Říjen 2013

Opět je tu Liebster Awards Tag

31. října 2013 v 20:37 | katka219 |  Moje řeči

Tak už je to tady zase:)) Další dvě holky - tentokrát Lily Love a Jaja- mě nominovali na tzv. Liebster Awards Tag, což je teď takový hodně rozšířený řetězák. Jak už jsem vám jednou vysvětlovala, jde o to, že nominovaný musí napsat 10 věcí o sobě, potom odpovědět na 10 otázek, které vám položí ten, který vás nominoval a nakonec musí nominovaný sám vybrat dalších pět lidí a položit zase 10 otázek jim. Mě se to docela zalíbilo, a tak jsem se rozhodla, že to vyplním znova:) Tentokrát jsou otázky od obou holek takové podobné..
10 faktů o mě:
1. Moc ráda sleduju novinky o britské královské rodině, a když mají nějakou "slávu" tak pokaždé koukám živě.
2. Když jsem poprvé dokoukala poslední díl Harryho Pottera, tak jsem se rozbrečela, a pak jsem dlouho nemohla přestat.
3. Mám mnohem raději poznávací zájezdy než ty pobytové. Válení u moře mě vždycky brzo přestane bavit.
4. Když jsem byla malá, chtěla jsem se stát krasobruslařkou anebo baletkou. Brzy jsem ale zjistila, že ani k jednomu vůbec nemám vlohy.
5. Hraju na kytaru, ale myslím, že v tom nejsem moc dobrá. Jednou bych se chtěla naučit hrát na klavír.
6. Poslední dobou si pohrávám s myšlenkou, že bych po maturitě odjela dělat au-pair do Anglie.
7. Strašně ráda navštěvuju hrady a zámky. Jako malá jsem si tam pokaždé představovala, že jsem princezna.
8. Každý víkend snídám kakao s kukuřičnýma lupínkama anebo mléko a cereálie
9. Na blog obvykle píšu, když ležím nebo sedím na posteli.
10. Dřív se mi hrozně často zdálo, že umím lítat.

Twitter 147

31. října 2013 v 19:40 | katka219 |  Twitter

Mám tu pár nových tweetů Demi a fotky, které dneska přidala. Vypadá to, že si Halloween moc neužívá:(:( Prý má chudinka horečku...
Moje nehty pro @the_new_blackTV jsou právě v prodeji v @ULTA_Beauty stores!!! Je to TAK COOL!!!

imagebam.com

Ahhh jsem na obálce @GlamourMex!! bit.ly/17IHNbA

imagebam.com

5x04 - A Katy or A Gaga #02

31. října 2013 v 18:38 | katka219 |  Glee - Episode Stills

Seriál Glee zveřejnil novou fotku z epizody A Katy or A Gaga, na kterou se můžeme těšit příští pátek (8.11.). Podle mě je vážně krásná!! Demiina postava Dani je na ní s novou postavou jménem Elliot "Starchild" (Adam Lambert), s přítelkyní Santanou (Naya Rivera) a s přáteli Kurtem (Chris Colfer) a Rachel (Lea Michele). Společně nejspíš zpívají song Roar od Katy Perry. Já už se prostě nemůžu dočkat!!

imagebam.com

03x11: Live Shows 01 - Backstage

31. října 2013 v 18:25 | katka219 |  The X-Factor USA 2013 - Live Shows

Objevila se tahle nová hezká fotka Demi ze zákulisí první živé show X-Factoru. Je docela kvalitní a já doufám, že se jich třeba objeví i víc! Bohužel o tom ale pochybuju, protože minulý rok se taky skoro žádné neobjevovaly:(:(

imagebam.com

The X-Factor USA - S3E11 - Live Show 01

31. října 2013 v 18:16 | katka219 |  The X-Factor USA 2013 - Episodes Online
Kliknutím na obrázek se můžete podívat na první epizodu X-Factoru, která byla v úterý (29.10.) vysílána živě na americké televizní stanici FOX. Já jsem jí sice celou ještě neviděla, ale už teď můžu říct, že se první živá show docela povedla. Všem to moc slušelo a soutěžící zpívali fakt dobře. Vystupovali postupně všichni lidi z jedné kategorie a potom jejich mentor hned jednoho z nich vyhodil. Nejdřív zpívali Demiiny holky, potom kluci, starší pětadvaceti let a nakonec skupiny. Mě se tam letos líbí víc lidí, ale ještě se nestalo, že bych někomu začala opravdu hodně fandit.. Prostě se nemůžu rozhodnout, kdo se mi líbí nejvíc:)) A co vy??


