Leden 2014

Happy Lovatics Day! :)

28. ledna 2014 v 19:27 | katka219 |  Ostatní

Dnes je jak pro Demi tak i pro její Lovatics vyjímečný den, protože Demi slaví své tříleté výročí od návratu z léčebny!! Moc se mi líbí, jak na to všichni vzpomínají:) Vlastně se mi ani nechce věřit, že už jsou to tři roky, co se Demi postavila svým problémům čelem a začala inspirovat spousty lidí po celém světě. Za to jí nikdy nepřestanu obdivovat!! Před chvílí jsem šla na twitter, abych tak jako loni tweetla něco jako #happylovaticday, ale co nevidím?! Ve světových trendech je #SlovakiiaAndCzechRepublicNeedDemiLovato!! A zároveň vidím, že na twitter píše i Demi, takže to určitě musí vidět! :) Jsem za to hrozně moc ráda a doufám, že nás vyslyší, a že jednou konečně přijede!! Takže tímto vám všem přeju Happy Lovatics Day a prosím vás, abyste se přidali ke tweetování! :)


Audio Version Of Staying Strong Came

28. ledna 2014 v 19:12 | katka219 |  Staying Strong: 365 Days a Year

Dnes vychází Demina knížka Staying Strong i v audio podobě! Já audio knihy nemám moc ráda, ale je fakt, že jsem si ještě nikdy žádnou neposlechla, takže bych to ani neměla hodnotit :)) Dole se můžete podívat jak vypadá obal a také kátká ukázka. Moc se mi líbí, že knihu předčítá i sama Demi, protože to tomu dodává takovou tu osobitost.imagebam.com

Interview For KIIS FM 102.7 - 24.1. 2014

28. ledna 2014 v 18:57 | katka219 |  Interviews
Tady je jeden z rozhovorů, které Demi poskytla v pátek (24.1.) na The GRAMMYs Westwood One Radio Remotes. Je pro rádio KIIS FM a Demi mluví třeba o svých růžových vlasech, o turné anebo o albu DEMI.


Leaves the Grammys Gifting Suite in Los Angeles, CA - 24.1. 2014

28. ledna 2014 v 18:49 | katka219 |  Candids 2014

Objevilo se pár candids z minulého týdne (konkrétně z pátka 24.1.), kdy se Demi zúčastnila přípravných akcí na Grammy Awards. Vážně jí to moc slušelo! :) A jinak co vůbec říkáte na letošní Grammy?? Já jsem s výsledky docela spokojená, protože cenu si odnesli skoro všichni moji oblíbenci, a nejvíc se mi líbilo asi vystoupení Pink, Lorde a Taylor Swift, ale i ostatní byli výborní! Už jsem zvědavá na příští rok:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi will be on Hosted by Giuliana Rancic

27. ledna 2014 v 20:09 | katka219 |  News

Možná si vzpomínáte, že jsem před nějakým časem přidávala ukázku z rozhovoru pro kanál E!, který Demi poskytla ve svém vlastním bytě pro nový pořad s názvem Hosted by Giuliana Rancic. Objevila se nová fotka a také novinka, že tento rozhovor bude odvysílán už 3. února! Já se na něj docela těším:)

imagebam.com

Demi on the set

27. ledna 2014 v 19:57 | katka219 |  Other Photos

Jak jsem vás už informovala včera, Demi strávila celou neděli natáčením krátkých videí, které se budou promítat při jejích koncertech na Neon Lights Tour. Z tohoto natáčení se objevily dvě fotky. Z té první můžeme vyčíst, že Demi opět spolupracovala s režisérem Ryanem Pallottem tak jako tomu bylo i u několika jejích videoklipů. Na druhé fotce už je vidět i Demi. Nejsem si jistá, jestli náhodou není ještě z natáčení klipu k Neon Lights...

imagebam.com imagebam.com

Fotka dne - 27.1. 2013

27. ledna 2014 v 19:39 | katka219 |  Photo of the day
Ahojky:) Tak si představte, že dnes jsem dorazila domů teprve asi před deseti minutama! Prostě pondělí pro mě bylo vždycky nejhorší. Ve škole do čtyř, potom hudebka a teď jsem ještě ke všemu začala chodit na doučování z ájiny, takže nestíhám už vůbec nic :( Řekla jsem si ale, že dneska kašlu na domácí úkoly a budu radši na blogu! :):) A později se určitě ještě musím podívat na Grammy! Letos to vyšlo blbě, takže jsem se nemohla koukat živě, ale aspoň jsem si to nahrála. Je vážně škoda, že se nezúčastnila i naše Demi.


Interwiev - Demi Talks Touring & About Ke$ha’s Time In Rehab - 24.1. 2014

26. ledna 2014 v 9:51 | katka219 |  Interviews
A mám tu další rozhovor! Je opět z pátku (24.1), ale tentorkát už je i s videem, což je podle mě mnohem lepší. Demi mluvila o Ke$he, která je teď na léčení, o svých růžových vlasech a samozřejmě taky o Neon Lights Tour. Vysvětlila, že se nezúčastni Grammy Awards právě kvůli přípravám na turné. Prý bude celý den natáčet krátká videa ke každé písničce, která se během koncertu budou promítat. (Snad jsem to dobře pochopila:))


With Fans #56

26. ledna 2014 v 9:41 | katka219 |  Other Photos

Během The GRAMMYs Westwood One Radio Remotes se Demi také stihla vyfotit s několika fanoušky anebo s moderátory různých rádií a tak, takže tady jsou fotky. Moc se mi líbí třeba ta první:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Interview with McKinzie - 24.1. 2014

26. ledna 2014 v 9:16 | katka219 |  Interviews

Ahoj:) Dneska jedeme po dlouhé době k babičce, takže tu nejspíš zase moc nebudu. Snad něco stihnu přidat ještě teď ráno. Začnu tímhle rozhovorem, který Demi poskytla v pátek (24.1.) na tvz. The GRAMMYs Westwood One Radio Remotes. Mluvila o tom, co dělala v posledních dnech, o přípravách na její turné anebo o písničce Let It Go.