Listopad 2014

1. Adventní soutěž nejen o Demi: Najdi písničku

30. listopadu 2014 v 19:29 | katka219 |  Soutěže a diplomy
V soutěži "Najdi písničku" se jedná o to, abyste podle mých indcií poznali vánoční písničku, kterou Demi někdy zpívala a do komentářů mi potom napsali její název a také při jaké příležitosti zazněla.

Písnička, kterou mám na mysli...
1.) Je kratší než dvě minuty.
2.) Demi ji zpívala pouze jednou.
3.) Zazněla celkem ve dvou různých seriálech.
4.) Zpívá se v ní o jmelí, kostelních zvonech a o studené prosincové noci.

>> Tak už víte? Já myslím, že pro začátek je to dost jednoduché:)Sex&Love Tour: O2 Arena, London, England - 28.11.

30. listopadu 2014 v 19:07 | katka219 |  Sex&Love Tour

Celkově již osmý koncert v rámci Sex&Love Tour se konal v pátek (28.11.) v Londýně. Nejprve jako vždycky proběhlo setkání s fanoušky, ze kterého se sice tentokrát objevilo míň fotek, ale všechny jsou nádherné. Demi měla moc hezkou mikinu a sytě červenou rťenku, která jí hrozně sluší:) Z vysoupení se potom naopak objevila fotek spousta. Až mě to překvapilo! Všechny jsou kvalitní, takže si je užijte:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

1. Adventní soutěž nejen o Demi: Pošli fotku

30. listopadu 2014 v 18:24 | katka219 |  Soutěže a diplomy
Další z adventních soutěží jsem pojmenovala "Pošli fotku". Ano, uvědomuju si, že to není moc originální, ale jsem líná cokoli vymýšlet:D Vaším úkolem je, abyste mi na mail - 219katka@seznam.cz - poslali správnou fotku podle zadání.

Pošli fotku...
1.) na které je vaše oblíbená celebrita v zimním outfitu. Musí mít na hlavě čepici a kolem krku šálu.
2.) která je z nějakého zimního photoshootu vámi výše vybrané celebrity.
3.) na které je Demi vystupující na jednom z vánočních koncertů. Musí mít dlouhé vlasy a bílé šaty.
4.) na které je Demi a její kamarádka na Sivestra.
1. Adventní soutěž nejen o Demi: Bleskovka

30. listopadu 2014 v 16:16 | katka219 |  Soutěže a diplomy
Ahoj:) Mám tu pro vás slíbenou adventní soutěž a pro začátek se jedná o klasickou bleskovku. Budu ráda, když se zapojíte:)

1. Co pro vás znamená advent? Radost z blížících se Vánoc anebo spíše stres?
2. Kdy se u vás ve městě rozsvěcí vánoční strom?
3. Už jste někdy šli za čerta, anděla nebo za Mikuláše?
4. Co si letos nejvíc přejete od Ježíška?
5. Máte už nakoupené vánoční dárky? Pro koho?
6. Jaké jsou vaše oblíbené vánoční písničky?
7. Bez čeho si Vánoce nedokážete ani představit?
8. Máte nějakou vtipnou vánoční příhodu?
(moc ráda si počtu:))


POTM - Listopad 2014 - Vyhodnocení

30. listopadu 2014 v 11:00 | katka219 |  POTM / POTY
Máme tu poslední listopadový den, takže nastal čas na vyhodnocení ankety o nejlepší fotku měsíce. Tentokrát jste měli na výběr ze tří halloweenských fotek naší Demi a hlasování bylo dlouho docela těsné, protože, jak jste mi sami psali, Demi měla pokaždé perfektní kostým:) Nakonec ale nejvíce hlasů získala druhá fotka. Na novou anketu se můžete těšit nejspíš zítra a jestli máte nápady na nějaké její téma, vřele je uvítám!

