Prosinec 2014

Šťastný Nový rok!

31. prosince 2014 v 19:30 | katka219 |  Moje řeči
Ahoj, ahoj:) Jak si zatím užíváte poslední den roku 2014? Já ho letos trávím netradičně, protože tentokrát jsem s kamarádkama jela do Cinestaru na takovou předpemiéru filmu Love, Rosie. Bylo to nádherné a pokud máte rádi romantické komedie (nebo Lily Collins se Samem Claflinem) určitě vám ho vřele doporučuju!! No, to bylo jen tak na úvod, protože se mi to tak líbilo, že jsem vám to prostě potřebovala napsat:) Tímto článkem bych vám hlavně chtěla popřát hezkého Silvestra a všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví a spokojenosti do nového roku! Já vážně nechápu, že to tak strašně rychle utíká. Docela mě to až děsí a mrzí mě, že rok 2014 už končí, protože pro mě osobně byl krásný. Jestli dnešek nějak slavíte, tak si to pořádně užijte! Ale zase to nepřežeňte a dávejte na sebe pozor, protože rachejtle bývají nebezpečné :)) Doufám, že rok 2015 vám všem přinese jenom to hezké. Šťastný Nový rok!! :)


Gallery Update #26: Personal Photos, With Fans and Other

30. prosince 2014 v 20:45 | katka219 |  Gallery Update

Dnes se konečně objevily nějaké nové fotky a já vám je přidávám všechny do jednoho článku. Tyto první jsou už z minulého týdne (26.12.), kdy Demi společně s přítelem Wilmerem vyrazila na basketbalový zápas. Samozřejmě ji tam poznali nějací fanoušky a pořídili fotky.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Candids > 2014 > Demi at the Lakers/Mavericks game - 26.12. (6x)

Gallery Update: Appearances 2008

29. prosince 2014 v 19:57 | katka219 |  Appearances 2008

Protože Demi teď nemá novinky, rozhodla jsem se, že se budu plně věnovat přidávání starých fotek do galerie. Zatím mě to baví a tímto bych vám chtěla sdělit, že už se mi podařilo doplnit všechny fotky z akcí z roku 2008. Jsou mezi nimi různé premiéry, předávání cen, fotky z vystoupení a z koncertů... Jestli tedy máte chuť si společně se mnou zavzpomínat na staré časy a prohlédnout si patnácti/šestnáctiletou Demi, budu ráda, když se do galerie podíváte! Mě se tyhle fotky strašně líbí, a jak už jsem psala, jejich ukládání jsem si vyloženě užila :)) Teď budu ve stejném duchu pokračovat rokem 2009. Jednou bych tam ráda měla úplně všechny fotky, ale zatím se mi to zdá jako úplně nemožné :D

GALLERY >> The 2008 Disney Channel Games - April/May 2008

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Camp Rock Premiere - 11.6.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Happy 13th Birthday Madison!

29. prosince 2014 v 15:32 | katka219 |  Ostatní

Trochu se stydím, protože včera oslavila Demina sestřička Madison své třinácté narozeniny a já jsem na to úplně zapomněla! (Vím sice, že nemůžu myslet na všechny, ale narozeniny bych si nejradši pamatovala u všech:)) Tímto bych jí tedy ráda dodatečně popřála všechno nejlepší, hodně štěstí, zdraví, lásky a spokojenosti! Přidávám také přání, které jí Demi napsala na twitter, a jednu moc hezkou fotku, kterou k tomu Demi připojila. Maddie mám vyrostla do krásy:)

"Moje sestřička @Maddielovesyou1 je odedneška oficiálně teenager. Nemůžu být více pyšná na ni a na to, jak skvělá osobnost z ní vyrostla... Tak chytrá, talentovaná, krásná, zábavná a nekompromisní. Opravdu ta nejlepší mladší sestra, jakou by kdokoli kdy mohl mít. Mám tě ráda, Mad.. Vždyčky budeš moje malá holčička.. 💗👭 #HappyBirthdayMaddie"

imagebam.com
GALLERY >> Various > Personal Photos (1x)

Fotka dne - 29.12.

