Únor 2014

Co mi zbývá? Snad jen pozastavení na dobu neurčitou...

21. února 2014 v 22:53 | katka219 |  Moje řeči

Ach jo, vůbec se mi to nepíše snadno, ale myslím, že za daných okolností mi prostě nic jiného nezbývá. Mám krizi. Nejen blogovou, ale i tak nějak celkově. Tenhle týden byl ve škole doslova peklo, doma to taky nestojí za nic, mám hrozně divné období, kdy mě vůbec nic nebaví... A do toho všeho už v pondělí odjíždím na lyžák. Nevím, jestli se mám spíš těšit nebo bát. Samozřejmě se těším, že se odreaguju, a že bude sranda, ale zároveň mám strach z lyžování, protože jsem jeden z mála lidí na téhle planetě, co to vůbec neumějí. Jsem na sebe vážně zvědavá! No, teď už nejspíš chápete, proč jsem tady tenhle týden zase nebyla. Na blog jsem prostě neměla ani pomyšlení a pravdou je, že mi vůbec nechyběl. Sama se tomu hrozně divím, ale čím dál tím víc začínám zjišťovat, že blog pro mě už není tak důležitý, jako býval dřív. Demi pořád miluju, to je jasný, ale vždycky jsem se sem vyloženě těšila, byla jsem zvědavá na každý váš komentář... A teď prostě vůbec nemám tu potřebu:(:( Mrzí mě to hlavně kvůli mým skvělým affs, protože vím, že pečlivě obíhají a já na ně nemám čas a bohužel ani náladu:( Nevím, co víc bych měla psát ani jak lépe zdůvodnit to, co se chystám udělat.
Prozatím pozastavuju blog na dobu neurčitou. (Vidím to alespoň na dva týdny nebo víc.) A potom se uvidí, co bude dál. Affs prosím, aby se nezlobili a zatím mě omluvili ze všech kontrol. Doufám, že mě alespoň trochu pochopíte. Mrzí mě to:(

Performance: Glendale, Arizona - 15. 2. 2014

18. února 2014 v 15:25 | katka219 |  NLT: Performance

Tady už jsou fotky přímo z koncertu, který se konal v sobotu (15.2.) v Arizoně. Demi to všechno zvládla i přes to, že má chřipku, jak se sama svěřila na twitteru. Je mi jí vážně líto, protože mám takový pocit, že onemocní pokaždé, když vyrazí na turné:(:( Snad to brzo vyléčí! Jinak z tohohle koncertu se sice objevilo hrozně moc fotek, ale všechny jsou docela nekvalitní, tak jsem jich uložila jen několik.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Meet&Greet: Glendale, Arizona - 15. 2. 2014

18. února 2014 v 15:08 | katka219 |  NLT: Meet&Greet

Tady jsou fotky ze setání s fanoušky. Ani nevím, co víc bych k tomu měla napsat:) Demi vypadala úžasně jako vždycky a na každé fotce se nádherně usmívá. Moc jí to slušelo!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Soundcheck: Glendale, Arizona - 15. 2. 2014

18. února 2014 v 14:35 | katka219 |  NLT: Soundcheck

V sobotu (15.2.) měla Demi koncert v Arizoně, ale nejprve samozřejmě proběhla zvuková zkouška. Objevilo se celkem dvacet fotek, ale jako obvykle bohužel žádná není kvalitní:( Doufám, že se někdy objeví hezké fotky i ze zvukovky!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Keek Videos #15

18. února 2014 v 14:20 | katka219 |  Personal Videos
Demi na svém keek účtu zveřejnila tři nová videa. První dvě jsou ze zákulisíjejejího prvního koncertu v rámci Neon Lights Tour, který se konal 9.2. ve Vancouveru. Obě jsou moc hezká a v tom druhém je i Nick Jonas. Třetí video je z letiště v Kanadě a je jenom hodně krátké.

VIDEO1 - Předtančení!!! 💃💃💃


Personal Photos #112

16. února 2014 v 20:02 | katka219 |  Personal Photos

Během tohoto týdne se objevilo také několik osobních fotek naší Demi. Všechny se mi moc líbí!! Hlavně mě potěšila ta druhá, na které je společně s Lucy Hale. Lucy se byla podívat na jednom jejím koncertě:) Na dalších fotkách je Demi s kamarádem Adamem Levinem, s malou neteří anebo opět s Wilmerovou tetou.
PS: Novinek je sice ještě spousta, ale já už půjdu radši koukat na Deník princezny. Ten film miluju:) A slibuju, že do úterka to všechno doplním a rozhodně se polepším v obíhání. Vím, že tenhle týden to byla hrůza. Ještě jednou se omlouvám!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Chelsea Lately - 13.2. 2014

16. února 2014 v 19:34 | katka219 |  Interviews
Teď na chvíli opustím Neon Lights Tour, protože kromě jednoho z koncertů Demi ve čtvrtek (13.2.) také stihla navštívit pořad Chelsea Lately, kde poskytla rozhovor. Zatím se objevila jen jeho první část, ve kterém Demi mluví o své prababičce, která zrovna měla narozeniny, nebo o cestě do Afriky. Určitě se tam dobře bavila:) Na rozhovor se dostanete kliknutím na obrázek.


Meet&Greet: SAP Center, San Jose, CA - 11.2. 2014

16. února 2014 v 19:09 | katka219 |  NLT: Meet&Greet

Uvědomila jsem si, že jsem ještě nepřidala fotky s fanoušky z koncertu v San José, který se konal v úterý (11.2.). Objevilo se jich hrozně moc, takže jsem je ani všechny neukládala, ale nechci, aby mi tu něco chybělo:) Vždycky když se dívám na tyhle fotky, říkám si, že jedou se s Demi taky takhle vyfotím!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Meet&Greet: Honda Center, Anaheim, CA - 13.2. 2014

16. února 2014 v 18:54 | katka219 |  NLT: Meet&Greet

Nakonec tu mám ještě fotky ze setkání s fanoušky, které jako obvykle proběhlo ještě před koncertem. Jsou moc pěkné! Demi to vážně slušelo a líbí se mi, jak má s každým nějakou pózu:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

VIDEOS: Honda Center, Anaheim, CA - 13.2. 2014

16. února 2014 v 18:41 | katka219 |  NLT: Videos
Tady jsou i videa ze čtvrtečního (13.2.) Neon Lights Tour koncertu. Zase je na nich to, co tak nesnáším. Když je pěkný kvalitní obraz, tak Demi vůbec není slyšet a když zase zvuk jde, tak je obraz hrozný:( Ale řekla bych, že videa pořád nejsou nejhorší. Navíc třeba hned u Heart Attack je hezky vidět to úvodní video a u warrior je celý Demin proslov.