Srpen 2014

Teen Choice Awards - Arrivals - 10.8. 2014

11. srpna 2014 v 18:52 | katka219 |  Appearances 2014

Jak už všichni víte, včera (10.8.) se v Los Angeles konalo předávání cen Teen Choice Awards, na kterých Demi samozřejmě nemohla chybět, protože letos byla dokonce sedmkrát nominovaná a celý večer zahájila svou písničkouReally Don't Care společně s Cher Lloyd. Jako vždy samozřejmě nejdříve přidávám fotky z červeného (letos z modrého) koberce, ale jsem hrozně naštvaná, protože zatím se bohužel objevily pouze tři. Nechápu to! :( Vždycky je hned ráno spousta nádherných fotek i videí a teď prostě nic:( Doufám, že se co nejdřív ještě objeví! Demi mě tentokrát hrozně mile překvapila. Čekala jsem, že zas bude celá tmavá, ale ona zvolila nádherné bílé šaty a musím uznat, že tyhle krátké vlasy jí taky hrozně sluší! Co na její outfit říkáte vy??

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi getting ready for the Teen Choice Awards - 10.8. 2014

11. srpna 2014 v 11:14 | katka219 |  Candids 2014

Rozhodla jsem se, že už pomalu začnu přidávat fotky ze včerejška. Paparazzi zastihli Demi, jak se někde v zákulisí připravuje na TCA a vyfotili jí na ulici v doprovodu jejích bodyguardů. Ještě nebyla oblečená, ale už měla hotový make-up:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

News About Demi #29

11. srpna 2014 v 8:32 | katka219 |  News

Ahoj:) Tak letošní Teen Choice Awards už jsou zase za námi! Koukali jste se živě? Já ne, ale dneska ráno jsem si přivstala, abych se co nejdřív dozvěděla, jak to všechno dopadlo, co měla Demi na sobě a tak:) Jsem trochu naštvaná, protože se z červeného koberce objevily zatím jen dvě fotky, takže si budeme muset ještě počkat. Chci to tu mít hezky postupně:) Zatím přidávám přehled novinek a můžu prozradit, že Demi si nakonec z TCA odnesla dvě ceny!

  • Demi bude 14.8. hostem v Good Morning America a ve Watch What Happens Live
  • Kim Kardashian jí nabídla, aby spolu na něčem spolupracovali
  • Objevila se jedna fotka ze studia, kde začíná pracovat na nové hudbě >> FOTKA
  • V pátek (8.9.) byla Demi s Wilmerem na koncertě Rihanny a Eminema >> FOTKA >> VIDEO
  • Demi nás vybízí k tomu, abychom se dívali na TCA >> VIDEO
  • Včera Demi vystoupila na Teen Choice Awards a dostala dvě ceny!! Více informací přidám později:)

Teen Choice Awards 2014 – Live Stream

10. srpna 2014 v 19:32 | katka219 |  Ostatní

Včera jsem skoro nespala (protože mi v tom stanu byla hrozná zima a prostě jsem nějak nemohla zabrat), takže co se týče Demi, nemám vůbec na nic sílu. Přidávám akorát odkazy, na kterých už dnes v noci můžete sledovat Teen Choice Awards živě. Musím přiznat, že jsem na TCA málem úplně zapomněla - stydím se!:) Tak co, budete se koukat? Já ještě nevím, ale jelikož už teď napůl spím, asi to nechám až na ráno:)

Červený koberec - 23:00 - TADY
Předávání cen - 2:00 - LINK 1 / LINK 2 / LINK 3 / LINK 4

Moje dojmy z Kryštof Kempu

10. srpna 2014 v 18:38 | katka219 |  Moje řeči

Ahoj!:) Tak už jsem zase doma a přesně jak jsem předpokládala, musím pořád myslet na krásný včerejší den, který jsem stávila se svou rodinou na Kryštof Kempu na Konopišti. Hrozně moc jsem se na to těšila a celá akce naprosto splnila moje očekávání! Možná už jste slyšeli o tom, že Kryšof Kemp se představuje jako festival pro všechny generace, a že se snaží prolomit takové ty normální zábrany mezi vystupujícími a publikem. Já vám můžu potvrdit, že obojí se jim neskutečně povedlo!! Všude byla spousta rodin s malými dětmi, pár postarších párů, teenageři... Nikde žádní opilci ani nepořádek. Prostě jen pohoda, dobrá muzika a spousta zábavy! Bylo tam pro každého něco. Nevím, jestli to tady někoho bude zajímat, ale i tak jsem se rozhodla, že se s vámi podělím o pár svých zážitků:)

Jak vidíte hned na prvních fotkách, mám fotku s Richardem Krajčem i s Lenny, které mám oba moc ráda.

