Únor 2015

POTM - Únor

28. února 2015 v 18:21 | katka219

Ahoj:) Je poslední den měsíce únor, takže správně už by tu mělo být vyhodnocení této ankety POTM. Jenomže jak se ukázalo, tentokrát jsem to asi dala nějak moc těžké:)) Když jsem chtěla udělat vyhodnocení, zjistila jsem, že všechny tři fotky mají aktuálně úplně stejný počet hlasů! Proto vám musím dát poslední možnost hlasovat!Gallery Update #63: Personal Photos and Skechers Posters

27. února 2015 v 16:42 | katka219 |  Gallery Update

Během tohoto týdne se objevila zpráva, že Demi byla hospitalizována kvůli akunímu problému s dýcháním způsobenému nějakou infekcí v plicích. Bývala bych vám to napsala už mnohem dřív, ale neměla jsem čas a teď jsem docela ráda, že jsem to neudělala, protože jak se ukázalo, její zdravotní problémy nebyly ani zdaleka tak závažné. Demi totiž během včerejšího a dnešního dne přidala na Instagram spoustu nových krásných osobních fotek, ze kterých je jasné, že v nemocnici není a že se cítí dobře:)) Také napsala, že si nemáme dělat starosti. Jsem za to opravdu ráda! Demi nyní pilně pracuje na novém albu, ale jak vidíte, dokáže si najít čas i pro sebe.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (5x)

Také se dnes objevilo několik nových fotek nebo spíše propagačních plakátů pro sportovní obuv značky Skechers, které má Demi moc ráda a dělá jim reklamu. Všechny jsou povedené!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoots > 2014 > Skechers 2014 (4x)


VIDEO: Demi Lovato Twister Moves Demo

27. února 2015 v 16:12 | katka219 |  Other Videos
Už před dlouhou dobou se objevila krátká zpráva o tom, že Demi spolupracuje s výrobci hry Twister, ale až nyní to vlastně bylo skutečně potvrzeno. Našla jsem krátké video, ve kterém se můžeme podívat na novou speciální taneční verzi této známé hry s názvem Twister Moves. Demi je v reklamě, která hraje v pozadí a dokonce je její fotka i na krabici!


Demi commented on Kevin McHale’s Instagram photo

24. února 2015 v 20:37 | katka219 |  Ostatní
Předem upozorňuju, že tohle není zrovna kdovíjaká novinka, ale jelikož se za poslední měsíc objevilo ohledně Demi daleko míň informací, než kolik jsme zvyklí, měli bychom být rádi za každou maličkost:)) Někteří z vás možná vědí, že po šesti letech skončilo natáčení seriálu Glee, na kterém se v loňském roce krátce podílela i naše Demi. Mezi herci z Glee má několik přátel jako třeba Leu Michele, Chorda Overstreeta nebo Kevina McHalea, kterého už zná od dětství, protože oba vyrůstali v Dallasu. A právě Kevinovi okomentovala na Instagramu fotku, pomocí které děkoval za krásných šest let. Demi přidala spoustu brečících smajlíků a ptala se, kde má vozíček, protože Kevinova postava je v seriálu tělesně postižená. Je tedy jasné, že i Demi bude tento krásný hudební seriál chybět!!

" Kde je tvůj vozíček?!!?!??!:(:(:(:( "

"Up" Has Got Gold in New Zealand

24. února 2015 v 20:20 | katka219 |  News

Objevilo se pár informací o tom, jak si singl Up vede na hudební scéně v různých zemích světa. Dočetla jsem se, že je hodně oblíbený ve Velké Británii, Irsku, Austrálii, Švýcarsku, Německu i Itálii a umisťuje se zde vysoko v hudebních žebříčcích. Hned po Británii ovšem největší úspěch zatím zaznamenal na Novém Zélandu, kde dokonce získal zlatý certifikát! Moc tímto gratuluju Ollymu i Demi a doufám, že se písničce povede i nadále:) Také připomínám, že na Nový Zéland Demi poprvé zavítá již na konci dubna v rámci svého světového turné a podle tohoto ocenění je jasné, že ji tam fanoušci rádi uvidí:)

Malé info!

24. února 2015 v 20:03 | katka219 |  Moje řeči
Ahoj, všichni! Jsem tu s takovým menším povídacím článkem. Přesně jak jsem předpokládala, tento týden zatím moc nestíhám, ale přece jenom to není tak hrozné, jak jsem myslela a na blog si určitě někdy čas udělám:) Horší už to bude s obíháním, takže tímto prosím všechny mé úžasné spřátelené blogy, aby mě omluvily. Je mi to vážně líto... Vím, že to poslední dobou flákám, ale prostě nic nestíhám :( A slibuju, že se to budu snažit zlepšit v příštím týdnu!

Také bych vám chtěla oznámit, že už se mi konečně povedlo znovu se přihlásit, takže galerie je zpět v provozu!! Vypadá to, že jsem sama sebe nějak omylem zablokovala a musela jsem jim napsat, aby odblokovali naši IP adresu. Ani nevíte, jak jsem ráda, že už je to v pořádku:)) Hned se mi bloguje veseleji! No, a teď už se vrhnu na novinky...

Music Duel: Get Back vs. Here We Go Again

22. února 2015 v 19:16 | katka219 |  Music Duels

Říkám si, že je čas na další hudební duel! Tentokrát jsem proti sobě postavila dva ze starších Deminých singů a to Get Back a Here We Go Again. Budu moc ráda, když zahlasujete dole v anketě pro vaši oblíbenější písničku a napíšete mi do komantářů váš názor:) Co se týká mě, vždycky jsem měla moc ráda obě a i teď si je občas s chutí poslechu! Anketa tu bude pravděpodobně další dva týdny a už teď jsem zvědavá, jaká nakonec zvítězí.

Gallery Update #63: Personal Photos

22. února 2015 v 18:41 | katka219 |  Personal Photos

Už před několika dny Demi na svých účtech zveřejnila tyto tři nové osobní fotky. Já jsem pořád čekala, že se třeba objeví ještě nějaké další, ale ono pořád nic, takže tady máte alespoň tyhle:) Na prvních dvou je samotná Demi a jsou vážně krásné! Na třetí fotce můžene vidět produkty z DEVONNE by Demi.
EDIT: Doplňuji odkazy do galerie. Už funguje!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (3x)


Phone interview with Smallzy on Nova 96.9 FM

22. února 2015 v 18:33 | katka219 |  Interviews
Demi nedávno poskytla telefonický rozhovor australskému rádiu Nova 96.9 FM, ze kterého byl zveřejněn tento záznam. Zvuk není zrovna moc kvalitní a celá nahráka je jen krítká, ale aspoň něco:) Demi tu mluví o tom, že v Austrálii ještě nikdy nebyla a že se moc těší, až ji na jaře konečně navštíví. Také se jí vyptávali na novou hudbu.


Fotka dne - 22.2. 2015

22. února 2015 v 18:30 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni! Tak už mi to zase začíná... Sotva se konečně začaly objevovat nějaké pořádné novinky, já samozřejmě jako naschvál vůbec nemám čas:( Tímto článkem bych vám chtěla říct, že vůbec nevím, jak to teď budu stíhat, protože na příští týden máme naplánovaných spoustu písemek a ještě k tomu mají zrovna v tomto období skoro všechny moje kamarádky narozeniny. Tudíž mě čeká nepříjemné vybírání dárků a potom příjemné oslavy:) Vždycky se ale budu snažit přidat aspoň to nejdůležitější! Jako fotku dne tu mám jednu moc hezkou z koncertu:)