Leden 2015

POTM - Únor 2015

31. ledna 2015 v 19:15 | katka219 |  POTM / POTY
Jelikož si nejsem jistá, jestli se zítra dostanu na blog, přidávám už dnes s menším předstihem anketu o fotku měsíce. Jak jistě víte, během ledna se neobjevily téměř žádné nové fotky, takže jsem dlouho přemýšlela, jaké udělám téma ankety. Nakonec mi došlo, že Demi vlastně zveřejnila spoustu osobních fotek, tak proč vlastně neudělat anketu s nimi, že? :) Vybrala jsem tři, které se mi hodně líbily a už jsem zvědavá, jaká z nich vyhraje. Ta první s pejskem Buddym, druhá s kamarádkou Marrisou na horách anebo snad ta poslední, kterou Demi zveřejnila na podporu tzv. "pondělí bez make-upu"? Hlasujte prosím dole v anketě! :)


"La La Land" Has Got 100 milions views!

31. ledna 2015 v 18:27 | katka219 |  News

Mám pro vás asi tu nejlepší novinku za posledních pár dní. Konečně jsme to dokázali a singl La La Land získává VEVO certifikát za více než 100 000 000 zhlédnutí na YouTube!! Mám z toho opravdu radost, protože tohle je vlastně takový úplně první hodně úspěšný singl od Demi, který se objevil na jejím albu Don't Forget. Já osobně ho jeden čas zbožňovala!:) Nyní se tedy stává již pátým certifikovaným singlem - po písních Skyscraper, Give Your Heart a Break, Heart Attack a Let it Go. Těším se, až si Demi cerfifikát převezme a moc jí gratuluju!!


Let It Go - 310,169,000
Heart Attack - 282,225,000
Give Your Heart a Break - 176,804,000
Skyscraper - 151,419,000
La La Land - 100,000,000
NeonLights - 97,100,000
Made in The USA - 81,171,000
Really Don't Care - 70,407,000
Don't Forget - 38,600,000
Remember December - 27,825,000
Get Back - 21,271,000
Here We Go Again - 19,690,000
Nightingale - 7,740,000

Gallery Update #52: Personal Photo

31. ledna 2015 v 17:46 | katka219 |  Gallery Update

Jak už jsem vám psala včera, Demin přítel Wilmer oslavil svoje 35. narozeniny. Při té příležitosti přidala Demi na Instagram novou krásnou fotku, která ukazuje jejich vztah, abych tak řekla - napříč časem:)) Nikdy se přesně nevědělo, jak dlouho spolu vlastně jsou, ale znají se už od rou 2010 a Wilmer Demi vždy hodně podporoval. Moc jim to přeju! ♥ Demi k této fotce také napsala moc hezký komentář: "Pojďme vztříc mnoha dalším neuvěřitelným společným rokům. Všechno nejlepší lásko.... Miluju tě ♥♥♥"

imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (1x)

VIDEO: Demi's Story - Teaser

31. ledna 2015 v 17:26 | katka219 |  DEVONNE by Demi
Na oficiálních stránkách Deminy kosmetiky DEVONNE by Demi bylo zveřejněno nové video, ve kterém nám Demi vypráví o tom, jak ji vůbec napadlo vytvořit si vlastní značku. Jsou tam také různé záběry přímo z výrobny nebo z focení propagačního photoshootu. Demi je tam krásná a já už se těším na více podobných videí:)


Gallery Update #51: Personal Photos and With Fans

30. ledna 2015 v 20:43 | katka219 |  Gallery Update

Dnes (30.1.) slaví své pětatřicáté narozeniny Wilmer Valderrama, což je - jak jistě víte - přítel naší Demi. Oslavu měl již včera v nějaké restauraci, kde samozřejmě Dems nemohla chybět a objevily se tři osobní fotky. Doufám, že si to všichni užili a musím říct, že Wilmer měl vážně moc hezký dort:) Tímto bych mu také chtěla popřát všechno nejlepší, hodně zdraví, štěstí a spokojenosti! Snad jim to s Demi vydrží, protože jsou spolu už dlouho a je vidět, že se opravdu milují♥ Čtrvtou osobní fotku, kterou vám přidávám, zveřejnila sama Demi a je z focení photoshootu pro Tampax. V restauraci, ve které se konala Wilmerova oslava se také vyfotila s jednou šťastnou fanynkou. Je to moc pěkná fotka:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (4x)

imagebam.com
GALLERY >> Various > With Fans (1x)

Demi Will Be On Rupaul's Drag Race

30. ledna 2015 v 17:42 | katka219 |  News

Ahoj, všichni:) Dnes tu pro vás mám jednu zajímavou novinku týkající se naší Demi. Podle nejnovějších potvrzených informací by se měla objevit jako host v 7. sérii pořadu s názvem RuPaul's Drag Race! Nejsem si přesně jistá, co by tam měla dělat a abych řekla pravdu, tak o tomto pořadu jsem dodnes nikdy neslyšela. Ale i tak z toho mám radost:) Zjistila jsem že se jedná o jakousi americkou soutěžní reality show, ve které lidi plní různé úkoly. Kromě Demi se tam objeví také třeba Ariana Grande, Jessica Alba, Olivia Newton-John nebo Alyssa Milano. Sedmá série má premiéru 2.3. na stanici TV Logo, ale zatím se neví, ve které epizodě bude Demi. Jsem dost zvědavá, co z toho nakonec bude! :)