O víkendu tu nebudu!

8. srpna 2014 v 20:05 | katka219 |  Moje řeči

Tímto článkem bych vám jen chtěla oznámit (a taky se pochlubit :d), že zítra jedu na Konopiště na Kryštof Kemp!! To samozřejmě znamená, že tu zítra nebudu a myslím, že se na počítač nedostanu ani v neděli. Máme v plánu navštívit babičku a počítám s tím, že budu v mé obvyklé "pokoncertové euforii", což je takový můj zvláští stav, kdy nejsem ničeho schopná :)) Už se hrozně moc těším a doufám, že nám to všechno vyjde! Snad se mi podaří ukořistit fotku s Richardem Krajčem nebo aspoň s mojí oblíbenou Lenny. Pak vám napíšu, jak to dopadlo:) A nebyl už tam někdo z vás? Jestli jo, budu moc ráda, když mi napíšete zážitky do komentářů!

Christina Perri about Demi and Demi World Tour

8. srpna 2014 v 19:41 | katka219 |  Other Videos
Christina Perri poskytla rozhovor pro So You Think You Can Dance, ve kterém mluvila mimo jiné také o Demi a o světovém turné, na kterém jí bude doprovázet. Vypadá to, že se můžeme těšit i na nějakou jejich společnou písničku, což je vážně bezva, a už se opravdu stoprocentně potvrdilo, že Demi začala pracovat na novém albu, takže jsem nadšená!!!


"Turné Demi Lovato... Moc se těším, až si zazpívám s ní. Máme v plánu to udělat, takže tohle je takové malé oznámení. Nebudu říkat kdy a kde, ale určitě se to stane. Nejvíc se asi těším na její fanoušky protože mám pocit, že nesu tak trochu stejnou zprávu jako Demi a proto myslím, že její fanoušci budou cítit mojí hudbu stejně jako já, takže jsem nadšená."

"Demi je právě teď ve studiu a zároveň pracuje na novém albu. Mám pocit, že tím, že spolu vlastně strávíme dva měsíce, bychom asi něco mohli napsat. Pravděpodobně, ano."

Personal Photos #120

8. srpna 2014 v 12:35 | katka219 |  Personal Photos

Dnes se opět objevily nové osobní fotky naší Demi. Jsem ráda, že když je teď na dovolené, máme aspoň ty osobky:) Tu první zveřejnila na svém twitteru a je to jen nějaký citát o feminismu. Na druhé je Demi se skladatelkou Lindy Robbins a Juliou Michaels, se kterými nejspíš spolupracuje.

imagebam.com imagebam.com

VIDEO: Demi Lovato #X PSA - AT&T It Can Wait

8. srpna 2014 v 11:22 | katka219 |  AT&T It Can Wait
Jak už možná víte, Demi se zapojila do kampaně AT&T It Can Wait, která se snaží zabránit lidem používat telefon při řízení, protože kvůli tomu každoročně zamře spousta lidí. Včera se objevilo první video, které Demi natočila na podporu této kampaně. Já jsem ráda, že se Demi do něčeho takového zapojuje, protože vážně nesnáším, když někdo telefonuje nebo píše smsky za jízdy! Spousta lidí si prostě neuvědomuje, jak je to nebezpečné.


Demi and Christina Perri - E!News Exclusive

7. srpna 2014 v 19:35 | katka219 |  Interviews
Demi společně s Christinou poskytla rozhovor pro E!News a zatím se objevila dvě krátká videa. Holky mluví o tom, jak se na turné snaží neonemocnět, o svém stylu a Demi také prozradila pár dalších věcí o jejím duetu s Nickem Jonasem. Už víme, že se bude jmenovat Avalanche! Líbilo se mi, jak řekla, že kdyby měla dvojče, byl by to Nick:)