Music Video For "Let It Go" on Friday!

30. října 2013 v 19:17 | katka219 |  News

To nejlepší jsem si nechala úplně na konec!:) Demi dneska oznámila, že videoklip k písničce Let It Go, kterou Demi nahrála pro animovaný Disney film s názvem Frozen, vyjde už tento pátek - 1.lisopadu!! Já už se vážně moc těším a jsem na něj hrozn zvědavá! Podle této fotky, kterou Demi zveřejnila, to vypadá vážně dobře. Demi je na ní nádherná:) Docela mi chybí ty blonďaté vlasy.
PS: Jestli jste písničku Let It Go ještě neslyšeli, určitě to hned napravte!! TADY Já jí teď poslouchám pořád:)

imagebam.com

03x11: Live Shows 01 - Episode Stills

30. října 2013 v 19:05 | katka219 |  The X-Factor USA 2013 - Live Shows

Jak už jsem vás informovala, včera se konečně konala první živá show X-Factoru!! Vysoupilo všech šestnáct soutěžících, kteří se probojovali až sem a již v tomto díle další čtyři vypadli. (Z každé kategorie jeden.) Připomínám, že Demi letos mentoruje kategorii dívek a mezi její soutěžící patří Rion Paige, Ellona Santiago, Danie Galmer a Khaya Cohen. Zítra, až se na to sama podívám, vám sem určitě přidám odkaz na video a napíšu vám můj názor:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Tyler Shields 2012 #02

30. října 2013 v 18:14 | katka219 |  Photoshoots 2012

Možná víte, že Demi nazačátku roku 2012 nafotila takový zajímavý a neobvyklý photoshoot. Už ani nevím, pro jaký to bylo magazín, protože nikdy nepatřil k mým oblíbeným. Demi mi tam vždycky přišla taková nepřirozená. Každopádně teď se z tohoto shootu objevily dvě nové fotky a na ty ostatní se můžete podívat tady :)

imagebam.com imagebam.com

Twitter 146

30. října 2013 v 17:43 | katka219 |  Twitter

V posledí době jsem měla na blog míň času než normálně a Demi strašně často psala na twitter, takže jsem to vůbec nestíhala překládat. Teď jsem se ale rozhdla, že s tím zase začnu! Mám tu tweety, které Demi napsala za poslední tři dny a tákají se hlavně jejího koncertu a živého vysílání X-Factoru, které se konalo včera večer. Demi přidala i moc hezkou fotku se svýma holkama a pochlubila se úžasnými Halloweenskými nehty :)) Taky si můžete všimnout, že změnila vzhled na svém twitteru, takže teď nepropaguje singl Neon Lights ale písničku Let It Go.
Nehty z včerejška!!!!! 🎃👻💀😝
imagebam.com

Jen 10 minut do #xfLIVEtonight!!! Jdeme na toooo!!!! 👍🎉😄👍🎉😄

Těším se na mé holky!! Nemůžu uvěřit, že jsme zpět v živých show! #xflive 💙💙💙💙

VIDEO: Which Judge Are You?

30. října 2013 v 17:32 | katka219 |  The X-Factor USA 2013 - Videos
Na oficiálním youtube účtu X-Factoru bylo zveřejněno tohle nové video, ve kterém jsou ke každému porotci dány tři jejich vlastnosti. Také nám říkají, abychom jim napsali na twitter, kterému porotci jsme asi nejvíc podobní:) Je to celkem hezky udělané. O Demi napsali, že je sladká, drzá a že s snadno rozruší.