29. prosince 2014 v 15:01 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj:) Jak se dneska máte? Já mám vážně skvělou náladu a to hned od rána, když jsem poprvé vykoukla z okna. Konečně je pořádný sníh!! Zimu jako takovou moc ráda nemám, ale Vánoce na blátě úplně nešnáším a teď těm vánočním prázdninám konečně nic nechybí:) Jako fotku dne jsem vybrala jednu z mého oblíbeného photoshootu z roku 2011. Snad se vám taky líbí.


Photo Of The Month - Prosinec 2014

28. prosince 2014 v 15:36 | katka219
Ráda bych vám tímto připoměla, abyste nazapomněli hlasovat v anketě o nejlepší fotku měsíce. Prosinec už brzo skončí, takže ji budu muset vyhodnotit a zatím je to hodně vyrovnané:)Gallery Update #25: Nightingale Screencaptures

28. prosince 2014 v 14:05 | katka219 |  Gallery Update

Do galerie jsem nahrála celkem osmdesát fotek z nejnovějšího videoklipu k písničce Nightingale, který pro nás Demi zveřejnila na Štědrý den. Našla jsem je na stránce demiweb.pl, proto je na nich ten malý tag.Stažila jsem se vybrat ty nejhezčí a některé jsou sice trochu rozmazané, ale i tak se mi moc líbí! Já jsem si klip naprosto zamilovala a jestli jste ho ještě neviděli, určitě to hned napravte TADY :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Music > Music Video > Nightingale > Screencaptures (80x)

Really Don't Care On List Of The Most Commented Songs On Twitter

28. prosince 2014 v 13:13 | katka219 |  Charts

Jelikož se blíží konec roku, společnost Billboard začala zveřejňovat různé žebříčky týkající se písní vydaných v roce 2014 a v jednom z nich se objevila i Demi se svým singlem Really Don't Care. Umístila se na krásném 8.místě mezi nejdiskutovanějšími písněmi na twitteru za rok 2014. Moc gratuluju!:)

1. Amnesia - 5SOS
2. All Of Me - John Legend
3. Problem - Ariana Grande feat. Iggy Azalea
4. Shake It Off - Taylor Swift
5. Anaconda - Nicki Minaj
6. Chandelier - Sia
7.Steal My Girl - 1D
8. Really Don't Care - Demi Lovato feat. Cher Lloyd
9. Happy - Pharrell Willians
10. Break Free - Ariana Grande

Gallery Update #24: Personal Photos

28. prosince 2014 v 12:58 | katka219 |  Gallery Update

Ahoj:) Ani dnes pro vás bohužel nemám žádné speciální novinky, které by se týkaly naší Demi. Jsem za to ale docela ráda, protože ona si určitě zaslouží trochu toho nerušeného odpočinku a doufám, že pořádně nabere síly do nového roku! Uvědomila jsem si, že jsem úplně zapomněla na tři nové osobní fotky, které nám Demi zveřejnila už před několika dny. Na všech je její roztomilý pejsek Buddy ♥ Včera si také přidala na svůj instagram další čtyři fotky, které tím pádem také řadím mezi osobky. Trochu zavzpomínala na svá vystoupení a také napsala, že photoshoot pro magazín Allure je jejím oblíbeným.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Various > Personal Photos (7x)

Gallery Update #23: Unknown Photoshoot 2014

27. prosince 2014 v 11:34 | katka219 |  Gallery Update

Jak možná víte, Demi toto pondělí vystupovala na Jingle Ballu na Floridě (fotky už jsem vám přidávala - zde) a nyní se ukázalo, že v zákulisí vznikl tento krásný photoshoot. Zatím jsem nezjistila, za jakým účelem ho Demi nafotila, ale mám z něj radost, protože fotky se opravdu povedly! Jen mě mrzí, že jsou jenom dvě:(

imagebam.com imagebam.com
GALLERY >> Photoshoot > 2014 > Unknown 2014 (2x)