Červenec 2014

VIDEO: Everything You Need To Know About Nick And Demi's New Song

31. července 2014 v 19:02 | katka219 |  News
Na stránkách MTV bylo zveřejněno video, ve kterém Nick prozrazuje více informací o jeho a Demině nové společné písničce. Vážně mě to potěšilo, takže jsem vám to nejdůležitější přeložila:) Už se na ní prostě strašně těším!! Jinak Nick v tom videu mluví také třeba o tom, jak si užívají společné psaní písniček a říká, že už dlouho mluvili o nějakém společném projektu. Mimochodem - už jste viděli jeho videoklip k Chains?


"Nahráli jsme spolu píseň, která... Myslím, že je krásná. Není to tak úplně milostná píseň. Je docela snadné udělat duet, který je milostná píseň, protože náš vztah takový není. Je tam ale spíš láska kamaráda, víte, a je krásné si o tom promluvit. Každý druh vztahu může dospět do bodu, kdy už není bezpečný a pokud není stabilní, může se zřítit jako lavina dolů. A o tom je také ta píseň. Její hlas je v tom úžasný a mám z toho dobrý pocit. Nemůžu se dočkat, až ji lidi uslyší."

Diana Gomez 2014 #02

31. července 2014 v 18:31 | katka219 |  Photoshoots 2014

Objevila se jedna nová úžasná fotka z photoshootu pro anglický časopis You Magazine. Tenhle shoot se mi začíná vážně moc líbit, protože fotky jsou strašně povedené a je na nich prostě něco takového vyjímečného :) Na další čtyři se můžete podívat tady.

imagebam.com

Gifs from BuzzFeed

31. července 2014 v 18:17 | katka219 |  Ostatní
Ahojky! Vážně mě mrzí, že zrovna teď, když mám spoustu času, nejsou skoro vůbec žádné novinky:(:( Vsadím se o co chcete, že až budu na dovolený, tak jich budou mraky... Prostě klasika! :( A navíc nám ještě hrozně blbne internet. Ale teď už k věci. Rozhodla jsem se, že přidám tyhle krásné animace ze stránky BuzzFeed.com, pro kterou Demi posytovala rozhovor a při té příležitosti je vytvořili. Jsou vážně perfektní! Třeba ztracený brýle nemají chybu:)


POTY 2013 - 3. kolo

30. července 2014 v 15:03 | katka219 |  POTM / POTY

Psali jste mi, že byste chtěli pokračování ankety o fotku roku 2013, takže tady je už třetí kolo! (Připomínám, že v 1. i ve 2. kole můžete stále hlasovat tady a tady.) V této anketě máte postupně na výběr z fotek, které už loni vyhráli anketu POTM a nyní z nich vyberete tu nejhezčí, fotku roku 2013 :) Budu moc ráda, když se zapojíte a budete hlasovat dole v anketě!

Song with Demi on Nick’s upcoming album

30. července 2014 v 10:17 | katka219 |  News

Hned po ránu pro vás mám úžasnou novinku! Bylo oficiálně potvrzeno, že na chystaném albu Nicka Jonase bude i společná píseň s Demi!! Jsem z toho naprosto nadšená, protože jejich společný duet už si přeju hrozně dlouho:) Zatím se neví jistě, jak se bude jmenovat, ale připomínám, že se objevují různé spekulace o názvu Afterglow. Určitě to bude skvělá píseň a nemůžu se dočkat až vyjde. Těším se na celé Nickovo album! :)

Fotka dne - 29.7. 2014

29. července 2014 v 18:46 | katka219 |  Photo of the day
Dneska se opět moc novinek neobjevilo, tak jsem se rozhodla, že přidám alespoň ještě fotku dne. Je z mého oblíbeného shootu z roku 2011. Taky bych se vás chtěla zeptat, jestli mám pokračovat v anketě o fotku roku, která začala už asi v lednu, ale pak jsem na ní nějak zapomněla... Chtěli byste další kolo anebo mám vymyslet zase něco jiného? Máte nějaký nápad na nové ankety? :)


A Walker 2014

29. července 2014 v 18:03 | katka219 |  Photoshoots 2014

Mám tu pro vás dobrou zprávu, protože se opět objevil nový photoshoot! Tenhle je ovšem jen takový menší a Demi ho nafotila během jedné z akcí, kterých se zůčastnila v červnu v New Yorku. Fotky jsou vážně krásné a Demi to na nich moc sluší! Akorát mě mrzí, že je na nich ten hnusný tag:(

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Personal Photos #116

29. července 2014 v 17:56 | katka219 |  Personal Photos

Jedna z Deminých nejlepších kamarádek Marrisa Callahan zveřejnila na svém twitteru novou fotku z Afriky, na které je společně s Demi a pomáhají při stavbě školy. Napsala k ní, že nemůže uvěřit, že to bylo už skoro před rokem. Ani mě se tomu nechce věřit! Všechno to strašně rychle letí... Každopádně jsem ráda, že se nějaká ta fotka z Keni pořád ještě čas od času objeví, protože jsou všechny krásné:)

imagebam.com

With Fans #59

28. července 2014 v 22:47 | katka219 |  Other Photos

Ahoj! Tak dneska jsem sice měla na blog docela dost času, ale zrovna nejsou žádné novinky a staré věci se mi přidávat nechtějí:( Objevilo se pouze několik fotek s fanoušky. Ta první byla pořízena v neděli (26.7.) a je z letiště, ale vůbec nevím, odkud jsou ty ostatní.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Diana Gomez 2014

27. července 2014 v 18:26 | katka219 |  Photoshoots 2014

Objevily se čtyři fotky z nového photoshootu, který Demi nafotila pro You Magazine, když byla letos v květnu v Anglii. Já myslím, že se moc povedly! Přijdou mi takové strašně neobvyklé a zajímavé. Hlavně ty první dvě se mi moc líbí! Už se těším, až se jich objeví víc:) Co myslíte vy?

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com