Srpen 2014

Fotka dne - 3.8. 2014

3. srpna 2014 v 13:17 | katka219 |  Photo of the day
Dnes tu pro vás mám ještě fotku dne, kterou jsem vybrala kvůli dnešnímu počasí. Taky u vás tak prší? Tady u nás je to hrůza:( Dokonce hřmí, tak doufám, že to brzo přejde, abych mohla být aspoň na počítači. Sleduju teď seriál Reign a začínám na něm být docela závislá:) Znáte ho? Jinak docela se dneska kvůli tomu počasí nudím, takže budu ráda, když se mě třeba na něco zeptáte na mém ASKU :))Interwiev for huffingtonpost.com

3. srpna 2014 v 12:52 | katka219 |  Interviews

Jak už jsem vám několikrát psala, zrovna mám spoustu času, ale po Demi jakoby se slehla zem:( Proto jsem se rozhodla, že vám alespoň přeložím rozhovor, který nedávno poskytla pro stránku huffingtonpost.com. Myslím, že určitě stojí za přečtení! Dozvíte se, jak to má teď Demi s novou hudbou anebo jaké je nejdivnější místo, na kterém napsala písničku:) Překlad mi dal docela práci, proto vás prosím o kopírování pouze se zdrojem!!

Měla jsi koncert na Crazy Good Summer v Dallasu, kde jsi vyrůstala. Jaké to je, když se vrátíš domů a vystoupíš tam?
Pokaždé když se vrátím domů a vystoupím, je to takové trochu hořkosladké, protože jsem sice doma ale zároveň mám koncert, což se úplně něco jiného než vzpomínáni na to, jak jsem vyrůstala. Je to docela divné a já si pokaždí přeju, abych mohla zůstat déle.

Pracuješ na nové hudbě? Jestli ano, můžeš nám prozradit nějaké detaily?
Zrovna teď na žádné nové hudbě nepracuju. Stále píšu písničky a dělám hudbu, ale nové album ještě nějaký čas nevydám. Právě teď se zaměřím na své světové turné, které začne 6.září v Severní Americe.

Už jsi také oznámila data svého světového turné. Na jaké místo se nejvec těšíš?
Já opravdu nemám žádné konkrétní místo, které bych si přála navštívit. Jsem prostě nadšená, že můžu díky svému turné cestovat po světě!

Tvoje léčení se hodně řešilo v médiích. Jak myslíš, že vliv médií a fanoušků, kteří tě pořád sledují, ovlivnil tvoje zotavení? Cítila jsi někdy vůči nim zodpovědnost?
Necítím zodpovědnost v negativním slova smyslu. Cítila jsem, že jsem zůstala se svými fanoušky spojená to mě k nim přiblížilo. Cítila jsem, že bych mohla pomost fanouškům, kteří si musí procházet stejnými věcmi jako já.


Really Don't Care Single Shoot

3. srpna 2014 v 11:15 | katka219 |  Photoshoots 2014

Určitě jste už viděli tuhle nádhernou fotku k singlu Really Don't Care, která byla použitá jako jeho oficiální cover. Dnes se objevila v ještě mnohem lepší kvalitě a bez nápisů, což mě moc potěšilo! Demi je na ní krásná:)

imagebam.com

POTM - Srpen 2014

2. srpna 2014 v 14:21 | katka219 |  POTM / POTY

Červenec utekl jako voda a společně s příchodem srpna tu mám také novou anketu POTM. Za uplynulý měsíc se moc nových fotek neobjevilo, a tak jsem se rozhodla, že vyberu nějaké starší. Prázdniny jsou v plném proudu, takže jsem nakonec zvolila ty, které mají něco společného s létem:) Budu moc ráda, když budete hlasovat dole v anketě!


More Nominations For Teen Choice Awards 2014

2. srpna 2014 v 13:25 | katka219 |  Vote for Demi

Byla zveřejněna podslední část nominací na letošní Teen Choice Awards, které se budou konat už 10.srpna a Demi získala nominaci v dalších dvou kategoriích - Choice Twit a Choice Fanatic Fans! Celkem už je tedy nominovaná sedmkrát, takže koukejte HLASOVAT, ať těch "prken" dostane co nejvíc! :)) Ani nevíte, jak hrozně jsem zvědavá, co si letos vezme na sebe a jak to vlastně všechno dopadne!

Choice Twit
Justin Bieber
Demi Lovato
One Direction
Katy Perry
Ian Somerhalder

Choice Fanatic Fans
#Arianators
#Directioners
#Harmonizers
#Lovatics
#Swifties

Christina Perri About Demi

2. srpna 2014 v 12:37 | katka219 |  Ostatní

Tak dneska už mám konečně zase něco nového!:) Christina Perri, která společně s MKTO bude dělat předskokanku na Demině světovém turné, odpovídala na otázky fanoušků na twitteru a dva dotazy se týkaly právě Demi. Mě se vždycky písničky od Christiny moc líbily a jsem ráda, že Demi s sebou bere na turné zrovna jí! Už se těším, až si spolu zazpívají:)

Fanoušek: Jaká je tvoje nejoblíbenější píseň Od Demi?
Christina: Skyscraper

Fanoušek: Nezazpíváš si místo Cher Lloyd v Really Don't Care při Demi World Tour?
Christina: Ne, ale určitě mám v plánu zazpívat si s Demi

A Naumoff 2014

1. srpna 2014 v 21:45 | katka219 |  Photoshoots 2014

Tento malý jednoduchý photoshoot Demi nafotila pro Refinery29, když byla v červnu v New Yorku. Fotky jsou zatím bohužel jen čtyři, ale všechny jsou pěkné.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotka dne - 1.8. 2014

1. srpna 2014 v 17:18 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj! Jak se máte? Já si dnešek vážně užívám:) Jeli jsme se sestřenicí a s bratránkem na takový menší výlet na kolech a za chvíli vyrazíme do města na pizzu. Konečně si zas užívám prázdniny! ♥ Představte si, že dneska nejsou vůbec žádné novinky:( Prohledala jsem úplně všechny stránky, které znám a nevyždímala jsem z nich ani tu nejnepatrnější novou informaci. Po Demi se teď nějak slehla zem:( Jsem ráda, že si taky odpočine, ale už mě to začíná štvát. Přidávám tedy alespoň fotku dne a večer tu najdete nějaké starší fotky nebo videa.