Duben 2013

Demi Lovato Talks Dating Deal-Breaker, Hidden Talent And Staying Grounded For HuffPost's

28. dubna 2013 v 10:06 | katka219 |  Interviews

Mám tu pro vás rozhovor, který Demi poskytla stránce HuffPost. Je moc pěkný a já myslím, že určitě stojí za přečtení! Demi mluvila o souteži Acuvue 1-Day Contest, prozradila, co je tajemstvím její krásy nebo také jaký by měl být její přítel.


Proč chceš být zapojená do soutěže Acuvue 1-Day?
Když jsem v roce 2011 vyhrála Acuvue Inspire Award byl to pro mě opravdu úžasný okamžik - znamenalo to pro mě hodně jako uznání za to, jak jsem inspirovala dospívající, takže když se mě v loňském roce zeptali, jestli se chci připojit k Acuvue 1-Day Contest, okamžitě jsem souhlasila. Byla jsem nadšená, když mě požádali abych se vrátila jako mentor na další rok, protože jsem měla v loňském roce úžasný zážitek s vítězkou.

Jaká je pro tebe nejlepší část mentorovat dospívající?
Věřit v sebe, je nesmírně důležité, chci motivovat ostatní, aby si mohli bez obav splnit svoje sny. Nejlepší část mentorování dospívajících je podle mě to, že mi to dává příležitost inspirovat je a ukázat jim, že i oni si můžou splnit jejich sny.

Jaké je tvoje tajemství krásy?
Pít hodně vody!

Demi Lovato Live Soundcheck Performance Sneak Peek

27. dubna 2013 v 16:50 | katka219 |  Other Videos
Jak jsem vás už informovala, Demi nahrála Walmart Soudcheck, kde zazpívala živě všechny písně z alba DEMI. Nyní se objevila i upoutávka!! Demi tam chvíli mluví o albu a také zpívá píseň Heart Attack. Já jsem vážně moc ráda, že to Demi opět nahrála, protože bude určitě skvělé slyšet písně živě :)


Demi Lovato ft. Timbaland - Abracadabra (Snippet)

27. dubna 2013 v 12:18 | katka219 |  Other Videos
Určitě znáte písničku All Night Long, která je na albu Unbroken a Demi na ní spolupracovala s Timbalandem. Dnes jsem ale zjistila, že Demi a Timbaland spolu pracovali i na písni s názvem Abracadabra, jenom jí už nestihli dokončit a proto na Demino album nebyla zařezena. Teď se objevila její krátká ukázka!!


Gilrfriend 2013

27. dubna 2013 v 12:07 | katka219 |  Magazine Scans

Mám vážně radost, protože se Demi objevila na titulní stránce nejnovějšího vydání časopisu Girlfriend na Novém Zélandu. Použili úplně novou překrásnou fotku!! Vypadá to tedy, že Demi nafotila nový shoot:) Opravdu moc doufám, že se objeví více fotek, protože z téhle jsem nadšená!

imagebam.com

People Magazine 2013

27. dubna 2013 v 12:00 | katka219 |  Magazine Scans

Objevil se scan z časopisu People, pro který Demi nafotila photoshoot bez make-upu a zapojila se tak do kampaně Most Beatiful. Demi je tady naprosto nádherná!! Ona vypadá skvěle i bez líčidel a já vážně doufám, že už se brzy objeví celý shoot nebo aspoň další scany:)

imagebam.com imagebam.com

Kontrola Affilates - Vyhodnocení

26. dubna 2013 v 20:47 | katka219 |  Affs

A je tu vyhodnocení kontroly affs. Udělalo mi vážně radost, že se skoro všichni zapsali! I tak musím ale některé blogy smazat, protože jsou dlouhodobě neaktivní a už vůbec neobíhají. Taky jsem udělala malé změny v rozdělení affs. Ti, kteří mi často píšou komentáře a já jejich blogy navštěvuju nejradši jsou samozřejmě trochu výš:) Já se ale i tak snažím všechny obíhat co možná nejčastěji. Doufám, že jsem na nikoho nezapomněla, a že budete s tímto vyhodnocením spokojeni!

více v celém článku...

Selena wrote about Demi

26. dubna 2013 v 18:42 | katka219 |  Ostatní

I dnes přidávám jeden článek o Deleně!! Když se Selena v Elvis Duran Show podepisovala do návštěvní knihy, připojila ke svému jménu i "I ♥ Demi :)" (viz. fotka). Udělalo mi to vážně radost!! Protože sleduju novinky i o Seleně, tak vím, že v poslední době se o Demi zmínila i v několika rozhovorech. Jsem hrozně ráda, že Selena teď na Demi tak myslí a doufám, že jsou holky v kontaktu. Mě osobně se totiž spolu jako kamarádky vždycky hrozně líbíly:) A co vy? Jste fanoušky Deleny?

imagebam.com

Interview for The Erin Simpson Show - 25.4. 2013

26. dubna 2013 v 18:23 | katka219 |  Appearances 2013

Demi byla včera (25.4.) na tiskové konferenci v Los Angeles, kde také poskytla rozhovor pro The Erin Simpson Show. Moderátoři tohoto pořadu dnes zveřejnili tři fotky s Demi. Měla takový trochu neobvyklý účes, ale slušelo jí to:) Já doufám, že se brzo objeví i celý rozhovor nebo třeba nějaké video.

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Demi published a sample text of the new songs!

26. dubna 2013 v 18:03 | katka219 |  News
Demi mě hrozně potěšila, protože na twitteru zveřejnila úkyvky textu z nových písniček!! Musím říct, že se mi moc líbí a myslím si, že můžeme zase očekávat písně plné inspirace a životní síly:) Ani nedokážu napsat, jak hrozně se na album DEMI těším!!! Naštěstí to rychle utíká a 14.5. bude už brzy:)


Strong enough to leave you, weak enough to need you, cared enough to let you walk away... (Dost silný aby tě opustil, dost slabý aby tě potřeboval, dost starostlivý aby tě nechal odejít...)

There's a boy, lost his way, looking for someone to play.. There's a girl in the window, tears rolling down her face.. (Tady je kluk, stratil svou cestu, hledá někoho na hraní...Tady v okně je dívka, slzy jí spadají po tváři...)

We're only lost children trying to find a friend, trying to find a way back home.. (My jsme pouze stracené děti, snažíme si najít přátele a snažíme se najít cestu zpátky domů...)

So even if I lose it all, I've got so much left to give, I won't give up. My hearts on the frontline I'm NOT afraid... (Takže i když jsem všechno stratila, mám toho spoustu k dávání, nevzdám se. Moje srdce je na prvním místě, já se NEbojím...)

Twitter 102

26. dubna 2013 v 17:31 | katka219 |  Twitter
Tady jsou zprávy od Demi z twitteru a také tři nové krásné osoby, které k nim přidala. Ta první je fakt suprová:) Jinak tohle není to jediné, co Demi včera napsala...počkejte si na další článek!!!


Celý den tiskovek. Čas nastavit mojí vyspělou tvář....


Mé zlato ❤🎹❤🎹❤