Personal Photos and With Fans

7. února 2015 v 11:38 | katka219 |  Gallery Update

Demi na svých a na Buddyho sociálních sítích zveřejnila pár nových osobních fotek. Sama je pouze na té první, která je vážně dokonalá!! Na druhé fotce je nějaký Demin známý, který má na sobě příčesky z její kolekce a na ostatních fotkách je Buddy s Wilmerem ♥ Také jsem našla dvě nové fotky s fanynkou, která prý podle všeho setkání s Demi nějak vyhrála. Více informací jsem zatím nenašla,každopádně Demi to tam moc sluší! Líbí se mi její džíny:)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (4x)

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (2x)