Červen 2013

POTM - Červen 2013 - vyhodnocení

30. června 2013 v 21:22 | katka219 |  POTM / POTY

Nakonec jsem dnes ještě stihla udělat vyhodnocení ankety o fotku měsíce. Tentokrát bylo už od začátku jasné, že vyhraje první fotka s Demi a Simonem! I ostatní byly sice pěkné, ale tahle prostě neměla konkurenci:) Novou anketu snad přidám zítra ráno, ale nevím to jistě, protože s kamarádkama pojedu na výlet. Možná, že tady budu až večer.


Photo1 - 9 hlasů
Photo2 - 3 hlasy
Photo3 - 1 hlas

Cosmopolitan Magazine - August 2013

30. června 2013 v 20:46 | katka219 |  Magazine Scans

Tohle je asi pro dnešek poslení novinka. Jsou to opět kvalitní scany, ale tentokrát z časopisu Cosmopolitan. Demi je na obálce a uvnitř je s ní docela dlouhý rozhovor. Určitě si taky všimnete, že Demi nafotila zase nový photoshoot!! Tyhle fotky se mi zatím líbí víc než ty z časopisu Fashion a moc se těším, až se objeví samostatně! Jinak tyhle fotky jsou novější, protože Demi už má na nich blonďaté vlasy a moc se mi líbí, jak Demi vyplnila ten malý kvíz. Stojí za to se podívat!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Part of Interview for radio 95.5 New York

30. června 2013 v 20:30 | katka219 |  Interviews
Objevila se krátká část rozhovoru, který Demi v pátek (28.6.) poskytla pro rádio 95.5 v New Yorku. Moderátor se jí ptal, co si myslí o Seleně Gomez a jejím velkém úspěchu. Demi odpověděla, že je za ní moc šťastná a je ráda, že lidi se kterými vyrůstala, jako je Miley Cyrus, Taylor Swift, Jonas Brothers a hlavně Selena, mají úspěch. Řekla to moc pěkně:)


Fotka dne - 30.6. 2013

30. června 2013 v 13:19 | katka219 |  Photo of the day
Za chvíli se vydám se svou rodinou na menší vyjížďku na kole, proto jsem zvolila tuhle fotku dne. Moc se mi líbí tyhle americký kola!:) Jinak ostatní novinky doplním až se vrátíme, takže asi někdy večer a vy zatím můžete třeba hlasovat v anketě o nejhezčí fotku měsíce. Dneska to ukončím, takže máte poslední možnost hlasovat TADY!


Twitter 118

30. června 2013 v 13:05 | katka219 |  Twitter
Nové zprávy, které Demi napsala na twitter, se týkají jejího nového programu Lovato Treatment Scholarship, o kterém jsem vám už psala. Demi ho založila na počest svého tatínka, aby pomohla nemocným lidem, kteří nemají peníze na svou léčbu. Podle mě je to od ní úžasné!! Právě tohle je jedna z věcí, kvůli kterým jí tak obdivuju! Demi také napsala o pohřbu svého tatínka a o tom, že je šťastná, protože už nemusí trpět. Je mi jí vážně líto:(


Věřím, že všechno se děje z nějakého důvodu a chci přijít po otcově smrti s něčím dobrým...


Tak jsem založilaa program Lovato Treatment Scholarship, abych pomohla nějakým lidem v Cast Recovery, kteří potřebují peníze na léčbu


Řekněte mi váš příběh. Běžte na http://www.castrecovery.com a klikněte na program


Dnes jsem pohřbila svého tatínka.. Byla to ta nejtěžší věc, jakou jsem udělala.. Ale vím, že to z toho vzejdou velké věci. #LovatoTreatmentScholarship


Mám ohromující pocit klidu, protože vím, že už můj tatínek už nebojuje se svými démony a to mě dělá šťastnou...💗💗💗

With Fans 34

30. června 2013 v 12:49 | katka219 |  Other Photos

Ahoj:) Tak dneska moc novinek není, ale uvědomila jsem si, že tu ještě nemám tyhle fotky s fanoušky. Demi se s nimi fotila v pátek a ve čtvrtek v New Yourku, většina jich je ze Summer Concert Series a bohužel nejsou moc kvalitní. Jsem ale moc ráda, že se Demi s fanoušky vždycky ochotně vyfotí:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com

Made in the USA - Behind the Scenes

29. června 2013 v 14:30 | katka219 |  Music Video
Jsem úplně nadšená, protože se objevilo video z natáčení nového videoklipu k singlu Made In The USA!! Obvykle se toto video zveřejňuje až po vydání klipu, takže jsem něco takovéhu vůbec nečekala! Rozhodně doporučuju, abyste se podívali, protože je moc pěkné:) Vypadá to, že tento videoklip bude vyprávět příběh mladých zamilovaných lidí, kteří se spolu seznámili v cirkuse. Myslím, že Demi tam bude jen zpívat a hrát na kytaru a nebude mít v klipu jakoby tu hlavní roli, jestli mi rozumíte:) Demi se taky podílela na režírování, což je podle mě vážně bezva! Ani nevíte, jak moc se na ten videoklip těším!!

(přednastaveno -jsem u babičky)


Fashion Magazine - August 2013

29. června 2013 v 12:30 | katka219 |  Magazine Scans
(přednastaveno - jsem u babičky)
Demi je na obálce srpnového vydání časopisu Fashion, pro který dokonce nafotila nový photoshoot a poskytla rozhovor. Už teď se objevilo docela dost kvalitních scanů! Podle mě je úplně úžasný, že Demi letos fotí jeden dokonalý shoot za druhým:) Tenhle je zas trochu jiný, ale Demi je tu krásná. Mě se nejvíc líbí ta fotka na obálce!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Good Morning America: Summer Concert Series - Stage - 28.6. 2013

29. června 2013 v 10:00 | katka219 |  Appearances 2013
(přednastaveno - jsem u babičky)
Mám tu pro vás devatenáct naprosto dokonalých fotek v HQ, které jsou přímo z koncertu Demi na Summer Concert Series pořádaném známým pořadem Good Morning America. Demi tam byla překrásná!! Hrozně se mi líbí její outfit, protože přesně tenhle styl mám na ní nejradši. Kratší šaty a vestička - prostě bezvadný!:) I účes se mi líbí, ale ty kratší vlasy byly možná trochu lepší. Demi se na fotkách nádherně usmívá a je vidět, že si koncert užila. Z těchto fotek jsem vážně nadšená:)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Good Morning America: Summer Concert Series - 28.6. 2013

29. června 2013 v 8:57 | katka219
Tady jsou videa ze včerejšího koncertu na Good Morning America: Summer Concert Series. Určitě se podívejte!! Demi tam byla vážně skvělá a hrozně jí to slušelo. Zazpívala čtyři písničky - Heart Attack, Give Your Heart A Break, Made in The USA a Really Don't Care. První tři jsou všechny v tom prvním videu v HD! Really Don't Care jsem sice našla pouze natočené od fanoušků, ale kvalita teky není nejhorší:) Trochu mě akorát mrzí, že nazazpívala i nějakou jinou písničku z nového alba.
PS: Já dneska jedu na celý den k babičce, takže tady nebudu. Teď ráno ale snad ještě stihnu přednastavit pár článů, protože je hrozně moc novinek.