Srpen 2014

Best Outfit #10

26. srpna 2014 v 22:09 | katka219 |  Fashion police

Protože dnes není moc novinek a předevčírem (24.8.) se konaly moje oblíbené ceny MTV Video Music Awards, rozhodla jsem se, že po delší době zase udělám anketu o nejlepší outfit! Máte na výběr mezi dvěma outfity Demi, které na tuto akci zvolila v letošním roce a v roce 2012, kdy si odtud odnesla také ocenění. Sama ještě vůbec nevím, kterému outfitu dám svůj hlas, protože myslím, že oba jsou krásné, ale oba mají taky své chyby. Tak co, jaký se víc líbí vám?? :))

SHAZAM “REALLY DON’T CARE” TO WIN

26. srpna 2014 v 22:07 | katka219 |  Other Videos
Bylo zveřejněno krátké video, ve kterém nás Demi informuje o možnosti vyhrát dvě vstupenky na Demi World Tour a vybrat si nějakou písničku na přání. Jestli jsem to dobře pochopila, tak se výherce bude vylosován, ale soutěž platí pouze pro lidi z USA. Já už se na to turné moc těším!!


Personal Photos #123

26. srpna 2014 v 12:42 | katka219 |  Personal Photos

Demi přidala na twitter další fotky z letošních Video Music Awards a připojila k nim velké poděkování pro její stylisty. Na třetí fotce si můžete prohlédnout, jak vypadala a jaké outfity zvolila v minulých letech a Demi k tomu napsala krásný dlouhý komentář, který určitě stojí za přečtení!! Právě kvůli tomuhle ji tolik obdivuju:) ♥

"Tento obrázek ve mně vyvolává tolik smíšených pocitů... Vzpomínám si na den, kdy jsem měla na sobě šaty na prvním obrázku. Vzpomínám si, jak jsem tehdy doufala, že tvarovací spodní prádlo nějak srovná moje břicho, protože jsem se cítila tak těžká a tlustá. Teď, když se na něj dívám, vidím úplně jasně své kyčelní kosti. Je mi z toho smutno, protože jsem se tolik let zbytečně styděla za své tělo a přitom jsem mohla žít šťastným a zdravým životem jako teď. Tohle PŘESNĚ dokazuje, jak může naše vnímání lhát. NEBO že se můžeme naučit užívat si života. Naštěstí při pohledu na sebe v červených šatech ze včerejška se cítím, nejen vděčná za lásku a podporu od svých fanoušků, přátel a rodiny, ale.. taky se cítím.. krásná.Jsem tak nadšená ze svého zaslouženého života, který žiju naplno. Děkuju vám, lidi, ještě jednou... Jsem tolik vděčná za své Lovatics. Miluju vás.. A nikdy nezapomeňte, že zůstat silný stojí za to."

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #122

25. srpna 2014 v 20:31 | katka219 |  Personal Photos

A teď tu mám ještě šest krásných osobních fotek z VMA! Mile mě překvapila třeba ta s Taylor Swift, protože jsem myslela, že se holky moc nemusí a ta s Jimmym Fallonem je taky skvělá:)) Doufám, že by se jich mohlo objevit i víc! Demi tam byla nádherná:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

2014 Video Music Awards - 25.8. 2014

25. srpna 2014 v 20:23 | katka219 |  Appearances 2014

Jak určitě víte, včera (24.8.) se konalo slavnostní předávání cen Video Mucis Awards, které každoročně pořádá MTV. Demi tam samozřejmě nemohla chybět, protože byla nominovaná v kategorii Best Lyric Video za písničku Really Don't Care a tady jsou fotky z červeného koberce i ze samotné show. Demi cenu bohužel nedostala, což mě strašně mrzí, protože jsem jí to hrozně přála a hlasovala jsem asi tak třistakrát:(:( Na pódiu se ale stejně objevila a to společně s Jasonem Derulem, se kterým nejspíš uváděla nějaké vystoupení. Taky má společné fotky s kamarády Nickem Jonasem, s Taylor Swift a s Kelly Rowland. A co říkáte na její outfit?? Je sice docela dost odvážný, ale mě moc potěšila hlavně ta červená barva!! Už neměla nic takhle barevného ani nepamatuju!:) Na stránkách MTV jí dokonce řadí mezi nejlépe oblečené celebrity!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #121

