Říjen 2014

Fotka dne - 31.10. 2014

31. října 2014 v 20:00 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj:) Tak se naše Demi konečně dočkala a opět je tu Halloween, což je jeden z jejích vůbec nejoblíbenějších svátků. Jako fotku dne jsem samozřejmě musela vybrat nějakou pořádně halloweenskou a zvolila jsem Demi v jejím kostýmu z minulého roku. Ten byl prostě perfektní!! A co jsem zatím viděla, i letos si dala záležet, takže zítra se určitě máme na co těšit:)) Co vy a Halloween? Slavíte ho nějak? Já bohužel ne a docela mě to mrzí. Ten svátek se mi líbí a myslím, že je škoda, že ho u nás nemáme. I tak vám ale přeju šťastného Halloweena a jestli jdete na nějakou oslavu, tak si to pořádně užijte!


Message from Demi about DEVONNE by Demi

30. října 2014 v 19:29 | katka219 |  DEVONNE by Demi

Nakonec tu mám jednu zprávu a také fotku přímo od Demi, kterou snad ani nijak komentovat nemusím:) Už se na DEVONNE by Demi strašně těším a vážně moc doufám, že ty výrobky budou prodávat i u nás! (I když to zatím moc pravděpodobné není.)

imagebam.com

Ahoj lidi,
Jak už jste asi uhodli, já nikdy nic nedělám jen napůl. Už jsem byla zapojená do vývoje všech mých DEVONNE by Demi™ produktů - a bylo to TAK úžasné vidět vznikat zbrusu nový systém péče o pleť.
Právě teď jsme s našimi naplánovanými recepty a s čerstvými perfektními vůněmi požádali o konečné úpravy naše balíčky. Takže se připravte! Blížíte se k úplně nové zkušenosti v péči o pleť!
DEVONNE by Demi je vaše přírodní, pečující… přírodní, očistný…přírodní JÁ. A najde si k vám
cestu VELMI brzo!
Děkuju vám za vaši lásku a podporu - zůstaňte ve střehu pro více informací!


With Fans #60

30. října 2014 v 18:34 | katka219 |  Other Photos

Jedna fanynka měla štěstí a vyfotila se s Demi na letišti, když v úterý (28.10.) odlétala z New Yorku do Los Angeles. Myslím, že je vážně krásná! Demi měla po delší době brýle a samozřejmě nemohl chybět ani polštář:)

imagebam.com

Personal Photos #140

30. října 2014 v 18:19 | katka219 |  Personal Photos

Mám tu pět osobních fotek z New Yorku, které zveřejnila buď sama Demi, anebo různí lidé, kteří se s ní setkali. Jak jsem předpokládala, Dems si samozřejmě nemohla odpustit návštěvu nějakého rádia, kde poskytla rozhovor:) Potom tu je další fotka s pejskem jménem Marnie, jedna společná z vystoupení s Joem a ta poslední je ze zákulisí. Demi se teď udržuje ve formě :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi Lovato & Shayla Mentorship Episode | 2014 ACUVUE® 1-DAY™ Contest

30. října 2014 v 17:55 | katka219 |  ACUVUE® 1-Day
Jestli už novinky o Demi sledujete delší dobu, určitě vám nemusím představovat kampaň ACUVUE® 1-DAY Contest. Demi se již potřetí stala jedním ze čtyř mentorů a strávila jeden den s vítězkou soutěže. Ta mimo jiné dostala také kontaktní čočky zdarma a je o krok blíž ke splnění svého velkého snu - stát se rockovou hvězkou. Celý den proběhl vlastně skoro stejně jako ty dva roky předtím, protože dívka jménem Shayla se chce živit hudbou a Demi byla opět zrovna uprostřed svého turné, takže Shayle ukázala co a jak, potom jí nechala u svých sboristek a vyzážistek a nakonec si společně zazpívali píseň Let It Go na koncertě. Muselo to pro ni být perfektní:)


Mám jít do galerie?

30. října 2014 v 15:58 | katka219 |  Moje řeči

Ahoj:) Mám tu jenom takový rychlý dotaz. Chtěli byste, abych používala galerii?? Mám možnost ji dostat po jedné skvělé holčině, kterou určitě úplně všichni znáte z jejího bývalého blogu o Demi, a já si opravdu moc vážím toho, že mi jí nabídla, jen nevím, jestli bych s ní dovedla pracovat.Myslíte, že bych do toho měla jít? Zvládla bych s ní vůbec zacházet? Máte tyhle galerie rádi? Budu moc ráda za každý váš názor! :)

Out and about in Soho, NY - 28.10. 2014

29. října 2014 v 19:36 | katka219 |  Candids 2014

Demi byla zastižena, když včera (28.10.) procházela čtvrtí Soho v New Yorku. Možná měla namířeno poskytnout nějaký rozhovor, kterých má vždy v NY plno, anebo si prostě jen užívala zasloužené volno. Vážně se mi moc líbí její červené šaty! Slušely jí a moc jí závidím to teplo:) Také jsem se na těchto fotkách trochu až lekla té její vyholené hlavy. Vám se to líbí?? Já nevím, ale mě se to zdá děsivý.. :( A přijde mi, jakoby to teď měla ještě nějak víc. Fotek je jen pět, ale jsou v HQ!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Wouldn't Change a Thing with Joe Jonas - 27.10. 2014

29. října 2014 v 18:41 | katka219 |  DWT: VIDEOS
Jsem absolutně nadšená, protože Demi na svém koncertě opět vystoupila s Joem Jonasem! Tentokrát společně zazpívali písničku Wouldn't Change a Thing, kterou určitě všichni znáte z Camp Rocku2. Bylo to úžasné jako za starých časů, a podle toho, jak fanoušce řvali, jsem si jistá, že byli taky unešení :D Já jsem vážně moc ráda, že spolu po takové době zase vystupují!! Pamtuju si, jak mě mrzelo, když taková ta jejich společná éra skončila a tohle je prostě úplně bezva! :) Měla bych se zase kouknout na Camp Rock:)


Performance: Barclays Center - Brooklyn, NY - 27.10. 2014

29. října 2014 v 18:21 | katka219 |  DWT: Performance

Tady už jsou fotky přímo z úžasné show, kterou Demi udělala v sobotu (27.10.) v newyorském Brooklynu. Pořádně si je užijte, protože jsou teď na delší dobu poslední a kvalita je úplně skvělá! Navíc už podle fotek můžete vidět, že Demi si opět připravila překvapení:) Více o tom napíšu v dalším článku...


Backstage: Barclays Center - Brooklyn, NY - 27.10. 2014

29. října 2014 v 18:07 | katka219 |  DWT: Backstage

Tak už mi to zase začíná! Prostě znáte to... Demi má teď vážně strašně moc novinek a to zrovna v den, kdy vůbec nemám čas:( Ale tak jsem ráda, že jsem to sem stihla aspoň takhle navečer a hned budu pokračovat v přidávání fotek z posledního koncertu v rámci Demi World Tour v Severní Americe. Objevily se nějaké fotky ze zákulisí (opět jsem nevěděla, jestli je nemám dát radši do osobek), takže tady jsou. Ty s tím pejskem jsou dokonalé! :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com