Duben 2014

The End :(

5. dubna 2014 v 17:49 | katka219

Tenhle článek se mi vůbec nepíše snadno. Ani nevím, jak mám začít. Vždycky když končily jiné blogy, psala jsem jejich adminkám chápavé komentáře, ale pravdou je, že jsem všechny ty holky pochopila až teď. Od úterka jsem se tu neukázala a nebylo to proto, že bych neměla čas. Prostě jsem tu být nechtěla. Každý den jsem si našla něco jiného, smysluplnějšího... Něco, co mi přinášelo větší radost... Možná si teď myslíte, že jsem blbá a dělám ukvapené závěry. Možná vás to překvapilo. Já o konci ale uvažuju už dlouho a dneska jsem o tom přemýšlela celý den. Pročítala jsem si vaše komentáře a narazila jsem na jeden, který mi napsala moje úžasná Angie: "Všichni blogaři si někdy říkají, že tu prostě budou pořád, ale všichni ví, že to prostě není možné, časem se ten život posune někam jinam, hodí výhybku a už třeba není cesty zpět." A to naprosto přesně vystihuje mojí situaci. Chtěla jsem tu být pořád, nedokázala jsem si představit, že bych jen tak odešla. Ale teď prostě cítím, že blog už mě nenaplňuje tolik jako dřív, a že mám i spoustu dalších zájmů, kterým bych věnovala svůj čas radši.
Tenhle blog miluju a vždycky budu! Je můj první a možná taky poslední. Prožila jsem tu krásných 20 měsíců. Věnovala jsem mu spoustu svého času a nikdy toho nebudu litovat. Vždycky jsem si ráda přečetla každý váš komentář a těšilo mě, že vám můžu sdělovat novinky o tak úžasném člověku, jako je Demi. Ona je vyjímečnou osobností, hodně mi pomohla a i když o ní už nebudu přidávat na blog, navždycky zůstane mojí nejoblíbenější zpěvačkou! ♥
Mám vás všechny moc ráda a děkuju vám za každou vaší návštěvu tady! Nebudu říkat, že se do blogového světa anebo přímo na tenhle blog nikdy nevrátím, protože nikdy se nemá říkat nikdy. Prozatím se s vámi loučím. Je mi to moc líto, ale cítím, že jinak to nejde:( Hlavně se držte a zůstaňte silní!

EDIT: Jestli se mnou budete chtít zůstat v kontaktu, vždycky mě najdete na mém ASK. FM anebo mi můžete napsat na mail - 219katka@seznam.cz :)

Fotka dne - 1.4. 2014

1. dubna 2014 v 18:39 | katka219 |  Photo of the day
Ahoj všichni, dneska zase bohužel vůbec nemám čas na blog:( Ta škola je prostě příšerná! Mám pocit, že se všichni učitelé zbláznili! Vím, že většina z vás je na tom stejně jako já, a tak myslím, že mě pochopíte. Navíc u Demi teď stejně jsou akorát fotky z koncertů, které mi nikam neutečou, a jinak se žádná závažná novinka neobjevila. Přidávám alespoň fotku dne.
PS: Jakého jste měli apríla?? Podařilo se vám někoho napálit anebo jste se stali obětí?? :D