Photo1 - 7 hlasů
Photo2 - 12 hlasů
Photo3 - 5 hlasů

Gallery Update: Sex&Love Tour 2014 #02

30. listopadu 2014 v 10:41 | katka219 |  Sex&Love Tour

Mám tu pro vás spoustu fotek ze dvou dalších koncertů, které Demi odehrála v rámci Sex&Love Tour. V úterý (25.11.) se konal koncert ve Skotsku ve městě Glasgow, ze kterého se ovšem bohužel objevily pouze fotky ze setkání s fanoušky. Ostatní fotky už jsou ze čtvrtka (27.11.), kdy se turné přesunulo do Anglie a Demi měla koncert v Birminghamu. Nahrála jsem spoustu fotek s fanoušky, ale také přímo ze show, které jsou úplně dokonalé!! Moc mě potěšila jejich vysoká kvalita! Také si můžete všimnout, že Demi změnila outfit a strašně jí to slušelo:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dlouho tu nebyla soutěž. A co takhle adventní?

29. listopadu 2014 v 19:23 | katka219 |  Moje řeči
Tak trochu jsem přemýšlela a došlo mi, že už tu hrozně dlouho nebyla žádná soutěž. Docela mě to zamrzelo, protože já osobně se třeba i jen do malých bleskovek zapojuju ráda a vždycky jsem chtěla, aby něco takového fungovalo i tady. Proto jsem vymyslela takzvanou "Adventní soutěž nejen o Demi", která by zde probíhala po celý advent. Vždycky v neděli bych zadala různé úkoly, bleskovky a tak dále a vy byste potom měli celý týden na to se zapojit. Co si o tom myslíte? První kolo soutěže by bylo už zítra - na první adventní neděli. Celé bych to vyhodnotila někdy o Vánocích. Žádné velké ceny sice čekat nemůžete, protože jako vždy půjde asi jen o diplom, ale i tak bych byla ráda, kdyby se někdo zapojil:)) Ještě uvidím, kolik vás bude a podle toho celou soutěž uzpůsobím. Jak říkám, nebude to nic velkého. Jen bych prostě chtěla nějak zpříjemnit čekání na Vánoce:)

Interview for Entertainment Xpose - 23.11. 2014

29. listopadu 2014 v 18:19 | katka219 |  Interviews
Minulý týden v zákulisí jejího koncertu v Dublinu poskytla Demi krátký rozhovor pro Entertainment Xpose. Zmínila například Ollyho Murse, Nicka Jonase, Wilmera anebo to, že její vystoupení v letošní sérii X-Factoru není vyloučeno.


Sex&Love Tour: O2 Arena, Dublin, Ireland - 23.11. 2014

29. listopadu 2014 v 18:00 | katka219 |  Sex&Love Tour

V neděli (23.11.) měla Demi již pátý koncert v rámci Sex&Love Tour, na kterém, jak jistě víte, doprovází známého zpěváka Enriqua Iglesiasa. Koncert se tentokrát konal v irském Dublinu a já vám v tomto článku přidávám odkazy do galerie na fotky ze show i na fotky ze setkání s fanoušky. Demi byla opět nádherná a zvlášť fotky z koncertu mě potěšily, protože jsou kvalitní! Také jsem si uvědomila, že zanedbávám videa, proto zde najdete i nějaké odkazy na YouTube:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotka dne - 29.11. 2014

29. listopadu 2014 v 16:57 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj, všichni:) Jak si užíváte dnešní mrazivou sobotu? Já musím říct, že jsem strašně lenivá, takže se celý den jen tak povaluju a snažím se dospat to, co jsem přes týden nestihla. Udělala jsem adventní věnec, poslouchala jsem dokonalé vánoční cédéčko od Kelly Clarkson a začala jsem se stašně moc těšit na Vánoce!! Už jste psali Ježíškovi? Co si letos přejete? Abych řekla pravdu, tak já vlastně ani moc nevím, co by mi udělalo radost. Každopádně celý dnešní den mám takový zasněný a teď vám přidávám alespoň fotku dne. Nevím, jestli se mi budou chtít doplňovat fotky z koncertů. Ještě uvidím:))