POTM - Leden 2015 - Vyhodnocení

30. ledna 2015 v 17:20 | katka219 |  POTM / POTY

Připadá mi to skoro neskutečné, ale už se blíží konec prvního měsíce roku 2015! Leden opravdu rychle utekl, takže je čas na vyhodnocení ankety o fotku měsíce. Nejvíce hlasů získala fotka z nádherného photoshootu pro Vogue Magazine, což mě vůbec nepřekvapuje:) Chtěla bych vám taky říct, že beru na vědomí vaše poznatky a už vždycky budu dávat do jedné ankety pouze fotky z shootů nebo pouze fotky z akcí a nebudu to míchat. Je to tak vážně lepší!


Photo1 - 12 hlasů
Photo2 - 6 hlasů
Photo3 - 4 hlasy

Gallery Update #50: Personal Photos

29. ledna 2015 v 19:30 | katka219 |  Gallery Update

Toto jsem si ovšem musela nechat do samostatného článku! Demi na svém twitteru zveřejnila naprosto nádhernou fotku ze svého soukromí, na které jí můžeme vidět společně s přítelem Wilmerem a s pejskem Buddym. Vážně se mi moc líbí!:) Demi k ní napsala: "Moji kluci jsou velmi unavení... A já jsem ta nejšťastnější žena na světě! 💤🙏 ♥♥"

imagebam.com
GALLERY >> Personal Photos > Personal Photos - 2015 (1x)

News About Demi #40

29. ledna 2015 v 19:12 | katka219 |  News

Jak už jsem psala v minulém článku, s novinkami je to teď mizérie! Za celý měsíc se Demi objevila na veřejnosti jen jednou a za celou tu dobu, co mám tenhle blog, mi snad nescházela víc:( Vlastně, i když se teď něco málo objeví, vůbec nemám chuť to sem přidat... Proto jsem se rozhodla, že všechny tyhle maličkosti, které jsem vyzjistila v posledních několika dnech, zveřejním v jednom článku. Nejzajímavější mi přijde hned ten první bod. Jde sice jen o naprosto nepotrvzenou informaci, ale psali o tom i na docela důvěryhodných stránkách! :)
  • Demi údajně nahrála nový singl, který se jmenuje Girls' Night. Nic není potvrzené, takže může jít pouze o fámu!
  • Vůbec poprvé by Demi měla navštívit Čínu, kde 2. května vystoupí na hudebním festivalu s názvem "Chang Jiang".
  • Jeden fanoušek zveřejnil svoji novou společnou fotku s Demi >> FOTKA
  • Objevilo se další video od organizace The Mental Health Listening & Engagement Tour, se kterou Demi bojuje s duševními poruchami >> VIDEO
  • Dívčí skupina Fifth Harmony vydává své první album a uvnitř v poděkování je zmíněna i Demi. Pomáhala jim hned, když holky soutěžily X Factoru.
  • Demi je v lednovém vydání magazínu People a objevily se dva scany >> GALERIE

Novinky pořád téměř nejsou :(

29. ledna 2015 v 18:46 | katka219 |  Moje řeči

Tak už jsem zase tady! Je mi opravdu líto, že se teď blogu moc nevěnuju, ale ono ani vůbec není co přidávat :(:( Dneska se sice něco málo objevilo, ale abych řekla pravdu, tak Demi už mě začíná štvát! Doufám, že v těchto dnech alespoň pilně pracuje na novém albu, protože jinak si tohle její "zmizení" nedokážu vysvětlit. Už aby se zase někde objevila, že jo?! Mě příští týden čekají jarní prázdniny, takže opravdu moc doufám, že se Demi ukáže na nějaké akci! Nebo jí alespoň vyfotí na ulici. Chci toho snad moc!? :D Kdyžtak nejspíš začnu doplňovat starší věci nebo vymyslím nějakou novou anketu. Máte nějaké nápady? Co třeba hudební anketa? A jak u vás vlastně dopadlo pololetní vysvědčení? Já mám nakonec pět dvojek a jsem s tím spokojená. Na to, že jsem se letos zatím skoro neučila, je to super:) Jinak já osobně pololetní vysvědčení moc neprožívám a vlastně mi přijde docela zbytečné. Jaký máte názor vy?
EDIT: Ještě jsem vám zapomněla připomenout, že včera (28.1.) byl takzvaný Lovatics Day!! Fanoušci si v tento den každý rok připomínají výročí od Demiina návratu domů z léčebny. Letos to byly už čtyři roky, což mi přijde úplně neskutečné! Co jsem ale koukala, tak Demi se k tomu tentokrát bohužel nevyjádřila. Nevadí... Hlavně aby zůstávala silná! ♥