23. srpna 2014 v 16:40 | katka219 |  Personal Photos

Dneska se objevily čtyři nové osobní fotky z live chatu, který Demi měla včera. Vůbec jsem o něm dopředu nevěděla, tak se omlouvám, že jsem vás neupozornila:( Fotky jsou vážně krásné!! Do tohoto článku přidávám i pár dalších osobek, které se objevily v době, kdy jsem byla u moře.
PS: Nezapomínejte hlasovat pro Demi na Video Music Awards!! Pokud máte twitter neo instagram, určitě jí podpořte pomocí #votedemilovato! Zatím jí bohužel pořád předbíhá skupina 5 Seconds Of Summer:( Aktuální stav je ZDE.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi's 22nd Birthday on Twitter

23. srpna 2014 v 16:19 | katka219 |  Twitter

Tak jako každý rok, bylo i letos na Deminy narozeniny na twitteru hodně světových trendů jako #HappyBirthdayDemiLovato, #DemiWeAreHereWithYou anebo i #VoteDemiLovato. Demi totiž řekla, že každý jí může dát jako narozeninový dárek svůj hlas na Video Music Awards:) Spousta přátel, rodina a i některé ostatní celebrity Demi popřáli všechno nejlepší, a tak jsem si říkala, že bych nějaká hezká přání vybrala a přeložila. Psala jí například Christina Perri, Jimmy Fallon, přítel Wilmer, sestry... Hlavně kamarádka Marissa to napsala krásně a Tanya to s těma písničkama vymyslela skvěle! :)

"Tím, že ti popřeju všechno nejlepší, bych se nikdy nepřiblížil všem těm inspirujícím věcem, které ti přeju do tvého života. Miluju tě přeze všechno @ddlovato" - FOTKA

"Všechno nejlepší dem Miluju tě víc než život ♥♥♥" - FOTKA

Celebrating her birthday in Disneyland - 20.8. 2014

23. srpna 2014 v 14:21 | katka219 |  Candids 2014

Tak konečně tu mám i fotky ze středy 20. srpna, kdy Demi oslavila svoje dvaadvacáté narozeniny! Zašla to oslavit do Disneylandu společně s přítelem Wilmerem a potom se tam sešla i s kamarády. Prý tam byl i celý cast ze Sonny ve velkém světě:) Na fotkách jí ale můžete vidět jen s Wilmerem, jak spolu byli na různých atrakcích. Doufám, že si to pořádně užila!! V jednom rozhovoru řekla, že na narozky nebude dělat žádnou párty, ale má v plánu zase udělat velkou oslavu na Halloweena.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Fotka dne - 22.8. 2014

22. srpna 2014 v 21:56 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj!:) Vím, že jsem vám slíbila, že budu večer pokračovat v přidávání novinek, ale nakonec se nám to nakupování hrozně protáhlo, stavili jsme se i u babičky a vrátili se teprve před chvilkou. Snad pochopíte, že teď už na nic nemám náladu a počkáte do zítra:) Přidávám ještě akorát fotku dne. Jinak byla jsem i v kině na pohádce Tři bratři, která se mi moc líbila! Neviděli jste jí náhodou??


Leaving her hotel in New York + Arriving at LAX Airport - 16.8. 2014

22. srpna 2014 v 12:56 | katka219 |  Candids 2014

A mám tu další candids! Demi v sobotu (16.8.) odletěla z New Yorku zpátky do LA a tohle jsou fotky z jejího odchodu z hotelu a potom i z letiště LAX v Los Angeles. Opět se ochotně fotila s fanoušky a rozdávala autogramy, což mám na ní hrozně ráda:) Můžete vidět, že si na cestu oblékla mikinu, kterou dostala od Jimmyho Fallona!
PS: Já teď odpoledne pojedu s rodinou nakupovat a do kina, takže tu budu zas až večer. Mám v plánu konečně přidávat ty nejaktuálnější novinky a věnovat se Deminým narozkám:)

Leaving her hotel in New York
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com